Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Aυξημένη αυχενική πτυχή.... Β' επιπέδου


Recommended Posts

μπράβο κοπέλα μου!!!!!! Παρακολουθούσα και εγώ το άγχος σου και στ΄αλήθεια είμαι πολύ χαρούμενη που άλλο ένα μωράκι είναι καλά! Με το καλό να γεννήσεις, να το κρατήσεις αγκαλίτσα και να του δώσεις πολλά πολλά φιλάκια. Δόξα σοι ο Θεός!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ευχαριστω αλεκα!!Ευχαριστω ολες σας κοριτσια..μεσα απο τη καρδια μου...............

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

 

Link to comment
Share on other sites

ΤΕΛΕΙΑ!!!

Μπράβο κοριτσάκι μου! Λοιπόν, τώρα ξέχνα το όλο θέμα και ασχολήσου με το μωράκι σου και τον εαυτό σου! Μπράβο σου και πάλι και μακάρι να μην έχεις παρόμοια θέματα να ασχοληθείς μέχρι να κρατήσεις το μωρό σου γερό στην αγκαλιά σου!!!:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

LCizp3.pngI0Pwp3.png

Link to comment
Share on other sites

YES!!!!!!!!YES!!!!!

ΤΟ'ΠΑ,ΔΕΝ ΤΟ'ΠΑ???????

Μπραβο,καρδουλα μου,μπραβο!!!!

Και δεν ξεχασα,κατσε να γεννησεις με το καλο και θα σε δειρω!!!!

"Τα μεγάλα πνεύματα έχουν να κάνουν πάντα με τη βίαιη αντίδραση του μέσου όρου. Οι τελευταίοι δεν μπορούν να καταλάβουν όταν ένας άνθρωπος δε συμμορφώνεται χωρίς σκέψη με τις κληρονομικές προκαταλήψεις και χρησιμοποιεί θαρραλέα τη νοημοσύνη του."

 

Αλβερτος Αινσταιν

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους! Μπορώ να κοιμηθώ λίγο με την ησυχία μου!

Δεν μπορούσα να ησυχάσω όλο το μεσημέρι. Κάθε δυο λεπτά να μπαίνω στη σελίδα για τα νέα.

Συγχαρητήρια, Ελκαράκι μου.

Καλό υπόλοιπο εγκυμοσύνης τώρα.

Σου έκανε κόλπα το αντράκι σου, φαντάσου από τώρα άρχισε να σε τρέχει.

Πολλά φιλάκια.

 

(Είδες που στα 'λεγα? Έχω προαίσθημα παιδί μου!)

5f27b8bd0c.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια..δε το πιστευω οτι ο γολγοθας μου τελειωσε...το μωρο μου ειναι καλα!

Οι πρωτες εξετασεις ειναι καθαρες!Σε 2 εβδομαδες θα βγουν τα τελειωτικα αλλα ο γιατρος ειπε οτι το μωρο μου ειναι κατα 99,5% το μωρο μου ειναι γερο!!!!!!!!

 

 

μπράβο!:P:p:p! καλό υπόλοιπο εγκυμοσύνης από εδώ και πέρα και μακριά από αγωνίες με αρνητικό πρόσημο..

Link to comment
Share on other sites

Χαίρομαι αφάνταστα που όλα βαίνουν καλώς!Ε, απλά το ζουζουνάκι σου θέλει να μονοπωλεί την προσοχή της μαμάς του ;)

 

Όλα καλά από 'δω και στο εξής και μακάρι όλες οι μαμάδες, μέλλουσες και ήδη, να έχουν μόνο ευτυχισμένες στιγμές με τα μπεμπάκια τους! :-)

Φιλικά,

Ελίνα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

το ξερα το ξερα το ξερα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!γιουπιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!

οτι και να"ναι στεναχωρησου λιγοτερο!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Yeeeeeessssss!!!!!!!:-D:grin::-D

Επιτέλους βρε κοπελάρα μου τελείωσε και αυτό!!!!!

