klarita

Που κάνω Ρινοπλαστική βοηθείστε με

Recommended Posts

dim2011 και εμάς αυτός ειναι ο γιατρός μας!!! Την άλλη εβδομάδα χειρουργείται και ενας συνάδελφος του άντρα μου και έπονται κι αλλοι γνωστοί :)

Διαφημίσεις

Καλησπερα!τα σχολια που ειχα γραψει για την εμπειρια μου απο την ρινοπλαστικη που εκανα αφερεθηκαν πιθανον γιατι θεωρηθηκαν προσβλητικα.....(μα ειναι να μιλησεις ωραια για αυτον τον ανθρωπο???οσοι ξερουν για ποιον αναφερομαι σιγουρα καταλαβαινουν!)

Σε λιγοτερο απο μια εβδομαδα θα κανω λιποπλαστικη με τον Λυ.ρα!παρα τα καποια αρνητικα σχολια που βρηκα στο ιντερνετ μετα απο ωρες λιωσιματος ευρευνοντας για την επεμβαση που σκοπευω να κανω...πηρα την αποφαση να κλισω το χειρουργιο με τον Λυ.ρα... στην πρωτη επισκεψη μου εδωσε καλη εντυπωση...καμια σχεση με τον Σκουρα σαν χαρακτηρας...αν και φοβαμαι οτι απλως ο Λυ.ρας το εχει πολυ στο λεγιν... τεσπα εγω διαλεξα αυτον γιατι πιστευω οτι ειναι ο καταληλοτερος σε αυτο που θελω να κανω (ευχομε να ειναι οντως ετσι και οχι μονο να το πλασαρει αυτο)

αλλος ειναι πιο καλος στις μυτες αλλος στους κολους κτλπ.

Ειμαι πολυ ανχομενη για την επεμβαση που πλησιαζει!μεχρι στιγμης δεν εχω βρει σε κανενα φορουμ καποιον που να εχει κανει ο ιδιος λιποπλαστικη η καποιος γνωστος του για να μου πει την εμπιρια του!καποιος απο εσας?εστω λιποαναρρωφηση?

ρε κορίτσια εμάς μας ήρθε σήμερα το μπουγιουρντί από την κλινική και κουφαθήκαμε! 7000 ευρώ μας χρέωσαν για ενα ρινικό διαφραγμα! ο γιατρός που υποτίθεται ειναι και γνωστός μας χρεωσε 3000 ευρώ! Ελλάς στο μεγαλείο σου! Επειδή έχουμε ιδιωτική ασφάλιση είπαν μάλλον να μας γα@@@@@@!...και να πω ότι πήγαμε και σε καμια λουξ κλινική πάει στο δίαολο αλλά μια τρύπα ήταν! Καλά αν δεν μας τα καλύψουν ολα θα τους τρέχω στα δικαστήρια λέμε και εννοείται κόβεται η ιδιωτική!

μαλακια με τις ασφαλιες.οταν εκανα μυτη ηταν στο ιδιο δωματιο με μενα μια κοπελα που ειχε ασφαλια παρομια φαση με σενα.τον γιατρο τον ηξερε χρονια προσωπικα και μου ειπε η κοπελα οτι θα της εκανε καποια καλυτερη τιμη λογο αυτης της σχεσης και τελικα λεει ουτε καλυτερη τιμη της εκανε και οτι με την ασφαλια πηρε πολυ περισσοτερα απο τα 4 που ηταν κανονικα.δεν ξερω τι και πως με τις ασφαλειες αλλα οσους εχω ακουσει με ασφαλεια στην τελικη το μαλλι βγενει παραπανω.και μου ελεγε η κοπελα οτι η ασφαλεια που πληρωνει ειναι πανακριβη

τελικά πήγαμε στο γιατρό και του δώσαμε πίσω τις αποδείξεις να τις ακυρώσει και μας έβγαλε νέες με μειωμενες τιμές. Και πάλι ομως μας είπε αυτοί κάνουν υπερκοστολόγηση οταν βλέπουν ιδιωτική γιατι ξέρουν οτι ο ασθενης δεν θα πληρώσει αλλά αν η ασφάλεια δώσει λιγότερα χρήματα στο τέλος τα δέχονται και δεν λένε τίποτα οπότε να το έχετε στο νου σας...πατε στην κλινική λετε αυτα μου δώσανε φράγκο παραπάνω δεν βλέπετε και τέλος!

