Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΡΟΚΑΔΕΣ ΤΟΥ PARENTS ΕΝΩΘΕΙΤΕ!


Recommended Posts

tara δεν ειχε κατσει δεν θυμαμε ομως γιατι.ειχαμε παει στους scorpions με τους whitesnake και το γιελιο ηταν οτι ημουν εγκυος στον μικρο.εβαλα που λες την κουμπαρα μου μπροστα καθοτι λιγο τεραστιιια, και φτασαμε 3 σειρα χτυπηθηκαμε καλα καλα και σε καποια φαση εχω πονους κατω χαμηλα και νομιζω οτι μου ηρθε περιοδο, βγαινω ποιο εξω και περιμενω να τελιωσει η συναυλια. στο σπιτι δεν ειχα αιμα αλλα υγρα την επομενη- καλοκαιρακι-ξυπναω κανω μια φραπεδια και αναβω τσιγαρο γυρισαν ολα τριαντατρεις στροφες οπα λεω ξαναπερνω τσουρα ξανα τα ιδια βλεπω τις μερες μου 4 μερες καθ.παω στο φαρμακειο περνω τεστ ΘΕΤΙΚΟ.εν ολιγης δεν το ηξερα οτι ημουν εγκυος και κοντεψα να αποβαλω στην συναυλια αλλα το μικρουλη μου ηρθε για να μεινει

my 3 little stars are my reason to be2946785n7mfu4of95.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 1,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • TARA

    TARA 268 δημοσιεύσεις

  • maira95

    maira95 245 δημοσιεύσεις

  • koufetaki

    koufetaki 191 δημοσιεύσεις

  • RENAH

    RENAH 153 δημοσιεύσεις

Καλησπέρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Βρε θα το βάψω ξανθό το μαλλί!!!!!!!!

Παραπονιόμουν ότι δεν μπορούσα να μπω, αλλά δεν με είπατε ότι μας ανοιξε καινούριο ο αντμιν, ούτε και εγώ το σκέφτηκα!

Χαχαχαχαχα!!!!!!!!! Ευτυχώς που μου το είπε η Λιάνα!

Κουφετακι καλως μας βρήκες, μια χαρά σε βρίσκω!!!!!! Ετσι και εμείς μετά απο λίγα χρόνια, θα πηγαίνουμε συναυλίες με τα μπεμπέ μας!

Αντε να το εγκαινιάσουμε με τραγουδάκι

θυμάστε τα παρτυ που το χορεύαμε???

Link to comment
Share on other sites

Κι αυτό για την πεϊνιρλίτσα μου. Γεια σου Χριστίνααααααα

http://www.youtube.com/watch?v=DvKWUsJ9qoE

Ωωωω σας μερσώωωω :D

 

Αυτό με το chat τι είναι πάλι? Δε θα μπορούμε δηλαδή να γράφουμε όπου θέλουμε και ότι θέλουμε?:confused:

Να υποθέσω κάτι έγινε και το έχασα;

 

εγω που ημουν απο κατω με τα δυο απο τα τρια παιδια μου και χτυπιομασταν καπου την ακουσα{ακουγα και το δουλεμα αντε γερασες μανα}α!και ειμαι μονο 36χ.

Εσύ κατεβαίνεις για συναυλίες, εγώ ανεβαίνω...

Α ώστε εσύ λοιπόν ήσουν αυτή που δεν με άφηνε να ησυχάσω εκείνο το βράδυ στο δωματιάκι μου στο Ιασώ :twisted: Εμ πέστο και κατηγορούσα τη Μάιρα! :mrgreen:

 

ΧΡΙΣΤΙΝΑ πως τα πηγατε σημερα?

