Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Χωρίσαμε λοιπόν...;


Recommended Posts

Απλά υπάρχει περίπτωση να πάρω αύριο 1000 ευρώ κ έτσι να μπορέσω να το ανοίξω το περίπτερο έστω κ δέκα ώρες με κανένα 2ωρο κενό κ να του αποδείξω ότι ΝΑΙ ΚΎΡΙΕ ΜΠΟΡΏ Κ ΜΌΝΗ αλλά κ να δει ότι ΝΑΙ ΚΎΡΙΕ ΆΡΧΙΣΕ ΤΟ ΚΕΦΆΛΙ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΊΡΝΕΙ ΣΤΡΟΦΈΣ ΆΛΛΑΞΑ ΈΛΑ ΠΊΣΩ.

ΑΥΤΗ είναι η σωστή αντιμετώπιση :cool:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 368
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Απόγραφο είναι χαρτί από δικαστήριο που πάνω-πάνω γράφει "στο όνομα του Ελληνικού Λαού" και μετά από 15 μέρες μπορούν να σου κάνουν κατάσχεση.

 

Για τη ΔΕΗ, έχω ακούσει περιπτώσεις που γίνεται ρύθμιση, αλλά δεν ξέρω τις προϋποθέσεις, έχεις ρωτήσει και σου έχουν πει όχι?

 

Δεν ξέρω πώς θα μπορούσε να γίνει, αλλά πρέπει να ξαναρχίσεις να δουλεύεις να σηκώσεις κεφάλι... έστω και σε καμιά άλλη δουλειά για λίγο... το βασικό είναι να ξανανοίξεις το περίπτερο, αν σου άφηνε βέβαια λεφτά, και σιγά-σιγά θα τα βάλεις όλα σε σειρά.

 

Όχι τέτοιο πράγμα δεν ήρθε.ναι μόνο με το περίπτερο θα μπορέσω να ξεχρεώσω.ρε παιδιά σε περιόδους που το είχαμε γεμάτο χτυπούσαμε στην χειρότερη 800 ευρώ την μέρα κ στην καλύτερη 1200

.μιλάμε για λεφτά.για βαλε ότι το κέρδος απ αυτα είναι 10-15% ίσως κ παραπάνω κ υπολόγισε...

Δηλαδή είναι όπως τα λέμε ΠPEΠEI ΝΑ ΑΝΟΊΞΕΙ.κ στην τελική κ υπάλληλο να βάλω(εδώ σέρρες στους υπαλλήλους περιπτέρων δίνουν 2,5 ευρώ την ώρα!) Για 5 ώρες πάλι με συμφέρει.άντε να του δίνω εγώ 3/ώρα.

Link to comment
Share on other sites

Άμα μάθεις πόσα χρωστάει ο άντρας μου, θα σου φύγει το καπέλο... και η μλκ μου είναι ότι ούτε εγώ το ήξερα, νόμιζα ότι είναι όλοι σαν τον πατέρα μου. Δεν είχα ποτέ μου οικονομικό πρόβλημα και τους τελευταίους έξι μήνες έχω χάσει τον ύπνο μου... Άσε οι μισοί έχουν πραγματικό οικονομικό πρόβλημα και οι υπόλοιποι βλέπουν την κατάσταση και από το φόβο τους δεν ξοδεύουν δεκάρα... και γίνεται ακόμα χειρότερο το πράγμα.

