Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ανύπαντρες μητέρες ? Υπάρχουν εδώ ?


Recommended Posts

Αγαπητά μέλη το νέο Ανύπαντρες μητέρες ? Υπάρχουν εδώ ? άνοιξε.

Θα σβήνεται στις 1500 δημοσιεύσεις περίπου εξαιτίας του ότι οι πολλές δημοσιεύσεις

επιβαρυνουν την βάση δεδομένων κατά την αναζήτηση θεμάτων.

Παρακαλούμε να καταχωρείτε όλες τις χρήσιμες πληροφορίες σε θέματα τα

οποια βρίσκονται στα υπομνήματα εάν θέλετε να μην χαθούν και να είναι

προσβάσιμες και σε άλλα μέλη μακροπρόθεσμα.

 

Για να ενισχύεται η ανταλλαγή απόψεων, απαιτείται η διατύπωση της

άποψης του καθενός, να μην περιλαμβάνει απαξιωτικούς,

ειρωνικούς,ρατσιστικούς ή με χλευασμό χαρακτηρισμούς και

εκφράσεις.

 

Απαγορεύονται οι προσβλητικές δημοσιεύσεις, η παράθεση χυδαίου ή

άσεμνου ή προστατευόμενου απο νόμους πνευματικής ιδιοκτησίας

υλικού και οι προσωπικές επιθέσεις.

 

Απαγορέυεται,να χρησιμοποιούνται εκφράσεις απαξίωσης, υπονοώντας

ομάδες ασθενών ή άλλων κοινωνικών ομάδων εν'ειδει χιούμορ.

Απαγορέυονται οποιασδήποτε μορφής ραστιστικά σχόλια.

 

Σε περίπτωση μη συμμόρφωσής σας με τους κανόνες του φόρουμ θα

αναγκαστούμε να κλειδώσουμε το θέμα.

 

Ευχαριστουμε εκ των προτέρων για τη συμμετοχή σας στην ομαλότερη

λειτουργία του φόρουμ της Ε.Ε.Ε.Γ

__________________

Βοηθήστε στη διατήρηση της λειτουργικότητας του forum κάνοντας χρήση της αναζήτησης & αναφοράς.  Αν παρατηρήσετε κάποια δημοσίευση που θεωρείτε περίεργη επιθετική ή ενάντια στους κανόνες κάντε αναφορά δημοσίευσης  Οδηγίες για το πως γίνεται η αναφορά δείτε εδώ   Ευχαριστούμε

Ακολουθήστε μας και στο Instagram:

follow_insta.png.f136a60ab3d6a108659752cf6fcc0a5a.pngfollow_cafe.jpg.0bc77dbbb8cab70c6c8919c95cac08b8.jpg

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 1,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Άντε από την αρχή...

Που να τα βγάλουν πέρα με εμάς τις τρελές!

Είπαν να το διαγράψουν οι άνθρωποι να ξεμπερδεύουν!

Οι λεπτομέρειες μέσω π.μ. ή msn από εδώ και πέρα.

Link to comment
Share on other sites

εγω σορρυ αλλα εκνευριστικα!

Καλη αρχη μεν , αλλα το στρωνω κατι , ειναι το σβηνω???

 

Τεσπα , καλη αρχη, εγω πληροφοριες δεν ειχα παραθεσει, ελπιζω η Αρια και μερικες ακομα να προνοησουν

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

γιατι δεν καταλαβα? λεμε την αληθεια για τους ''κυριους'' (εκει που κλασανε οι μπαμπαδες φυτρωσαν αυτοι) εμενα ξαφνικα απο εκει που επεμενε για αμβλωση ( το λεω και κυριλε χαχαχαχα!!!!) χαχαχαχαχαχα!!! με εχει πιασει συγνωμη θα σοβαρευτω.... και τι ελεγα α! τωρα λυπαται που δεν τον εχει... τι να πω??????????????????????????????????????? τεσπα... να ειναι γερος ο μπεμπουλις μου η μαμα μου και εγω και αει την παντοτινη του βολτα.......................................................................