Για την λιποαναρροφηση που λες οτι θα κάνεις στον Λ. μονο μια φίλη μου έχει κάνει πριν απο 4-5 χρόνια αλλά δεν ειναι πολυ ευχαριστημένη καπου το εχω ξαναγράψει....της εχει κάνει και μια λακούβα στο εναν γλουτο λες και πέρασε ποντικός :) Την γνώρισα ομως ακριβώς μετά την επέμβαση οπότε δεν ξέρω πόσο μεγάλυτερο ηταν το πρόβλημα. Πάντως μετά της είπε να μην κανει γυμναστική παρολο που εκεινη άκουγε το αντίθετο και τελικά αν έκανε γυμναστικη ισως ηταν καλύτερα τα πράγματα.

τελικά πήγαμε στο γιατρό και του δώσαμε πίσω τις αποδείξεις να τις ακυρώσει και μας έβγαλε νέες με μειωμενες τιμές. Και πάλι ομως μας είπε αυτοί κάνουν υπερκοστολόγηση οταν βλέπουν ιδιωτική γιατι ξέρουν οτι ο ασθενης δεν θα πληρώσει αλλά αν η ασφάλεια δώσει λιγότερα χρήματα στο τέλος τα δέχονται και δεν λένε τίποτα οπότε να το έχετε στο νου σας...πατε στην κλινική λετε αυτα μου δώσανε φράγκο παραπάνω δεν βλέπετε και τέλος!

Για την λιποαναρροφηση που λες οτι θα κάνεις στον Λ. μονο μια φίλη μου έχει κάνει πριν απο 4-5 χρόνια αλλά δεν ειναι πολυ ευχαριστημένη καπου το εχω ξαναγράψει....της εχει κάνει και μια λακούβα στο εναν γλουτο λες και πέρασε ποντικός :) Την γνώρισα ομως ακριβώς μετά την επέμβαση οπότε δεν ξέρω πόσο μεγάλυτερο ηταν το πρόβλημα. Πάντως μετά της είπε να μην κανει γυμναστική παρολο που εκεινη άκουγε το αντίθετο και τελικά αν έκανε γυμναστικη ισως ηταν καλύτερα τα πράγματα.

Τιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι?????????? Μη με τρελενεις! αυριο το πρωι μπενω χειρουργιο για λιποπλαστικη!:shock::shock::shock::shock: το εχω ξανακουσει αυτο με τις λακουβες αλλα ο γιατρος μου ειπε δεν ισχιει...γιατι να μη κανει γυμναστικη?τι ρολο παιζει η γυμναστικη?εμενα η δουλεια μου εχει να κανει με γυμναστικη!μιλας για λιποαναρωφηση μονο ετσι οχι για λιπογλυπτικη?αν και αυτα σχετιζοντε απλα στη λιπογλυπτικη το περνουν το λιπος απο καπου και το βαζουν αλλου στη λιποαναρρωφηση μονο το περνουν.

με ανχωσες τωρα!αν και το εχω ψαξει ηδη πολυ το θεμα απλα ηταν να κανω την επεμβαση στις 11 του μηνα αλλα λογο απροοπτου εμαθα σημερα οτι θα την κανω αυριο και δεν ειμαι ψυχολογικα προετιμασμενη!

θα μπω αυριο μολις επιστρεψω στο σπιτι να γραψω την εμπειρια μου!

απο θεμα επιλογης γιατρου θελω ν πιστευω οτι εχω κανει την καλυτερη επιλογη για αυτο που θελω να κανω.για μυτες που λενε πολλοι οτι ειναι χασαπης δεν ξερω να σας πω,αλλα για κολους :cool: νομιζω ειναι ιδικος.

θα κανω τη βραζιλιανικη λιποπλαστικη...(σου περνει τα ψωμακια και στα βαζει στον ποπο :P) θα μου κανει και το skin needlin μαζι...ειναι για τις ραγαδες και για την κυτταριτιδα.. αυτο με τις ραγαδες ηταν αλλος ενας λογος που επελεξα τον Λ. ευχομε να ειναι ετσι οπως τα λεω :?

αυτο με τις λακουβες που ειπες με φοβιζει πολυ...

ξερεις τιποτα για τα σημαδια?απ'οτι εχω ψαξει στο ιντερνετ με τον καιρο φευγουν..και ο γιατρος μου ειπε οτι φευγουν.της κοπελας που ειπες εφυγαν τελειως?

Καλησπέρα!σημερα εκανα λιποπλαστικη οπως ειχα πει..

