Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ας γνωριστούμε - αφήστε εδώ το μύνημά σας no5!


Irenegr

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 3,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΛΕΝΕ ΓΩΓΩ.:PΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΙΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΑΜΑ,ΕΧΩ ΜΙΑ ΚΟΡΟΥΛΑ 5 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΠΡΟΣΑΡΜΟΖΟΜΑΙ ΚΑΙ ΟΣΟ ΤΗ ΒΛΕΠΩ ΤΟΣΟ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΓΙΝΟΜΑΙ.:P:p:p:p

Link to comment
Share on other sites

γεια σας .με λενε κασσιανη και περημενω το μπεμπη μου στις 31-12 με μεγαλη χαρα μιας και εχω χασει αλλα δυο μωρακια παλιοτερα.πριν απο λιγες μερες μπηκα στο forum και με εχετε βοηθησει σε πολλα θεματα ...ευχαριστω κοριτσια.

 

κασσιανη γεια σου.με λενε γωγω και εχω μια μπεμπα 5 μηνων:Pσου ευχομαι με το καλο το μωρακι σου και θα καταλαβεις τι ευτυχια ειναι...τι παιδακι περιμενεις????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Polu Kalispera sas....Legomai Zwi..eimai 21 kai den eimai akoma mitera....Eimai omws paidagwgos ki exw polla polla paidia pou ta agapw oso oi mamades ta dika tous...

Tha xarw polu an sunomilisw mazi sas ki isws na fanw kai xrisimi se themata pou sas apasxoloun stin eidiki alla kai geniki ekpaideusi!!!!

Link to comment
Share on other sites

κασσιανη γεια σου.με λενε γωγω και εχω μια μπεμπα 5 μηνων:Pσου ευχομαι με το καλο το μωρακι σου και θα καταλαβεις τι ευτυχια ειναι...τι παιδακι περιμενεις????

 

ευχαριστω γωγω μου πολυ!αγορακι περημενω ,πως και πως.αυτες τις μερες φτιαχνω και το δωματιο του !!!!εχω τρελαθει!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...