Σας τα κάνω κόπι από το άλλο τόπικ (καθότι και κουλή, είπαμε τενοντίτιδα)

Σήμερα πήγαμε Παίδων για καρδιογράφημα και τρίπλεξ και τελικά το φύσημα είναι μέτρια στένωση πνευμονικής αορτής :-(, μια μικρή δυσπλασία που οφείλεται πιθανότατα στην προωρότητά του. Έχω σκάσει από το μεσημέρι.. Ο γιατρός είπε ότι στις περισσότερες περιπτώσεις η αορτή μεγαλώνει όσο αναπτύσσεται το παιδί και στον χρόνο φτιάχνει. Υπάρχει όμως και μια πιθανότητα να μην, άρα χειρουργείο. Είναι όμως νωρίς να μιλάμε για κάτι τέτοιο, μας έκλεισε ραντεβού τον άλλο μήνα για επανέλεγχο και μάλλον κάθε μήνα θα τον βλέπει. Ελπίζω ο παιδίατρός μας να μου πει κάτι ενθαρρυντικό την Παρασκευή που θα πάμε για εμβόλιο.

 

Τέλος, έχει καμιά τηλ Τσίκι εκτός από μένα που το έχασα; Ανησυχώ ολίγον, είναι αφάντου μέρες τώρα!

Δεσμέ, τσλάντερ και λοιπά μούτρα σας φιλώ στα μουστάκια, είμαι χώμα σήμερα, πέφτω πάραυτα

 

--

You came and changed the way I feel, no one could love you more

Link to comment
Share on other sites

Ωωωω σας μερσώωωω :D

 

Να υποθέσω κάτι έγινε και το έχασα;

 

 

Εσύ κατεβαίνεις για συναυλίες, εγώ ανεβαίνω...

Α ώστε εσύ λοιπόν ήσουν αυτή που δεν με άφηνε να ησυχάσω εκείνο το βράδυ στο δωματιάκι μου στο Ιασώ :twisted: Εμ πέστο και κατηγορούσα τη Μάιρα! :mrgreen:

 

 

Σας τα κάνω κόπι από το άλλο τόπικ (καθότι και κουλή, είπαμε τενοντίτιδα)

Σήμερα πήγαμε Παίδων για καρδιογράφημα και τρίπλεξ και τελικά το φύσημα είναι μέτρια στένωση πνευμονικής αορτής :-(, μια μικρή δυσπλασία που οφείλεται πιθανότατα στην προωρότητά του. Έχω σκάσει από το μεσημέρι.. Ο γιατρός είπε ότι στις περισσότερες περιπτώσεις η αορτή μεγαλώνει όσο αναπτύσσεται το παιδί και στον χρόνο φτιάχνει. Υπάρχει όμως και μια πιθανότητα να μην, άρα χειρουργείο. Είναι όμως νωρίς να μιλάμε για κάτι τέτοιο, μας έκλεισε ραντεβού τον άλλο μήνα για επανέλεγχο και μάλλον κάθε μήνα θα τον βλέπει. Ελπίζω ο παιδίατρός μας να μου πει κάτι ενθαρρυντικό την Παρασκευή που θα πάμε για εμβόλιο.

 

Τέλος, έχει καμιά τηλ Τσίκι εκτός από μένα που το έχασα; Ανησυχώ ολίγον, είναι αφάντου μέρες τώρα!

Δεσμέ, τσλάντερ και λοιπά μούτρα σας φιλώ στα μουστάκια, είμαι χώμα σήμερα, πέφτω πάραυτα

 

Ρε Χριστινιώ, δεν ήξερα ότι είχες τρεχάματα. Δεν θυμάμαι να έχω διαβάσει κάτι συγκεκριμένο. Προφανώς με τις υπόλοιπες ροκομαμάδες επικοινωνείτε και εκτός Forum, ενώ εγώ έρχομαι από άλλο πλανήτη. Δεν θα σου πω υπομονή, ψυχραιμία κλπ,κλπ. Εμπιστοσύνη στον γιατρό σας, αν είναι καλός κι όλα θα είναι καλά. Πόσο μηνών είναι το μπεμπάκι σου;;:-(:-(

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημεραααααααααααααααααααααα.

Ωωωω σας μερσώωωω :D

 

ας τα κάνω κόπι από το άλλο τόπικ (καθότι και κουλή, είπαμε τενοντίτιδα)

Σήμερα πήγαμε Παίδων για καρδιογράφημα και τρίπλεξ και τελικά το φύσημα είναι μέτρια στένωση πνευμονικής αορτής :-(, μια μικρή δυσπλασία που οφείλεται πιθανότατα στην προωρότητά του. Έχω σκάσει από το μεσημέρι.. Ο γιατρός είπε ότι στις περισσότερες περιπτώσεις η αορτή μεγαλώνει όσο αναπτύσσεται το παιδί και στον χρόνο φτιάχνει. Υπάρχει όμως και μια πιθανότητα να μην, άρα χειρουργείο. Είναι όμως νωρίς να μιλάμε για κάτι τέτοιο, μας έκλεισε ραντεβού τον άλλο μήνα για επανέλεγχο και μάλλον κάθε μήνα θα τον βλέπει. Ελπίζω ο παιδίατρός μας να μου πει κάτι ενθαρρυντικό την Παρασκευή που θα πάμε για εμβόλιο.

 

Δεσμέ, τσλάντερ και λοιπά μούτρα σας φιλώ στα μουστάκια, είμαι χώμα σήμερα, πέφτω πάραυτα

 

Χριστινακι μου!!!!!Το χα ξεχασει οτι χθες ηταν το ραντεβου!!!Ειμαι σιγουρη οτι δεν θα χρειαστει εγχειρηση!!!Σιγουρη ομως σου λεω......Ακου με!!!Ο Μπραντ ειναι μαχητης βρε!!!!!!!!Θετικη σκεψη....Ελπιζω να βρεις χρονο το πρωι να τα πουμε διπλα!Πολλα πολλα φιλια!!!!

 

βαλε και λιγη μουσικη...να δουμε τα γουστα σου....για να σε καταταξουμε....:cool:......και για να σε εγκρινουμε.......:cool:

αν και νομιζω οτι εσυ εισαι δικια μου...:cool:

Δικια σου θα ναι...Ετσι την κοβω..

Ουπς ..αγενια!!!!Κουφετακιιιιιιιιιιιιιιιι καλωσηρθες!!!!!!!

 

Αυτό με το chat τι είναι πάλι? Δε θα μπορούμε δηλαδή να γράφουμε όπου θέλουμε και ότι θέλουμε?:confused:

 

:confused::confused::confused::confused::confused: Τι γινεται με το chat;;;Ταρα λυσε μας την απορια...ΤΩΡΑ!!!!

 

Καλησπέρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Βρε θα το βάψω ξανθό το μαλλί!!!!!!!!

Παραπονιόμουν ότι δεν μπορούσα να μπω, αλλά δεν με είπατε ότι μας ανοιξε καινούριο ο αντμιν, ούτε και εγώ το σκέφτηκα!

Χαχαχαχαχα!!!!!!!!!

1155329vrgdwakwr0.gif1155329vrgdwakwr0.gif1155329vrgdwakwr0.gif

 

Καλημερα σε ολες...Λιανα ολα καλα;;Με το τσικι τι γινετε ρε κοριτσια ;;Ξερουμε;;;;;

 

QJZup3.png

 

bxuCp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα σας μωρά μου γούτσου γούτσου!!χαχαχαχαχχα

 

σήμερις πρόλαβα και κάθισα λίγο, τα νέα μας είναι ψιλοκαλά - ψιλομέτρια να το πω. μείναμε Δευτέρα - Τρίτη στο Παίδων τα αιμοπετάλια 304.000- φαίνεται ότι το ξεπέρασε -αλλά έχει τα ουδετερόφιλα( άμυνα κατά μικροβίων - ιώσεων κτλ) χαμηλά και για 6 εβδομάδες θα τον τρυπάμε ευτυχώς στο πατουσάκι 3 φορές την εβδομάδα (!!!!!!) για να δουν αν είναι κυκλική η ουδετεροπενία. σημειωτέον ότι ο μπεμπίνιο είναι με ίωση από την Δευτέρα το βράδυ με μπούκωμα στην μύτη και ελαφρυ βηχαλάκι ευτυχώς χωρίς πυρετό, και του βάζω φυσ.ορό στην μυτούλα και οτριβιν πρωι και βράδυ.