 

Shakespeare.... πολυ λυπαμαι για αυτο που σου συνεβη... και πες στους δικους σου οτι ειναι πολυ λαθος να σου λενε οτι ειναι δυσκολο και κακο να εισαι ανυπαντρη μητερα στα 38!!!! ελεος!!!!! εγω που ειμαι 29????? τι σταματησε η ζωη για μενα τωρα? τελος??? ναι η αληθεια ειναι οτι ο γαμος για μενα τελος!!! αφου δεν εγιναν ολα οπως επρεπε δεν θελω να συμβει ποτε. προεχει ο γιος μου!! και μονο... στην καρδια μου!!! και στην ζωη μου πια !!!! να σου πανε ολα καλα ευχομαι απο καρδιας και με το καλο να μας πεις νεα εγκυμοσυνεις στα κοντα!!!

 

χαιρομαι που ειστε ολες καλα !!!! αν και λυπει η violina που εισαι εγκυμονουσα μου??? αρχες σεπτεμβρη γενναει!!!! αντε με το καλο !!!!!

 

εχασα 25 κιλα σε 3 μηνες!!!!! απο την πολυ κουραση και τρεχαλα στεναχωρια και ολα τα καλα και ασχημα μαζι !!! επαθα αυτο που περιμενα σε ενα χρονο!!! τι καλα!!!

 

την καλησπερα μου σε ολες της μανουλες και τα ζουζουνια τους!!!

 

ΔΕΣΠΟΙΝΑ-ΜΠΕΜΠΟΥΛΙΝΟΣ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Nα μαι και εγώ. Αν και αναρωτιέμαι πολλές φορές αν έχω θέση εδώ μέσα...Χαίρομαι όμως τόσο πολύ να διαβάζω τα νέα σας. Και επαναλαμβάνω γράφω για να σας συγχαρώ... Και να μοιραστώ την εμπειρία μου με κάποιες άλλες κοπέλες που ίσως αναρωτιούνται όπως έκανα και εγώ.... Θα τα καταφέρω? Τι θα πει ο γείτονας που κερατώνει μεν τη γυναίκα του και έχει δύο παραβατικά παιδιά αλλά εγώ θα ήμουνα η ζωηρούλα για να μην το πω αλλιώς με το εξώγαμο?....Είμαι εκπαιδευτικός και έχω δει πάρα πολλά στα σχολεία...Το τι γίνεται αφήστε... Αλλά κατά τα άλλα τα παιδιά των μονογονεικών παιδιών γίνονται παραβατικά. Να μας φέρουν στοιχεία. Να τα δούμε και να τα αναλύσουμε. Ακόμη και ο οικογενειακός μας γιατρός αυτό πιστεύει...Για αυτό το λόγο γράφω. Ας είμαι η τελευταί γυναίκα που το βιώνει αυτό. Αυτή την κόλαση... Δεν κοιμάμαι τα βράδια γιατί βλέπω εφιάλτες... Δε ζω.... Αλλά δεν πειράζει.... Σώθηκε η τιμή....

 

Dovisdepi τι να πω? Τι ? Για τους δικούς μου. Νρέπομαι.... Το γεγονός δεν αναφέρετε καν....Τι πειράζει αν είμαι χάλια? Το παιδί θα είχε παραβατική συμπεριφορά είπαμε. Θα το έκανα για να καλύψω τα συναισθηματικά μου κενά...Ψάχνουν άρθρα για να το τεκμηριώσουν...Λοιπόν? Τι να πω? Έχω κάτι να πω? Άστο....Είμαι δηκτική ε? Πονεμένη είμαι. Θα μου πεις γιατί τους άκουσες? Γι'αυτό το λόγο γράφω... Και μία κοπέλα να βοηθήσω μία όχι δύο μία θα είμαι πολύ ευτυχισμένη. Και επίσης για να σας πω πολλά μπράβο.....

 

Όταν συνέλθω θα ασχοληθώ επισταμένα με το θέμα της παραβατικότητας με στοιχεία και θα ποστάρω...Για να καταρριφθούν επιτέλους κάποιοι μύθοι που μας κάνουν δυστυχισμένους....Θα μου πεις εσύ επιστήμονας γιατί? Έλα ντε αυτό το γιατί με τρώει αλλά τώρα δε μπορώ να αλλάξω κάτι... Δυστυχώς....