 

Έλα ρεεε τι λες τώρα;πάνω από 170;καλά κ εγώ σε τέτοιο σπίτι μεγάλωσα που πότε δεν χρωστούσαμε.αλλά μην ξεχνάμε αλλά χρόνια τότε...αγόραζαν σπίτια χωράφια αυτοκίνητα χωρίς δάνεια.ενώ τώρα κ για 5 μέρες διακοπές δάνειο παίρνουν πολλές οικογένειες.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Απλά υπάρχει περίπτωση να πάρω αύριο 1000 ευρώ κ έτσι να μπορέσω να το ανοίξω το περίπτερο έστω κ δέκα ώρες με κανένα 2ωρο κενό κ να του αποδείξω ότι ΝΑΙ ΚΎΡΙΕ ΜΠΟΡΏ Κ ΜΌΝΗ αλλά κ να δει ότι ΝΑΙ ΚΎΡΙΕ ΆΡΧΙΣΕ ΤΟ ΚΕΦΆΛΙ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΊΡΝΕΙ ΣΤΡΟΦΈΣ ΆΛΛΑΞΑ ΈΛΑ ΠΊΣΩ.

 

 

Έτσι,έτσι,να βγεί κανα φράγκο.Είναι σημαντικό το οικονομικό...

Μετά ξέρω ωραία τραγούδια,για απόψε."Περνώ και μόνη μου...καλά"Βανδή.

"Μόλις χώρισα,θα βγώ για να τα σπάσω,και βρίσκω άλλη αγάπη,λαλαλαλα".Ενας Κυπριος(δεν τον θυμάμαι!)

"Φεύγω για μένα να νιώσω καλά,έχω να κάνω ακόμα πολλά,λαλαλαλα".Μαζωνάκης

Άκου να ανεβείς!!!

 

 

 

Χωρίς πλάκα,μη χωρίσετε...

 

Στείλε μήνυμα "Σε αγαπάμε πολύ και οι δύο και μας λείπεις...Μαμά,μπέμπης.Πότε θα έρθεις;Μας λείπεις(ξανά).Δεν θα σε ξαναστεναχωρήσουμε,σου το υποσχόμαστε."

P203p2.png 

Link to comment
Share on other sites

ακου με λιγο....

 

κανενας αντρας, με @@@@@@ δε παραταει το παιδι του...

 

ΤΕΛΟΣ

 

 

 

ποτέ

 

ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΟΠΟΙΕΣΔΗΠΟΤΕ ΣΥΝΘΗΚΕΣ

συμφωνω απολυτα με το φιστικακι και διαφωνω απολυτα με τη σταση της μαμας σου στο να μην υποχορησει για λιγο..δηλ για να μη χαλασει τη ζαχαρενια της θα διαλυθει ενα σπιτι...?σορρυ αν γινομαι σκληρη αλλα νομιζω οτι δεν μπορουμε να εχουμε και τη πιτα ολοκληρη και το σκυλο χορτατο,και ο αντρας μου μοναχοπαιδι ειναι με τρελη λατρεια και ερωτα στη μανα του,αλλα αμα κανει μαμακια η "μαμα¨" την πηρε και τη σηκωσε..δε σου λεω να τη πεταξεις στο δρομο....να κανει και αυτη λιγο τα στραβα ματια και να σας αφησει να τα βρειτε.....εκτος αν βολευεται με ολη αυτη τη κατασταση.......

1kOup2.pngTxJmp3.png
Link to comment
Share on other sites

ακου με λιγο....

 

κανενας αντρας, με @@@@@@ δε παραταει το παιδι του...

 

ΤΕΛΟΣ

 

 

 

ποτέ

 

ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΟΠΟΙΕΣΔΗΠΟΤΕ ΣΥΝΘΗΚΕΣ

Αχ fistikaki, κάνε μία βόλτα από την Ευελπίδων, στις δίκες των διατροφών και θα δεις ότι υπάρχουν πολλοί, με ή χωρίς δεν ξέρω...

Μερικοί βέβαια είναι @@@@@ που κυκλοφορούνε και μόνα τους.

 

Δεν αναφέρομαι στην συγκεκριμένη περίπτωση οκ?

Link to comment
Share on other sites

ακου με λιγο....

 

κανενας αντρας, με @@@@@@ δε παραταει το παιδι του...

