Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts

Πολύ καλή η ιδέα σου venia.

Για τα μπαλόνια πάντως, ξέρω κορίτσια, ότι στο Jumbo με 50 ευρώ μπορώς να αγοράσω μια φυάλη με ήλιον και φουσκώσω όσα μπαλόνια θέλω. Σε κάτι γενέθλια που πήγα πριν περίπου ένα μήνα ένα μαγαζί στον Άλιμο ζητούσε για κάθε μπαλόνι 2 ευρώ. Δηλαδή κέρδος 300%. Προτιμώ να τα φτιάξω και αυτά μόνη μου. Θα αγοράσω και αυτοκόλλητα γράμματα για να κολήσω το καθένα σε ένα μπαλόνι και να γράφετε το όνομα του Θανούλη μου. Σιγά μην δώσω τόσα λεφτά.... και σίγουρα τα μισά θα σκάσουν πριν προλάβουν τα πιτσιρίκια να τα πάρουν μαζί.

7adb2868d6.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Artemis πολύ καλή η ιδέα σου με τα μπαλόνια!! και οικονόμικη...

Θα την εφαρμόσω σίγουρα...

Ειστε η ζωη μου: Θεοδώρα 3ων, Στελα 2, Μπεμπης-Αποστολος!

Νεκταριε Σ' ΑΓΑΠΩ!!!

Link to comment
Share on other sites

βρε κοριτσια για βοηθηστε με!!!

σκεφτηκα στον προαυλιο χωρο που θα γινει το τραπεζι

να βαλω ενα μηχανημα που βγαζει φουσκες!!!

πως ειναι σαν ιδεα?

μηπως ξερετε που θα το βρω?

9a7bp2.pngIm47p2.png
Link to comment
Share on other sites

Η ιδεα ειναι πολυ ωραια.......... να απευθυνθεις σε μαγαζια με μπαλονια ή οργανωσης εκδηλωσεων και θα σε βοηθησουν...

 

Επισης εμεις στην Αγγελιαννα ειχαμε κανει ενα τεραστιο μπαλονι με πολλα μικρα μπαλονακια μεσα με ηλιον το οποιο σκασαμε βγαινωντας απο την εκκλησια και εγινε χαμοςςςςςςς !!!

Γεμισε ο ουρανος μπαλονια !!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πολύ καλή η ιδέα σου venia.

Για τα μπαλόνια πάντως, ξέρω κορίτσια, ότι στο Jumbo με 50 ευρώ μπορώς να αγοράσω μια φυάλη με ήλιον και φουσκώσω όσα μπαλόνια θέλω. Σε κάτι γενέθλια που πήγα πριν περίπου ένα μήνα ένα μαγαζί στον Άλιμο ζητούσε για κάθε μπαλόνι 2 ευρώ. Δηλαδή κέρδος 300%. Προτιμώ να τα φτιάξω και αυτά μόνη μου. Θα αγοράσω και αυτοκόλλητα γράμματα για να κολήσω το καθένα σε ένα μπαλόνι και να γράφετε το όνομα του Θανούλη μου. Σιγά μην δώσω τόσα λεφτά.... και σίγουρα τα μισά θα σκάσουν πριν προλάβουν τα πιτσιρίκια να τα πάρουν μαζί.

Σε ποιά jumpo; γιατί στο Μαρούσι και στήν Άνοιξη δεν έχουν και ρώτησα σε ένα μαγαζί που πουλά μπαλόνια και μου είπε 50€ για 25 φουσκώματα.

Χρήστο γιέ μου είσαι αυτός που με κρατά στην ζωή28895neov1jnyq0.gif

Link to comment
Share on other sites

βρε κοριτσια για βοηθηστε με!!!

σκεφτηκα στον προαυλιο χωρο που θα γινει το τραπεζι

να βαλω ενα μηχανημα που βγαζει φουσκες!!!

πως ειναι σαν ιδεα?

μηπως ξερετε που θα το βρω?

 

http://www.balloons-merlin.gr/store/index.php?cPath=123

Link to comment
Share on other sites

Σοφουλα αυτο το μηχανημα με τις φουσκες ειναι οντως

εντυπωσιακο και ειδικα τα παιδακια τρελλαινονται!!!

Προσφατα που βαφτισα ενα παιδακι, μαζι με τα μπαλονια

νοικιασα κι ενα τετοιο 30ευρω με υγρο για τρεις πειπου ωρες.

Τωρα οσο για τα απλα μπαλονια φουσκωμενα με ηλιον,

εγω τα βρηκα 1ευρω το ενα.

Link to comment
Share on other sites

βρε κοριτσια για βοηθηστε με!!!

σκεφτηκα στον προαυλιο χωρο που θα γινει το τραπεζι

να βαλω ενα μηχανημα !!!

πως ειναι σαν ιδεα?

μηπως ξερετε που θα το βρω?

 

http://www.balloons-merlin.gr/store/index.php?cPath=123

 

γεια σας και απόμενα ,

\

θα βαφτισω και εγω την κορη μου τον Μαιο και θελω να ρωτησω αποια πραγματα

 

αυτπ το μηχανημα που βγαζει φουσκες σε τι χρησιμευει? :roll:

 

εγω ψαχνω να βρω σε φτηνη τιμη τα μπουκαλακια που κανουν σαπουνοφουσκα για να τα μοιρασω στα παιδακια

 

Αντε να δουμε πόσο υπομονη ακομα ....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

φιλιτσα,

δεν χρησιμευει σε κατι, απλως ειναι για εφε...