Link to comment
Share on other sites

Τι θα πει ο γείτονας που κερατώνει μεν τη γυναίκα του και έχει δύο παραβατικά παιδιά αλλά εγώ θα ήμουνα η ζωηρούλα για να μην το πω αλλιώς με το εξώγαμο?....QUOTE]

 

Καλή μου shakespeare, ο γείτονας να κοιτάει την δουλειά του και τα παιδιά του! Κανείς δεν ξέρει τι συμβαίνει στο σπίτι του άλλου όταν κλείνει η πόρτα. Αυτό είμαστε όμως! Υποκριτές! Βλέπουμε τη καμπούρα του άλλου και όχι την δική μας! Το δικό μου το παιδί μεγαλώνει με όλα τα καλά του κόσμου. Με απόλυτη αγάπη και ηρεμία. Ας έρθει κάποιος να μου πει ότι το δικό μου παιδί θε είναι λιγότερο ισορροπημένο από το παιδί του γείτονα που βλέπει και ζει κάθε μέρα την κοροϊδία μεσα στο σπίτι του! Ε όχι!!!!!!!!!!!!!!!! Δεν το δέχομαι!

Link to comment
Share on other sites

Αυτό ακριβώς...angelmama. Γι'αυτό σκάω....Έχασα το παιδάκι μου από ψυχολογικά αίτια...Τι θα πουν, πώς θα το πάρουν.Άστο να μην τα αναμασάω.Τουλάχιστον ας είμαι η τελευταία και ας βοηθήσω κάποιες άλλες κοπέλες. Είναι το λιγότερο που μπορώ να κάνω.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλή εβδομάδα!!!

Και καλή μας (ξανα)αρχή!!!:D:D:D

 

Οφείλω να το αναρτήσω κι εδώ:

 

Άνοιξα νέο θέμα ΑΝΥΠΑΝΤΡΕΣ ΜΗΤΕΡΕΣ ΕΝΩΜΕΝΕΣς, ΠΟΤΕ ΝΙΚΗΜΕΝΕΣ, για να μπορέσουμε να αντιγράψουμε τα βασικά (νομικής κυρίως φύσεως) ποστ, ώστε να μη χαθούν και να είναι προσβάσιμα σε νέες μαμάδες που θα κάνουν αναζήτηση για να βοηθηθούν.

 

Η μανούλα με τις περισσότερες καταχωρήσεις (άρα και αυτή που έριξε το περισσότερο διάβασμα) είναι η γατούλα!!!:D

Η προσφορά της έχει ακόμη μεγαλύτερη αξία αν σκεφτεί κανείς ότι είναι ίσως η μοναδική μαμά εδώ μέσα που δεν θα αντιμετωπίσει "θέματα" με τον γεννήτορα των ζουζουνιών της... Κι όμως έκανε όλη αυτήν τη δουλειά και έσωσε τόσες χρήσιμες πληροφορίες για όλες εμάς που τσουρουφλιζόμαστε :twisted: από τους πατεράδες των παιδιών μας!!!

Αυτό θα πει ανιδιοτέλεια!!!

 

Σ'ευχαριστούμε πολύ γατούλα!!! Να' σαι καλά κοπέλα μου και να χαίρεσαι τα ζουζούνια σου!!! Είμαι σίγουρη ότι θα βγάλεις δύο ευτιχισμένους και χρήσιμους ανθρώπους στην κοινωνία (με τέτοια μαμά...);)

 

Και πάλι ένα μεγάλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!:-D:-D:-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δέσποινα, είχαμε όλες διαβάσει ότι είσαι κουκλάρα, τώρα και με 25 κιλά λιγότερα...πας για μανεκέν!!! Μπράβο κοπέλα μου! Είδες? Ουδέν κακόν αμιγές καλού, χαχαχα!

Για να βλέπουν τι χάνουν οι αχαΐρευτοι!!!

 

Η αλήθεια είναι ότι οι άντρες δεν έχουν ανεπτυγμένο το πατρικό ένστικτο (αλήθεια, έχετε ακούσει αυτόν τον όρο? δεν ξέρω αν υφίσταται) παρά μόνον όταν βλέπουν και ζουν τα παιδιά τους...

Τώρα η δική μας θέση είναι δύσκολη...που πρέπει να παραμερίσουμε τα δικά μας αισθήματα και να διευκολύνουμε τα παιδιά μας να αναπτύξουν σχέση με τον πατέρα τους...

