Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Που κάνω Ρινοπλαστική βοηθείστε με


klarita

Recommended Posts

εγω προσωπικα ειχα γαμψη μυτη και λιγο υβο και ηταν σχετικα μεγαλη η μυτη μου. ο αδερφος μου απο την αλλη ειχε μεγαλυτερο ηβο και αυτο μεγαλωνε την μυτη του...αλλα το ακρορινιο ηταν οκ αυτουνου. Επειδη ειμαστε απο το ηρακλειο κρτης ψαχτηκαμε αλλα δεν βρηκαμε κατι καλο για να προχορησουμε...ασε που ηταν πιο φτηνες τιμες στον ντοκτορ Λ. Εμας 3κ μας ειπε στον καθενα αλλα επειδη ειμασταν αδερφια μας το αφησε 2,4κ. Αλλα γενικα εχω ακουσει οτι αμα εισαι απο επραχια μακρια θα σ ου κανει καλυτερη τιμη. Πες του τηλεφωνικα οτι ειναι δυσκολοι καιροι εισαι απο επαρχια και μακρυα απο την αθηνα και θα σου πει μια τιμη αυτος...αν το κλισεις μεσω τηλεφωνου θα σου κανει ενα συνολικο πακετο δεν θα πληρωνεις ραντεβου κτλπ. Μπορει να σου πει 2.5κ ολα. τα λοιπα εξοδα ειναι βεβαια και αυτα μεσα οπως τραινο ή αεροπλανο,πλοια ταξι κτλπ. Εμας μαζι με αυτα τα εξοδα βγηκε 2,900 στον καθενα.... αριστα!!Ο ανρθωπος σου δινει και ψυχολογια....δεν ξερω εδω περα να στελνω πμ αν θελετε κανα εμαιλ ή κανα αλλο τροπο δεν εχω προβλημα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


εγω προσωπικα ειχα γαμψη μυτη και λιγο υβο και ηταν σχετικα μεγαλη η μυτη μου. ο αδερφος μου απο την αλλη ειχε μεγαλυτερο ηβο και αυτο μεγαλωνε την μυτη του...αλλα το ακρορινιο ηταν οκ αυτουνου. Επειδη ειμαστε απο το ηρακλειο κρτης ψαχτηκαμε αλλα δεν βρηκαμε κατι καλο για να προχορησουμε...ασε που ηταν πιο φτηνες τιμες στον ντοκτορ Λ. Εμας 3κ μας ειπε στον καθενα αλλα επειδη ειμασταν αδερφια μας το αφησε 2,4κ. Αλλα γενικα εχω ακουσει οτι αμα εισαι απο επραχια μακρια θα σ ου κανει καλυτερη τιμη. Πες του τηλεφωνικα οτι ειναι δυσκολοι καιροι εισαι απο επαρχια και μακρυα απο την αθηνα και θα σου πει μια τιμη αυτος...αν το κλισεις μεσω τηλεφωνου θα σου κανει ενα συνολικο πακετο δεν θα πληρωνεις ραντεβου κτλπ. Μπορει να σου πει 2.5κ ολα. τα λοιπα εξοδα ειναι βεβαια και αυτα μεσα οπως τραινο ή αεροπλανο,πλοια ταξι κτλπ. Εμας μαζι με αυτα τα εξοδα βγηκε 2,900 στον καθενα.... αριστα!!Ο ανρθωπος σου δινει και ψυχολογια....δεν ξερω εδω περα να στελνω πμ αν θελετε κανα εμαιλ ή κανα αλλο τροπο δεν εχω προβλημα.

σε ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες!!

αν μπορείς στείλε μας μετεγχειριτικά την εμπειρία σου.πονεσες???πρήστηκες???πόσες μέρες έμεινες στην κλινική?μετα από ποσο διαστημα έβγαλες κατι ταμπον που μπαίνουν στην μύτη??πως ανέπενες μέσχρι τότε??στον κόσμο πότε εμφανίστηκες???

εγω πάρει απειρες φορες την απόφαση να το κάνω και οταν θα σκεφτω το μετα διστάζω πολύ..

