Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ας γνωριστούμε - αφήστε εδώ το μύνημά σας no1 !


mimika

Recommended Posts

ευχαριστω ολους για την θερμη υποδοχη.........

 

τωρα για τα απο εκει δρωμενα......ας τα αφησουμε απο εκει.....

 

 

 

......εδω......εχουμε παιδια....!!!.....να αναθρεψουμε.....!!!!:):)

 

Υ.Γ. μιλαμε για τα μικρα παιδια.....για τα μεγαλα ειναι ηδη αργα.....:):):):):):)

Χρήστο καλώς ήρθες επιτέλους και από δω :D:D:D

 

 

καλά δε το γλιτώνουμε, θα το πάρει. Είναι να μη βάλει κάτι στο μυαλό του. Απλώς κάθε εβδόμάδα αλλάζει γνώμη για το μοντέλο. Ευτυχώς τώρα έχει κατασταλάξει κάπου και πέρασε νομίζω και εβδομάδα. Πολλά λεφτά όμως!
Μπαίνει ο άντρα σου στο διαδύχτιο??? αν ναι να μας τον συστήσεις να στον κάνουμε ξεφτέρι , αλλά θα τον κυλήσουμε στην λάσπη 8)
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 1,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

είναι κουμπιουτεράκιας, να φανταστείς ότι τώρα είμαστε ο καθένας στο δικό του υπολογιστή. Του έχω πει και για τη σελίδα, έχει μπει μερικές φορές και "κατασκοπεύει", αν και συνήθως ασχολείται με άλλα πράγματα στον υπολογιστή και στο διαδύκτιο. Φοβάμαι μη μου τον χαλάσετε και πάρουν περισσότερο τα μυαλά του αέρα, δε θέλει και πολύ.

Δημήτρης 25/01/07

Εβελίνα 12/04/08

Χριστίνα 04/10/10

Link to comment
Share on other sites

είναι κουμπιουτεράκιας, να φανταστείς ότι τώρα είμαστε ο καθένας στο δικό του υπολογιστή. Του έχω πει και για τη σελίδα, έχει μπει μερικές φορές και "κατασκοπεύει", αν και συνήθως ασχολείται με άλλα πράγματα στον υπολογιστή και στο διαδύκτιο. Φοβάμαι μη μου τον χαλάσετε και πάρουν περισσότερο τα μυαλά του αέρα, δε θέλει και πολύ.
Αέρα καθαρό θα πάρει , διότι εκεί που έχει λάσπη έχει και καθαρό αέρα. Μιλάμε για λάσπη οριτζινάλε και όχι από αυτήν που έχουν τα κανάλια στην τιβί :wink:
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αέρα καθαρό θα πάρει , διότι εκεί που έχει λάσπη έχει και καθαρό αέρα. Μιλάμε για λάσπη οριτζινάλε και όχι από αυτήν που έχουν τα κανάλια στην τιβί :wink:

 

σ' αυτό θα συμφωνήσω, καλύτερα έξω στο καθαρό αέρα και στην πραγματική λάσπη παρά όλη την ώρα στο σπίτι μπροστά από μια οθόνη υπολογιστή ή τη τηλεόραση.

Δημήτρης 25/01/07

Εβελίνα 12/04/08

Χριστίνα 04/10/10

Link to comment
Share on other sites

Α ειναι τελικα γενικοτερη η τρελλα με τζιπ τελικα! Εμεις οταν αρραβωνιαστηκαμε πουλησε ενα civic που ειχε και πηρε οικογενειακο ενα Nissan Primera του κουτιου για να κανει οικογενεια και να βαζει και το μωρο που ονειρευοταν τοτε. Μια χαρα αυτοκινητο!

Παντρευτηκαμε, μ'αυτο πηγα νυφη (αχ τι ωραιες αναμνησεις...........) και μολις εμεινα εγκυος πηρe ενα Cherokee (που πρεπει να εχεις ενα βενζιναδικο μονιμα απο πισω!).

 

Και εχω να πω το εξης: Εγκυος και τζιπ παιδια δεν παει. Μιλαμε για το τρελλο χοροπηδητο μεσα εκει! Να κραταω συνεχεια την κοιλια μου κι αυτη να πετρωνει με το παραμικρο λακουβακι! Ελεος καλε......................................!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Γενικά έχουν μία τρέλα με τα αμάξια... Εγώ έχω το δικό μου -ένα Toyota Yaris- και ο Βαγγέλης έχει το δικό του -ένα mazda6- και ΝΑΙ θέλει να το δώσουμε να πάρει τζιπ... Έχει βάλει στο μάτι ένα της citroen δε θυμάμαι και πως το λένε... Τι να πεις παιδί μου άντρες... εγώ μια φορά το Yarisaki μου δεν το αλλάζω!!! :P

Όταν παίρνω...γεμίζουν τα χέρια μου. Όταν δίνω, γεμίζει η ψυχή μου...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις

ναι περπάτημα τύπου spiderman...είναι συνέχεια στους τοίχους κολλητά και πάει πλάγια σαν το κάβουρα...αλλά και από έπιπλο σε έπιπλο!!

Γειά σύστησε μας την Ελένη, εχουμε ενα τοπικ που λέει ας συστήσουμε τα παιδιά μας...για να μαθαίνουμε και γι'αυτο το μαμούνι!!!

Link to comment
Share on other sites

έχω έρθει τρείς φορές, βέβαια την τελευταία φορά με το που πατήσαμε το πόδι μας η μικρή μου ανέβασε 40πυρέτο και κράτησε όλη την εβδομάδα που μείναμε με αποτέλσμα να είμαστε κλεισμένοι στο ξενοδοχείο.

Link to comment
Share on other sites

Ατυχής στιγμή... Να το ξαναπροσπαθήσετε είναι πολύ όμορφα... Και στην Αθήνα έχει ωραία μέρη αρκεί να ξέρεις που να πας..

Όταν παίρνω...γεμίζουν τα χέρια μου. Όταν δίνω, γεμίζει η ψυχή μου...

Link to comment
Share on other sites

Έχω κατέβει αρκετές φορές... Και 5ήμερη με το σχολείο αλλά και για δουλειές πριν ένα χρόνο περίπου... Ασφυκτική είναι η Αθήνα στο κέντρο...

Όταν παίρνω...γεμίζουν τα χέρια μου. Όταν δίνω, γεμίζει η ψυχή μου...

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...