 

ΤΕΛΟΣ

 

 

 

ποτέ

 

ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΟΠΟΙΕΣΔΗΠΟΤΕ ΣΥΝΘΗΚΕΣ

 

Κ αν αυτός ο άντρας εκεί που είναι τώρα είναι με τα 2 άλλα παιδιά του τα οποία τα τελευταία 2,5 χρόνια ζήτημα να τα έχει δει 10 ώρες;

ΈΧΕΙ ΠΟΛΎ ΖΟΥΜΙ Η ΙΣΤΟΡΊΑ ΜΟΥ!

Link to comment
Share on other sites

εχει κι αλλα παιδια? και δεν νοιαζεται?? να σου πω μαρια, στειλτον... σουτ....

 

δε με νοιαζει αμα δε με γουσταρει ο αντρας μου, αμα του τελειωσε η καψουρα, αμα του πεφτω λιγη, αμα ειναι 'αλλου'

 

το παιδι του ΚΑΙ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥ..

 

ο καθε καραγκιοζης να πουμε, παει και σπερνει παιδια και μετα, γεια σας...

 

σορρυ ρε μαρια, αλλα τρελαινομαι ρε φιλε!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δυστυχως υπαρχουν πολλοι που παρατανε τα παιδια τους με τη πρωτη ευκαιρια αν και δεν νομιζω οτι ο συντροφος σου ανηκει σε αυτη την κατηγορια. Με αυτα που γραφεις δειχνει να νοιαζεται απλως μαλλον φρικαρε με τα οικονομικα προβληματα και με την μανα σου. Και εγω αν ειχα την πεθερα μου να μετραει τις μπουκιες που τρωω μαλλον θα την πεταγα εξω απο το σπιτι. Η συμβιωση με ενα τριτο ατομο που δεν ειναι διακριτικο και χωνεται παντου δεν ειναι και το πιο ευκολο πραγμα. Πρεπει να μεινετε οι δυο σας. Μπορα ειναι θα περασει.

Link to comment
Share on other sites

Έτσι,έτσι,να βγεί κανα φράγκο.Είναι σημαντικό το οικονομικό...

Μετά ξέρω ωραία τραγούδια,για απόψε."Περνώ και μόνη μου...καλά"Βανδή.

"Μόλις χώρισα,θα βγώ για να τα σπάσω,και βρίσκω άλλη αγάπη,λαλαλαλα".Ενας Κυπριος(δεν τον θυμάμαι!)

"Φεύγω για μένα να νιώσω καλά,έχω να κάνω ακόμα πολλά,λαλαλαλα".Μαζωνάκης

Άκου να ανεβείς!!!

 

 

 

Χωρίς πλάκα,μη χωρίσετε...

 

Στείλε μήνυμα "Σε αγαπάμε πολύ και οι δύο και μας λείπεις...Μαμά,μπέμπης.Πότε θα έρθεις;Μας λείπεις(ξανά).Δεν θα σε ξαναστεναχωρήσουμε,σου το υποσχόμαστε."

 

Με απογοήτευσες...έχει βγάλει καινούργιο η Βανδή,ύμνο θα το κάνω. Πως υπάρχει ζωή κ μετά από σένα.δεν θ αφήσω στιγμή να χαθεί πια για μένα..όχι ρε συ αστον να τσουρουφλιστει.άκου άκου λίγο.

Θέλω να ανοίξω το περίπτερο να δουλεύω κ μετά να αρχίσω διεκδίκηση να ρθει πίσω.γιατί τώρα θα πει ΤΟ ΚΑΜΈΝΟ ΧΑΡΤΊ θέλει να γυρίσω πίσω να βγάλω το φίδι απ την τρύπα.άσε να πατήσω λίγο στα πόδια μου για να δει ότι τον θέλω πίσω γιατί τον αγαπάω κ όχι για παιδί για όλες τις δουλειές.

Link to comment
Share on other sites

Αχ fistikaki, κάνε μία βόλτα από την Ευελπίδων, στις δίκες των διατροφών και θα δεις ότι υπάρχουν πολλοί, με ή χωρίς δεν ξέρω...

