Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

αναζητηση νηπιαγωγου -baby sitter


Recommended Posts

Γεια σας, είμαι καινούργια στο forum και μητέρα 2 κοριτσιών 6 και 3 ετών. Η κοπέλα που είχαμε για να προσέχει τις κόρες μας, μετά από 6 χρόνια μας ανακοίνωσε ότι πρέπει να φύγει μέχρι το τέλος της βδομάδας και ψάχνω εναγωνίως να βρω καινούργια.

Επειδή και οι 2 μας κόρες πηγαίνουν δημοτικό και παιδικό σταθμό αντίστοιχα, αναζητούμε μια κοπέλα -κατά προτίμηση ελληνίδα- από τις 11:30-17:30 με την δυνατότητα να έρχεται από τις 09:30 σε περίπτωση που τα παιδιά χρειαστεί να μείνουν σπίτι. Μένουμε στο Χαλάνδρι και το τηλέφωνο επικοινωνίας εάν ενδιαφέρεται κάποια είναι 6932258200.

 

Σας ευχαριστώ πολύ εάν μπορείτε να μας προτείνετε κάποια που γνωρίζετε. Εργαζόμαστε και οι 2 γονείς και δεν έχουμε γιαγιά-παππού διαθέσιμους.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 197
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σας, μένω στην περιοχή Βούλα και είμαι παιδαγωγός (32 ετών).

Έχω δουλεψει αρκετα χρόνια σε παιδικούς σταθμούς καθώς και σε σπίτια για φύλαξη.

Αναλαμβάνω για φύλαξη παιδάκια κατα προτίμηση στα νοτια προάστια.

Εναλακτικά οποια θέλει μπορώ να το έχω και στο σπίτι μου μια και έχω ένα πολυ καλο χώρο ως play room (έχω ένα κοριτσάκι 3 ετών που θα παει παιδικό)

Για επικοινωνία στείλτε e-mail στο [email protected] και θα σας απαντήσω αμέσως.

 

Εύη

Link to comment
Share on other sites

γεια σας, ειμαι καινουργια στο φορουμ. Αυτο σημαινει οτι δεν γνωριζο κανεναν βλεπω ομως οτι ολοι είστε μια μεγάλη παρέα.

Εχω μια μικρούλα 6 μηνων και ψάχνω αμεσότατα(τη Δευτερα παω για δουλειά)μια γύναικα για να την κρατήσει απο 8.30-17:00(πενθήμερο). Δεν χρειαζεται να κανει τιποτε αλλο στο σπίτι παρα μόνο να ασχολείται με τη μικρή. Μένουμε Νεα Χαλκηδόνα Αττικής. Θα χαιρόμουν πολύ αν μπορούσε κάποια να βοηθήσει.

το e-mail μου είναι [email protected]

 

Σας ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων.

 

ΦΙΛΑΚΙ

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου aglaia! Έχω διαβάσει γενικά πολλές από τις καταχωρήσεις σου στο forum και χαίρομαι πολύ που αφιερώνεις το χρόνο σου για να βοηθήσεις με τις γνώσεις και την εμπειρία σου και εμάς τις νέες μαμάδες...

Ψάχνω και εγώ για γυναίκα για το μικρό μου κοριτσάκι (10 μηνών). Μένω στην Ανθούσα Αττικής. Αν γνωρίζεις κάποια κοπέλα, θα το εκτιμούσα πολύ αν μου έδινες τα στοιχεία της!!

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλησπέρα, ψάχνω για κάποια κυρία για να κρατά τα παιδιά δύο φορές την εβδομάδα, Τετάρτη 5-9 και Σάββατο 11:30-16:00 (τις περισσότερες φορές θα είναι και ο σύζυγος μου στο σπίτι). Μένουμε στην Αργυρούπολη και προτιμώ κάποια κυρία πάνω από 40 ετών. Αν δεν στείλουμε τελικά την μεγάλη στον παιδικό ίσως θα χρειαστώ βοήθεια σε καθημερινή βάση (ενώ παράλληλα θα είμαι κι εγώ στο σπίτι) κυρίως για να απασχολεί τη μεγάλη, ώστε να μπορώ να ασχολούμαι εγώ με τη μικρή.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ενδιαφερομαι για κοπελα μη καπνιζουσα για τη φυλαξη 2χρονου αγοριου στην περιοχη της Ν.Σμυρνης.την χρειαζομαι για 2 απογευματα κ 1 πρωινο την εβδομαδα καθως κ ενα απογευμα κυριακης το μηνα

Link to comment
Share on other sites

Hi, my name is Isis.I live in Galatsi in Athens. I am looking for a job as a spanish/english teacher for children or babysitter or combining both. I am from Mexico, I am 31 years old and I have experience with babysitting. My last babysitting job was in France with an amazing family, taking care of 3 wonderful children aged 11 months, 2.3, and 4 (when I started), Then I got married to my greek husband and I had to leave. Previously I had only experience on teaching. Currently I am giving private lessons of spanish and english mostly in the evenings (18pm-20 pm) and the ideal job for me would be a morning one till 16 pm or 17 pm... I am learning GREEK as well, this is very important for me to completely integrate in this society. I love taking care of children and it seems that we can connect in their 'childish' language... Looking forward to hearing from you soon,

Kind regards,

Isis Ocampo

CELL PHONE: 6936679730

HOME: 2102933695

E-MAIL: [email protected]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
  • 3 εβδομάδες μετά...

Καλημέρα,

 

Λέγομαι Μάρα και ενδιαφέρομαι να εργαστώ ως babysitter από Νοέμβριο,καθημερινά

Έχω μεγάλη αγάπη και υπομονή με τα παιδιά και μπορώ να τα απασχολώ δημιουργικά καθώς και να διαβάζουμε μαζί τα μαθήματά τους.

Έχω πείρα στην φύλαξη παιδιών και βρεφών.

Ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,

Ονομαζομαι Ζωη!Ενδιαφερομαι να εργαστω ως babysitter-Διαβασμα μαθηματων αλλα & δημιουργικης απασχολησης, πρωινες και βραδινες ωρες αλλα και οποιαδηποτε ωρα τα Σαββατοκυριακα!!

Εχω πειρα στη φυλαξη Βρεφων,νηπιων & παιδιων αλλα και στη δημιουργικη απασχοληση!Διαθετω αρκετο υλικο για αυτες τις ηλικιες!

Οποια κυρια-οικογενεια ενδιαφερεται ας επικοινωνησει μαζι μου!!

Σας ευχαριστω πολυ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 3 εβδομάδες μετά...
  • 1 month later...
Ζητείται babysitter, κοπέλα έως 30 ετών, για φύλαξη από 17:00 - 19:00 καθημερινά. Το κοριτσάκι μου είναι 13 μηνών και μένουμε Πόρτο Ράφτη.

Ευχαριστώ

 

Καλημέρα και Χρόνια Πολλά!

Αν ενδιαφέρεται καμία κοπέλα ας μου στείλει pm.

 

Ευχαριστώ,

Ρενέ

81332fc420.png

ad017ac402.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα σας, ενδιαφέρομαι να εργαστώ ως baby sitter και να διαβάζω τα παιδάκια σας κυρίως απογευματινές ώρες στη περιοχή Κερατσινίου αλλά και σε γύρω περιοχές. Είμαι φοιτήτρια στη φιλοσοφική και έχω προϋπηρεσία σε ιδιαίτερα.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Ζητείται Babysitter για αγοράκι 3,5 μηνών στην περιοχή των Αφιδνών (Κιούρκα), απογευματινές-βραδυνές ώρες, κυρίως Παρασκευή και Σάββατο.

 

Όποια κυρία ενδιαφέρεται, ας επικοινωνήσει μαζί μας...

Link to comment
Share on other sites

Ζητείται babysitter μη καπνίζουσα για φύλαξη βρέφους 5 μηνών από 01-03-2010. Το ωράριο θα είναι Δευτέρα-Πέμπτη 07.00-17.00. Μένουμε απέναντι από τα Δικαστήρια στην Ευελπίδων. Συστάσεις απαραίτητες.

Όποια κυρία ενδιαφέρεται ας επικοινωνήσει μαζί μου στο e-mail [email protected]

Ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κ εγω ψαχνω γυναικα επειδη ξεκιναω δουλεια τη δευτερα για τα μικρα μου κοριτσακι αγορακι 21+5 μηνων αντιστοιχα μενουμε μελισσια μηπωσ ενδιαφερεται κανεισ;πρωινο ωραριο 730-3

ΣΦΥΡΙΞΕ ΧΑΡΟΥΜΕΝΑ ΜΠΟΡΕΙΣ!!!!!!!!!:P

Link to comment
Share on other sites

γεια σας μανούλες, είμαι η Ελένη 21 χρονων βρεφονηπιοκόμος και ψάχνω δουλειά ως μπειμπισιττερ στη θεσσαλονίκη, όποια μανούλα ενδιαφέρεται ας μου στείλει π.μ.

Link to comment
Share on other sites

Μενω Ηλιουπολη και εχω ενα αγορακι 9 μηνων και χρειαζομαι καποιον να μου κραταει τον μικρο πρωινές ώρες μιας και απο 1-2-2010 επιστρεφω στη δουλεια μου οποια κοπέλα ενδιαφέρεται ας μου στειλει pm . Ενδιαφέρομαι για Τε-Σα 9:00-13:00 περιπου

ejdnoznx2qfczs7i.png
Link to comment
Share on other sites

Μενω Ηλιουπολη και εχω ενα αγορακι 9 μηνων και χρειαζομαι καποιον να μου κραταει τον μικρο πρωινές ώρες μιας και απο 1-2-2010 επιστρεφω στη δουλεια μου οποια κοπέλα ενδιαφέρεται ας μου στειλει pm . Ενδιαφέρομαι για Τε-Σα 9:00-13:00 περιπου

 

Γεια σας

 

Σας έστειλά πμ

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Μηπως γνωριζετε καποιον επισημο φορεα οπου μπορει καποιος να αναζητησει βρεφονηπιοκομο στην περιοχη του? Καποια ειχε αναφερει κατι στο φορουμ αλλα δεν βρηκα το σχετικο ποστ. Ευχαριστω....

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...