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω και εγω αυτο το φορουμ....βρηκα εγω και αδερφος μου τον καταλληλο γιατρο για τις ρινοπλαστικες....ειμαστε απο κρητη και δεν βρηκαμε κανεναν αξιολογο γιατρο οποτε ψαχτηκαμε Αθηνα και κλεισαμε για εμας παντα με τον καλυτερο γιατρο για ρινοπλαστικες.Πρωτον πολυ ευγενικος,δευτερον στα εξηγει ολα αναλυτικα,τριτον μας εκανε πολυ καλη τιμη,τεταρτον το βιογραφικο του ειναι απιστευτο σε σχεση με τους υπολοιπους!!, 5ον μπορει να επικοινονησεις μαζι του μεσω κινητου για ραντε βου προβληαμτα κτλπ,6ον αφιερονει οσο χρονο χρειαζεται!!(δεν βιαζεται σαν αλους...) για παραδειγμα την επομενη μερα απο εμας χειρουρησε καποια για 6,5 ωρες δηλαδη οσο εκανε για εμενα και τον αδερφο μου βεβαια αυτη ειχε δευτερη ρινοπλαστικη απο αποτυχημενη,7ο κανει μονο ανοιχτες ρινοπλαστικες δηλαδη τις καλυτερες και εχει εξιδικευση σε αυτες που εχουν ελαχιστοι γιατροι εδω στην ελλαδα!!8ο και σημαντικοτερο απο ολα!!! το γουσταρει αυτο που κανει!! με το που μπηκαμε στο γραφειο του επεξεργαζοτανε πως θα μας κανει!!! Το ονομα αυτου του Ιατρου ειναι Dr ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ με ολα κεφαλαια!! Πραγματικα αν κανετε μαι επισκεξη σε αυτον θα ξεχασετε ολους τους υπολοιπους γιατρους!!! Βγαλαμε τον λεγομενο ναρθηκα προχθες με τον αδερφο μου και ειπαμε ποσο γλυπτης μπορει να ειναι καποιος??? Μα ΠΟΣΟ?? Οποιος εχει κανει αποτυχημενη ρινοπλαστικη ή θελει να κανει πρωτη ρινοπλαστικη για να μην υπαρχει δευτερη σαν προτεινω ανεπιφυλακτα αυτον τον DOCTOR!!

Εμένα με ενδιαφέρει το κομμάτι του ακρορινιου.Εκεί πως ήταν το αποτέλεσμα σας.? είστε αρκετά πρησμενοι Μετά την επέμβαση. ? Το αποτέλεσμα φαίνεται με το που βγάλεις τον νάρθηκα.? σε Πόσο καιρό σας είπε ο γιατρός ότι θα έχετε το τελικό αποτέλεσμα.? δώστε μας λίγες λεπτομέρειες για το χειρουργείο Και για την μετεγχειρητικη πορεία. Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Link to comment
Share on other sites