Απόψε κοιμήσου ήρεμη και χαλαρή και τρέλανέ το στα χαδάκια!!!!!

Σε είχα έννοια τόσες μέρες και φοβόμουν αλλά όπως σου είπα μόνο του σου έστελνε μνμ.... "Είμαι καλάααααα!!!!"

Άντε από εκεί να ησυχάσεις....

Ξεκουράσου τώρα έτσι????

Αν μπορείς πάρε άδεια από την δουλειά και κάτσε σπίτι....

Και με αυτά και τα άλλα δεν σου ευχήθηκα για τον Πριγκιπάκο σου....

Καλή σχολική χρονιά να έχετε, καλή αρχή και καλό χειμώνα!!!!

lRZRp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Elkaraki χάρηκα τόσοοοο πολύ για τα νέα σου! Έμαθα την ιστορία σου ενώ διάβαζα από τη δουλειά αλλά δεν μπορούσα να σου γράψω, σε σκεφτόμουν διαρκώς! Κοίτα να ηρεμήσεις και να απολαύσεις την εγκυμοσύνη από εδώ και πέρα! Φιλάκιααααααααα, έλα από τα "λημέρια" μας να τα λέμε!

Link to comment
Share on other sites

ΕΙΔΕΣ ΕΙΔΕΣ ΧΑΖΟΥΛΙ ΜΟΥ? ΕΙΔΕΣ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ? ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!! ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟ ΜΠΕΜΠΗ ΣΟΥ ΠΡΩΤΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΣΕ ΣΕΝΑ!

ΗΡΕΜΗΣΕ ΤΩΡΑ ΕΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑΙ? ΑΝΑΤΡΙΧΙΑΣΑ, ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ!!!!!!!!!!!!!!!!:P

yZX6p2.png
Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ναι ναι ολα καλααααααα!!!!!!Ακομα δε μπορω να το πιστεψω...εχουν στερεψει τα δακρυα μου..ουτε χαρας δεν εχω πια..Χαλαλι του ομως...Βεβαια..μετα απο τοσο αγχος<ακομα δε μπορω να ηρεμησω...αλλα ειναι θεμα χρονου νομιζω..Σας ευχαριστω ολες!Μου στησατε πραγματικο παρτυ!!!!Σας ευχαριστω ολες παρα πολυ!!!Σας ευγνωμονω....νομιζω οτι οι θετικες σας σκεψεις,ηταν καθοριστικες για το αποτελεσμα!

Και παλι σας ευχαριστω..........

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

 

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικα...ψαχνω να βρω λογια για να σας δειξω την ευγνωμοσυνη μου...αλλα δε βρισκω γμτ.....μακαρι να μπορουσα να σας χωρεσω ολες στην αγκαλια μου....

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

 

Link to comment
Share on other sites

ελ μου εψαχνα με αγωνια να βρω το θεμα να δω τι εγινε και μολις ειδα τα καλα νεα δακρυσα απο χαρα!σου ευχομαι να σου ερθουν ολα καλα απο εδω και περα και να εισαι οσο πιο ηρεμη γινεται!ειδες?ολα πηγαν καλα!

Link to comment
Share on other sites

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

:D:D:D:D

:D:D:D

:D:D

;)

:P

ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Κοριτσακι μου μπραβο!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

H Παναγιτσα να εχει καλα τα αγγελουδια σου, κ ολα τα αγγελουδια του κοσμου!!!!!!!!!!!!!!

Να το γιορτασεις κουκλα, ακους?

Να βγειτε εξω να πιειτε κρασακι κ σουπερ ωραιο φαγακι!!!!!!!!!!!!

lamlamsdg20100211_-6_My+child+is.png

 

Θαυματάκι μου...σε λατρευω..εισαι ολη μου η ζωή!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...