ολα πηγαν καλα... για οποιον ενδιαφερεται ειναι μια ανωδυνη επεμβαση με πολυ λιγο πονο που ειναι απολυτα υποφερτος...δεν με εχω δει ακομα για να σας πω αποτελεσματα...την εκανα σημερα και ακομα δεν εχω βγαλει τον κορσε....εχω ενα ανχος με το αποτελεσμα!ευχομε να μ'αρεσει... :rolleyes::rolleyes:

η αντιμετοπιση του γιατρου πολυ καλη και τα παιδια οι βοηθοι του επισης πολυ καλοι και φιλικοι ολη την διαρκια της διαδικασιας ηταν καποιος διπλα μου.

το μονο κακο οτι περημενα αρκετη ωρα μεχρι να μπω στο χειρουργιο απο την ωρα που μου ειχαν πει να παω.

η λιπογλυπτικη σαν επεμβαση σε σχεση με τη ρινοπλαστικη που ειχα κανει εγω εχει πολυ λιγοτερη ταλαιπωρια...αλλα σιγουρα ειναι και αναλογα με την περιπτωση.ηδη ειμαι μια χαρα..μονο που νιωθω ενα πιασιμο λες και εχω κανει 20 ωρες γυμναστικη..αυτα....οποιος θελει να κανει επεμβαση σαν κ αυτη και κολλαει να παρει την αποφαση αν υπαρχει η οικονομικη δυνατοτητα μη το σκεφτεσται! ειναι σαν να πηγενεις για ανταυγιες! :lol:

εχω να πω ακομη για την ρινοπλαστικη που ειχα κανει οτι παρα το αρνητικο (κυριως λειτουργικο)απτελεσμα που ειχα απο την επεμβαση και την αθλιοτατη αντιμετωπιση του Σκ. οπως αναλυσα σε σχολια που αφερεθηκαν απο το φορουμ γιατι δικαιολογημενα θεωρηθηκαν δυσφημιση...οι κοπελες που εχει βοηθους η Μαρουλια και η αλλη κοπελιτσα ειναι συμπαθεστατες και με πολυ μεγαλη υπομονη....χανει πολυ ο Σκ. με τον τροπο του...οταν τον ειδα ετσι οπως μου μιλησε μου 'ρχοταν να βαλω τα κλαματα!

Διαφημίσεις

Καλημέρα σας icon_smile.gif

Ενδιαφερομαι και εγω για ρινοπλαστική και διάφραγμα και σκέφτομαι τον κ. Παυλιδελη. Εχει καποιος εμπειρία με αυτον τον γιατρό ή ξέρει κάτι?

Μπορείτε να μου στείλετε προσωπικό μήνυμα εδω ή mail: [email protected]

Οποιαδήποτε πληροφορία ειναι χρήσιμη, αισθάνομαι εντελώς χαμένη και ειμαι και ασχετη icon_confused.gif

Ευχαριστω :)

Έχω ραντεβού με τον γιατρό που αναφέρεις σε ένα μήνα για ρινοπλαστικη σπάνε έκβαση καθώς η πρώτη ήταν αποτυχημένη που έκανα σε άλλον.....τον συνάντησα κ ήταν ευγενεστατος...please στείλε μου την εμπειρία σου γιατί δν θα αντεξω μια δεύτερη αποτυχημένη....που δν σε ικανοποίησε????πως ήταν το αποελεσμα???thanks....:confused::confused::confused:

Καλησπερα!τα σχολια που ειχα γραψει για την εμπειρια μου απο την ρινοπλαστικη που εκανα αφερεθηκαν πιθανον γιατι θεωρηθηκαν προσβλητικα.....(μα ειναι να μιλησεις ωραια για αυτον τον ανθρωπο???οσοι ξερουν για ποιον αναφερομαι σιγουρα καταλαβαινουν!)

Σε λιγοτερο απο μια εβδομαδα θα κανω λιποπλαστικη με τον Λυ.ρα!παρα τα καποια αρνητικα σχολια που βρηκα στο ιντερνετ μετα απο ωρες λιωσιματος ευρευνοντας για την επεμβαση που σκοπευω να κανω...πηρα την αποφαση να κλισω το χειρουργιο με τον Λυ.ρα... στην πρωτη επισκεψη μου εδωσε καλη εντυπωση...καμια σχεση με τον Σκουρα σαν χαρακτηρας...αν και φοβαμαι οτι απλως ο Λυ.ρας το εχει πολυ στο λεγιν... τεσπα εγω διαλεξα αυτον γιατι πιστευω οτι ειναι ο καταληλοτερος σε αυτο που θελω να κανω (ευχομε να ειναι οντως ετσι και οχι μονο να το πλασαρει αυτο)

αλλος ειναι πιο καλος στις μυτες αλλος στους κολους κτλπ.

