Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ας γνωριστούμε - αφήστε εδώ το μύνημά σας no5!


Irenegr

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 3,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα σε όλους σας! Ονομάζομαι Μαίρη κ έχω ένα μπόμπιρα 5 μηνών!! Τον Αντώνη! Έψαχνα ιδέες για τη βάφτιση του μικρούλη μου που θα γίνει σε ένα χρόνο και με βοήθησαν πάρα πολύ οι ιδέες σας! Έτσι αποφάσισα να μπω κ εγώ στην παρέα σας!

.png
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας

Είμαι η Αντζελα και έχω ένα λουλούδι που σε λίγες μέρες χρονίζει την Ιόλη.

Σας διαβάζω καιρό, πολύ καιρό είναι η αλήθεια :roll: , και ξέρω απο παλιά και απο αλλού κάποιες κοπέλες απο εδώ μέσα απο όταν προσπαθούσαμε για παιδάκι, ελπίζω να γνωρίσω και τις υπόλοιπες

 

Καλώς σας βρήκα λοιπόν

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

634854af6k6l44y5.gif

 

Διονυσία,Μαίρη,Αντζελα,κατερινα να σας ζησουν τα παιδακια σας!

Άννα,Κατερινα με το καλο να ερθουν τα μωρακια σας!

Ο υιός μου:20/03/08 H κόρη μου:17/12/09

Μωράκι μου σε περιμένουμε...25/09/2012

Link to comment
Share on other sites

Σας βρήκα!!! Κατά λάθος βέβαια. Είμαι η Δέσποινα μητέρα δύο κοριτσιών 5,5 και 1 έτους αντιστοιχα.Εύχομαι να γνωριστούμε καλύτερα και να ανταλλάσουμε ιδέες . Όλα αυτά μετά από μία βδομάδα γιατί φ ε ύ γ ω!!

Διακοπές φυσικά. Να είστε όλοι καλά τα λέμε....

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ....ΕΙΜΑΙ Η ΦΙΛΙΩ, ΕΧΩ ΜΙΑ ΚΟΡΟΥΛΑ...ΤΗΝ ΑΣΗΜΕΝΙΑ. ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΜΑΝΟΥΛΑ...ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΙΡΑΣΤΩ ΜΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΥΠΕΡΟΧΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ...! ΛΑΤΡΕΨΑ ΑΥΤΟ ΤΟ FOROUM, ΓΙΑΤΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΘΑ ΕΧΩ ΝΑ ΑΝΤΑΛΑΞΩ ΤΟΣΑ ΠΟΛΛΑ...ΙΔΕΕΣ, ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ, ΓΛΥΚΕΣ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ. ΕΙΜΑΙ 25 ΚΑΙ Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ 2,5 ΧΡΟΝΩΝ...ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΩ ΝΑ ΒΓΑΖΩ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΤΗΣ ΣΤΙΓΜΗ...ΛΑΤΡΕΥΩ ΤΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ...ΕΠΙΣΕΙΣ ΖΩΓΡΑΦΙΖΩ, ΑΓΑΠΩ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΜΑ ΚΑΙ ΤΑΞΙΔΕΥΩ ΣΥΧΝΑ <ΤΑ ΤΑΞΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΛΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ> Η ΑΣΗΜΕΝΙΑ ΚΑΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ...ΠΑΝΤΑ ΟΝΕΙΡΕΥΟΜΟΥΝ ΜΙΑ ΚΟΡΗ ΚΑΙ ΣΤΑΘΗΚΑ ΤΥΧΕΡΗ! ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΖΩ ΣΕ ΕΝΑ ΡΟΖ ΣΥΝΝΕΦΟ...

ΘΕΛΩ ΤΟΣΟ ΝΑ ΜΟΙΡΑΣΤΩ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΩ ΜΑΖΙ ΣΑΣ....ΕΥΧΩΜΑΙ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΤΗΣ ΕΥΤΙΧΙΑΣ ΜΟΥ ΝΑ ΑΓΓΙΞΕΙ ΤΙΣ ΚΑΡΔΙΕΣ ΣΑΣ...

Στο καταφύγιο ο ένας του άλλου είναι που ζουν οι άνθρωποι...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΠΟΛΥ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ...ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΒΑΣΩ ΦΩΤΟ...ΠΑΤΩ ΤΟ ΚΟΥΜΠΙ<Ιmg> ΤΗ ΦΩΤΟ <Ιmg>

OYTE AVATAR ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΚΑΝΩ ΤΟ ΚΩΔΙΚΟ ΑΝΤΗΓΡΑΦΗ -ΕΠΙΚΟΛΗΣΗ ΣΤΟ ΠΑΡΑΘΙΡΟ ΤΟΥ ΚΕΙΜΕΝΟΥ<ΕΧΩ ΕΝΕΡΓΩ ΤΟ HTML...KTΛ>

ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΣΩΣΤΕ ΜΕ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΕΔΩ ΚΑΙ 2 ΜΕΡΕΣ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΣΕ ΦΟΡΟΥΜ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ...ΕΧΩ ΤΟΣΕΣ ΦΩΤΟ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΕΧΩ ΣΚΑΣΕΙ....

Στο καταφύγιο ο ένας του άλλου είναι που ζουν οι άνθρωποι...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα σε όλες τις μανούλες (αυτές που προσπαθούν,αυτές που περιμένουν και αυτές που ήδη κρατούν τα αγγελούδια τους στην αγκαλιά τους)!! Με λένε Ελένη, είμαι 26 ετών και περιμένω το πρώτο μου μωράκι, πιθανόν, γύρω στις 14 Φλεβάρη.

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ!! Έχω εξαιρετική εγκυμοσύνη, να φανταστείς η όλη μου αδιαθεσία ήταν μια ναυτία που ένιωθα κάθε πρωί για περίπου 10 ημέρες πριν κλείσω τον 2ο. Είμαι πολύ καλά και ψυχολογικά, οπότε όλα είναι ήρεμα. Το μωράκι μάλλον είναι κοριτσάκι, αλλά θα το σιγουρέψουμε στους 2 επόμενους υπερήχους.

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ Μένια μου, μόνο που με λένε Ελένη(Δεν πειράζει, άλλωστε είμαστε εδώ για να γνωριστούμε). Πολύ καλά βλέπεις, Αμερική! Εδώ γεννήθηκα, μεγάλωσα μέχρι τα 11 μου, γυρίσαμε στην Ελλαδα μέχρι τα 14 μου, και μετά αφού δεν μας σήκωνε το κλίμα ξαναγυρίσαμε εδώ. Εεε μετά σπούδασα,τελείωσα, έπιασα δουλειά, παντρεύτηκα και τώρα περιμένω το μωράκι μου.Εσύ?? Από ότι βλέπω έχεις ένα μωράκι 4 μηνών!!!! Να σου ζήσει το μπεμπουλίνι σου!!! Αγοράκι είναι, έτσι δεν είναι??

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...