 

Χριστινάκι μην μασάς!! ο μπράντης είναι δύναμη και θα το φτιάξει το θεματάκι με την αορτή όπως έκανε και ο φίλος του με τα αιμοπετάλια.όλα καλά θα πάνε και δεν χρειαστείτε ουτε χειρουργεία ουτε τίποτα τέτοιο.

 

τα φρέσκα νέα μας ( με πήρε τηλ ο άντας) είναι ότι στην χθεσινή αιμοληψία ήταν όλα μια χαρά!!! και αιμοπετάλια και ουδετερόφιλα... άντε να δούμε!!!!!

 

θα σας έβαζα 5-10-12 τραγουδάκια αλλά δεν παίζει ο τιούμπ.

 

κουφετάκι καλωσήρθες στην ροκοπαρέα μας!! άντε να κανονίσουμε κανά Meeting με τα νέα μέλη...

EUdTp3.png

 

4f73c22695.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου! Δεσμέ μου περαστικά στον Μπραντυ και δεν είναι τίποτα, είχα και εγώ φύσημα και όπως βλέπεις, είμαι μια χαρά! Ρε συ, εδώ τα βγάζει πέρα το παιδί με τέτοια μαμά, την ίδια του την καρδούλα θα φοβηθεί? Τσικι, εύχομαι ο μικρούλης σου να μην ξαναμπεί ποτέ στη ζωή του σε νοσοκομείο μετά την περιπετειούλα του με τα αιμοπετάλια.

Ναι, ναι, η Κατερίνα είναι φυσική ξανθιά και τα βάφει, ναιιιιι!

Ρενάκι, Τουφάκο και Κουφετάκι τις καλημέρες μου.

Link to comment
Share on other sites

422824dqkw2oh6pg.gif

 

 

ΧΡΙΣΤΙΝΑ μην ξεχνας οτι ο ΑΛΕ γεννηθηκε τις μερες που ηταν οι AC/DC στην αθηνα!! αυτο τα λεει ολα!!!!

το παιδι ειναι TNT!!! και λιγα που λεω!!!

 

ΤΣΙΚΙ αλλη μια δοκιμασια νομιζω φτανει στο τελος!!!!περαστικα του!!!

 

ΚΑΛΗΜΕΡΑ και στα υπολοιπα κοριστια!!

 

http://www.youtube.com/watch?v=L2GaCnAiuvo

''...for those about to rock we salute you...''

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μπηκες βγηκες σα σιφουνας διπλα!!!που εισαι κοπελια..κρυωσε ο καφες!!!

 

http://www.youtube.com/watch?v=yViHGA_AJmk

 

(εχω μια απορια......εχω βαλει αρκετες φορες MORCHEEBA καμια αλλη ομως δεν εχει βαλει..ουτε εχει σχολιασει κατι..θετικο η αρνητικο..δε σας αρεσουν;;σας αφηνουν αδιαφορες;τι;;τι;;ΤΙ;;Ε;;; Ε;;;;;)

QJZup3.png

 

bxuCp3.png

Link to comment
Share on other sites

μπηκες βγηκες σα σιφουνας διπλα!!!που εισαι κοπελια..κρυωσε ο καφες!!!

 

http://www.youtube.com/watch?v=yViHGA_AJmk

 

(εχω μια απορια......εχω βαλει αρκετες φορες MORCHEEBA καμια αλλη ομως δεν εχει βαλει..ουτε εχει σχολιασει κατι..θετικο η αρνητικο..δε σας αρεσουν;;σας αφηνουν αδιαφορες;τι;;τι;;ΤΙ;;Ε;;; Ε;;;;;)

 

 

οντως....εμενα με αφηνουν αδιαφορη....:roll:

 

ετοιμαζω οικογενειακο μαμ μαμ....:cool:

 

http://www.youtube.com/watch?v=i6IBaEObY_o

''...for those about to rock we salute you...''