 

Μην ξεχνάμε αν για εμάς είναι αντιπαθείς και αναλώσιμοι, για τα παιδιά μας είναι λατρεμένοι και μοναδικοί!!!

 

Α, ρε, τι τραβάμε οι μανάδες...

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κι απο μενα, τι καλημερα δηλαδη πρωτη μερα στη δουλεια σημερα μετα απο τριανταδυο μερες αδειας .... Νιωθω χαλια αλλα τελος παντων ... Τετοια ωρα καναμε το μπανακι μας με τον μπεμπικο και τωρα .... Για πειτε μου κι εμενα που εχω χασει επεισοδια καθοτι εχω ενα μηνα να μπω τι συνεβη και πηγε να κλειδωθει το θεμα; Γατουλα τι εγινε;

Ο ΑΓΑΠΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΔΟΝ 3 ΕΤΩΝ ΚΑΙ ΤΟΝ ΛΑΤΡΕΥΩ

 

z0oo.jpgprYNp3.png[/url] .

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αλλά κατά τα άλλα τα παιδιά των μονογονεικών παιδιών γίνονται παραβατικά. Να μας φέρουν στοιχεία. Να τα δούμε και να τα αναλύσουμε. Ακόμη και ο οικογενειακός μας γιατρός αυτό πιστεύει...

 

Αυτός ειδικά ο ρατσισμός με θυμώνει πολύ!!!

Ποια στατιστική θα προδικάσει την εξέλιξη του δικού μου παιδιού???

Ποιος είναι αυτός που θα κολλήσει ταμπέλα στο κοριτσάκι μου???

Η αγάπη μετράει...όσο κι αν θέλουν να μας βάλουν σε καλούπια και να μας κατατάξουν κάτω από αριθμούς, πάντα η αγάπη θα κάνει τη διαφορά!!!

 

Η παραβατικότητα δεν είναι αυτοφυές φυτό που ευδοκιμεί σε συγκεκριμένα κλίματα. Δεν καθορίζεται από στατιστικές αλλά από ανθρώπους.

 

Γιατί θα πρέπει να προκαθοριστεί η πορεία του δικού μου παιδιού, που με απίστευτη αγάπη και απόλυτη αφοσίωση αποφάσισα να φέρω στον κόσμο, εις γνώση μου ότι θα μεγάλωνε χωρίς πατέρα (και εις γνώση της μικρής- αν συμφωνήσουμε ότι τα παιδιά και από την κοιλιά καταλαβαίνουν και διαισθάνονται), και όχι η πορεία ενός άλλου παιδιού που ζεί σε μία εικονική πραγματικότητα μιας "τυπικής" ευτυχισμένης οικογένειας, μέσα στην οποία η επικοινωνία είναι μια λέξη στο λεξικό, ό σεβασμός έννοια ακαταλαβίστικη, η δε αγάπη και τρυφερότητα λέξεις που με ευκολία προφέρονται τόσο που έχει λησμονηθεί η αίσθηση και η αξία τους! ποιος μου λέει ότι το δικό μου παιδί θα είναι "προβληματικό" επειδή δεν θα ζει με τον πατέρα του ενώ άλλα παιδιά τα οποία έχουν συνεχή παρουσία ενός "απόντα" πατέρα, ο οποίος μπορεί να μην υπολογίζει και να υποτιμά την μάνα (και η μάνα μπορεί το ίδιο να νιώθει γι' αυτόν).

 

Γιατί ξέρω από προσωπική εμπειρία ότι είναι πολύ πιο επώδυνο να έχεις συναισθηματικές απαιτήσεις από κάποιον και αυτές να μην εκπληρώνονται από το να ζεις μία απουσία την οποία ουσιαστικά δεν μπορείς να περιγράψεις...η σοκολάτα λείπει σ' αυτούς που την έχουν δοκιμάσει....και τα δικά μας παιδιά γεννιούνται (καλώς ή κακώς) σε ένα περιβάλλον που η "τυπική" εννοια της οικογέναις (μαμά-μπαμπάς-παιδί) δεν υφίσταται και δεν γνωρίζει, άρα δεν θα του λείψει και τόσο...