Ειμαι πολυ ανχομενη για την επεμβαση που πλησιαζει!μεχρι στιγμης δεν εχω βρει σε κανενα φορουμ καποιον που να εχει κανει ο ιδιος λιποπλαστικη η καποιος γνωστος του για να μου πει την εμπιρια του!καποιος απο εσας?εστω λιποαναρρωφηση?

Καλησπερα!Ενδαφερομαι και εγω για ρινοπλαστικη, για αισθητικους λογους.Δεν εχω συζητησει με καποιον γιατρο απο κοντα αλλα εχω ψαξει στο ιντερνετ.Εκτος απο τους γιατρους που εχετε ηδη αναφερει εχει κανεις εμπειρια απο το Υγεία και την υπνοχαλαση?Θα μπορουσατε να μου συστήσετε καποιον γιατρο στην αθηνα με τον οποιο μεινατε ευχαριστημενες?Δεν εχω καμια γνωστη που να εκανε ρινοπλαστικη για να ρωτησω!Επισης κατι τελευταιο, δεν ειναι πιο ασφαλες να την κανεις σε νοσοκομει απο οτι σε ιδιωτ. κλινικη?

Έχω ραντεβού με τον γιατρό που αναφέρεις σε ένα μήνα για ρινοπλαστικη σπάνε έκβαση καθώς η πρώτη ήταν αποτυχημένη που έκανα σε άλλον.....τον συνάντησα κ ήταν ευγενεστατος...please στείλε μου την εμπειρία σου γιατί δν θα αντεξω μια δεύτερη αποτυχημένη....που δν σε ικανοποίησε????πως ήταν το αποελεσμα???thanks....:confused::confused::confused:

ενταξη γενικα καλα.....

αυτο που δε μου αρεσε ειναι οτι δε μου ειπε να παω να με ξαναδει μετα το χειρουργιο... πιστευω οτι θα επρεπε.

για την ωρα εχω καποιες μικρες ασιμετριες και λακουβιτσες αλλα πηρα τηλεφωνο και μου ειπε ο βοηθος του να μην ανησυχω και οτι ειναι πολυ νωρις ακομα και σιγα σιγα θα φυγουν...(το καλο που του θελω να ειναι ετσι...)

με ενοχλησε που ζητησα να με ξαναδει ο γιατρος και μου ειπαν οτι δεν χρειαζεται...τι δεν χρηαζεται?ενχυρηση εκανα.....

(παντως για οποια ενδιαφερεται για τη επεμβαση που εκνα εγω ειναι ευκολη απο θεμα διαδικασιας και πονου..η ρινοπλαστικη ειναι λιγο πιο ζορικη μεχρι να βγαλεις τα ταμπον)

παπαιωαννου κωστας πλαστικος χειρουργος...καθολου πονο ουτε ταμπον μονο σιλικονη σαν φακος επαφης ..ξεχαστε οτι γνωριζατε για την ρινοπλαστικη..ελαχιστο πριξιμο τελειο αποτελεσμα φυσικο..θεικος ο γιατρος αυτος ..

Διαφημίσεις

οταν σκοπευεται να κανεται μια αισθητικη επεμβαση να εχεται στο μυαλο σας ρεαλιστικα αποτελεσματα.δεν ειναι μαγος ο πλαστικος επισης να ξερεται οτι δεν γινονται ολα σε ολους.υπαρχουν περιπτωσεις που δεν γινεται να φτιαξουν η που δεν ειναι εφικτο να γινουν τελειες.μια γνωστη μου που εκανε ρινοπλαστικη ειχε μια ιδιαιτρη μυτη που ναι μεν της την μικρινε αλλα δεν γινοταν να ισιωσει τελειως.και να μην ζηταται παραλογα πραγματα...εχω ακουσει για μια κοπελα που εχει κανει 5 πλαστικες στη μυτη και συνεχιζει επειδη θελει σονι και ντε τη μυτη της ατζελινας ζολι.να διορθωνουμε οτι δεν μας αρεσει πανω μας εφοσον μπορουμε να το αλλαξουμε γιατι να μη το κανουμε?αλλα να μη χανουμε το μετρο γιατι μετα θα εχουμε το αντιθετο αποτελεσμα απο αυτο που επιδιωκουμε.