Ειμαστε στην 14η μερα τωρα, η μυτη εχει ξεπριστει λιγο,στον μηνα το αποτελεσμα μας ειπε θα ειναι καλο, σε 3 μηνες παρα πολυ καλο και σε 6 μηνες θα εχει σχεδον ολοκληροθει,στο ακρορινιο ειναι πρησμενο αλλα φαινεται το εφτιαξε ωραια, το ακρορινιο ειναι το τελαυταιο μερος που ξεπριζεται. Και εγω καθε φορα δισταζα αλλα με απογοητευσαν εδς στο Ηρακλειο κια πηρα την αποφαση να παμε μια και εξω σε αυτον το γιατρο και τα κανονισαμε ολα τηλεφωνικα μιλωντας μονο με αυτον. Σου κανει ολικη αναισθησια δεν θα εχεις καθολου ανχος εχει καλο τιμ που σου μιλανε ωραια και ξεχνιεσαι και θα κοιμιθεις στο αψε σβησε. Μετα το χειρουργειο μας αλλαζανε ολο γαζες και παγο στα ματια για να μην βγαλεις μελανιες...εγω και αδερφος μου δεν τον ακουσαμε και το βαζαμε λιγο....με αποτελσμα η πρωτη βδομαδα να ειναι μελανιασμενα τα προσωπα μας...τωρα ειμαστε ενταξη. Την επομενη μερα σου βγαζει τα σωληνακια και σου λεει μερικα πραγματα να αγορασεις απο το φαρμακειο για να κανεις δουλεια στο σπιτι σου...η καθαρισμοι την πρωτοι βδομαδα ειναι κουραστικο και γενικα θα εισαι σαν ζομπι δεν θα μπορεις να κουνιεσαι τις πρςωτες 3 μερες...μετα φτιαχνει λιγο μεχρι να σου βγαλει τον ναρθηκα. Στην 7η μερα σου βγαζει τον ναρθηκα και μετα η ζωη ειναι πιο χαλαρη αλλα σου βαζει για αλλαες τρεις μερες πανω στην μυτη σου για να βοηθησει απο το πρηξιμο....ο καθαρισμος με ορο στην μυτη θα τον κανουμαι για μηνες ακομα μαλλον. Πηγαιναι μην χανει χρονο!! Μια αποφαση ειναι παρε την μανα σου ή καποιο συγγενικο προσωπο να σε βοηθησει στο νοσοκομειο στο οποιο σε βοηθανε και οι νοσοκομες εκει αλλα ειναι αλλη φαση να εχεις καποιον δικο σου να σε προσεχε.

Link to comment
Share on other sites

** γαζες εννοω για τρεις μερες μετα τον ναρθηκα. Εγω γενικα οταν ειχα ναρθηκα δεν εβγαινα μετα που το εβγαλα ειμουν καθε μερα εξω...επειδη ηταν μεγαλη η διαφορα νομιζα οτι θα το καταλαβουνε οι φιλοι μου και οι γνωστοι μου, αλλα κανεις δεν το καταλαβε παρατηρουσαν μονο της μελανιες που ειχα στο προσωπο...και οτι η μυτη ηταν λιγο πρησμενη!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ειμαστε στην 14η μερα τωρα, η μυτη εχει ξεπριστει λιγο,στον μηνα το αποτελεσμα μας ειπε θα ειναι καλο, σε 3 μηνες παρα πολυ καλο και σε 6 μηνες θα εχει σχεδον ολοκληροθει,στο ακρορινιο ειναι πρησμενο αλλα φαινεται το εφτιαξε ωραια, το ακρορινιο ειναι το τελαυταιο μερος που ξεπριζεται. Και εγω καθε φορα δισταζα αλλα με απογοητευσαν εδς στο Ηρακλειο κια πηρα την αποφαση να παμε μια και εξω σε αυτον το γιατρο και τα κανονισαμε ολα τηλεφωνικα μιλωντας μονο με αυτον. Σου κανει ολικη αναισθησια δεν θα εχεις καθολου ανχος εχει καλο τιμ που σου μιλανε ωραια και ξεχνιεσαι και θα κοιμιθεις στο αψε σβησε. Μετα το χειρουργειο μας αλλαζανε ολο γαζες και παγο στα ματια για να μην βγαλεις μελανιες...εγω και αδερφος μου δεν τον ακουσαμε και το βαζαμε λιγο....με αποτελσμα η πρωτη βδομαδα να ειναι μελανιασμενα τα προσωπα μας...τωρα ειμαστε ενταξη. Την επομενη μερα σου βγαζει τα σωληνακια και σου λεει μερικα πραγματα να αγορασεις απο το φαρμακειο για να κανεις δουλεια στο σπιτι σου...η καθαρισμοι την πρωτοι βδομαδα ειναι κουραστικο και γενικα θα εισαι σαν ζομπι δεν θα μπορεις να κουνιεσαι τις πρςωτες 3 μερες...μετα φτιαχνει λιγο μεχρι να σου βγαλει τον ναρθηκα. Στην 7η μερα σου βγαζει τον ναρθηκα και μετα η ζωη ειναι πιο χαλαρη αλλα σου βαζει για αλλαες τρεις μερες πανω στην μυτη σου για να βοηθησει απο το πρηξιμο....ο καθαρισμος με ορο στην μυτη θα τον κανουμαι για μηνες ακομα μαλλον. Πηγαιναι μην χανει χρονο!! Μια αποφαση ειναι παρε την μανα σου ή καποιο συγγενικο προσωπο να σε βοηθησει στο νοσοκομειο στο οποιο σε βοηθανε και οι νοσοκομες εκει αλλα ειναι αλλη φαση να εχεις καποιον δικο σου να σε προσεχε.