 

Παραγματικά προτιμώ που είμαι ανύπαντρη μητέρα παραάνα ήμουν χωρισμένη (δηλαδή να είχε ζήσει το παιδί μου την αίσθηση της οικογένειας και μετά να την στερούταν-νομίζω ότι πιο δύσκολα θα το αντιμετώπιζε και το παιδί κι εγώ).

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κι απο μενα, τι καλημερα δηλαδη πρωτη μερα στη δουλεια σημερα μετα απο τριανταδυο μερες αδειας .... Νιωθω χαλια αλλα τελος παντων ... Τετοια ωρα καναμε το μπανακι μας με τον μπεμπικο και τωρα .... Για πειτε μου κι εμενα που εχω χασει επεισοδια καθοτι εχω ενα μηνα να μπω τι συνεβη και πηγε να κλειδωθει το θεμα; Γατουλα τι εγινε;

 

Να πούμε καλό χειμώνα, δηλαδή?

Αχ βρε Φρίντα, κάνατε τουλάχιστον τα μπανάκια σας...τι να πούμε κι εμείς που δεν θα πάμε πουθενά???

 

Δεν πήγε να κλειδωθεί το θέμα (δεν παρεκτραπήκαμε τόσο) Απλά βγήκαν πολλά στη φόρα και για το φόβο των Ιουδαίων σκεφτήκαμε μερικές να ζητήσουμε να διαγραφούν οι καταχωρήσεις μας. Δεν χρειάστηκε όμως γιατί ξεπεράσαμε τις 1500 καταχωρήσμεις, οπότε για λόγους "ξαλαφρώματος" του server μεταφέρθηκαν όλα στο αρχειο και διαγράφηκαν οριστικά.

Τώρα ανοίχτηκε και άλλο θέμα (ΑΝΥΠΑΝΤΡΕΣ ΜΗΤΕΡΕΣ ΕΝΩΜΕΝΕΣ, ΠΟΤΕ ΝΙΚΗΜΕΝΕΣ)όπου εκεί θα καταχωρούνται όλα όσα αφορούν σε νομικά θέματα και συνεχίζουμε εδώ τα "μαμαδίστικογυναικεία" μας.

 

Ουφ...αυτά...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κ απο εμενα δυστυχως δεν μπορεσα να μπω τοσες μερες κ τωρα μολις ειδα τι εγινε! Πιστευω ολες να ειστε καλα! Καλησπερα στην καινουργια κοπελα κ ευχομαι γρηγορα ενα παιδακι να γιατρεψει τον πονο που νιωθεις, εχω χασει δυο αδερφια μετα απο καποιους μηνες φυγανε απο τη ζωη αλλα για εμας ειναι ακομα εδω η μαμα μου ακομα τα σκεφτεται κ κανει ονειρα πως θα ηταν τωρα τι ταξη θα πηγαινανε στο σχολειο κ αλλα πολλα. Οταν γεννηθηκε το δικο μου παιδι ολες αυτες οι σκεψεις που εβγαζε εξαφανιστηκαν λες κ το κενο συμπληρωθηκε απο το εγγονακι της αλλα πιστευω πως μεσα της τα σκεφτεται ακομα αλλα πιστευω οτι ειναι καλυτερα γιατι το κενο της το γεμισε το δικο μου παιδι που το μεγαλωνουμε μαζι, το βλεπει μαλλον σαν εκπληρωσει του ονειρου που εχασε να τα μεγαλωσει, ειναι δυσκολο να το γεννας κ να το χανεις στους πρωτους μηνες, αλλα πιστευω πως ειναι ακομα πιο δυσκολο να σταματαει στη μεση η κυηση, ενα παιδακι θα ερθει κ για σενα κ ολα θα αλλαξουν θα το δεις!! Στειλε μου π.μ αν θελεις γιατι κ εγω επαρχια μενω που ξερεις ισως ειμαστε κοντα! Φιλια σε ολες! Το μπαμπουρακι θα αργησει λεει λιγο ακομα να μπει μην την ψαχνεται, η κασπερινα δεν ξερω αφαντη της εχω στειλει μυνημα στο κινητο πριν μια εβδομαδα αλλα δεν εχει απαντησει ακομα!

Link to comment
Share on other sites

Πωλινακι μου το να χασεις ζωντανο παιδι ειναι το πιο δυσκολο.

