Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΓΙΑ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΧΡΗΣΤΟ


pwlina

Recommended Posts

ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ 5ΧΡΟΝΟ ΧΡΗΣΤΑΚΗ ΑΠΟ ΤΑ Ν.ΣΙΛΑΤΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ.ΠΑΣΧΕΙ ΑΠΟ ΟΓΚΟ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΕΙ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΣΕ ΚΛΙΝΙΚΗ ΤΗΣ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ.ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΜΕ ΟΠΟΙΟΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ.ΑΡΙΘΜΟΣ ΛΟΓΙΑΡΙΣΜΟΥ ΕΘΝΙΚΗ ΤΡΑΠΕΖΑ 434/748684-78. OΝΟΜΑ ΚΑΤΑΘΕΣΗΣ ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ ΑΓΓΕΛΟΣ.ΙΣΩΣ ΜΕ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΑΣ ΝΑ ΤΟΥ ΧΑΡΙΣΟΥΜΕ ΤΗ ΖΩΗ.

 

Δεν το ξερω το παιδακι η την οικογενεια του απλα με προσκαλεσανε να γινω μελος στο facebook κ ετσι το διαβασα κ ειπα να το βαλω κ εδω. Εχει κ ενα τηλ που μπορειτε να μαθετε περισσοτερα αλλα ειπα να μην το βαλω μη βρω κ το μπελα μου!

 

Το μονο που δεν γραφει ειναι σε ποιο ονομα κανουμε καταθεση. Εστειλα e-mail στο διαχειρηστη του γκρουπ στο facebook κ μολις μου απαντησει θα το βαλω κ εδω.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 52
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Οχι παλι γαμωτο. Οχι αλλα πιτσιρικια.:-(:-(

Ευχομαι ολα να πανε καλα. Μπορεις να μου στειλεις με πμ το τηλεφωνο?

Και ενημερωσε μας για νεοτερα γιατι ειμαι ασχετη απο facebook οποτε....

Σιγουρα ο γυαλος ειναι στραβος.. δεν εξηγειτε αλλοιως!!

Link to comment
Share on other sites

Bαζω ενα μυνημα μιας 13χρονης για το μικρο χρηστο!! Τα παιδια ειναι πολυ εξαιρετηκα τελικα!!

 

NA ΕΡΘΕΙ ME TO KAΛO O XΡHΣTAKOΣ ΣTH ΓEΡMANIA KAI OTAN ΘA MΠOΡEΣΩ KAI EΓΩ NA ΠAΩ NA TO ΔΩ AΠO KONTA ΔEN ΞEΡΩ ΠOTE ΓIATI KANΩ KAI EΓΩ ΘEΡAΠEIA AΛΛA ΣTO ULM ΣE ENA NOΣOKOMEIO ΘA ΔΩΣΩ EΓΩ ΠΡΟΣΩΠIKA KATI ΣTOYΣ ΓONEIΣ TOY! AMA EXΩ KATI ΣTHN AKΡH EΓΩ ETΣI BOHΘAΩ! KAI ΘA EINAI H ΠΡΩTH ΦOΡA MOY ΠOY ΘA BOHΘΗΣΩ ENA AΓOΡAKI KAI ΠOY ΘA ΔΩΣΩ KATI! BOHΘEIA ΔEN EINAI MONO NA ΔEINEIΣ ΛEYTA YΠAΡXOYΝ KΑΙ ΠΡAΓMATA ΠOY MΠOΡEIΣ NA BOHΘEIΣEIΣ KAΠOION! EΓΩ EIMAI 13 ETΩN KAI ZΩ ΣTH ΓEΡMANIA! EΓΩ ΣTH ΓEΡMANIA ΓENNΗΘHKA! ΠAΡA ΠOΛΛA ΦIΛAKIA!

 

Αυτο ηταν το μυνημα της 13χρονης. Πραγματικα υπεροχο!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

http://www.shrinkpictures.com/processed/phpN9iowoAM.jpg

 

Μια φωτο απο τη συναυλια που κανανε για το μικρο χρηστο. Κριμα που δεν το ηξερα πιο μπροστα να σας το πω.

Link to comment
Share on other sites

http://www.shrinkpictures.com/processed/phpN9iowoAM.jpg

 

Μια φωτο απο τη συναυλια που κανανε για το μικρο χρηστο. Κριμα που δεν το ηξερα πιο μπροστα να σας το πω.

Δεν ανοιγει .

 

Στην Γερμανια ειναι οι καλυτεροι στο θεμα. Πρεπει να καταφερει να παει.

Παιδια ενα χερακι ολοι μαζι να γινει κατι . 1 ευρω αν βαλουμε ολοι ειναι ενα βημα προς την ελπιδα για ζωη για ενα παιδι. Αξιζει να προβληματιστουμε καν? Το αντεχει η καρδια μας να βαρεθουμε να παμε εστω?