Μετά το χειρουργείο πόσες φορές χρειάζεται να σε δει ο γιατρός.? πονουσατε καθόλου.? το πρήξιμο είναι αρκετά μεγάλο.? χρειάζεσαι βοήθεια μετά το χειρουργείο και στην διάρκεια ανάρρωσης.? το αποτέλεσμα είναι αυτό που σας σχεδίασε ο γιατρός στον υπολογιστη.? χίλια συγνωμη για τα τόσα ερωτηματα

Link to comment
Share on other sites

αμα εισαι μακρυα και δεν μπορεις να κατεβενεις ολο κατω...ο γιατρος θα σε δει μια μερα μετα το χειρουργειο να σου βγαλει τους σωληνες,μετα απο μια βδομαδα να σου βγαλει τον ναρθηκα και να σου βαλει γαζες για 3 μερες τις οποιες τις βγαζεις μονος σου,μετα αν εισαι κοντα αθηνα η μεσα στην αθημα πας στον ενα μηνα να σε δει...αν δεν μπορεις λογο αποστασης του στελνεις φωτογραφιες προφιλ κτλπ να δει την προοδο σου....και μετα παλι πας στους 3 μηνες για να σε δει!! εχει προσωπικο να σε βοηθησει αλλα καλυτερα να εχεις ενα συγγενικο προσωπο να σε βοηθαει...εμεις ειχαμε την μανα μας!!και στο σπιτι καλο θα ητανε να εχεις και εναν να σε βοηθαει οχι οτι δεν μπορεις να τα κανεις μονη σου αλλα ειναι καλυτερα!! μετα απο την πρωτη βδομαδα δεν θα χρειαζεσαι καθολου βοηθεια απο κανενα ζεις την ζωη σου ανετα!! αλλα θα εχει λιγο πρηξιμο το οποιο μπορει να μην το καταβαουνε κιολας! ο γιατρος μας εδειξε πως θα μας φτιαξει μεσο υπολογιστη...αλλα μας ειπε το αποτελεσμα θα ειναι πολυ καλυτερο απο τον υπολογιστη και ετσι οπως φαινεται παροτι εχω πρηξιμο ειχε δικιο! Φανταστειτε αυτος ο γιατρος ηρθε και το βραδη κατα της 8-9 μετα το χειρουργειο που ειχε γινει το πρωη για να μας δει!! Απιστευτος ανθρωπος!!

Link to comment
Share on other sites

αμα εισαι μακρυα και δεν μπορεις να κατεβενεις ολο κατω...ο γιατρος θα σε δει μια μερα μετα το χειρουργειο να σου βγαλει τους σωληνες,μετα απο μια βδομαδα να σου βγαλει τον ναρθηκα και να σου βαλει γαζες για 3 μερες τις οποιες τις βγαζεις μονος σου,μετα αν εισαι κοντα αθηνα η μεσα στην αθημα πας στον ενα μηνα να σε δει...αν δεν μπορεις λογο αποστασης του στελνεις φωτογραφιες προφιλ κτλπ να δει την προοδο σου....και μετα παλι πας στους 3 μηνες για να σε δει!! εχει προσωπικο να σε βοηθησει αλλα καλυτερα να εχεις ενα συγγενικο προσωπο να σε βοηθαει...εμεις ειχαμε την μανα μας!!και στο σπιτι καλο θα ητανε να εχεις και εναν να σε βοηθαει οχι οτι δεν μπορεις να τα κανεις μονη σου αλλα ειναι καλυτερα!! μετα απο την πρωτη βδομαδα δεν θα χρειαζεσαι καθολου βοηθεια απο κανενα ζεις την ζωη σου ανετα!! αλλα θα εχει λιγο πρηξιμο το οποιο μπορει να μην το καταβαουνε κιολας! ο γιατρος μας εδειξε πως θα μας φτιαξει μεσο υπολογιστη...αλλα μας ειπε το αποτελεσμα θα ειναι πολυ καλυτερο απο τον υπολογιστη και ετσι οπως φαινεται παροτι εχω πρηξιμο ειχε δικιο! Φανταστειτε αυτος ο γιατρος ηρθε και το βραδη κατα της 8-9 μετα το χειρουργειο που ειχε γινει το πρωη για να μας δει!! Απιστευτος ανθρωπος!!

