Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΟΝΕΙΡΑ


Recommended Posts

Έχετε υπόψιν σας μέλλουσες μαμάδες πως 1 χρόνο μετά τον τοκετό, συλλαμβάνετε μόνο και μόνο που το κοιτάτε!! Να τις κάνετε τις ζουζουνιές σας, δε λέω, αλλά μην παρασυρθείτε γιατί σύντομα θα σας βγει και δεύτερη ροζ γραμμούλα στο τεστ (όπως και την υποφαινόμενης!!!)

 

ας το καλό ???

αχ τι ωραίααααααααα

ευκαιρία είναι βρε !!!!!!!! :D:roll:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 69
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

peny21gr σου ορκίζομαι πως μία κλεφτή ματια του έριξα κατά λάθος... Αν τον κοίταζα κανονικά θα είχα διδυμα!!!!

 

Ναι nikol28 είναι η τραγική αλήθεια, αν θες να ξαναδεις τη ροζ γραμμούλα γρήγορα, τότε βουρ για αναπαραγωγή μόλις το επιτρέψει ο γιατρός σου! (Πρέπει να σας πω εδώ ως πάσχουσα, πως οι ροζ γραμμούλες δεν άλλαξαν & πολύ από την τελευταία φορά που τις είδατε!!)

 

Όπως & να'χει, έπαθα αποκόλληση, sex κομμένο, μόνο με τηλεπάθεια λέει ο γιατρός.. Ξάπλα όλη μέρα, λοιπόν, βλέπω Prison Break το πρωί να μου περνά η μέρα & τον πρωταγωνιστή του (ξέρετε... το Σκόφιλντ) στ'όνειρό μου για να μου περνά η νύχτα... Μερικές φορές, αναρωτιέμαι με τον εαυτό μου: μήπως ακόμα & αυτό θεωρείται απιστία????

Link to comment
Share on other sites

Ααααααχ ο Σκόφιλντ......

 

Ήθελα να χωρίσω απο τον άντρα μου και να πάω να ζήσω μαζί του στο κελί 40....

 

Αν θεωρείται πάντως απιστία και το να ονειρεύεσαι άλλους άντρες και ειδικά τον Σκόφιλντ...τότε....όλοι οι άντρες είναι κερατάδες.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εγώ πάλι συγνώμη κιόλας αλλά όνειρα με το μωρό μου δεν εχω δεί... :( το μόνο που ειδα μια φορα ήταν ότι ετσι όπως κινιόταν στην κοιλίτσα μου διαγραφόταν το σωματακι του στο δερμα μου.......

 

σορι ρε κορίτσια, αλλά εγω αλλου είδους ονειρα :wink::wink: εχω δει......................... :shock::shock::shock::shock::shock::shock:

ναι ναι αυτά που φανταζεστε..... :roll::oops::shock::oops::shock::oops::shock:

 

τι να πώ... ότι ντρεπομαι?? ε, να το πώ αν και δεν αλλλάζει και κατι... μάλλον η στερηση με εχει βαρεσει στο κεφαλι......... :oops::wink:

 

Τελικά δεν είμαι η μόνη!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Κι εμένα μάλλον με βάρεσε η στέρηση στο κεφάλι................

 

Όχι κοριτσάκια, δεν είστε οι μόνες δυστυχώς. :cry::cry: Μιλάμε για πολύ στέρηση και όντως πολλά όνειρα......... :roll::oops: Αφού νομίζω ότι όοοοοοοταν το ξανακάνω θα είναι σαν τη πρώτη μου φορά......... :shock::shock:

Link to comment
Share on other sites

Έχετε υπόψιν σας μέλλουσες μαμάδες πως 1 χρόνο μετά τον τοκετό, συλλαμβάνετε μόνο και μόνο που το κοιτάτε!! Να τις κάνετε τις ζουζουνιές σας, δε λέω, αλλά μην παρασυρθείτε γιατί σύντομα θα σας βγει και δεύτερη ροζ γραμμούλα στο τεστ (όπως και την υποφαινόμενης!!!)

 

Μόνο που τ κοιτάμε????? που σου ρε ^&%$*^%$#%$^*.... στην αρχή ήταν don't touch only look, τώρα θα κόψουμε και το look???????

 

καλά, βεβαια αν συμβεί αυτό και μπαμ ξαναμείνω εγκυος και το ξανακόψω για ενα χρόνο πάλι θα τρελαθώ... ποιός σκόφιλντ να μου κάτσει, θα πάρω σβάρνα όλα τα κελιά και .... δώστου... ( εκτός απο το σιχαμένο τον T-bag που είναι γλυώδης.........)

αααααλα οι prison break -φανς.............. :D:D:D:D

Aphrodite_k

 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ στα όνειρά μου βλέπω μόνο sex.....sex....sex.....sex...... :oops:

 

Ξυπνάω κατάκοπη το πρωί...... :roll:

 

σκετη εξουθένωση είναι και δεν το καλοφχαριστιεσαι κιόλας......

:D:D:D:D:D:D:D

 

 

......Με τη στέρηση που με δέρνει.....έστω και στο όνειρο μια χαρά τα περνάω..... Δεν μπορείς να φανταστείς....ανυπομονώ να πάω για ύπνο.... :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

[

......Με τη στέρηση που με δέρνει.....έστω και στο όνειρο μια χαρά τα περνάω..... Δεν μπορείς να φανταστείς....ανυπομονώ να πάω για ύπνο.... :lol::lol::lol:

 

ζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:D:D:D:D:D:D:wink::wink::wink::wink::wink:

Aphrodite_k

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

evad πώς σε νιώθω να'ξερες!!!