 

"ΟΙ ΜΙΚΡΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΔΙΚΑΙΟΥΝΤΑΙ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΖΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΓΕΡΑΣΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΞΕΠΕΡΑΣΟΥΝ..... " (δεν ειναι δικο μου απλα ηταν ενα ποστ μου βρηκα ψαχνοντας στοιχεια και με εκφραζει απολυτα)

 

Pwlina ενημερωνε με οτι βρισκεις στο θεμα.

Σιγουρα ο γυαλος ειναι στραβος.. δεν εξηγειτε αλλοιως!!

Link to comment
Share on other sites

Βοηθήστε τον 5 χρόνο Χρήστο

 

 

n118456226283_4207.jpg

Βοήθεια για τον 5χρονο Χρήστο από τα Ν. Σιλατα Χαλκιδικής. Πάσχει από όγκο στο κεφάλι και πρέπει να νοσηλευτεί επειγόντως σε κλινική της Γερμανίας. Παρακαλούμε όποιον μπορεί να βοηθήσει για την υγεία του μικρού. αριθμός λογικισμού εθνική τράπεζα 434/748684-78. Τηλ. Πληρ.6959788088 κ. Βασω μπρατζου

Ευχαριστούμε

 

 

 

http://tileorasi-hellas.blogspot.com/2009/08/5.html

Σιγουρα ο γυαλος ειναι στραβος.. δεν εξηγειτε αλλοιως!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα! elenik πηρες τηλ μηπως?? Εγω ντρεπομαι να παρω μην τυχων κ ενοχλησω. Αυριο που θα κατεβω στην πολη παντως θα περασω απο την τραπεζα. Ας βοηθησουμε ολοι μαζι ρε παιδια. Ποτε δεν ξερεις στο μελλον ποιος θα βοηθησει εμας αν μας τυχει κατι, που δεν το ευχομαι σε κανεναν.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα! elenik πηρες τηλ μηπως?? Εγω ντρεπομαι να παρω μην τυχων κ ενοχλησω.

Κι εγω το ιδιο σκεφτηκα και δεν .....

Πιστευω η οικονομικη ενισχυση , η στηριξη των κοντινων τους ανθρωπων και φυσικα οι προσευχες ολων μας ειναι αυτο που χρειαζονται .

Σιγουρα ο γυαλος ειναι στραβος.. δεν εξηγειτε αλλοιως!!

Link to comment
Share on other sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ.ΤΕΛΕΙΩΣΑΝ ΟΛΑ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΤΟΥ ΓΙΑ ΜΕΤΑΒΑΣΕΙ ΣΤΗΝ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.Η ΚΡΑΤΙΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΠΟΥ ΛΕΓΕΤΑΙ Ι.Κ.Α. ΛΕΙΤΟΥΡΓΗΣΕ ΑΨΟΓΑ.ΙΣΩΣ ΣΕ ΜΕΡΙΚΕΣ ΩΡΕΣ ΓΝΩΡΙΖΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΤΗΣ ΜΕΤΑΒΑΣΗΣ.ΘΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ.

 

Το μυνημα αυτο το εγραψε η διαχειρηστρια του γκρουπ στο facebook. Δεν θελω να βαλω τα στοιχεια της. Χαιρομαι πραγματικα που ολα πανε καλα για το χρηστακη! Το μονο που μενει ειναι να μαζευτουνε τα λεφτα μαλλον!!

Link to comment
Share on other sites

Θα παρακαλούσα τους διαχειριστές να διαγράψουν το μνμ με τον λογαριασμό, γιατί μπορεί να δημιουργηθεί πρόβλημα με την εκταμίευση. Έχουμε αρκετά παραδείγματα. Το τηλ. είναι αρκετό και ο λογαριασμός μπορεί να αποστέλλεται με πμ.

Είσαι όλη μου η ζωή!!!!!

line_m122_beg_17_time_1168750800_text_cf20c1ebe5eee1ede4f1dceaeff220eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Θα παρακαλούσα τους διαχειριστές να διαγράψουν το μνμ με τον λογαριασμό, γιατί μπορεί να δημιουργηθεί πρόβλημα με την εκταμίευση. Έχουμε αρκετά παραδείγματα. Το τηλ. είναι αρκετό και ο λογαριασμός μπορεί να αποστέλλεται με πμ.

 

απο την στιγμη που υπαρχει σε τοσα site ο λογαριασμος ομως ... μηπως ειναι ανουσια η κινηση? Λεω χωρις να ξερω (ακρη δεν ειχα βγαλει σε αυτο)

Σιγουρα ο γυαλος ειναι στραβος.. δεν εξηγειτε αλλοιως!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Θα παρακαλούσα τους διαχειριστές να διαγράψουν το μνμ με τον λογαριασμό, γιατί μπορεί να δημιουργηθεί πρόβλημα με την εκταμίευση. Έχουμε αρκετά παραδείγματα. Το τηλ. είναι αρκετό και ο λογαριασμός μπορεί να αποστέλλεται με πμ.

