Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

νομικά ζητήμα αναγνώρισης τεκνου γεννημενου εκτος γάμου


mamyb

Recommended Posts

Δυστυχώς δεν μπορώ να σε βοηθήσω να βρείς την έξοδο απο το λούκι που μπήκες άθελά σου... :cry::cry::(:( Μπορώ όμως να σου πώ συγχαρητήρια;;; Το οτί ελλάχιστες κάνουν το ίδιο κι ας έχουν να αντιμετωπίσουν λιγότερα εμπόδια, πιστεύω οτί το ξέρεις ήδη. Απλά διαβάζω την ιστορία σου απο την πρώτη μέρα και πραγματικά σε θαυμάζω... Γράψε αν θες την ηλικία και το φύλο του παιδιού (νομίζω οτί έγραψες κάπου οτί είναι κοριτσάκι αλλά δεν είμαι και σίγουρη) έτσι ώστε αν κάποιες απο εμας έχουμε τίποτα ρουχαλάκια, παιχνίδια κλπ που να σου κάνουν να τα δώσουμε σε σενα αντί να τα δώσουμε σε καμιά άσχετη οικογένεια. Δεν θα ήθελα να το εκλάβεις σαν ελεημοσύνη γιατί δεν είναι. Απλά όλες λίγο πολύ ξέρουμε πόσο κόστος έχουν όλα αυτά και αν μπορούμε να σε βοηθήσουμε, απο τη στιγμή που εσένα δε σου περισσεύουν, γιατί να μη το κάνουμε; Αν θέλεις βέβαια το ξαναλέω.

Μαμά της Ναταλίας και της Λυδίας...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 63
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Σημερα στην Στεφανίδου ηταν η Ελένα Ράπτη, που υποτίθεται οτι γνωρίζει και ασχολειτε με τα θεματα αυτά, οπότε μηπως να της εστελνες κανένα μειλ που να της ελεγες με λίγα λόγια το θεμα. Αυτή ξερει και τον δικηγορο :roll:

Που ξερεις ισως γινει κατι

Link to comment
Share on other sites

Άρια ειλικρινα λυπαμαι για οσα διαβασα !!!

ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ !!!!

Χαιρομαι πολυ που κρατησες το παιδακι σου και που το αγαπας τοσο και δεν την ειδες αλλιως... ξερεις... :oops:

Θα ηθελα απλα να σε ρωτησω που μενεις, μηπως μπορουμε να τα λεμε και απο κοντα...

Θα χαρω πολυ να βοηθησω σε ΟΤΙ μπορω και δεν σου στελνω πμ, το ιδιο ειναι κι εδω... μια παρεα ειμαστε και μην σου πω... μια οικογενεια...

 

Να εισαι καλα κι εσυ και το αστερακι σου... :D

Link to comment
Share on other sites

aria γιατί δεν έρχεσαι στην συνάντηση της Κυριακής που θα είμαστε όλες μαζί να τα πούμε εκετενέστερα?

Υπάρχει σχετικό τόπικ στις "Συναντήσει των μελών του φόρουμ" τσεκάρισέ το........να δούμε και την υπέροχη μπεμπούλα σου (γούτσου - γούτσου...)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ραγισε η καρδια μου με ολα αυτα που διαβασα...ειμαι μανα και ποναω για την ταλαιπωρια τον αγωνα σου..δεν εχω γνωσεις νομικες εχω ομως μια μεγαλη αγκαλια ....και το εννοω πραγματικα..

my baby was my reborn...

Link to comment
Share on other sites

aria συγχαρητήρια για την απόφασή σου και το δύσκολο έργο που έχεις αναλάβει. Λυπάμαι για αυτά που διαβάζω και ελπίζω όλα να πάνε καλά για εσένα και τον άγγελό σου.

Δημήτρης 25/01/07

Εβελίνα 12/04/08

Χριστίνα 04/10/10

Link to comment
Share on other sites

Ονειρα γλυκά aria146 σε σένα και το αστεράκι σου.... :D:D:D:D:D:D να ξυπνήσετε χαρούμενες κι οι δυό.

ΜΙΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΠΑΙΔΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΔΩΡΑ ΠΟΥ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΘΕΣΗ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ

Ρατσιστής δεν γεννιέσαι … γίνεσαι

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αρια μου, μακάρι να μπορούσα να πάρω το αεροπλάνο και να ερχόμουν να σε βρώ να σου πώ δυο γλυκιές κουβέντες. Ετσι, μόνο για να σου πώ να μην σταματήσεις να ελπίζεις και να πολεμάς για σένα και για το παιδί σου, και ότι υπάρχουν ανθρωποι που θα σας σταθούν και θα σας βοηθήσουν. Δεν έχει η ζωή μόνο ΄δυσκολίες. Εχει και καλές στιγμές που εύχομαι και πιστεύω ότι για εσάς θα έρθουν σύντομα.

Υπάρχει ανθρωπιά, υπάρχει αγάπη, και σίγουρα θα χτυπήσουν την πόρτα σας.

Μια όμορφη καληνύχτα, και είμαι σίγουρη ότι θα ξημερώσουν όμορφες μέρες για σας. :D

n3kPp3.png

zewgp3.png

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...