 

Όλή αυτή τη φαντασία δε μπορούσα να την έχω όταν μπορούσα να επιδοθώ στο άθλημα??

Μετά τον τοκετό δε, καλή τύχη!!!! Κλεφτές στιγμές ανάμεσα στους σύντομους ύπνους του μωρού. Τι? Θέλετε & προκαταρτικά??? Το άλλο με τον Τοτό το ξέρετε??

Link to comment
Share on other sites

Είπα να μπω λίγο εδώ να δω τι γράφετε, και έπεσα σε ωραίο θέμα!!! :lol:

 

Αφροδίτη μου μη σε νοιάζει, και ΑΚΟΜΑ ΤΑ ΒΛΕΠΩ ΑΥΤΑ ΤΑ ΡΗΜΑΔΙΑ ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ!!! :lol:

Γιατί λένε ότι αν γεννήσεις δεν έχεις όρεξη, δεν ξέρω... :wink:

Εντάξει, δε λέω, με την τομή της καισαρικής, την ξεχειλωμένη κοιλιά, και το βυζί-σταγονόμετρο, δε νιώθω και πολύ Εμμανουέλα, αλλά ... τις επιθυμίες τις έχω!!!

 

:lol: οπότε... περιμένουμε να κοιμηθούμε -όταν καταφέρουμε- για να δούμε καμιά τσόντα με πρωταγωνιστές τους εαυτούς μας!!!

1Iik.png
Link to comment
Share on other sites

Εντάξει, δε λέω, με την τομή της καισαρικής, την ξεχειλωμένη κοιλιά, και το βυζί-σταγονόμετρο, δε νιώθω και πολύ Εμμανουέλα, αλλά ... τις επιθυμίες τις έχω!!!

 

Καλή μου Niki-76 όταν σβήσει το φως, όλες οι γυναίκες ίδιες είναι: 2μετρες, ξανθές, με κάτι πόδια τύπου Σκλεβαρίκοβα!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αχ κοριτσάκια το βράδυ είδα το μωράκι μου στον ύπνο μου! :D Προσπαθούσαμε λέει να θηλάσουμε κι είχα ένα άγχος....!

Πότε θα περάσει ο καιρός να δω τη φατσούλα του και να το κάνω αγκαλίτσες.... :D

Link to comment
Share on other sites

...πολύ πιο σύντομα απ'ό,τι φαντάζεσαι Ελίνα!!! Υπομονή & απόλαυσε αυτήν την περίοδο γιατί περνά τόσο γρήγορα που ώσπου να το συνειδητοποιήσεις θα'χεις αγκαλιά το μωράκι σου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγω ενω ημουν σχεδον σιγουρη οτι θα κανω αγορι, χωρις να εχω προτιμηση απλα ετσι μου ειχε κολλησει, ειδα στον υπνο μου 3 φορες κοριτσακια να γελανε και τελικα εμαθα προσφατα οτι εχω κοριτσακι! :D

binvp2.png ZVLBp2.png
Link to comment
Share on other sites

Αχ κορίτσια σήμερα είδα πως μπήκα στο χειρουργείο για καισαρική και μόλις μου κάναν την επισκληρίδιο έπαθα κρίση και άρχισα να φρικάρω και να φωνάζω. Όπως καταλαβαίνετε ξύπνησα πανικόβλητη και μέσα στον ιδρώτα. Πώς θα την παλαίψω αν τελικά γίνει στ΄αλήθεια? Τέλος πάντων. Σήμερα θα ξερουμε.

 oIKlp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κλεφτές στιγμές ανάμεσα στους σύντομους ύπνους του μωρού. Τι? Θέλετε & προκαταρτικά??? Το άλλο με τον Τοτό το ξέρετε??

 

κατσε ρε παιδί μου, να εχει και λίγο feeling το θεμα... λίγο το κάτι τις το χρειάζεται.... εδώ για να πάρει μπροστα το αμαξι, χρειάζεται να γυρισεις το κλειδί.....

εμ τόοοοσο καιρό εχουμε να χμχμ... εμ θα γίνει και στο φτερό??????? :shock::mad::mad:

 

καλά βεβαια τωρα τα λεω αυτά αλλά για κατσε να δουμε........

Aphrodite_k

 

Link to comment
Share on other sites

εγώ είδα το πιο τέλειο όνειρο χθες είχα το μωράκι μου αγκαλιά και το θήλαζα και ήταν τόσο αληθοφανές που ένιωθα να τρέχει γάλα από το στήθος μου. έβλεπα το κεφαλάκι της από πίσω να θηλάζει και ήταν κατάλευκη με ξανθά κατάξανθα μαλάκια!!!!(σαν την μανούλα!) και με ξύπνησε το τηλ, αφού νόμιζα ότι το ζούσα πραγματικά!

EPLX.jpg.png

.png

Link to comment
Share on other sites

Εγω παλι ειδα εχτες στο ονειρο μου οτι γεννουσα!!

Δεν φοβομουν αλλα ημουν πολυ συγκεντρωμενη γιατι, λεει επρεπε να σπρωξω πολυ δυνατα για να βγει η μπουμπου!!Ξυπνισα και εκανα φου,φου και χι, χι!!! :lol::lol::lol:

[/url]

s-age.png

και η Μπουλιτα μου ηρθε στον κοσμο 09/07/2008

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...