Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ας γνωριστούμε - αφήστε εδώ το μύνημά σας no5!


Irenegr

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 3,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΑΜΑΔΕΣ!ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ!ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΕΓΓΡΑΦΗ ΣΤΟ SITE !ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΙΔΟΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΑΜΑ.ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΟΛΙΣ 32 ΗΜΕΡΩΝ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΚΛΕΨΕΙ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ !!!!!!!!ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΟΣ ΑΛΛΑ ΤΑΛΑΙΠΩΡΕΙΤΑΙ ΑΠΟ ΓΑΣΤΡΟΟΙΣΟΦΑΓΙΚΗ ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΗΣΗ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΤΟΝ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΠΟΝΑΕΙ......[/url]

03HJp2.png
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΑΜΑΔΕΣ!ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ!ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΕΓΓΡΑΦΗ ΣΤΟ SITE !ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΙΔΟΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΑΜΑ.ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΟΛΙΣ 32 ΗΜΕΡΩΝ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΚΛΕΨΕΙ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ !!!!!!!!ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΟΣ ΑΛΛΑ ΤΑΛΑΙΠΩΡΕΙΤΑΙ ΑΠΟ ΓΑΣΤΡΟΟΙΣΟΦΑΓΙΚΗ ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΗΣΗ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΤΟΝ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΠΟΝΑΕΙ......[/url]

 

Καλώς ήρθες αν και εγω είμαι καινούρια στο site. Καταλαβαίνω πολύ καλά το συναισθημα σου όπως όλες μας φαντάζομαι!!!

Δεν μπορείς να κάνεις τίποτα σε αυτή τη φάση εκτός απο υπομονή και θα του περάσει μεγαλώνοντας. Τα περισότερα μωρά το παθαίνουν και είναι κάτι παροδικό τις περισότρερες φορές. Φαντάζομαι ότι ο γιατρός σου θα σε έχει συμβουλέψει για το τι πρέπει να κάνεις οπότε ακολούθα τις οδηγίες και όλα θα πάνε καλά!!!! :D

.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

να σας κάω μια ερωτησούλα; Που βρίσκετε όλες αυτές τις όμορφες εικόνες που έχετε στις δημοσιεύσεις σας. Θέλω και εγωωωωωωωωωωω!!!!!! :lol:

 

Εδω... http://lilypie.com/ και εδω.. http://www.glitter-graphics.com/ ...

 

καλως ορισες!!!!! :D:D

tRGJp2.png1054268gj3rg6cc5t.gif
Link to comment
Share on other sites

να σας κάω μια ερωτησούλα; Που βρίσκετε όλες αυτές τις όμορφες εικόνες που έχετε στις δημοσιεύσεις σας. Θέλω και εγωωωωωωωωωωω!!!!!! :lol:

 

Εδω... http://lilypie.com/ και εδω.. http://www.glitter-graphics.com/ ...

 

καλως ορισες!!!!! :D:D

 

Ευχαριστώ πολύ!!!!

.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις

Καλημέρα σε όλες και σε όλους,

Είμαι η Ιωάννα και περιμένω να γεννήσω το μπέμπη μου μέχρι τις 10 Αυγούστου.

Έχω ενθουσιαστεί με το site γιατί διαβάζω πολύ χρήσιμα και ενδιαφέροντα πράγματα.

Φιλιά σε όλες και σε όλους.

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες Ιωάννα. Με το καλό να έρθει στον κόσμο το μωράκι σου Έχω κι εγώ έναν μπεμπούλη 4 μηνών και με έχει τρελάνει. Δε φαντάζεσαι τι απίστευτη ευτυχία θα νιώσεις όταν πάρεις αγκαλιά το μωράκι σου. Και πάλι με το καλό.

glitterfy071816980D37.gif 767d1f5390.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Γειά σου Βόρεια Ελλάδα. Έχω πολλούς συγγεείς στο Κιλκίς

 

α! ωραια εγω δεν ειναι απο εδω μενω λογω δουλειας

 

 

ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΟ ΚΙΛΚΙΣ?

 

 

ΦΙΛΙΑ!!!

ΜΠΕΤΤΥ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους..

Το όνομά μου είναι Διονυσία και έχω δυο αστεράκια. Την Αφροδιτούλα που είναι τριών χρονών και τον Πανούλη που είναι ενός.. Ελπίζω να τα λέμε συχνά και να μπορέσουμε να αλληλοβοηθηθούμε στο δύσκολο αυτό έργο που λέγεται μεγαλώνω μωράκια..

phzU.jpgwddf.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους..

Το όνομά μου είναι Διονυσία και έχω δυο αστεράκια. Την Αφροδιτούλα που είναι τριών χρονών και τον Πανούλη που είναι ενός.. Ελπίζω να τα λέμε συχνά και να μπορέσουμε να αλληλοβοηθηθούμε στο δύσκολο αυτό έργο που λέγεται μεγαλώνω μωράκια..

 

Καλως μας ηρθες μαμακα απο την ομορφη Κω!!!

Να χαιρεσαι τα κουκλακια σου!!!! :D:D:D

tRGJp2.png1054268gj3rg6cc5t.gif
Link to comment
Share on other sites

Με λένε Άννα και το Δεκέμβριο θα φέρω στον κόσμο ένα κοριτσάκι. Διαβάζω τα post στο forum από το χειμώνα και τελικά αποφάσισα να γίνω και εγώ μέλος...

Θέλω να σας ευχαριστήσω όλους γιατί πραγματικά είστε μια καταπληκτική συντροφιά και οι απαντήσεις σας είναι πολύτιμος οδηγός...

*

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...