Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ωοληψία !


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 82
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Σήμερα να ακούσεις τα πιο όμορφα νέα Sia! Γιατί πόνεσες στην ωοληψία αλήθεια? Δε σε έπιασε η μέθη ή δεν κάνουν? καλή εμβρυομεταφορά τώρα!!!! :lol::lol: ανάλογα με το πότε θα στην κάνουν ίσως αλλάξει και η ημερομηνία της β' χοριακής...

carousel 8-10 από ότι μου έχουν πει και οι γιατροί είναι ιδανικός αριθμός οπότε...για να δούμε όλα να πάνε καλά σε όλες μας βρε κορίτσια και να μείνουμε εγγυούλες το '13 :-D

ORo1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια! Είμαι στην δεύτερη προσπάθεια εξωσωματικής με μέθοδο IMSI λόγω υψηλού ποσοστού κατάτμησης dna σπερματος. Έχει κάνει καμία αυτή την μέθοδο? Επίσης αύριο κάνω ωοληψία και τρέμω από τον φόβο μου ενώ είναι η δεύτερη φορά. Πάντα φοβάμαι μήπως δεν ξυπνήσω και οτι δεν έχω τον έλεγχο του σωματός μου εκείνη την ώρα. Παράλογο αλλά με τρομάζει πολύ!!! Είναι καμία στο ίδιο στάδιο να κανουμε παρέα?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 χρόνια μετά...

Κοριτσια μου,καλημερα σας.Ευχομαι μετα απο 2 χρονια που εχω να μπω,να εχετε γινει ολες μανουλες.Και απο εδω και περα και οι υπολοιπες..καλη επιτυχια..Να σας πω λιγακι για μενα,πρι 3 χρονια εκανα την πρωτη μου σπερματεγχυση,η οποια πηγε καλα και εχω ενα θαυμασιο κοριτσακι δυομιση ετων.Μετα απο εντατικη προσπαθεια 1,5 ετους τωρα,επισκευθηκα τον γιατρο μου χθες βραδθ,και αποφασισαμε να παμε σε μινι εξωσωματικη,με οχι τοσο βαρια φαρμακα.Τωρα σκεφτομαι την ωοληψια,μου ειπε πως θα γινει με ελαφρια μεθη,αλλα δεν θα κοιμηθω,θα παρακολουθω τηνδιαδηκασια.Τα εχω χρειαστει θα ελεγα.Αντε να πανε ολα καλα,και να πιασω γιατι πραγματικα το θελω πολυ.Ομως μετα με το κοριτσακι μου?Που θα το ξεκινησω σχολειο και θα πρεπει να πηγαινω στον παιδικο μαζι της?θα κανει?αφου μεσα στις οδηγιες του γιατρου ειναι μια εβδομαδα ξεκουραση.Αχ δωστε τα κουραγια σας οι παλαιοτερες♥

:P
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Γεια σου marry μου, σου ευχομαι καλή επιτυχία!

Θα την χρειαστείς την ξεκούραση μια βδομαδουλα, βάλε 10 μέρες με τα Σαββατοκύριακα να είσαι μέσα, κακό δεν κάνει! Βρες κάποιον να πηγαίνει τη μικρή σχολείο, ο σύζυγος σου, κάποια γιαγιά, λύσεις υπάρχουν μην αγχώνεσαι!

BDThp3.png

 

OtQ6p3.png.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 χρόνια μετά...
On Mon Jan 22 2018 at 2:47 ΜΜ, pvpx είπε:

Καλησπέρα!!
Πόσες από σας κάνατε αυτές τις μέρες ωοληψία ? 
Πως τα πήγατε?
 

Εγώ...την προηγούμενη Παρασκευή...είχα 6 ωάρια...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 χρόνια μετά...

Καλησπέρα έκανα οωληψια την περασμένη Τετάρτη!! Τα έμβρυα θα μεταφερθούν σε φυσικό κύκλο τον επόμενο μήνα..!! 1ον εγώ μετά από πέντε μερες είδα αίμα σαν περίοδος Μου είπε ο γιατρός ότι ειναι φυσιολογικό μιας και το ενδομητριο είχε μεγαλώσει πολύ.. Σας έχει τύχει?, 2ον μετά από πόσες μέρες σας ήρθε η περίοδος? 

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...