παπαιωαννου κωστας πλαστικος χειρουργος...καθολου πονο ουτε ταμπον μονο σιλικονη σαν φακος επαφης ..ξεχαστε οτι γνωριζατε για την ρινοπλαστικη..ελαχιστο πριξιμο τελειο αποτελεσμα φυσικο..θεικος ο γιατρος αυτος ..

αν κανεις διαφημιση του γιατρου νομιζω οτι δεν ειναι καλο μεσο η αυτοδιαφημιση σε ενα φορουμ...προσωπικα γιατροι που εχουν φορουμ και απαντανε σε ερωτησεις ενδιαφερομενων στο ιντερνετ με σκοπο να ψαρεψουν πελατες η ακομα χηροτερα προσπαθουν να το κανουν αυτο μεσα απο αλλα ασχετα φορουμ, μου αρκει αυτο για να μην τον επιλεξω...ενας σοβαρος γιατρος δεν θα το εκανε ποτε αυτο γιατι απλα δεν εχει την αναγκη να ψαρεψει πελατες και δεν εχει και το χρονο να το κανει γιατι εχει ειδη πολυ δουλεια για να ασχοληθει με αυτα.η καλυτερη διαφημιση γινεται στομα με στομα απο ευχαριστημενους πελατες

Διόρθωσε με αν κάνω λάθος αλλά εσύ σε προηγούμενο μήνυμα δεν έκραζες τον συγκεκριμένο γιατρό + τώρα λες γενικά καλά;;; μια απλή αναγνώστρια του site είμαι, αλλά έτσι δεν βοηθάς+πολύ...

ενταξη γενικα καλα.....

αυτο που δε μου αρεσε ειναι οτι δε μου ειπε να παω να με ξαναδει μετα το χειρουργιο... πιστευω οτι θα επρεπε.

για την ωρα εχω καποιες μικρες ασιμετριες και λακουβιτσες αλλα πηρα τηλεφωνο και μου ειπε ο βοηθος του να μην ανησυχω και οτι ειναι πολυ νωρις ακομα και σιγα σιγα θα φυγουν...(το καλο που του θελω να ειναι ετσι...)

με ενοχλησε που ζητησα να με ξαναδει ο γιατρος και μου ειπαν οτι δεν χρειαζεται...τι δεν χρηαζεται?ενχυρηση εκανα.....

(παντως για οποια ενδιαφερεται για τη επεμβαση που εκνα εγω ειναι ευκολη απο θεμα διαδικασιας και πονου..η ρινοπλαστικη ειναι λιγο πιο ζορικη μεχρι να βγαλεις τα ταμπον)

Διόρθωσε με αν κάνω λάθος αλλά εσύ σε προηγούμενο μήνυμα δεν έκραζες τον συγκεκριμένο γιατρό + τώρα λες γενικά καλά;;; μια απλή αναγνώστρια του site είμαι, αλλά έτσι δεν βοηθάς+πολύ...

οχι οχι δεν καταλαβες,

εκραζα τον Σκ...ρα επειδη δεν εμεινα ευχαριστημενη απο το αποτελεσμα και επειδη ο τροπος του ειναι αθλιος ειρονικος προσβαλει και πολλα αλλα αρνητικα εχω να πω γι'αυτον...σ'αυτον εκανα μυτη πριν καιρο τωρα πριν καποιες μερες εκανα λιποπλαστικη με τον Λ..υρα απο τον οποιο αν και καποια πραγματα με ενοχλησαν γενικα ειμαι ευχαριστημενη.οταν περασει λιγος καιρο και ξεπριστω τελειως θα μπορω να κρινω το αποτελεσμα..τωρα δεν μπορω να πω ακομα.

Για την ρινοπλαστικη σου στον σκ σε ρώτησα lena92.....εκεί θα την κάνω κ εγώ....τι δν σου άρεσε στο αποτέλεσμα???εγώ όπως σου ανέφερα θα κάνω επανεπεμβαση σε αυτόν γιατί η προηγούμενη που είχα κάνει σε άλλον δν με ικανοποίησε πλήρως..

Για την ρινοπλαστικη σου στον σκ σε ρώτησα lena92.....εκεί θα την κάνω κ εγώ....τι δν σου άρεσε στο αποτέλεσμα???εγώ όπως σου ανέφερα θα κάνω επανεπεμβαση σε αυτόν γιατί η προηγούμενη που είχα κάνει σε άλλον δν με ικανοποίησε πλήρως..

