Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ας γνωριστούμε - αφήστε εδώ το μύνημά σας no1 !


mimika

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 1,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

Καλώς σας βρήκα κι ευχαριστώ για τις ευχές σας!

 

Όπως σας είπα σας διαβάζω πολύ καιρό οπότε σας ξέρω σχεδόν όλους :D

Επειδή όμως δεν έχω επιστρέψει ακόμα στη δουλειά, καθότι δουλεύω στο Δημόσιο, και είμαι σχεδόν όλη μέρα μόνη μου στο σπίτι με τη μικρή αντάρτισσα, ήταν λίγο δύσκολο να βρω χρόνο να γράψω, αν και πολλές φορές το ήθελα!

Ελπίζω όμως από δω και πέρα να τα καταφέρνω.

 

Όσο για τη Σάμο σπάω το κεφάλι μου να θυμηθώ αν έχω δει ποτέ εσένα bizeli ή το γιο της Ειρήνης αλλά μάλλον όχι. Εγώ πάντως πάω κάθε καλοκαίρι από τότε που υπάρχω, εκτός από πέρισυ που γεννούσα και φέτος το περιμένω πως και πως!

 

Να στε όλοι καλά!

6qjVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ούτε εγώ πήγα πέρισυ γιατί γεννούσα και εγώ!!!

Αλλά πάμε εδώ και 10 χρόνια σχεδόν κάθε καλοκαίρι!!!

Το εξοχικό μας είναι στη Βελανιδιά πιο κάτω ακόμα και από τον όρμο (δίπλα στο σπίτι της ξακουστής Ξανθής!) πιστεύω να την ξέρεις...

Link to comment
Share on other sites

Ακουστά την έχω την Ξανθή :)

 

Το δικό μας σπίτι είναι στον παράλληλο της παραλίας απέναντι από το φούρνο (την παλιά "κληματαριά").

 

Οπότε μπορεί και να γνωριστούμε να γίνουν φίλες και τα κορίτσια γιατί εκεί δεν ξέρουμε πολλά παιδάκια....άσε που θα χρειαστούμε κόσμο και για τα γενέθλιά μας :D:D:D

6qjVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

A! τυχερέεεεεεεες!!1 :D:D:D:D:D

Και εγώ θέλω σπίτι στν Σάμο :x:x:x:x:x

Κανονικά θα έπρεπε να απαγορεύονται τέτοιες συζητήσεις στο forum .......

τώρα σκέφτομαι διακοπές :D , νησιά :D , Θάλασσα :D και δεν έχω καμία όρεξη για δουλειά :x ( όχι ότι θέλω και πολύ για να μην έχω όρεξη, αλλά λέμε τώρα…).

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

ανοίγετε κατευθείαν θέμα, στις συναντήσεις μελών,

με όνομα "συνάντηση στην Σάμο, καλοκαίρι" !!!

:D

καλωςήρθες angelina!

...έγινα επιτέλους και εγώ μια parentholic ..

(If You Wanna Make The World A Better Place)

Take A Look At Yourself And Then Make A Change

R.I.P. Michael Jackson.

Link to comment
Share on other sites

Τα δικά μας γενέθλια είναι 4/8! Θα είμαστε εκεί όλο τον Αύγουστο εκτός ίσως από κάποιες λίγες μέρες που ευελπιστούμε με τον άντρα μου να αφήσουμε τη μικρή στους παππούδες για να πάμε κάπου οι δυο μας.

 

Επίσης μια που έχω να κάνω κανονικές διακοπές από ούτε και θυμάμαι πότε και φέτος θα είναι η μοναδική χρονιά που θα έχω όλο το καλοκαίρι ελεύθερο θα ήθελα να πάρω τη μικρή και να κατέβουμε οι δυο μας από τις 15-20 Ιουλίου αλλά κι αυτό ακόμα δεν είναι σίγουρο.

 

Αχ διακοπές δε λέτε τίποτα!!!!!!

6qjVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...