Τον επισκέφτηκα τον γιατρό και μου άφησε τις καλύτερες εντυπώσεις.Αν και μένω Χανιά Η τιμή που μου είπε είναι 2.800.Εγώ δεν έχω πρόβλημα υβου βεβαια αλλά λίγο χοντρό ακρορινιο.στον υπολογιστή μου έφτιαξε μια πολύ ωραία εικονα αλλά έχω έντονο άγχος για το μετά Πόσο θα διαφέρει από την εικόνα.Μπορείτε να μας δείξετε φωτογραφίες πριν και μετά.? συνήθως μεγάλες αλλαγές βλέπω στις ρινοπλαστικες που αφορούν προβληματικά προφιλ

Link to comment
Share on other sites

796efk2m1

fnbyqxtz5

emry0m4vh

h1ta3xgg1

4bt6lctt5

Προφανως με τα μεγαλα μαλλια ειναι πριν...μετα ειναι με τα κοντα μαλλια. Φαινεται η διαφορα πιστευω απο τωρα....εχεις ryan air μια χαρα μου φαινεται!!

Link to comment
Share on other sites

796efk2m1

fnbyqxtz5

emry0m4vh

h1ta3xgg1

4bt6lctt5

Προφανως με τα μεγαλα μαλλια ειναι πριν...μετα ειναι με τα κοντα μαλλια. Φαινεται η διαφορα πιστευω απο τωρα....εχεις ryan air μια χαρα μου φαινεται!!

Δυστυχώς δεν μπορώ να ανοίξω τις εικονες

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

796efk2m1

fnbyqxtz5

emry0m4vh

h1ta3xgg1

4bt6lctt5

Προφανως με τα μεγαλα μαλλια ειναι πριν...μετα ειναι με τα κοντα μαλλια. Φαινεται η διαφορα πιστευω απο τωρα....εχεις ryan air μια χαρα μου φαινεται!!

Δυστυχώς δεν ανοίγουν οι εικονες

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλησπερα.θελω να κάνω κι εγώ επέμβαση για διαφραγμα και πλαστική.σκεφτομαι να παω στον Λουλουδη.μήπως μπορει καποιος να μου πει γι αυτον,αν εχει προσωπικη εμπειρία;