Μερικοί βέβαια είναι @@@@@ που κυκλοφορούνε και μόνα τους.

 

Δεν αναφέρομαι στην συγκεκριμένη περίπτωση οκ?

 

 

 

ξερω οτι υπαρχουν πολλα τομαρια... το θεμα ειναι οτι 'λιγο μπαμπας' δεν υπαρχει... ή εισαι ΠΑΤΕΡΑς ή ουστ...

 

παζαρια εδω δεν υπαρχουν...

Link to comment
Share on other sites

Αχ βρε μαρια ενα ενα μας τα λες! Δεν μπορεις να παρεις ενα δανειο? (Λεω εγω τωρα) Αν επερνες 3000 χιλιαρικα το λιγοτρεο που δινουν τα 1000 στο περιπτερο κ τα υπολοιπα λιγα λιγα σε ολους τους αλλους που χρωστας κ εχει ο θεος μετα οτι βγαζεις απο το περιπτερο τα μισα παλι στα χρεη κ οταν δεις οτι εισαι καλυτερα περνεις κ ενα υπαλληλο κ ακομα πιο μπροστα μια ξαδερφη μια φιλη πιστευω οτι θα μπορεσει να σε βοηθησει αφειλοκερδος για λιγες ωρες προκειμενου να τα λετε λιγο με το ντινο, εξω απ το χορο πολλα τραγουδια λενε αλλα μια λυση εδωσα! Η ακομα κατι τελος παντων ενα χωραφι που λεει ο λογος δεν εχετε να πουλησεις? Πουλα τα πραγματα του μωρου που δε χρειαζεσαι πλεον εδω στο παρεντς 5, 10ε μαζευονται σιγα σιγα, πρεπει να κανεις μια καινουργια αρχη να φυγουν λιγα χρεοι....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Με απογοήτευσες...έχει βγάλει καινούργιο η Βανδή,ύμνο θα το κάνω. Πως υπάρχει ζωή κ μετά από σένα.δεν θ αφήσω στιγμή να χαθεί πια για μένα..όχι ρε συ αστον να τσουρουφλιστει.άκου άκου λίγο.

Θέλω να ανοίξω το περίπτερο να δουλεύω κ μετά να αρχίσω διεκδίκηση να ρθει πίσω.γιατί τώρα θα πει ΤΟ ΚΑΜΈΝΟ ΧΑΡΤΊ θέλει να γυρίσω πίσω να βγάλω το φίδι απ την τρύπα.άσε να πατήσω λίγο στα πόδια μου για να δει ότι τον θέλω πίσω γιατί τον αγαπάω κ όχι για παιδί για όλες τις δουλειές.

 

Πώς μου ξέφυγε,αυτό ρε σύ;;Και το άκουγα τις προάλλες..Μας έχει σώσει η γυναίκα αυτή(Βανδή).

Ξεκίνα εργασιοθεραπεία,ξεκίνα να κινείται η κατάσταση στα οικονομικά.

 

Θα ακολουθήσει η ΕΛΑΣ.Πού θα πάει..Είναι ευαίσθητα παιδιά,κατά βάθος...(ξέρει η θεία(εγώ),να την ακούς....)

P203p2.png 

Link to comment
Share on other sites

εχει κι αλλα παιδια? και δεν νοιαζεται?? να σου πω μαρια, στειλτον... σουτ....

 

δε με νοιαζει αμα δε με γουσταρει ο αντρας μου, αμα του τελειωσε η καψουρα, αμα του πεφτω λιγη, αμα ειναι 'αλλου'

 

το παιδι του ΚΑΙ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥ..

 

ο καθε καραγκιοζης να πουμε, παει και σπερνει παιδια και μετα, γεια σας...

 

σορρυ ρε μαρια, αλλα τρελαινομαι ρε φιλε!!!!

 

Ρε φιστίκι χαλάρωσε.κάτσε να σου εξηγήσω.λοιπόν πριν γνωρίσει εμένα είχε τα παιδιά με το έτσι θέλω.η άλλη έλπιζε σε επανασύνδεση κ δεν τα ζητούσε πίσω αντίθετα την βόλευε να πηγαίνει συνέχεια μπας κ τον ρίξει ξανά.γνωρίζει εμένα ο Ντίνος κ μετά από ένα δύο μήνες το μαθαίνει αυτή κ πάει παίρνει τα παιδιά.βάζει μπαμπά να του ταξει καμπριο κ διαφορά τέτοια αρκεί να τα ξαναβρούν.δεν πιάνει.βρίσκει το τηλ μου με παίρνει κ αρχίζει τα ψέμματα ότι πηγαίνει κ μαζί της(αυτή στα γιάννενα ε!)συνάμα ο Ντίνος με το που σχολουσε ερχόταν σέρρες κ όταν δεν ερχόταν ως τα ξημερώματα κ όλη μέρα ήμασταν στο τηλ κ στα μηνύματα.μου είπε ότι της είπε ότι με δέρνει κ δεν μ αγαπάει μου ΤΌΝΙΣΕ ότι χρωστάει σε τράπεζες κ ότι την αγαπάει.την έκανα κ μια ωραία ηχογράφηση να εχω να θυμάμαι.μετά το πήρε απόφαση κ σταμάτησε.δεν του έδινε διαζύγιο.κάποια στιγμή αποφάσισε ΔΉΘΕΝ να το δώσει αλλά παιδιά δεν έδινε πριν αυτό.συγκεκριμένα άκου σκηνικό.πήραμε τον σεπτέμβρη δωρά στα παιδιά (αυτή μόλις είχε διοριστεί σε νέα πόλη)κ 4-5 φορές που την πήρε τηλ να δώσει διεύθυνση να στείλουμε τα δωρά ΔΕΝ ΉΞΕΡΕ Η ΚΑΗΜΈΝΗ ΤΗΝ ΝΈΑ ΤΗΣ ΔΙΕΎΘΥΝΣΗ.ξεκίνησε η διαδικασία διαζυγίου αφού μας δούλευε πόσο καιρό να αυτή την εβδομάδα θα παω σε δικηγόρο να την επόμενη θα παω κ μας έφαγε πολύ χρόνο.αφού έχει γίνει τώρα το πρώτο δικαστήριο τα έφερε θεσσ στους γονείς του κ είναι τώρα εκεί το λουλούδι μου.

Link to comment
Share on other sites

Ωστε εχει προτερον "εντιμο" βιο... 10 ωρες μαζεμενες εχει δει τα παιδια του σε 2.5 χρονια;;;;;;;;;

 

Χωρις να θελω να ριξω λαδι στη φωτια συμφωνω απολυτα με το Φιστικακι. Τσακωσου οσο θες με τη γυναικα σου, χωρισε την αμα σου τελειωσαν τα σιροπια αλλα η σχεση σου με το παιδι σου ειναι ΙΣΟΒΙΑ!

 

Στα ζορια, οσο δυσκολα κι αν ειναι δεν παρατας το παιδι σου και την κοπανας. Δεν εισαι εσυ πλεον το παιδι (και δη κακομαθημενο). Εισαι πατερας και δεν πα να γ#@@**ται το συμπαν εισαι ισοβιτης εκει, διπλα του.