Καλη ειναι και η δικη σου ιδεα,

ξερεις ποσο στοιχιζουν αυτα που λες????

 

 

εx δει σε ενα σιτε 0,80 λεπτα το ενα αλλα μου επανε να μην ψωνοισω απο το συγκεκριμενο γιατι αλλα παραγγελνεις και αλλα στελνει :lol: αν θελεις ονομα σου το λεω με πμ

 

Αντε να δουμε πόσο υπομονη ακομα ....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
Πολύ καλή η ιδέα σου venia.

Για τα μπαλόνια πάντως, ξέρω κορίτσια, ότι στο Jumbo με 50 ευρώ μπορώς να αγοράσω μια φυάλη με ήλιον και φουσκώσω όσα μπαλόνια θέλω. Σε κάτι γενέθλια που πήγα πριν περίπου ένα μήνα ένα μαγαζί στον Άλιμο ζητούσε για κάθε μπαλόνι 2 ευρώ. Δηλαδή κέρδος 300%. προλάβουν τα .

 

Μαλλον ομως η φιαλη αυτη θα εχει ηλιον για συγκεκριμενο αριθμο μπαλονιων.. δες το μηπως τελικα δεν σε συμφερει και τοσο.. Και ρωτα για ποσο καιρο μπορεις να την χρησιμοποιησεις.. γιατι αν φουσκωσεις 10μπαλονια τωρα και θες μετα πο κανα χρονο παλι μπορει να εχει εξατμηστει..Εγω πηρα μεγαλα μπαλονια με Ιλιον για τα γενεθλια του χαρη 1 ευρω το ενα..

O5Lop2.png

kIP3p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

DSC_1138.jpg

να και photo

 

Πολυ ομορφο. Ποσο κοστισε γιατι σκεφτομαστε και μεις κατι αντιστοιχο...

KEuPp2.png

 

Δυο κοριτσια φωτιζουν την ζωη μου. Η Ελενη και η Αναστασια .

Link to comment
Share on other sites

[εγω ψαχνω να βρω σε φτηνη τιμη τα μπουκαλακια που κανουν σαπουνοφουσκα για να τα μοιρασω στα παιδακια

 

50 λεπτα στα τζαμπο..

 

τωρα το ειδα σε ευχαριστω πολύ

 

Αντε να δουμε πόσο υπομονη ακομα ....

Link to comment
Share on other sites

εδω που μενω μπιζελι κατω απο 100 δεν υπαρχει τιποτα :( ειναι κλεφτες :!:

 

Δηλαδή, η οδηγία από την Αρχιεπισκοπή να μη στολίζεται η κολυμπήθρα,... σε καλό θα μάς βγει!!! :D

Link to comment
Share on other sites

60 ? πηγε το μαλλί, γιατί δεν ήθελα σχεδον καθόλου πρασινάδα ή γυψοφίλι και ήταν τίγκα στο λουλουδι...αστα...μια λωρίδα 60 ?...

 

Σε παρακαλω μπορεις να μου στειλεις με πμ τα στοιχεια του ανθοπωλειου γιατι οι τιμες που βρισκουμε εμεις ειναι οι διπλασιες.

Σ ευχαριστω πολυ.

KEuPp2.png

 

Δυο κοριτσια φωτιζουν την ζωη μου. Η Ελενη και η Αναστασια .

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν πήγα εχτές στα Carrefour. Έχουν ήλιον με μπαλόνια μέσα 44, 90. Έπεσαν σαν τις ακρίδες. Έγώ επειδή έχουμε γεννέθλια σύντομα και θέλω να βάλω μπαλόνια και τα βαφτίσια είναι τον Ιούνη πήρα 2 πακέτα. Σας λέω σαν ακρίδες. Ευτυχώς είχε πολλά. Επίσης έχει πολλά αποκριάτικα και καλές τιμές που και εκεί έπεσαν ακρίδες και εγώ η ακρίδα πήρα μερικές μάσκες για στολισμό περισσότερο για τα γεννέθλια(του χρόνου θα σας καλέσω που θα έχει μεγαλώσει το μωρό γιατί τώρα δεν θα το καταλάβει). Αυτό που θέλω να ρωτήσω είναι. Καλά...η νονά θα πάρει την λαμπάδα πρέπει να πάρω ανθοστήλες γιατι δεν ξέρω αν απαγορεύονται σε αυτή την εκκλησία; :?: Δηλαδή σε αγοράκι τι στολισμό να κάνω; Πήρα το ήλιον για να βάλω έξω τα μπαλόνια και μάλλον έξω θα είναι και οι μπουμπουνιέρες. Δώστε καμιά ιδέα γιατί δεν είμαι και πολύ..."υποψιασμένη". :roll:394663uzness3rfz.jpg

Χρήστο γιέ μου είσαι αυτός που με κρατά στην ζωή28895neov1jnyq0.gif

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...