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημέρα σας μωρά μου γούτσου γούτσου!!χαχαχαχαχχα

 

σήμερις πρόλαβα και κάθισα λίγο, τα νέα μας είναι ψιλοκαλά - ψιλομέτρια να το πω. μείναμε Δευτέρα - Τρίτη στο Παίδων τα αιμοπετάλια 304.000- φαίνεται ότι το ξεπέρασε -αλλά έχει τα ουδετερόφιλα( άμυνα κατά μικροβίων - ιώσεων κτλ) χαμηλά και για 6 εβδομάδες θα τον τρυπάμε ευτυχώς στο πατουσάκι 3 φορές την εβδομάδα (!!!!!!) για να δουν αν είναι κυκλική η ουδετεροπενία. σημειωτέον ότι ο μπεμπίνιο είναι με ίωση από την Δευτέρα το βράδυ με μπούκωμα στην μύτη και ελαφρυ βηχαλάκι ευτυχώς χωρίς πυρετό, και του βάζω φυσ.ορό στην μυτούλα και οτριβιν πρωι και βράδυ.

 

Χριστινάκι μην μασάς!! ο μπράντης είναι δύναμη και θα το φτιάξει το θεματάκι με την αορτή όπως έκανε και ο φίλος του με τα αιμοπετάλια.όλα καλά θα πάνε και δεν χρειαστείτε ουτε χειρουργεία ουτε τίποτα τέτοιο.

 

τα φρέσκα νέα μας ( με πήρε τηλ ο άντας) είναι ότι στην χθεσινή αιμοληψία ήταν όλα μια χαρά!!! και αιμοπετάλια και ουδετερόφιλα... άντε να δούμε!!!!!

 

θα σας έβαζα 5-10-12 τραγουδάκια αλλά δεν παίζει ο τιούμπ.

 

κουφετάκι καλωσήρθες στην ροκοπαρέα μας!! άντε να κανονίσουμε κανά Meeting με τα νέα μέλη...

 

Ορίστε!!! Το τσικόπουλο είχε μέρες να φανεί αλλά είχε μια σούπερ ιδέα: να κανονίσουμε meeting....Όλα καλά να είναι με το μπεμπάκι σου. Έχω παρακολουθήσει από τα μηνύματά σου πως έχετε ταλαιπωρηθεί :(:(:(:(

Link to comment
Share on other sites

Ρε Χριστινιώ, δεν ήξερα ότι είχες τρεχάματα. Δεν θυμάμαι να έχω διαβάσει κάτι συγκεκριμένο. Προφανώς με τις υπόλοιπες ροκομαμάδες επικοινωνείτε και εκτός Forum, ενώ εγώ έρχομαι από άλλο πλανήτη. Δεν θα σου πω υπομονή, ψυχραιμία κλπ,κλπ. Εμπιστοσύνη στον γιατρό σας, αν είναι καλός κι όλα θα είναι καλά. Πόσο μηνών είναι το μπεμπάκι σου;;:-(:-(
Ούτε εμείς ξέραμε ότι θα έχουμε τρεχάματα, μην ανησυχείς, ένα φύσημα άκουσε ο παιδίατρος και πήγαμε χτες καρδιολόγο και να τα μαντάτα. Μερσί διά τας ευχάς, μην ανησυχείς που είσαι από άλλο πλανήτη, σύντομα θα εγκλιματιστείς και θα είσαι στον γαλαξία μας!

 

 

καλημέρα σας μωρά μου γούτσου γούτσου!!χαχαχαχαχχα

κουφετάκι καλωσήρθες στην ροκοπαρέα μας!! άντε να κανονίσουμε κανά Meeting με τα νέα μέλη...