Εδω εγω δεν εχω ξεπερασει το χαμο του παιδιου της φιλης μου ( 4 μηνων, 3,5 μηνες στις εντατικες ---- 10 μερες στα χερια της ------ μονο) ποσο μαλλον αυτη! Ακομα το παλευει! Η μανα σου , 2 παιδια?! Μεγαλος καημος

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

Δεν της ειπαν ποτε ακριβως απο τι παιθανανε φαντασου να σε τρωει το γιατι αλλα κανεις να μη σου λεει.. Χαιρομαι παντως που ειναι καλα μετα τη γεννηση του δικου μου! Της φιλης σου ηταν ακομα πιο δυσκολο τα δικα μας αδερφια δεν μπηκαν καθολου στην εντατικη, αλλα να μου πεις εκεινα τα χρονια αλλιως ηταν, πριν 13-15 χρονια εγινε αυτο..

Link to comment
Share on other sites

Εχει γραψει και τοπικ η ssttaa

O Παναγιωτακης εκανε την εγχειρηση και ολα πανε καλα

Ειναι ακομα στην εντατικη

 

δειτε εδω

 

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?p=1137029#post1137029

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια.... σας ευχαριστώ, σας ευχαριστώ πάρα πολύ... Δε μπορείτε να καταλάβετε πόσο απίστευτο καλό μου κάνετε... Pwlina σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια. Ναι ο πόνος είναι μεγάλος. Θυμάμαι μετά την αποβολή άργησα να αδιαθετήσω και μέχρι να νόμιζα ότι ήμουνα ακόμη έγκυος.... Φανταστείτε πως ένιωσα όταν τελικά αδιαθέτησα. Ακόμη και τώρα 6 μήνες μετά ξυπνάω και σκέφτομαι εφιάλτης ήταν. Είμαι έγκυος...... Και όταν συνειδητοποιώ την αλήθεια.... Μαρτύριο τα πρωινά.

 

Singlemam μου αρέσει ο τρόπος που υπερασπίζεσαι τις απόψεις σου. Μακάρι να το έκανα και εγώ. Θα είχα σώσει το παιδάκι... Και εγώ τα ίδια πιστεύω με σένα αλλά επειδή μου την έχουν δώσει με τα δόγματα και αυτή την καραμέλα περί μονογονεικής οικογένειας όταν συνέλθω θα βρω στοιχεία. Αν και όπως έγραψες και εσύ οι αριθμοί δε λένε κάτι...

 

Για άλλο παιδάκι σκέφτομαι και εγώ... Μόνο με τη μέθοδο της σπερματοέγχυσης τώρα πια. Και να μη το μάθει κανένας. Αλλά.... Πρέπει πρώτα να συνέλθω, να διώξω από τη ζωή μου ό,τι με χαλάει, να ηρεμήσω και μετά να το κάνω. Δεν θέλω να το κάνω για να ξεχάσω το πρώτο... Αυτό δεν πρόκειται να το ξεχάσω ποτέ. Και να ξέρω ότι δεν υπάρχουν οργανικές αιτίες αλλά καθαρά ψυχολογικές....

 

Και πάλι ευχαριστώ για όλα. Να είστε καλά ....

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια μου, ναι καναμε τα μπανακια μας και τωρα μας λειπουν ... Προσπαθω να προσαρμοστω ε που θα παει θα τα καταφερω. Χαιρομαο που ειστε ολες καλα.

Ο ΑΓΑΠΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΔΟΝ 3 ΕΤΩΝ ΚΑΙ ΤΟΝ ΛΑΤΡΕΥΩ

 

z0oo.jpgprYNp3.png[/url] .

Link to comment
Share on other sites

Εν τω μεταξυ δεν λαμβανω μηνυματα απο το νεο τοπικ. Ελπιζω τωρα να αρχισω να παιρνω.

Εχει σταματησει να '' ανεβαινει '' και η υπογραφη εχει κολησει στην ημερα των γενεθλιων.

Δεν πρεπει να προχωρησει μετα το πρωτο ετος;

Ο ΑΓΑΠΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΔΟΝ 3 ΕΤΩΝ ΚΑΙ ΤΟΝ ΛΑΤΡΕΥΩ

 

z0oo.jpgprYNp3.png[/url] .

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...