Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ταπετσαρία! αυτοκόλλητες μπορντουρες αυτοκόλλητα


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 157
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • vera

    vera 11 δημοσιεύσεις

  • TSAMPI13

    TSAMPI13 7 δημοσιεύσεις

  • naina

    naina 6 δημοσιεύσεις

  • Access

    Access 5 δημοσιεύσεις

DSC01573.jpg

 

Αυτη εννοεις? Δε θυμαμαι, νομιζω οτι ειχε καλη τιμη σχετικα........οχι δεν πουλαω απλα ειμαι διακοσμητρια και τις ειχα στο φωτογραφικο αρχειο μου.....

 

Τη συγκεκριμενη την βρισκεις ευκολα...την εχω δει σε πολλα μαγαζια......

 

Θα σου πω ονομα καταλογου να τη ζητησεις απο καποιο μαγαζι της Ροδου.....

 

Την εχει μαλλον και η carteco αλλα αφου εισαι ροδο καλο ειναι να το ψαξεις εκει για να σου στειλουν και ταπετσερη.....

“Itʼs difficult to get someone to understand something when his salary depends upon his not understanding it.”

Al Gore - An Inconvenient Truth

Link to comment
Share on other sites

Α την βρηκα στις σημειωσεις μου (βασικα αυτες τις ειχα για μια πελατισσα μου, δεν εχω κατι αλλο σε καφε)

 

Λοιπον ο καταλογος λεγεται BAZAAR ΚΑΙ κοστιζει το ρολο 90 ευρω (νομιζω το φπα μεσα στην τιμη) Κοιτα πιστευω οτι με 2 ρολα εισαι ενταξει......καλυπτεις 3 μετρα ανετα........αρα 180 ευρω συν η αμοιβη του ταπετσερη.....

“Itʼs difficult to get someone to understand something when his salary depends upon his not understanding it.”

Al Gore - An Inconvenient Truth

Link to comment
Share on other sites

ΑΧ ΤΙ ΜΟΥ ΛΕΣ ΤΩΡΑ ΔΙΑΚΟΣΜΗΤΡΙΑ ΜΗΠΩΣ ΑΝ ΣΟΥ ΣΤΗΛΩ ΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΣΑΛΟΝΙ ΓΕΝΙΚΑ ΣΕ ΜΙΑ ΦΩΤΟ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΕΙΣ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗ?

Link to comment
Share on other sites

Den mporo να κανω σπουδαια πραγματα ετσι βεβαια......αν κατι γινεται, καποια συμβουλη ευχαριστως.....

 

Και ταπετσαρια για να βρεις πρεπει να το δεις απο καταστημα της περιοχης σου καλυτερα......πρεπει να κανει μια αντιθεση και με τον καναπε σου.......

 

Αντι για ταπετσαρια μπορεις να βαλεις και τεχνικη βαψιματος στον τοιχο...

“Itʼs difficult to get someone to understand something when his salary depends upon his not understanding it.”

Al Gore - An Inconvenient Truth

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τι ειναι η τεχνθκη βαψιματος?

ΑΣΕ ΚΟΛΗΣΑ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΤΑΠΕΤΣΑΡΙΑ !ΘΑ ΣΟΥ ΣΤΗΛΩ ΤΟΝ ΧΩΡΟ ΜΟΥ ΣΕ ΦΩΤΟ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗΝ ΒΑΛΩ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟΝ ΤΟΙΧΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΜΕΣΗ ΤΟΥ ΤΟΙΧΟΥ ΑΚΡΙΒΩΣ 2 ΛΟΡΙΔΕΣ ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΙΝΟΥΝ ΚΑΤΩ.ΘΑ ΑΝΟΙΞΩ ΤΟ ΧΩΡΟ ΜΕ ΑΝΟΙΧΤΟΧΡΩΜΟ ΡΟΜΑΝ ΣΕ ΜΠΕΖ.

Link to comment
Share on other sites

O αντρα μου εχει καταστημα με ταπετσαριες τοιχου, διακοσμητικα αυτοκολλητα,μπορτουρες και παιδικη διακοσμιση. Αν ενδιαφερεσε μπες στο paint4style. Εχει μερικα δειγματα. Εχει και πολλες διαφορετικες εταιριες. :):):):)

Link to comment
Share on other sites

delin ευχαριστω για το λινκ.....εχει ωραια πραγματα!!!!

 

http://www.paint4style.gr

 

Και τεχνοτροπιες που δοκιμασα προσφατα και μου αρεσαν , οπως η σουαχιλι!!! :D

“Itʼs difficult to get someone to understand something when his salary depends upon his not understanding it.”

Al Gore - An Inconvenient Truth

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πείτε που μπορώ να βρώ αυτοκόλλητα γράμματα, πήγα στα jumbo άλλά είχαν μόνο ξύλινα...εγώ θέλω να τα κολλήσω στο προσκέφαλο του κρεβατιού και να σχηματίσω το όνομα της!

 

έψαξα στο cosycorner αλλα δεν βρήκα κάτι....

Link to comment
Share on other sites

Έχω δει στον κατάλογο ΙΚΕΑ κάτι διακοσμητικά αυτοκόλλητα τοίχου. Τα θέλω για κρεββατοκάμαρα,αλλά δε μου πολυαρέσουν. Πού μπορώ να βρω μεγαλύτερη ποικιλία, έχετε καμιά ιδέα;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 3 months later...

Γνωριζει καποιος που μπορω να αγορασω στην αττικη αυτοκολλητα decofun;;εχω βρει το site αλλα δεν μπορω να δω που τα βρισκει κανεις εδω μηπως στο ''λαγο'' με τα χρωματα ;

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Κορίτσια να ρωτήσω για το που θα βρω σχεδια με ηρωες γα παιδικό δωμάτιο αλλά όχι σε αυτόκολλητα σε αφρώδοι μέσω Ιντερνετ γιατί ο τόιχος μου στο νέο παιδικό δωμάτιο δεν είναι λειος...?????

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Kαλημέρα,

 

απο εδώ πήραμε με την γυναίκα μου τις μπορντούρες για το δωμάτιο της μικρής μας.

http://www.wallpaperandborders.co.uk/

 

3 ρολά, 5.5μ έκαστο, με τα έξοδα αποστολής 17?!

η δε μπορντούρα, το μόνο που χρειάστηκε ήταν βούτηγμα για 45'' σε χλιαρό νερό για να δουλεψει η κόλλα :)

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...