ααα νομιζα οτι ελεγες για Λ.

κοιτα δε θελω να σε επιρεασω μπορει να ημουν και απο τις λιγες περιπτωσεις που δεν εμεινα ευχαριστημενη.

ειναι λιγο στραβη και τα ρουθουνια δεν ειναι τα ιδια

επισης εχω ενα μικρο θεμα με την αναπνοη που πριν την επεμβαση ανεπνεα και κοιμομουν τελεια.

σαν ανθρωπος θα το διαπιστοσεις και μονη σου απο την πρωτη επισκεψη ειναι απεσιος. ειρονικος,αλαζωνας προσβλιτικος και δεν θα αφηερωσει χρονο στο να σου εξηγησει τι και πως. και σε περιπτωση που δεν μεινεις ικανοποιημενη απο την επεμβαση μη κανεις το λαθος να πας να παραπονεθεις...

τουλαχιστον αυτα συνεβησαν σε μενα..τωρα δεν ξερω

ενταξη γενικα καλα.....

τελικα οντως οι ασιματριες και οι λακουβιτσες φυγαν...το αποτελεσμα μου φαινεται ηδη πολυ καλο....ετσι μπηκα να το γραψω γιατι τον κατηγορησα αδικα τον Λ.

Γνωρίζετε κάποιον καλό ΩΡΛ στη Θεσσαλονίκη, να μου προτείνετε; Έχω επισκεφθεί έναν ΩΡΛ στη Φλώρινα και ένα στη Θεσσαλονίκη. Και οι 2 μου είπαν πως έχω σκολίωση ρινικού διαφράγματος και αλλεργικη ρινίτιδα και μου είπαν πως πρέπει να χειρουργηθώ και ότι μπορεί να γίνω και χειρότερα αν δεν διευθετηθεί το θέμα...

Εάν γνωρίζετε καποιον καλό ΩΡΛ εντός Θεσσαλονίκης, παρακαλώ να μου πείτε, είτε εδώ είτε σε προσωπικό μήνυμα. Ευχαριστώ :)

Γεια σας ειμαι και εγω ενας απο τους πολλους υποψηφιους για ρινοπλαστικη,μαζι με διορθωση του διαφραγματος.

Η πρωτη επαφη που ειχα με γιατρο,ηταν με τον κυριο Β.Παυλιδελη,οπου αρκετους εχω ακουσει καλα σχολια .

Απο την επισκεψη(50ευρω) που ειχα μαζι του δεν μπορω να πω οτι με κερδισε σαν ανθρωπος.Δεν ειχε κ πολυ ορεξη να μου εξηγηση τι κ πως και εγω ειμαι κ περιεργος τυπος,λογικο ισως και εγω δεν ειχα παει με σκοπο να κλεισω χειρουργειο απλα για να τον δω κ να με δει.., ,ειδαλιως θα τον αναγκαζα θελοντας κ μη ,να μπει σε λεπτομερειες κτλ.

Με εβγαλε μια φωτογραφια ,και πολεμουσε με μια βλακεια σαν τη ζωγραφικη εφαρμογη,να μου δειξει τη μυτη μου,την εκανε λιγο μικρη κατα τη γνωμη,αλλα δεν μου αρεσε που οταν πηγαινα να πω τη γνωμη μου,δεν ηταν δεκτικος,μου ειπε "εγω ξερω... εσυ δεν ξερεις"(λες και εισαι κανα ταγαρι,και δεν νιωθεις),σαν πολυ αλαζονας και με μεγαλη ιδεα για τον εαυτο του μου φανηκε.

Τελοσπαντων δεν καθισα να αναλυσω επ ακριβως τι και πως θελω,εννοειτε πως αν ερθει η στιγμη με το laptop και το photoshop θα παω εκει ,δεν παιζει)Αυτα!

ΜΑΚΑΡΙ ο ανθρωπος να ειναι οντως τοσο καλως οσο ακουγετε και ο ιδιος συνεχεια διαφημιζε... (οπου ακους πολλα...),γιατι προς το παρον δεν εχω καποιον αλλο στο μυαλο ΚΑΙ θα ηθελα αν ξερετε καποιον αλλον εσεις να μου προτεινετε να επισκευτω.

Τελος αν γνωριζει κανεις κανενα καλο ,που να χειρουργει σε δημοσιο,και να ειναι αστερι.(αθηνα)

-Ευχαριστω-

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα