Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ο μπαμπας μου...


fistikaki

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 68
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

σε αυτή την ηλικία, είναι σαν τα σκυλιά που κυνηγάνε τα αυτοκίνητα... τρέχουν, γαβγίζουν και όταν το αυτοκίνητο σταματήσει... δεν ξέρουν τι να κάνουν με αυτό...

Great minds discuss ideas, average minds discuss events, small minds discuss people.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

άμα πηδήξει μέσα στο αυτοκίνητο, καλά θα 'ναι...

μην τον πατήσει κανένα "λεωφορείο" μόνο... εκεί θα 'ναι πραγματικά πρόβλημα...

Great minds discuss ideas, average minds discuss events, small minds discuss people.

Link to comment
Share on other sites

εγω φοβαμαι μη 'πηδηξει' μεσα στ αυτοκινητο

 

και δε βγαινει μετα...

 

και εχουμε δραματα.......

 

όλα στη ζωή είναι..μικρός είναι θα το ξεπεράσει

 και αποθηλασε επιτελους!

Link to comment
Share on other sites

Ακου φυστικάκι.... εδώ δεν έχεις λόγο. Τουλάχιστον οσο βλέπεις οτι η προσωπική ζωή του ανθρώπου δε δημιουργεί θέμα σε κανένας σας. Αλλωστε, μια χαρά άνθρωπος είναι, δεν είναι και κανένας τελειωμένος γέρος για να απορείς που θέλει να έχει εναν άνθρωπο δίπλα του!

 

 

eNortjK1UjI0N7Q0UbIGXDASrwKi68.png

Link to comment
Share on other sites

ναι ε????

 

με ειχε ρωτησει 'τι κανει εκεινη η ωραια δεσποινιδα που καθοταν στο τραπεζι, διπλα σου στη βαφτιση???'

 

'παντρεμενη ειναι μπαμπα.... με παιδι!!!'

 

'ωραια κοπελα, παρ ολα αυτα.....'

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

:lol:

 

να ναι ομορφη, τσαχπινα και καραμπουζουκλου (δε ξερω τι σημαινει το τελευταιο , αλλα ειναι οι προδιαγραφες του πατερα μου... :roll: )

 

ωραίοοοος ο φυστικοπαππούς, γουστάρωωωωω:mrgreen:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κάτσε παιδί μου που θα βρεις καλύτερα?

 

καλά εντάξει πέρα απο την πλάκα τώρα...

 

νομίζω πως είναι πολύ νέος για να κάτσει χωρίς παρέα ο άνθρωπος, χώρια που παίζει να του βγαίνει κι απο αντίδραση επειδή έχασε τη μαμά σου και όλο το σύμπαν γύρω του όπως είπες και πριν. Κοίτα άμα είναι έξυπνος και του κόβει σαν εσένα φυστικάκι, δεν τον φοβάμαι. Απλά πες του κάποια στιγμή σαν να μιλάς στο φιλαράκι σου ότι φυσικά και δε σου πέφτει λόγος για την προσωπική του ζωή απλά να προσέχει μην του τα φάει καμία και τον αφήσει σύξυλο και ότι δε θα ήθελες να στενοχωρηθεί και να πληγωθεί. Βάλτου και κανα τσιπουράκι και πες του τα στο τσακιρ κέφι. Με κάτι τέτοια οι πατεράδες λιώνουν χεχε.

Link to comment
Share on other sites

κοίτα άμα είναι έξυπνος και του κόβει σαν εσένα φυστικάκι, δεν τον φοβάμαι. Απλά πες του κάποια στιγμή σαν να μιλάς στο φιλαράκι σου ότι φυσικά και δε σου πέφτει λόγος για την προσωπική του ζωή απλά να προσέχει μην του τα φάει καμία και τον αφήσει σύξυλο και ότι δε θα ήθελες να στενοχωρηθεί και να πληγωθεί. Βάλτου και κανα τσιπουράκι και πες του τα στο τσακιρ κέφι. Με κάτι τέτοια οι πατεράδες λιώνουν χεχε.

 

ετσι κανω, αλλα παντα μου το γυριζει στη πλακα, η αλλαζει κουβεντα...

ή, το χειροτερο, σκαλιζουμε πληγες του παρελθοντος, που δε συμφερουν κανενα....

 

τες πα... αυτο που με χαλαει, ειναι που μερικες φορες -ενω γενικα ειναι εξω καρδια- φαινεται πολυ στεναχωρημενος και ακεφος...

τον ρωταω , τι τρεχει, και μου απανταει 'εχω τα δικα μου, ασε με...'

 

:(

Link to comment
Share on other sites

Κι ας μη σου μιλαει αυτος, μιλα του εσυ... δεν εχει σημασια αν δε σου ανοιγεται, πιστευω πως το χρειαζεται το ενδιαφερον σου...

 

Για αυτο θα σας στειλω τη θειά... να την εχεις απο κοντα...:lol:

 

(ελπιζω να μη χαλιεται κανεις με λιγη πλακα...)

Link to comment
Share on other sites

ποια παγκακια... δεν εχει αφησει φεστιβαλ για φεστιβαλ, συναυλια για συναυλια.... (κυριως τα δωρεαν.... χεχεχεεχχεχε)

 

παιρνει τραμ, λεωφορεια, μετρο... οτι βρει.... και παει... οπου να ναι!!!!

Link to comment
Share on other sites

Πάντως fistikaki σε καταλαβαίνω!

Κι εγώ θα αισθανόμουν πολύ άσχημα, σε μια τέτοια περίπτωση. Αν ήταν η μαμά, θα της μιλούσα πιο εύκολα, πιο άνετα. Αλλά στον μπαμπά, πώς μιλάς;;;;

Με διακριτικότητα και ηρεμία, πιστεύω ότι ίσως να τον κάνεις να ανοιχτεί, του στυλ "σε νοιάζομαι", "εγώ 1η απ'όλους θέλω να σε βλέπω ευτυχισμένο", κλπ. κλπ....

Με τα παιδιά μου, ξαναγεννιέμαι...

bUwEp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ξαναήρθα!!! Αφήστε ρε τον άνθρωποοοοοοοο!!! Τον φάγατε ρεεεεεεε!!!!!

 

Φυστικάκι μου σοβαρά τώρα, ολα αυτά, ακόμα και την απογοήτευση, τα ερωτοπροβλήματα μπορεί να έχει ανάγκη να τα περάσει ο άνθρωπος. Ξέρεις, οταν δεν έχεις και με τίποτα να ασχοληθείς, είναι δράμα.

 

Εγω θα σου έλεγα να χαλαρώσεις λιγάκι. Ολα καλά.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...