 

Τι ειναι αυτο που καποιοι αντρες νομιζουν οτι τους δινει το δικαιωμα να αποποιουνται το ρολο του πατερα κι αστην αλλην να βολοδερνει να μαζεψει τα κομματια, να θρεψει ενα παιδι, να το προστατεψει απο τα τραυματα, να γινει μανα και πατερας και ψυχολογος του και προστατης του; Η μανα γιατι δεν τα παραταει να παει στη μαμα της στην πρωτη στραβη; Τι θα γινοταν ρε Μαρια αν σε επιανε κι εσενα η μουρλα και την κοπαναγες κι εσυ; Τι θα γινοταν αυτο το παιδι; Για σενα ειναι υποχρεωση σου το παιδι σου γι' αυτον οχι; Αν ο γιος σου (γιος ειναι; σορυ δεν συγκρατησα) ηταν μεγαλυτερος κι αυριο το πρωι ξυπναγε και σου ελεγε: Θελω ο μπαμπας να με παει στο σχολειο, που ειναι;

Τι θα του ελεγες; Θα καλυπτες τον μπαμπα υποθετω για να μην πληγωσεις το παιδι (κι εγω αυτο θα εκανα) Αλλα γιατι πρεπει παντα η γυναικα να συμμαζευει τα ασσυμμαζευτα;

Link to comment
Share on other sites

εχει κι αλλα παιδια? και δεν νοιαζεται?? να σου πω μαρια, στειλτον... σουτ....

 

δε με νοιαζει αμα δε με γουσταρει ο αντρας μου, αμα του τελειωσε η καψουρα, αμα του πεφτω λιγη, αμα ειναι 'αλλου'

 

το παιδι του ΚΑΙ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥ..

 

ο καθε καραγκιοζης να πουμε, παει και σπερνει παιδια και μετα, γεια σας...

 

σορρυ ρε μαρια, αλλα τρελαινομαι ρε φιλε!!!!

 

Α να σου πω κ τα αλλά.τα έπαιρνε τηλ κ όλο ΥΠΟΤΊΘΕΤΕ ή κοιμόταν ή έπαιζαν στην παιδική χαρά ή ή ή!έστελνε λεφτά ο Ντίνος κ τα χριστούγεννα ο μικρός του γυρνάει κ του λέει ΜΠΑΜΠΆ ΤΑ ΛΕΦΤΆ ΠΟΥ ΣΤΈΛΝΕΙΣ Η ΜΑΜΑ ΑΓΟΡΆΖΕΙ ΚΡΑΓΙΌΝ Κ ΚΡΈΜΕΣ.τους πήραμε κινητά κ κάρτα για να τα βρίσκει κ τα κινητά τα έκλεψε κάποιος ΤΟΥΣ ΕΊΠΕ Η ΜΑΜΑ!Του έδωσε του μεγάλου τηλεκαρτα με χαραγμένο το νούμερο του ντίνου πάνω για να τον παίρνει αυτός κ χάθηκε απ το δωμάτιο του η τηλεκαρτα(ποιος να την πήρε άραγε; )

Link to comment
Share on other sites

Ρε φιστίκι χαλάρωσε.κάτσε να σου εξηγήσω.λοιπόν πριν γνωρίσει εμένα είχε τα παιδιά με το έτσι θέλω.η άλλη έλπιζε σε επανασύνδεση κ δεν τα ζητούσε πίσω αντίθετα την βόλευε να πηγαίνει συνέχεια μπας κ τον ρίξει ξανά.γνωρίζει εμένα ο Ντίνος κ μετά από ένα δύο μήνες το μαθαίνει αυτή κ πάει παίρνει τα παιδιά.βάζει μπαμπά να του ταξει καμπριο κ διαφορά τέτοια αρκεί να τα ξαναβρούν.QUOTE]

 

Πράγματι,δεν χρειάζετε να είμαστε τόσο απόλυτοι και να βγάζουμε τέτοια τελεσίδικα συμπεράσματα για το πόσο πατέρας είναι κάποιος ή όχι.Υπάρχουν λεπτομέρειες σε όλες τις σχέσεις,και αν κάτι έμαθα στα -αντα μου είναι οτι τίποτα δεν είναι άσπρο-μαύρο στις σχέσεις και στους ανθρώπους και για τίποτα δεν βάζω το χέρι στη φωτιά.

 

Μαρία,δεν πήρε ο Ντίνος το κάμπριο και προτίμησε εσένα;;Τί έχεις πιά;Το μέλι;;Χαχαχαχα

 

Τί ξεπεσμός,ρε φούτη μου,να του τάζει κάμπριο.Τελικά κυκλοφορεί πολύ Βροχοπούλου στο ντουνιά(με το γνωστό τζίπ,θυμάστε σκηνικό:"Γύρνα,Φραν,θα σου δώσω το τζίιιιιιπ...!!!"

P203p2.png 

Link to comment
Share on other sites

Αχ βρε μαρια ενα ενα μας τα λες! Δεν μπορεις να παρεις ενα δανειο? (Λεω εγω τωρα) Αν επερνες 3000 χιλιαρικα το λιγοτρεο που δινουν τα 1000 στο περιπτερο κ τα υπολοιπα λιγα λιγα σε ολους τους αλλους που χρωστας κ εχει ο θεος μετα οτι βγαζεις απο το περιπτερο τα μισα παλι στα χρεη κ οταν δεις οτι εισαι καλυτερα περνεις κ ενα υπαλληλο κ ακομα πιο μπροστα μια ξαδερφη μια φιλη πιστευω οτι θα μπορεσει να σε βοηθησει αφειλοκερδος για λιγες ωρες προκειμενου να τα λετε λιγο με το ντινο, εξω απ το χορο πολλα τραγουδια λενε αλλα μια λυση εδωσα! Η ακομα κατι τελος παντων ενα χωραφι που λεει ο λογος δεν εχετε να πουλησεις? Πουλα τα πραγματα του μωρου που δε χρειαζεσαι πλεον εδω στο παρεντς 5, 10ε μαζευονται σιγα σιγα, πρεπει να κανεις μια καινουργια αρχη να φυγουν λιγα χρεοι....

 

Ουουου έχει καιρό που έβαλα αγγελία για το καρέκλακι κ για θηλαστρο.

Link to comment
Share on other sites

Α να σου πω κ τα αλλά.τα έπαιρνε τηλ κ όλο ΥΠΟΤΊΘΕΤΕ ή κοιμόταν ή έπαιζαν στην παιδική χαρά ή ή ή!έστελνε λεφτά ο Ντίνος κ τα χριστούγεννα ο μικρός του γυρνάει κ του λέει ΜΠΑΜΠΆ ΤΑ ΛΕΦΤΆ ΠΟΥ ΣΤΈΛΝΕΙΣ Η ΜΑΜΑ ΑΓΟΡΆΖΕΙ ΚΡΑΓΙΌΝ Κ ΚΡΈΜΕΣ.τους πήραμε κινητά κ κάρτα για να τα βρίσκει κ τα κινητά τα έκλεψε κάποιος ΤΟΥΣ ΕΊΠΕ Η ΜΑΜΑ!Του έδωσε του μεγάλου τηλεκαρτα με χαραγμένο το νούμερο του ντίνου πάνω για να τον παίρνει αυτός κ χάθηκε απ το δωμάτιο του η τηλεκαρτα(ποιος να την πήρε άραγε; )

Τώρα αλλάξαμε θέμα, αλλά της είχε κάνει δικαστήριο για να έχει δικαίωμα επικοινωνίας? Δεν θα μπορούσε να του πει τίποτα τότε. Μπορεί να είχε χάλια συμπεριφορά η πρώην, αλλά έχει κι αυτός μερίδιο ευθύνης και μεγάλο μάλιστα.

