Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

IVF με δωρεά ωαρίων : γνώμες και εντυπώσεις


Recommended Posts

δεν θα μπορουσα να δανεισω ποτε. Ουτε στην αδερφη μου. Προσωπικη αποψη βεβαια. Κατα τα αλλα ευχομαι σε ολες τις κοπελες να γινει το ονειρο τους πραγματικοτητα. Με υγεια πανω απο ολα.

 

 

 

 

Και 'γω το ιδιο,δεν θα δανειζα ποτε τα ωαρια μου,με τιποτα ομως,σορυ αν ακουγομαι καπως αλλα θα ηταν σαν να εδινα σε αλλους να μεγαλωσουν το παιδι μου,ετσι νιωθω.

 

Καλη επιτυχια σε οσες προσπαθουν παντως με οποιονδηποτε τροπο,ευχομαι θετικα αποτελεσματα!!!

6Qyip2.pngKvUzp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 3,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γειά σας κορίτσια,

Θέλω να ρωτήσω τη φίλη, τις αλλοδαπές τις είδες στην είσοδο του κτηρίου, ή στην είσοδο του κέντρου? Μήπως πήγαιναν κάπου αλλού? Υπάρχουν άλλα γραφεία στο κέντρο? Εμένα ο γιατρός μου δεν μου είπε αν θα ήταν αλλοδαπες ή όχι, αλλά αυτό που με ένιαζε ήταν να έίναι πολύ καλά ελεγμένη για την ψυχική και σωματική της υγεία. Και δόξα το Θεό τα μωρά μου είναι πολύ καλά.Τώρα για το θέμα της αμοιβής, έδωσα 3000€ και για τα φάρμακα και για κάποια αμοιβή της δότριας και του κέντρου. Αν θέλετε να με ρωτήσετε οτιδήποτε άλλο είμαι στη διάθεσή σας.

Εύχομαι σε όλες σας καλή επιτυχία στην προσπάθειά σας και με το καλό να κρατήσετε τα μωράκια σας στην αγκαλιά σας.

 

καλημέρα.είμαι καινούργια στο φόρουμ και χαίρομαι πολύ που μου απάντησες.τις κοπέλες τις είδα στην είσοδο του κτιρίου,ανέβηκαν και μπήκαν στην δεύτερη είσοδο του κέντρου και της άνοιξε η γυναικολόγος που μου κάνει τον υπέρηχο.ήμουν με τον σύζυγό μου και σκέφτηκε και αυτός πού πάνε όλες αυτές μαζί!εμένα μου έκανε εντύπωση ότι ήταν πρωί και ήταν βαμμένες έντονα αλλά όπως λες αυτό που έχει σημασία είναι να γίνεται σωστός έλεγχος.απλά εχθές άκουσα στις ειδήσεις για τον γυναικολόγο που πιάσαν και σχετιζόταν με κύκλωμα προώθησης γυναικών.ελπίζω πάντως να μου είπε αλήθεια η εμβρυολόγος γιατί είναι από τα καλύτερα κέντρα εξωσωματικής της Θεσσαλονίκης.σ ευχαριστώ ''καλοκαίρι'' να χαίρεσαι τα μωράκια σου

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα.είμαι καινούργια στο φόρουμ και χαίρομαι πολύ που μου απάντησες.τις κοπέλες τις είδα στην είσοδο του κτιρίου,ανέβηκαν και μπήκαν στην δεύτερη είσοδο του κέντρου και της άνοιξε η γυναικολόγος που μου κάνει τον υπέρηχο.ήμουν με τον σύζυγό μου και σκέφτηκε και αυτός πού πάνε όλες αυτές μαζί!εμένα μου έκανε εντύπωση ότι ήταν πρωί και ήταν βαμμένες έντονα αλλά όπως λες αυτό που έχει σημασία είναι να γίνεται σωστός έλεγχος.απλά εχθές άκουσα στις ειδήσεις για τον γυναικολόγο που πιάσαν και σχετιζόταν με κύκλωμα προώθησης γυναικών.ελπίζω πάντως να μου είπε αλήθεια η εμβρυολόγος γιατί είναι από τα καλύτερα κέντρα εξωσωματικής της Θεσσαλονίκης.σ ευχαριστώ ''καλοκαίρι'' να χαίρεσαι τα μωράκια σου

Καλημέρα κοπελιά. ώστε είσαι από Θεσσαλονίκη, δεν έχω ακούσει τίποτε για το γιατρό που λες. Εσύ να σκέφτεσαι πάντα θετικά και να ξέρεις ότι επιλέγουν δότρια που να σου μοιάζει στα εξωτερικά χαρακτηριστικά. Εύχομαι αίσιο τέλος στις προσπάθειές σου και να μας λές τα νέα σου !!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Φιλενάδες φαντάζομαι τα είδατε όλες το σαββατοκύριακο τα ευχάριστα. Οχι το λεώ για να μην έχουμε ψευδαισθήσεις για το τι γίνεται πίσω από τις κλειστές πόρτες. Ετσι είναι η πραγματικότητα. Καμιά δεν το κάνει για την ψυχή της μάνας της και πόσο μάλλον αυτές οι φουκαριάρες που ούτε και ξέρανε τι τους κάνανε. Αστα να πάνε. Δεν ξέρεις απο που να φυλαχτείς και τι να πιστέψεις πια......