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Καλησπερα σε ολους! Μετα απο 2 αποτυχημενες επεμβασεις για τη βελτιωση της οψης της μυτης μου νομιζω οτι επιβαλλεται να καταθεσω την εμπειρια μου εδω: απο το 2012 εχω υποβληθει σε 2 ρινοπλαστικες, η δευτερη για να διορθωσει την πρωτη σε διαφορετικους γιατρους. Προβληματα οχι μονο αισθητικα αλλα και λειτουργικα, στραβο διαφραγμα με αποτελεσμα να εχω πολυ κακη αναπνοη, κουραση και κακη ποιοτητα ζωης. Ταλαιπωρια κ οικονομικη εξοντωση επι 3 κ πλεον ετη. Προ 6 μηνων επισκεφθηκα κατοπιν συστασης απο φιλη που υπεβληθη σε ρινοπλαστικη (και κατοπιν ενθουσιασμου απο το αποτελεσμα καταρχας εξωτερικως) τον ΩΡΛ-πλαστικο προσωπου Κο Κωνσταντινο Μακρυπιδη. Το αποτελεσμα ειναι εντυπωσιακο. Αφενος αναπνεω επιτελους σαν ανθρωπος κι αφετερου απεκτησα τη μυτη που παντα ηθελα. Ο ανθρωπος ειναι επιστημονας: πριν του πω πολλα ηξερε τι εχω, τι θελω, πως θελω τη μυτη μου, πως θα αποφυγω ταλαιπωρια. Μετεγχειρητικος πονος ελαχιστος. Εξαιρετικη αντιμετωπιση πριν και μετα το χειρουργειο. Απιστευτα ανθρωπινος ο γιατρος, προθυμος να απαντησει σε ολες τις αποριες μου, φιλικοτατος, απταιστα καταρτισμενος με σπουδες και μεταπτυχιακα και εργασια στο εξωτερικο. Τιμη πολυ καλυτερη της αναμενομενης κ σε συγκριση με τους υπολοιπους ιατρους πολυ χαμηλοτερη. Τον συστηνω α-νε-πι-φυ-λα-κτα. Επισης φοβερο ιατρειο κοντα στο Χιλτον και εξαιρετικη ομαδα συνεργατων.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Καλημέρα! Διάβασα σχεδόν όλα τα σχόλια που υπάρχουν εδώ όσον αφορά το θέμα της ρινοπλαστικής. Σκέφτομαι τον Οκτώβρη να μπω σε χειρουργίο και μέχρι τότε θα ήθελα να γνωρίζω περισσότερα πράγματα για αυτό. Από άτομα με προσωπικές εμπειρίες μπορεί κάποιος να μου πει ποιός έμεινε ευχαριστημένος με την απόφαση της επιλογής του? Παρατήρησα κ ημερομηνίες από το 2009-10 κ έπειτα κ θα ήθελα να μου πείτε από τότε μέχρι τώρα αν είχατε επιπλοκές.. Καί όσον αφορά το θέμα αισθητικής(κάπου διάβασα ότι έπεσε πιο χαμηλά με τον καιρό η ακρη της μύτης, κτλ) καί κυρίως όσον αφορά το θέμα αναπνοής, ή αν προέκυψαν αιμορραγίες όλα αυτά τα χρόνια ή άλλα προβλήματα.. Κάποιος να με κατατοπίσει γενικά έστω!! Είμαι πάρα πολύ αγχωμένη.. :( Ελπίζω να μην υπήρξα κουραστική.. Ευχαριστώ εκ των προτέρων!! Και για την ειλικρίνειά σας!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσια κ αγορια καλησπερα! πηρα την αποφαση να γραψω κ εγω την εμπειρια μου ωστε να βοηθησω με τη σειρα μου οπως αντιστοιχα βοηθηθηκα κ εγω πανω στο θεμα της ρινοπλαστικης. Μετα απο αρκετη ερευνα κατεληξα στον δρ. Λ.0υλ0υδη! Ειναι πραγματικα αψογος σε αυτο που κανει κ πολυ ευγενικος σαν ανθρωπος. προθυμος να σου λυσει οποιαδειποτε απορια! Απολυτα φυσικο αποτελεσμα! τον συνιστω ανεπιφυλακτα!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας. Αποφάσισα κ εγώ να παραθέσω την εμπειρία μου από την Ρινοπλαστική που έκανα προ 8 μηνών. Είχα πραγματοποιησει μεγάλη έρευνα περίπου 5 μήνες κ δεν αποφάσιζα.Είχα επισκεφτεί αρκετους πλαστικους και ΩΡΛ πλαστικους όπως κ ****, κ Κοντ., κ Παυλιδ. , κ Σκου., κ άλλους. Ήμουν όμως γενικά δυσπιστη. Τελικώς μέσω μιας γνωστής μου που είχε χειρουργηθει ήδη, επισκέφτηκα τον κ. Μακρυπιδη. Με κέρδισε αμέσως με το χαμόγελό του, την προσέγγιση του, την επεξηγηματικοτητα για όλα . Μετά από 15 ημέρες χειρουργηθηκα κ μετά από περίπου 15 ημέρες απολαμβάνω την νέα μου μύτη κ αναπνέω κ πολύ καλύτερα. Είμαι εξαιρετικά ευχαριστημενη κ τον συστήνω ανεπιφύλακτα κ ως γιατρό κ ως άνθρωπο.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

