Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Aυξημένη αυχενική πτυχή.... Β' επιπέδου


Recommended Posts

Εδω ειμαστε,Ελενακι μου και περιμενουμε τα ευχαριστα νεα για τον μικρο σου,χαρα μου!

Καλη επιτυχια!

"Τα μεγάλα πνεύματα έχουν να κάνουν πάντα με τη βίαιη αντίδραση του μέσου όρου. Οι τελευταίοι δεν μπορούν να καταλάβουν όταν ένας άνθρωπος δε συμμορφώνεται χωρίς σκέψη με τις κληρονομικές προκαταλήψεις και χρησιμοποιεί θαρραλέα τη νοημοσύνη του."

 

Αλβερτος Αινσταιν

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


elkaraki μου σημερα θα σε εχω συνεχεια στο μυαλο μου καταλαβαινω καλα τι περνας λιγες ωρες εμειναν μονο ομως υπομονη και ολα σε λιγο θα φαινονται σαν κακο ονειρο. Ειμαι σιγουρη πως ολα θα πανε καλα:D

Link to comment
Share on other sites

El μου έφτασε η μεγάλη μέρα, κάτι μέσα μου μου λέει οτι θα πάρεις ευχάριστα νέα σήμερα ;)

Είμαι εδώ και σε σκέφτομαι...θα περιμένω με ανυπομονησία τα νέα σου.

Link to comment
Share on other sites

El μου καλημέρα και από μένα. Όλο το σκ δεν είχα ιντερνετ αλλά σε σκεφτόμουνα. Σήμερα σου εύχομαι να πάρεις τα πιο χαρούμενα νέα που θα μπορούσες να πάρεις ποτέ. Η σκέψη μου είναι μαζί σου. Όταν θα έχεις νέα περιμένουμε να μας πεις και εμάς. Μη στεναχωριέσαι κοπέλα μου όλα καλά θα πάνε και σε λίγους μήνες θα κρατάς το μωρούλι σου αγκαλίτσα και όλα θα έχουν ξεχαστεί. :P :p :P.

Το κοριτσάκι μου είναι όλη μου η ζωή

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Elkaraki, καλημέρα. Είμαι κι εγώ εδώ, σε σκέφτομαι και προσεύχομαι. Είθε η μέρα του Σταυρού, να είναι μέρα Ανάστασης για σένα (όπως είπες κι εσύ πιο πάνω).

5f27b8bd0c.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα EL μου!!!!!!Περιμενω κι εγω με αγωνια.....και ειμαι βεβαιη οτι θα ερθεις με ευχαριστα νεα!!!!!!!!!

Ειναι μεγαλη γιοτρη σημερα και θα το κανει το θαυμα Του!!!!!!!!!!

Εισαι στην σκεψη μου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Aκόμη δεν σου απάντησαν έτσι?

Σου παρατείνουν την αγωνία σου αλλά μην το βάζεις κάτω!!!!

Θα ξαναμπώ αργότερα και περιμένω να διαβάσω ευχάριστα οκ???

Φιλάκια φιλενάδα!!!

lRZRp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου συγνωμη που δε μπηκα αλλα...η αγωνια μου εχει πια χτυπησει κοκκινο,1600-1700 θα εχουμε αποτελεσματα ειπε ο γιατρος...δε ξερω τι αλλο να γραψω...περιμενω..

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

 

Link to comment
Share on other sites

Έλα κοπέλα μου κουράγιο λίγο ακόμη. Όλες μαζί σου είμαστε και περιμένουμε παρέα. Σε 2 ώρες θα είσαι μια χαρούμενη εγκυούλα :P :p :P. Ελπίζω να μην τα έχει παίξει ο υπολογιστής μου μέχρι τότε και να χαίρομαι μαζί σου. :P :p :P.

Το κοριτσάκι μου είναι όλη μου η ζωή

Link to comment
Share on other sites

Νιωθω οτι εχει εξαντληθει ολη μου η υπομονη νιωθω ενα ρακος...ξερω ομως οτι ολα αυτα μπορουν σε ενα δευτερολεπτο να ξεχαστουν...αχ θεε μου δωσε μου κουραγιο..

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

 

Link to comment
Share on other sites

ομμμμμμμμμμμμμμμμμμμ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ολα θα πανε καλα καρδια μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!δε φευγει το μυαλο μου απο'σενα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!αντε απο 'κει ουτε γκομενα μου να ησουνα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!χαχαχαχαχαχαχακοριτσακι μου γλυκο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

οτι και να"ναι στεναχωρησου λιγοτερο!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αχ,Ελενακι,παντα το ιδιο κανουν,λες και το κανουν επιτηδες :twisted:.

Κανε λιγο υπομονη,χαρα μου!

"Τα μεγάλα πνεύματα έχουν να κάνουν πάντα με τη βίαιη αντίδραση του μέσου όρου. Οι τελευταίοι δεν μπορούν να καταλάβουν όταν ένας άνθρωπος δε συμμορφώνεται χωρίς σκέψη με τις κληρονομικές προκαταλήψεις και χρησιμοποιεί θαρραλέα τη νοημοσύνη του."

 

Αλβερτος Αινσταιν

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια..δε το πιστευω οτι ο γολγοθας μου τελειωσε...το μωρο μου ειναι καλα!

Οι πρωτες εξετασεις ειναι καθαρες!Σε 2 εβδομαδες θα βγουν τα τελειωτικα αλλα ο γιατρος ειπε οτι το μωρο μου ειναι κατα 99,5% το μωρο μου ειναι γερο!!!!!!!!

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

 

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...