Link to comment
Share on other sites

Φιλενάδες φαντάζομαι τα είδατε όλες το σαββατοκύριακο τα ευχάριστα. Οχι το λεώ για να μην έχουμε ψευδαισθήσεις για το τι γίνεται πίσω από τις κλειστές πόρτες. Ετσι είναι η πραγματικότητα. Καμιά δεν το κάνει για την ψυχή της μάνας της και πόσο μάλλον αυτές οι φουκαριάρες που ούτε και ξέρανε τι τους κάνανε. Αστα να πάνε. Δεν ξέρεις απο που να φυλαχτείς και τι να πιστέψεις πια......

 

Τι συνέβη δηλαδή;

Για πες΄μας να ενημερωθούμε κι εμείς του εξωτερικού...

Link to comment
Share on other sites

Μια απορία μόνο. Γιατί δεν μας λένε ποιος είναι αυτός ο άνθρωπος; Ποιά είναι αυτή η κλινική; Ολοι στο Μαρούσι βρίσκονται εν τέλει. Εχει καμία καμιά ιδέα για το ποιος μπορεί να είναι; Αυτή η φίλη μου που έκανε τώρα τελευταία πάντως στο Μαρούσι πήγε. Αυτό σκέφτομαι τώρα. Εχω τρελαθεί εγώ φαντάσου όλες αυτές οι γυναίκες που το έχουν κάνει πως θα νιώθουν. Γι'αυτό δεν ειμαι έτοιμη. Γιατί έχω όλες αυτές τις αμφιβολίες μεσα στο μυαλό μου.....

Link to comment
Share on other sites

Μια απορία μόνο. Γιατί δεν μας λένε ποιος είναι αυτός ο άνθρωπος; Ποιά είναι αυτή η κλινική; Ολοι στο Μαρούσι βρίσκονται εν τέλει. Εχει καμία καμιά ιδέα για το ποιος μπορεί να είναι; Αυτή η φίλη μου που έκανε τώρα τελευταία πάντως στο Μαρούσι πήγε. Αυτό σκέφτομαι τώρα. Εχω τρελαθεί εγώ φαντάσου όλες αυτές οι γυναίκες που το έχουν κάνει πως θα νιώθουν. Γι'αυτό δεν ειμαι έτοιμη. Γιατί έχω όλες αυτές τις αμφιβολίες μεσα στο μυαλό μου.....

εχει κυκλοφορησει κοριτσια το ονομα μια αναζητηση στο google και τα βρηκατε ολα τα στοιχεια αλλα ο μόνος θα είναι?

ccBbp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

δεν υπαρχει λαθος και σωστο υπαρχει ΜΟΝΟ διαφορετικο!

(Λορέτα Ποντικίνα)

Ξέρω τα πάντα αλλά δεν μπορώ να σας τα αποκαλύψω!

Link to comment
Share on other sites

εχει κυκλοφορησει κοριτσια το ονομα μια αναζητηση στο google και τα βρηκατε ολα τα στοιχεια αλλα ο μόνος θα είναι?

 

 

Είμαι ασχετη με το ιντερνετ. Μπορείς να με βοηθήσεις; Στείλε μου πμ.

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα.είμαι καινούργια στο φόρουμ και χαίρομαι πολύ που μου απάντησες.τις κοπέλες τις είδα στην είσοδο του κτιρίου,ανέβηκαν και μπήκαν στην δεύτερη είσοδο του κέντρου και της άνοιξε η γυναικολόγος που μου κάνει τον υπέρηχο.ήμουν με τον σύζυγό μου και σκέφτηκε και αυτός πού πάνε όλες αυτές μαζί!εμένα μου έκανε εντύπωση ότι ήταν πρωί και ήταν βαμμένες έντονα αλλά όπως λες αυτό που έχει σημασία είναι να γίνεται σωστός έλεγχος.απλά εχθές άκουσα στις ειδήσεις για τον γυναικολόγο που πιάσαν και σχετιζόταν με κύκλωμα προώθησης γυναικών.ελπίζω πάντως να μου είπε αλήθεια η εμβρυολόγος γιατί είναι από τα καλύτερα κέντρα εξωσωματικής της Θεσσαλονίκης.σ ευχαριστώ ''καλοκαίρι'' να χαίρεσαι τα μωράκια σου

 

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ SIOUXSIE.