γεια σας κ από μενα ενδιαφέρομαι κ εγω για ρινοπλαστικη με τον κ.λουλουδη οποιος-α εχει προσωπικη εμπειρια ας μου στειλει μνμ με λεπτομεριες.. από την επεμβαση κ αν εμεινε ευχαριστημένος από το αποτέλεσμα! κ φωτο θα βοηθουσαν! ευχαριστω πολύ εκ τον προτερων!

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κ από μενα! ενδιαφέρομαι κ εγω για ρινοπλαστικη με τον κ λουλουδη.. μετα από όλα αυτά που διαβασα.. κάθε πληροφορια καλοδεχουμενη! ευχαριστω εκ τον προτερων!

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορω να καταλαβω τι γινεται κ οταν δεν ειμαι συνδεδεμενη βλεπω τι εχω γραψει.. οταν μπαινω τα μνμτα δεν φαινονται εξου κ η διπλη αναρτηση.. anyway.. οποια πληροφορια ευπρόσδεκτη

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...
  • 3 εβδομάδες μετά...
Που κάνω Ρινοπλαστική βοηθείστε με

Γεια σας σε όλους σας θέλω να πω για το πρόβλημα μου

Είμαι 23 και θέλω να κάνω Ρινοπλαστική από τα 17

έχω αυτοπεποίθηση με τον εαυτό μου είμαι γενικά όμορφη αλλά

Πιστεύω ότι η μύτη μου με χαλάει δεν είναι γαμψή αλλά έχει μικρή καμπούρα Και αναγκάζομαι να κάνω φωτοσκίασης με μακιαζ χρόνια τώρα

Ο φίλος μου έχει μικρότερη μύτη από εμένα και αισθάνομαι άσχημα

Αυτός δεν έχει πρόβλημα με εμένα αλλά εγώ έχω με τον εαυτό μου

Οι γονείς μου δεν συμφωνούν στις πλαστικές που είναι μόνο για εμφάνιση

αλλά αν πετύχει η πλαστική θα τους αρέσει

Ενώ αν αποτύχει θα με βρίζουν συνέχεια που καταστράφηκα και εγώ θα αισθάνομαι άσχημα Θα ήθελα να μου προτείνετε έναν καλό ΩΡΛ στην Αθηνά για πάρω την γνώμη του Και έναν καλό γιατρό εξειδικευμένο στην Ρινοπλαστική.Στείλετε μου με προσωπικό μήνυμα τα ονόματα γιατρών

Ευχαριστώ για οποιαδήποτε απάντηση σας

 

 

Καλησπέρα,

 

Είχα δει αρκετούς και εγώ, αλλα κατέληξα εδω: pavlidelis.gr/rinoplastiki/

 

Ειναι λιγο πιο ακριβος απο τους αλλους, αλλα θεωρώ οτι αξιζει τα λεφτα του!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Καλησπερα, θα ηθελα να κανω μια ερωτηση. Υπαρχει καποιος που εχει κανει καποιες μικροδιορθωσεις στη μυτη με τοπικη αναισθησια? ( εχω κλεισει ενα χρονο απο την επεμβαση). Ευχαριστω )))

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικα εχω κανει πριν 7 χρονια στον Νικο Χατζηπιερα τοτε μου κοστισε 2800 ειναι διευθυντης στο ιατρικό κεντρο Αθηνων και εξαιρετικος στην δουλεια του πολυ λεπτο γουστο και χερι.

Ειχα επισκεφθεί αρκετούς πριν παρω την αποφαση αλλα μετα απο έρευνα απο αλλες κοπελες που ειχαν κανει ρινοπλαστικη κατέληξα στον Χατζηπιερα.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...