Αμάν ρε τσικομάνα να ούμε, στείλε κάνα μήνυμα, μπορεί ας πούμε να έχουμε χάσει το τηλ σου :roll:, ανησυχούσαμε! Βασικά στείλε σουμουσου, κατά δεύτερον πολύ το χαίρομαι που η χτεσινή αιμοληψία ήτο καλή και δεν σας έκανε τσαλίμια, κατά τρίτον ψηφίζω meeting στα πεϊνιρλάδικα της Δροσιάς :mrgreen:

 

Α και είναι στένωση πνευμονικής βαλβίδας (με ταρακούνησε η Μαριάννα και διορθώθηκα, μ'αρέσουν οι παρατηρήσεις :cool:)

 

Αυτό από Μπραντζελίνο

 

--

You came and changed the way I feel, no one could love you more

Link to comment
Share on other sites

Ούτε εμείς ξέραμε ότι θα έχουμε τρεχάματα, μην ανησυχείς, ένα φύσημα άκουσε ο παιδίατρος και πήγαμε χτες καρδιολόγο και να τα μαντάτα. Μερσί διά τας ευχάς, μην ανησυχείς που είσαι από άλλο πλανήτη, σύντομα θα εγκλιματιστείς και θα είσαι στον γαλαξία μας!

 

 

 

Αμάν ρε τσικομάνα να ούμε, στείλε κάνα μήνυμα, μπορεί ας πούμε να έχουμε χάσει το τηλ σου :roll:, ανησυχούσαμε! Βασικά στείλε σουμουσου, κατά δεύτερον πολύ το χαίρομαι που η χτεσινή αιμοληψία ήτο καλή και δεν σας έκανε τσαλίμια, κατά τρίτον ψηφίζω meeting στα πεϊνιρλάδικα της Δροσιάς :mrgreen:

 

Α και είναι στένωση πνευμονικής βαλβίδας (με ταρακούνησε η Μαριάννα και διορθώθηκα, μ'αρέσουν οι παρατηρήσεις :cool:)

 

Αυτό από Μπραντζελίνο

 

anytime :cool::cool::cool::cool::cool::cool:

Link to comment
Share on other sites

εχω μια απορια......εχω βαλει αρκετες φορες MORCHEEBA καμια αλλη ομως δεν εχει βαλει..ουτε εχει σχολιασει κατι..θετικο η αρνητικο..δε σας αρεσουν;;σας αφηνουν αδιαφορες;τι;;τι;;ΤΙ;;Ε;;; Ε;;;;

Καλοί μωρέ, νταααααξ... αλλά μου θύμισες αυτό, ακόμα καλύτερο χιχιχιχι

http://www.youtube.com/watch?v=_AtJ588VmUE

 

--

You came and changed the way I feel, no one could love you more

Link to comment
Share on other sites

Καλοί μωρέ, νταααααξ... αλλά μου θύμισες αυτό, ακόμα καλύτερο χιχιχιχι

http://www.youtube.com/watch?v=_AtJ588VmUE

σαν να ξεφυγαμε λιγο χριστινακι??????και επειδη ο μικρος μου ειναι κατι μερες τωρα με συναχι και πολυυυυ γκρινια ακουστε αυτοhttp://www.youtube.com/watch?v=rOIYU7UmZnY

my 3 little stars are my reason to be2946785n7mfu4of95.gif

Link to comment
Share on other sites

Έλεγα και εγώ που πήγαν?

Σήμερα είδα ότι είχε ανοίξει νέο...

 

μα ετσι κι αλλιως ειμαστε φευγατες....:cool:

σιγα μην καθομασταν εδω χα χα χα...:mrgreen:

 

Καλοί μωρέ, νταααααξ... αλλά μου θύμισες αυτό, ακόμα καλύτερο χιχιχιχι

http://www.youtube.com/watch?v=_AtJ588VmUE

 

 

να σου πω εσενα....επειδη κουλαθηκες δεν θα κουφαθουμε εμεις με αυτα που βαζεις!!!!!!!!!!!!!!!!!:evil:

 

σας γραφω απο το λαπι τοπι του καπταιν,αλλη τεχνολογια βρε παιδακι μου...πιο χαι τεκ...:cool:

http://www.youtube.com/watch?v=wrnYiNnEKHg

 

καλησπερα σας!

''...for those about to rock we salute you...''

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...