ΕΠΕΙΔΗ ΜΕΝΩ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ , ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ, ΣΕ ΠΟΙΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΙΔΕΣ ΝΑ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΟΙ ΑΛΛΟΔΑΠΕΣ?

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!!!!! ΕΙΜΑΙ Ο ΓΙΩΡΓΟΣ.ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΟΤΙ ΕΧΩ ΠΕΡΑΣΕΙ ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΜΕ ΕΣΑΣ ΑΛΛΑ ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΑ .ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΛΕΣ ΕΞΕΤΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΚΑΡΥΟ

ΤΥΠΟ ΑΝΑΚΑΛΥΨΑΜΕ ΟΤΙ ΕΧΩ ΚΑΡΥΟΤΥΠΟ 47ΧΧΥ ΚΑΙ ΟΧΙ 46ΧΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ .ΑΥΤΟ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΕΧΩ ΑΖΟΩΣΠΕΡΜΙΑ ΕΚ ΓΕΝΕΤΗΣ ΜΕ ΜΗΔΕΝ 0% ΣΠΕΡΜΑΤΟΖΩΑΡΙΑ .ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΒΙΟΨΙΑ ΟΡΧΕΩΝ ΔΕΝ ΒΡΗΚΑΜΕ ΟΥΤΕ ΕΝΑ. ΕΤΣΙ ΧΩΡΙΣ ΑΛΛΗ ΛΥΣΗ ,ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΛΑ ΑΠΟΔΕΧΤΗΚΑ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΟΥ ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΑ ΚΑΙ ΠΡΟΧΩΡΗΣΑΜΕ ΜΕ ΣΠΕΡΜΑ ΔΟΤΗ .ΚΑΝΑΜΕ 4 ΣΠΕΡΜΑΤΕΧΓΥΣΕΙΣ ΚΑΙ ΠΕΤΥΧΑΜΕ ΣΤΗΝ 4Η. ΤΩΡΑ Η ΓΥΝΑΙΚΟΥΛΛΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 7 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΕΓΚΥΟΣ!!! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΤΟ ΘΕΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΕ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΠΟΥ ΤΟΣΟ ΛΑΧΤΑΡΟΥΣΑ !!! Η ΑΓΙΑ ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ ΕΚΑΝΕ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΤΗΣ ΠΟΥ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΖΗΤΟΥΣΑ ΜΟΥ ΧΑΡΙΣΕ ΤΟ ΟΜΟΡΦΟΤΕΡΟ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΟΤΕΡΟ ΔΩΡΟ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ!!!

ΓΙΑ ΜΙΑ ΖΩΗ ΘΑ ΤΗΝ ΕΥΓΝΩΜΩΝΟ ΚΑΙ ΘΑ ΤΗΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΤΗΣ!!!!

 

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ,

ΦΙΛΙΚΑ ΓΙΩΡΓΟΣ

Ζωή μου..Ψυχή μου..Καρδιά μου..Πνοή μου...!!!Όλος μου ο κόσμος εισαι ...ΕΣΥ !!!

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μπράβο Γιώργο! Με το καλό να το κρατήσετε το μωράκι σας αγκαλιά να ολοκληρώσει την ευτυχία σας! Με έχεις αφήσει αλάλου και αφώνου γωνία και πολύ χαίρομαι γι' αυτό :D

δεν υπαρχει λαθος και σωστο υπαρχει ΜΟΝΟ διαφορετικο!

(Λορέτα Ποντικίνα)

Ξέρω τα πάντα αλλά δεν μπορώ να σας τα αποκαλύψω!

Link to comment
Share on other sites

kalimera aeriko se euxaristoume para poli ! :) KAi esi na xerese tin mikroulla sou polla filia apo mena! I Agia Eirini na prostatevi panta to moraki sou !

 

<KALOKAIRI> POU XATHIKES?

Ζωή μου..Ψυχή μου..Καρδιά μου..Πνοή μου...!!!Όλος μου ο κόσμος εισαι ...ΕΣΥ !!!

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλησπερα κοριτσια! Ειμαι σχετικα καινουρια..... Αν μπορει καμμια... πριν ρωτησω το γιατρο με κατατοπησει λίγο! Σκεπτομαι σοβαρα το ενδεχομενο των δανεικων ωαριων. θελω να μαθω λοιπον...

1ο Τα ωαρια απο το εξωτερικο δεν ερχονται?

2ο Ποσο κοστιζει?

