Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ο γάμος-βάφτισή μας


kalamaraki

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 357
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

τωρα τα ειδα ολα kalamaraki και ειναι Τ Ε Λ Ε Ι Α !!!!!!

τα ρουχα της μικρης,τα παπουτσακια,το νυφικο,η ανθοδεσμη...

 

να ζησετε παντα ευτυχισμενοι και ενωμενοι και η μικρη σας να ειναι καλοτυχη...

και οταν το επιθυμησετε να μεγαλωσετε κι αλλο την οικογενεια σας...

καθε ευτυχια!!!!!!

pasxalitsa v

το καλύτερο δώρο της ζωής μας...είναι ΕΔΩ!!!

kALOp3.png

Link to comment
Share on other sites

εγώ γιατί δεν μπορώ να δώ νυφικό??? γκρρρρρρρρρρρρρρρρ

 

εντιντ: άκυρο είδα κι έπαθα!!

σούπερ το καλαμάρι!!! :D :D:D :D :D

Θεοδώρα : 31/03/2006 , Νικόλας : 25/11/2008

All I ever wanted..All I ever needed is here in my arms!!

 

Thank you Roger Waters for bringing this AMAZING show in Greece .. Ευχαριστούμε !!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ. ΘΕΛΩ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ ΟΣΟ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΓΙΝΕΤΑΙ. ΠΑΝΤΡΕΥΟΜΑΙ ΚΑΙ ΒΑΦΤΙΖΩ ΤΟ ΜΩΡΟ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΤΟ ΚΕΙΜΕΝΟ ΤΗΣ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΠΡΟΣΚΑΛΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΣΤΟ ΓΑΜΟ-ΒΑΦΤΙΣΗ. ΒΟΗΘΕΙΑ?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ. ΘΕΛΩ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ ΟΣΟ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΓΙΝΕΤΑΙ. ΠΑΝΤΡΕΥΟΜΑΙ ΚΑΙ ΒΑΦΤΙΖΩ ΤΟ ΜΩΡΟ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΤΟ ΚΕΙΜΕΝΟ ΤΗΣ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΠΡΟΣΚΑΛΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΣΤΟ ΓΑΜΟ-ΒΑΦΤΙΣΗ. ΒΟΗΘΕΙΑ?

Προσφατα που πηγα σε γαμοβαφτιση ειχε το εξης κειμενο:

Επιτέλους! Ηρθε η ώρα να κάνω τη βουτιά! Αφού πρώτα παντρέψω τους γονείς μου. Θα είναι πολύ όμορφα αν είστε όλοι εκεί, μαζί μας.Καλά θα περάσουμε. θα δείτε!

Ολά αυτά θα συμβούν την Κυριακή 17 Ιουλίου & ώρα 18.00 στον Ιερό Ναό Αγίου Θεράποντος.Πιστεύω να σου αρέσει το κείμενο.Με το καλο η γαμοβάφτιση σας.

Link to comment
Share on other sites

ωραιο το κειμενο που σου προτεινε η σονια.

 

μεσα στο φορουμ υπαρχει τοπικ με κειμενα για προσκλητηρια βαφτισης. επισης αν ψαξεις στο γκουγκλ κειμενα γαμοβαφτισης/ γαμου-βαφτισης θα βρεις. εγω ετσι βρηκα και το εφερα στα μετρα μου, το διαμορφωσα οπως με βολευε κια μου αρεσε.

 

εμεις με τον αντρα μου θελαμε να ειναι γαμου το προδκλητηριο και εκει να αναφερεται και η βαφτιση.

 

καλο εινια γενικα να εχεις ενα πλανο στο μυαλο σου για το ολο στυλ της εκδηλωσης για να βοηθηθεις εσυ, να μην μπλεχτεις με πολλα κειμενα και με πολλα προσκλητηρια, μπομπο και στολισμους κτλ. αν εχεις κατι στο μυαλο σου το οποιο να διαμορφωνεται βεβαια αναλογα με τα οικονομικα και με τι σου αρεσει και βρισκεις, θα διευκολυνθεις γιατι θα απορριπτεις ετυκολα και θα αξιολογεις πεισης ευκολα αυτα που σου ταιριαζουν. γιατι θα δεις παρα πολλα, ωραια δε λεω αλλα ειτε ανεφικτα ειτε αταιριαστα κτλ

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...