blue

Η βαπτιση μας πλησιαζει!!

Recommended Posts

Κοριτσια καλημερα!!!

Την Κυριακη 4 Οκτωβριου βαπτιζουμε την κοπελαρα μου και ειμαι τοσο χαρουμενη!!

Ευτυχως εχουμε τελειωσει ολες τις ετοιμασιες, και δε πιστευω πως περασε τοσο γρηγορα ο καιρος που, εκει που ημουν με τη κοιλια στο στομα τωρα θα βαφτισουμε!

Εχω τρεξει για ολα μονη μου, κι ολα εχουν περασει απο τα χερια μου, προσκλητηρια, μαρτυρικα, μπομπονιερες και ειμαι πολυ περηφανη για το αποτελεσμα. Θα ηθελα να τα συγκεντρωσω ολα μαζι για να τα βγαλω φωτο να σας τα δειξω αλλα μου φαινεται οτι θα βγουνε ολα την Κυριακη.

σας ευχαριστω ολες για τη βοηθεια που μου εχετε δωσει κατα καιρους, δε ξερω τι θα εκανα αν δεν υπηρχε κι αυτο το φορουμ!!!

φιλακια σε ολες!!

Διαφημίσεις

Κοριτσια καλημερα!!!

Την Κυριακη 4 Οκτωβριου βαπτιζουμε την κοπελαρα μου και ειμαι τοσο χαρουμενη!!

Ευτυχως εχουμε τελειωσει ολες τις ετοιμασιες, και δε πιστευω πως περασε τοσο γρηγορα ο καιρος που, εκει που ημουν με τη κοιλια στο στομα τωρα θα βαφτισουμε!

Εχω τρεξει για ολα μονη μου, κι ολα εχουν περασει απο τα χερια μου, προσκλητηρια, μαρτυρικα, μπομπονιερες και ειμαι πολυ περηφανη για το αποτελεσμα. Θα ηθελα να τα συγκεντρωσω ολα μαζι για να τα βγαλω φωτο να σας τα δειξω αλλα μου φαινεται οτι θα βγουνε ολα την Κυριακη.

σας ευχαριστω ολες για τη βοηθεια που μου εχετε δωσει κατα καιρους, δε ξερω τι θα εκανα αν δεν υπηρχε κι αυτο το φορουμ!!!

φιλακια σε ολες!!

Χαίρομαι για σένα και καλοφωτισμένο το παιδάκι σας. Είμαι καινούρια μαμά και άρχισα και εγώ να ψάχνω για τα υλικά, σκέφτομαι να τα ετοιμάσω μόνη μου. Θα μορούσες να μου πεις το σετ λαδιού, σαπουνάκια και τα διάφορά του από που να τα προμηθευτώ; Σε ευχαριστώ.

age.png

μπεμπουλινα με το καλο κι εσεις να το βαφτισετε.

Νομιζω πως δε θα ασχοληθεις με αυτα, καθως τα παιρνει ολα ο νονος και ειναι μεσα στο σετ με τα βαπτιστικα.

Εγω εκανα τα μαρτυρικα (αν και τα περνει κι αυτα ο νονος) γιατι θεωρουσα αστειο να πληρωσει 1 ευρω το μαρτυρικο ενω μπορουσα να το φτιαξω με συνολικο κοστος 13 λεπτα το ενα.

με το καλο να γινει η βαφτιση και καλοφωτισμενο το παιδακι... βαφτιζομαστε κι εμεις δυο βδομαδες μετα απο εσας!!!κι εγω ολα μονη μου τα εκανα...ειναι μεγαλη χαρα να τρεχεις για αυτες τις ετοιμασιες δεν ειναι?

ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΟ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΜΑΜΑ!!!

ΓΙΩΡΓΟΣ 6/8/04 ΝΙΚΟΛΑΣ 23/9/05

ΕΚΤΟΡΑΣ 2/2/09

με το καλο να γινει η βαφτιση και καλοφωτισμενο το παιδακι... βαφτιζομαστε κι εμεις δυο βδομαδες μετα απο εσας!!!κι εγω ολα μονη μου τα εκανα...ειναι μεγαλη χαρα να τρεχεις για αυτες τις ετοιμασιες δεν ειναι?

καλοφωτιστο κι εσας να ειναι!!!

εγω προσωπικα σιγουρα το θεωρω μεγαλη χαρα.. Αν και εχω πολυ λιγο χρονο ελευθερο, κατι τετοια δε τα βαριεμαι καθολου.

όχι τιποτα αλλα εχω και με κατι να απασχολω το μυαλο μου!! χαχαχα

sas zisoun ta paidakia sas!!!

I megalyteri xara einai na ta exeis kanei moni sou ola kai na ta xairesai tin imera tis vaftisis...

kai na xereis oti sto mellon tha ta vlepei to paidaki sou kai na leei oti ta ekane i mitera tou ola moni tis...

Einai ontos teleio na eisai manoula!!!!!!!!!!!!!!!!

και ιδου τι εχω να σας δειξω μεχρι τωρα!!

το προσκλητηριο μας

invitation.jpg

το μαρτυρικο

martyriko.jpg

μπομπονιερα δεν εχω φωτο, γιατι δεν τις εχω δω

το κουτι με τα μαρτυρικα

kouti2.jpg

kouti.jpg

και παμε στη μαμα τωρα

τα παπουτσακια μου

myshoes.jpg

το φορεμα D&G απο be a celebrity το οποιο το εχω ερωτευτει

dress.jpg

dress2.jpg

αυτα για την ωρα, ελπιζω αυριο να βαλω και τις υπολοιπες απο το μυστηριο

η μαμα θα ειναι μια κουκλα με το φορεμα της!!!

και η μικρη δικαιωματικα πιο ομορφη απο τη μαμα (ειναι η μερα της αλλωστε!!!)

ειναι ολα πανεμορφα...με το καλο και να γινουν ολα οπως τα φανταστηκατε!!!!

ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΟ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΜΑΜΑ!!!

ΓΙΩΡΓΟΣ 6/8/04 ΝΙΚΟΛΑΣ 23/9/05

ΕΚΤΟΡΑΣ 2/2/09

Διαφημίσεις

να σου ζήσει το βλασταράκι σου!! είμαι σίγουρη ότι περάσατε σούπερ!!

ό,τι έφτιαξες είναι τέλειο και θα πρέπει να είσαι περήφανη!! όσο για το φόρεμα και τα παπούτσια ότι και να πώ θα είναι λίγο!!

και πάλι να σου ζήσει το βλαστάρι σου να είναι γερό και καλοτυχερό!!! :D

Θεοδώρα : 31/03/2006 , Νικόλας : 25/11/2008

All I ever wanted..All I ever needed is here in my arms!!

Thank you Roger Waters for bringing this AMAZING show in Greece .. Ευχαριστούμε !!

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα