Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ο γάμος-βάφτισή μας


kalamaraki

Recommended Posts

κι εγω ειχα δει πριν λιγες μερες στο outelet του mathercare βαφτιστικο με καπελο 80 ευρω...

 

αλλα λεω να περιμενω να γεννηθει πριν αγορασω.... (τουλαχιστον..)

 

αντε παω για υπνο...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 357
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κι εγω ειχα δει πριν λιγες μερες στο outelet του mathercare βαφτιστικο με καπελο 80 ευρω...

 

αλλα λεω να περιμενω να γεννηθει πριν αγορασω.... (τουλαχιστον..)

 

αντε παω για υπνο...

 

Έγινε καληνύχτα!:D

 

Link to comment
Share on other sites

στο baptisis ειδα τις τιμες και κουφαθηκα....

 

ναι καλά και εγώ τις είδα και για αύτο δεν πήρα αλλά ο καθένας κάνει το κουμάντο του εγώ δεν μπορώ αλλά εσύ μπορεί να μπορείς γιατί να μην στο πω?

 

Link to comment
Share on other sites

ναι ρε... αμα μπορουσα θα σε ρωτουσα για site στην αγγλια...

 

ετσι... το χω χομπυ να ψαχνω.... και μετα παιρνω τα ακριβα!!!

 

:)

 

ααααααααχχχχχχχχ......... φτωχια καταραμενη!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δεν πειράζει μωρέ....εμέις να είμαστε καλά!

Μια χαρά είμαστε άλλωστε αν τα είχαμε όλα δεν θα κοπιάζαμε για τίποτα , είμαι τεμπέλα εκ γενετής για μενα το λέω!

 

Link to comment
Share on other sites

kalamaraki μου σ'ευχαριστώ πολύ!τέλειο κ το φορεματάκι της μικρής σου. κ εγώ προτιμώ τα φουξ παπουτσάκια! μόλις παραλάβεις φόρεμα κ μπομπό πές μας. αλήθεια πόσο σου βγήκαν οι μπομπό?

hATb.jpgppcCp3.png
Link to comment
Share on other sites

kalamaraki μου σ'ευχαριστώ πολύ!τέλειο κ το φορεματάκι της μικρής σου. κ εγώ προτιμώ τα φουξ παπουτσάκια! μόλις παραλάβεις φόρεμα κ μπομπό πές μας. αλήθεια πόσο σου βγήκαν οι μπομπό?

 

Τις μπομπό καδράκια αυτές την μεσαία σειρά

bobo.jpg

της πήρα 1,35? με κουφέτα 5 χατζηγιαννάκη choco almond σε σχήμα καρδιάς ροζ και άσπρο ενώ εδώ θεσσαλονίκη για την ίδια μπομπό μου ζήτησαν από 1,8? έως 2,30? ε και εγώ τις πηρα από Καβάλα από του Ναρλή.

 

Link to comment
Share on other sites

Μιας και κοίμισα την μικρή θέλω να σας ρωτήσω να μου πειτε την γνώμη σας....

Λοιπον...παντρεμένη είμαι...παιδάκι έχω ...Ε δεν λεει να στρώσω κρεβατι έτσι δεν είναι? Αν το κάνω δεν θα φανεί σαν να το κάνω για τα χρήματα? Και έλεγα να καλεσω δυο τρεις φίλες μου και εκεί να μείνω. Τι λετε?

 

Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι ότι αν στρώσεις κρεββάτι αυτό θα πούνε...Ότι το κάνεις για τα χρήματα. Άλλωστε το στρώσιμο του κρεββατιού είναι και καλά για να ευλογηθεί και να προκύψει μπεμπέ. Αφού το έχεις ήδη, μάλλον είναι too much...

Αλλά να κάνεις αυτό που γράφεις. Να καλέσεις φίλες και φίλους και να το κάνετε παρτάκι!

pJO3p2.pngB6Ndp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Έγινε κορίτσια και εγώ έτσι λέω να κάνω! Φυσικά θα στρώσω τα χειροποίητα νυφικά σεντόνια και σκεπάσματα της γιαγιάς μου γιατί η καημένη τα έραψε όταν ήμουν μικρή μόνο και μόνο για να την ευχαριστήσω αλλά δεν θα κάνω τίποτα αλλο!

Αχ Βίκη δεν σου είπα...δεν το έχει το φουξ παπουτσάκι και τελικά ψάχνει να μου βρει ενα από αυτά τα δυο (γιατί δεν έχω το κουράγιο ούτε το χρόνο να βγώ στα μαγαζιά να ψάχνω)

bbw011.jpg

bbw019.jpg

Ποιο σας αρέσει από τα δυο???

υγ..το φορεματάκι μου έφυγε χθες από αγγλία...τώρα μένει να δούμε πως θα το φέρουν τα Ελληνικά μας ταχυδρομεία!

 

Link to comment
Share on other sites

DSC00052-1.jpg

Αυτή ειναι η μπομπό η νυφική από Ναρλη και της ζήτησα αν μπορεί να μου βάλει ποιο σκούρο ροζ ποντικοουρά. Θα βγει στα 0,60? λεπτά με 5 κουφέτα Χατζηγιανννάκη Choco almond, Καλή δεν είναι?

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

999cuu.th.jpg

κι εμενα το δεξι μου αρεσει πιο πολυ...

 

αααα εσύ είσαι ΘΕΑ το έχω ξαναπεί! Βίκη μου αδικήσαι κορίτσι μου μπράβο έτσι φαίνονται καλύτερα όντως το δεξί είναι ποιο ωραίο!

Για την μπομπό δεν μου είπατε τι λέτε?

 

Link to comment
Share on other sites

για σας παιδια , εγώ αν θέλετε να κάνετε κάτι για την βάπτιση του παιδιού σας θα σας πρότεινα να στείλετε ένα μήνυμα στα κορίτσια που πραγματικά έχουν φοβερές ιδέες , εγώ έχω το e-mail τους γιατί μου το έδωσε κάποια γνωστή.Δουλέουν από το σπιτι τους δεν χρειάζετε να πας καν στα στέλνουν όλα με μήνυμα τα βλέπεις και μετά αντικαταβολή.Εγώ βάπτισα τα διδυμάκια μου πριν από λίγες μέρες και επειδή είχαν κόλημα με την minie και τον Μιckey (κορίτσι αγόρι) δεν έβρισκα τίποτα , όλα disney και πανάκριβα.Τα κορίτσια μου έφτιαξαν προσκλήσεις φοβερές , με τα χρώματα και το θέμα , χωνιά με το θέμα , μέχρι που μου έστειλαν και στολισμό για το τραπέζι , για τιμές δεν το συζητάω , έχουν φοβερές ιδεές και επειδή δουλεύουν από το σπίτι τους έχουν και καλές τιμές.Επειδή δεν ξέρω να χρησιμοποιώ αυτό το πράγμα καλά ακόμα γιατί είμαι νέο μέλος , θα προσπαθήσω να σας στείλω φωτογραφίες .(αν το χρειάζεστε πάντως είναι edit admin

Link to comment
Share on other sites

ΘΑ κανεις 2 μπομπο???? αλλη για τη βαφτιση και άλλη για το γαμο?

 

ναι καλέ.... εγώ θα έφτιαχνα μόνο νυφική .......αφού με φάγανε οι δυο νονοί ότι δεν γίνεται να μην κάνω παιδική....ε είπα ας κάνω οικονομικές!

 

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...