Link to comment
Share on other sites

Ήταν εκείνη την ημέρα να έρθει η άλλη σπίτι του να μαζέψει τα πράγματα.είχαν συμφωνήσει Ντίνος κρατάει ηλεκτρικά αυτή παίρνει τα έπιπλα.φεύγει Ντίνος απ το σπίτι.το βράδυ γυρίζουμε μαζί ΑΚΌΜΑ Κ ΤΟΝ ΚΆΔΟ ΣΚΟΥΠΙΔΙΏΝ ΠΉΡΕ Κ ΤΟ ΠΑΤΑΚΙ ΤΗΣ ΕΞΏΠΟΡΤΑΣ και κατι ντιβιντι που είχαμε νοικιάσει κ το καλύτερο;;;;για μαντέψτε!ΕΔΏ ΣΑΣ ΘΈΛΩ! Να το πάρει το ποτάμι;ΈΝΑ ΣΤΡΙΝΓΚ ΜΟΥ ΛΕΡΩΜΕΝΟ που το είχα αφήσει εκεί όταν μπήκα να κάνω ντουζ!μετά από μερικούς μήνες το επέστρεψε μαζί με τις ταινίες.

Link to comment
Share on other sites

Η συμπεριφορα της πρωην ηταν χαλια οσον αφορα στις κατινιες που εκανε σε σχεση με την επικοινωνια του πατερα με τα παιδια και τα ταξιματα του πεθερου. Για να ειμαστε δικαιοι και να μπουμε και λιγο στη θεση της (μιλαω για την περιοδο που η Μαρια γνωρισε τον Ντινο και ηταν ακομη σε διασταση) εγω στο προσωπο της βλεπω μια γυναικα που κανει προσπαθειες να κρατησει κοντα της τον πατερα των παιδιων της, μπας και σωσει την οικογενεια της). Ισως απο την πλευρα του Ντινου να ειχε πεσει ηδη η αυλαια αλλα μην της προσαψουμε το οτι προσπαθησε. καμια μας δεν θα παρεδιδε αμαχητι ουσες μανες με 2 παιδια. Για να ειμαστε δικαιοι και αντικειμενικοι.

Link to comment
Share on other sites

Ρε φιστίκι χαλάρωσε.κάτσε να σου εξηγήσω.λοιπόν πριν γνωρίσει εμένα είχε τα παιδιά με το έτσι θέλω.η άλλη έλπιζε σε επανασύνδεση κ δεν τα ζητούσε πίσω αντίθετα την βόλευε να πηγαίνει συνέχεια μπας κ τον ρίξει ξανά.γνωρίζει εμένα ο Ντίνος κ μετά από ένα δύο μήνες το μαθαίνει αυτή κ πάει παίρνει τα παιδιά.βάζει μπαμπά να του ταξει καμπριο κ διαφορά τέτοια αρκεί να τα ξαναβρούν.QUOTE]

 

Πράγματι,δεν χρειάζετε να είμαστε τόσο απόλυτοι και να βγάζουμε τέτοια τελεσίδικα συμπεράσματα για το πόσο πατέρας είναι κάποιος ή όχι.Υπάρχουν λεπτομέρειες σε όλες τις σχέσεις,και αν κάτι έμαθα στα -αντα μου είναι οτι τίποτα δεν είναι άσπρο-μαύρο στις σχέσεις και στους ανθρώπους και για τίποτα δεν βάζω το χέρι στη φωτιά.

 

Μαρία,δεν πήρε ο Ντίνος το κάμπριο και προτίμησε εσένα;;Τί έχεις πιά;Το μέλι;;Χαχαχαχα

 

Τί ξεπεσμός,ρε φούτη μου,να του τάζει κάμπριο.Τελικά κυκλοφορεί πολύ Βροχοπούλου στο ντουνιά(με το γνωστό τζίπ,θυμάστε σκηνικό:"Γύρνα,Φραν,θα σου δώσω το τζίιιιιιπ...!!!"

 

Χα χα χα χα χα.καλέ που ήσουν κρυμμένη εσυ τόσο καιρό;κ μας έβαλες ταχαμου ταχαμου κ το όνομα ΑΘΏΑ να μας ρίχνεις στάχτη στα μάτια.Διάβασε πιο κάτω για το σΤρινγΚ

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...