Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ξέρει καμία κοπέλα αυτή την τιμωρία;


Recommended Posts

Θα συμφωνησω απολυτα με την DALIA.. Τα παιδια σε αυτες τις ηλικιες θελουν να εξερευνουν και βαριουνται πολυ γρηγορα ακομα και πραγματα που στην αρχη τους ειχαν κεντρισει εντονα το ενδιαφερον! Θελει πολυ υπομονη απο την πλευρα των γονιων.. Κατα τα αλλα με εχει καλυψει πληρως με οσα ειπε! :)

Μετρα ποσα χερια ειναι εκει για να σκουπισουν το δακρυ σου και μετα κρινε το ποσο πλουσιος εισαι!

nDtZp2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 151
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ο γιος μου έχει γίνει παρά πολύ άτακτος.δεν πάει άλλο,με φωνές δεν καταλαβαίνει.μια κοπέλα στο νοσοκομείο που ήμασταν μου είπε για μια τιμωρία που βάζει στον γιο της κ είναι πλέον πολύ ήσυχος,δηλ δεν πειράζει τις γλάστρες της κτλ.αλλά εκείνη την ώρα είχα τρελή ζαλάδα στο μυαλό κ δεν την θυμάμαι ακριβώς.αν την ξέρει κάποια κοπέλα ας την γράψει ολοκληρωμένη.

Λοιπόν όταν κάνει κατι που δεν πρέπει ο γιος της τον παίρνει κ τον βάζει μέσα στο πάρκο τόσα λεπτά όσων μηνών είναι κ τα τελευταία δέκα δευτερόλεπτα του λέει θα μετρήσω μέχρι το δέκα κ θα σε βγάλω.κάπως έτσι μου το είπε.αν μπορείτε βοηθήστε

 

Το μωρο σου ειναι πολυ μικρο κατα την αποψη μου για να καταλαβει μια τετοια τιμωρια ενω δεν κατι τιποτα παραπανω απο το να εξερευνει. Αυτη ειναι η δουλεια του. Τωρα αν ενοχλει την κοπελια το οτι της πειραζει της γλαστρες τι να πω....ας θεσει της προτερεοτητες της καλυτερα (αυτο επι του παραδειγματος που ειπες, Οχι προς Θεου κρινοντας εσενα). Για μενα το να τον παρεις απο εκει που σε ενοχλει εκεινη την στιγμη και να τον βαλεις να ασχοληθει με κατι αλλο εχοντας και εσενα μαζι φυσικα εστω και για λιγο ισως δουλεψει. Δουλευει σε μας.....μια δευτερη-τριτη ή χιλιοστη ιδεα.....δεν εχω διαβασει τιποτα αλλο εκτος απο το αρχικο δημοσιευμα....

Don't give me love, i've had my share. Give me the truth instead.....

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...