 

PatPan καλησπερα! Εχω βαλει το λογαριασμο εδω αφου πρωτα ενημερωθηκανε οι γονεις του μικρου Χρηστου φυσικα. Αν δεν επερνα το οκ δε θα τον εβαζα.

Link to comment
Share on other sites

ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 12 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2009 ΚΑΙ ΩΡΑ 9:30 μ.μ. ΣΤΗΝ ΠΛΑΤΕΙΑ ΤΗΣ Ν.ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ (2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ) ΘΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΕΙ ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΑΓΑΠΗΣ ΓΙΑ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΧΡΗΣΤΑΚΗ , ΑΠΟ ΤΑ Ν.ΣΙΛΑΤΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ.

Link to comment
Share on other sites

Μολις τωρα εμαθα νεοτερα!! Ο μικρος Χρηστος φευγει το Σαββατο για τη Γερμανια κ εκει θα μαθουμε τι ποσο θα χρειαστει για να αρχισουν.

Link to comment
Share on other sites

.ΣΗΜΕΡΑ ΤΕΛΕΙΩΣΑΝ ΟΛΑ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΕΤΑΒΑΣΗ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΡΜΟΔΙΕΣ ΑΡΧΕΣ.Ο ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΤΟΥ ΘΑ ΤΑΞΙΔΕΨΟΥΝ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΠΡΩΙ ΓΙΑ ΤΟ ΦΡΑΙΜΠΟΥΡΓΚ ΣΤΗΝ ΓΕΡΜΑΝΙΑ.ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΘΑ ΓΙΝΕΙ Η ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΤΟΥ ΣΤΗΝ ΠΑΝΑΠΙΣΤ.........ΗΜΙΑΚΗ ΚΛΙΝΙΚΗ ΤΟΥ ΦΡΑΙΜΠΟΥΡΓΚ.ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΜΙΚΡΕ......Ο ΘΕΟΣ ΜΑΖΙ ΣΟΥ......ΟΙ ΠΡΟΣΕΥΧΕΣ ΜΑΣ ΘΑ Σ'ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ ΠΑΝΤΟΥ......

Link to comment
Share on other sites

Ο ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Ν.ΣΙΛΑΤΩΝ ΚΑΙ Ο ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΝΕΩΝ Ν.ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΝΕΙ ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΑΓΑΠΗΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΧΡΗΣΤΟ ΑΠΟ ΤΑ Ν.ΣΙΛΑΤΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ.ΣΑΒΒΑΤΟ 12/09/09 ΚΑΙ ΩΡΑ 9:30μ.μ. ΣΤΗΝ ΠΛΑΤΕΙΑ ΤΗΣ Ν.ΤΡΙΓΛΙΑΣ (2οΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ).ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΟΛΟΥΣ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΕΚΕΙ.

Link to comment
Share on other sites

PatPan καλησπερα! Εχω βαλει το λογαριασμο εδω αφου πρωτα ενημερωθηκανε οι γονεις του μικρου Χρηστου φυσικα. Αν δεν επερνα το οκ δε θα τον εβαζα.

 

Η ένστασή μου δεν ήταν αν το ήξεραν οι γονείς. Κάποιες φορές οι τράπεζες δημιουργούν προβλήματα αν ανακαλύψουν ότι ο λογαριασμός χρησιμοποιήται και για φιλανθρωπικό σκοπό και δεν έχει δηλωθεί αναλόγως. Θυμάμαι το πρόβλημα που είχε δημιουργήσει η ΕΤΕ σε ένα παιδάκι απο την Μυτιλήνη. Έχουν περάσει τόσα χρόνια και ακόμα δεν τα έχουν πάρει, για να φτιάξουν ένα ίδρυμα στη μνήμη του παιδιού τους. Μακάρι οι φόβοι μου να μην βγουν αληθινοί.

 

Καλή μετάβαση στο Χρηστάκο, καλή δύναμη σε όλους τους.... Όλα να πάνε καλά και να έχουν γρήγορη επιστροφή.

Περιμένουμε νέα τους

Είσαι όλη μου η ζωή!!!!!

line_m122_beg_17_time_1168750800_text_cf20c1ebe5eee1ede4f1dceaeff220eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

ΣΗΜΕΡΑ Ο ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ ΕΧΕΙ ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ ΤΟΥ ΦΡΑΙΜΠΟΥΡΓΚ...ΑΣ ΤΟΥ ΕΥΧΗΘΟΥΜΕ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ.....

Link to comment
Share on other sites

ΣΗΜΕΡΑ 14/09/09 ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ.........

ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ Κ ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΕΙΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ.....

ΧΙΛΙΕΣ ΕΥΧΕΣ ΑΠΟ ΚΑΡΔΙΑΣ.........

ΑΠΛΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΓΕΡΟΣ..........ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΚΑΛΑ

Κ ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ ΚΟΝΤΑ ΜΑΣ ΓΕΜΑΤΟΣ ΥΓΕΙΑ

Χ Ρ Ο Ν Ι Α Π Ο Λ Λ Α

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...