Ρωταω γιατι διαβασα λιγο παραπανω τα εξης: κατι για αλλοδαπες.... λεφτα που δινουν στις δοτριες... φαρμακα που δινουν στις δοτριες... κλπ.... Εγω νομιζα οτι δινω στο κεντρο λεφτα.... και μου δινουν ωαρια.... από δανια??? σας παρακαλω απαντηστε μου αν γνωριζετε τιποτα!!!!!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!!!!11

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια,

Θέλω να ρωτήσω τη φίλη, τις αλλοδαπές τις είδες στην είσοδο του κτηρίου, ή στην είσοδο του κέντρου? Μήπως πήγαιναν κάπου αλλού? Υπάρχουν άλλα γραφεία στο κέντρο? Εμένα ο γιατρός μου δεν μου είπε αν θα ήταν αλλοδαπες ή όχι, αλλά αυτό που με ένιαζε ήταν να έίναι πολύ καλά ελεγμένη για την ψυχική και σωματική της υγεία. Και δόξα το Θεό τα μωρά μου είναι πολύ καλά.Τώρα για το θέμα της αμοιβής, έδωσα 3000€ και για τα φάρμακα και για κάποια αμοιβή της δότριας και του κέντρου. Αν θέλετε να με ρωτήσετε οτιδήποτε άλλο είμαι στη διάθεσή σας.

Εύχομαι σε όλες σας καλή επιτυχία στην προσπάθειά σας και με το καλό να κρατήσετε τα μωράκια σας στην αγκαλιά σας.

 

 

3000 ΕΔΩΣΕΣ ΓΙΑ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ? ΥΠΟΛΟΓΙΖΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΚΟΣΤΟΣ ΤΩΝ ΩΑΡΙΩΝ?

ΠΕΣ ΜΟΥ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ....ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ..:(

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια! Ειμαι σχετικα καινουρια..... Αν μπορει καμμια... πριν ρωτησω το γιατρο με κατατοπησει λίγο! Σκεπτομαι σοβαρα το ενδεχομενο των δανεικων ωαριων. θελω να μαθω λοιπον...

1ο Τα ωαρια απο το εξωτερικο δεν ερχονται?

2ο Ποσο κοστιζει?

Ρωταω γιατι διαβασα λιγο παραπανω τα εξης: κατι για αλλοδαπες.... λεφτα που δινουν στις δοτριες... φαρμακα που δινουν στις δοτριες... κλπ.... Εγω νομιζα οτι δινω στο κεντρο λεφτα.... και μου δινουν ωαρια.... από δανια??? σας παρακαλω απαντηστε μου αν γνωριζετε τιποτα!!!!!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!!!!11

 

ΜΜΚ Σου έστειλα πμ

Link to comment
Share on other sites

3000 ΕΔΩΣΕΣ ΓΙΑ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ? ΥΠΟΛΟΓΙΖΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΚΟΣΤΟΣ ΤΩΝ ΩΑΡΙΩΝ?

ΠΕΣ ΜΟΥ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ....ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ..:(

 

Γειά σου Βενετία. Ναι έδωσα σύνολο 3000. αλλά ξ'ερω οτι αλλάζει από κέντρο σε κέντρο!!!

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!!!!! ΕΙΜΑΙ Ο ΓΙΩΡΓΟΣ.ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΟΤΙ ΕΧΩ ΠΕΡΑΣΕΙ ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΜΕ ΕΣΑΣ ΑΛΛΑ ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΑ .ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΛΕΣ ΕΞΕΤΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΚΑΡΥΟ

ΤΥΠΟ ΑΝΑΚΑΛΥΨΑΜΕ ΟΤΙ ΕΧΩ ΚΑΡΥΟΤΥΠΟ 47ΧΧΥ ΚΑΙ ΟΧΙ 46ΧΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ .ΑΥΤΟ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΕΧΩ ΑΖΟΩΣΠΕΡΜΙΑ ΕΚ ΓΕΝΕΤΗΣ ΜΕ ΜΗΔΕΝ 0% ΣΠΕΡΜΑΤΟΖΩΑΡΙΑ .ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΒΙΟΨΙΑ ΟΡΧΕΩΝ ΔΕΝ ΒΡΗΚΑΜΕ ΟΥΤΕ ΕΝΑ. ΕΤΣΙ ΧΩΡΙΣ ΑΛΛΗ ΛΥΣΗ ,ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΛΑ ΑΠΟΔΕΧΤΗΚΑ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΟΥ ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΑ ΚΑΙ ΠΡΟΧΩΡΗΣΑΜΕ ΜΕ ΣΠΕΡΜΑ ΔΟΤΗ .ΚΑΝΑΜΕ 4 ΣΠΕΡΜΑΤΕΧΓΥΣΕΙΣ ΚΑΙ ΠΕΤΥΧΑΜΕ ΣΤΗΝ 4Η. ΤΩΡΑ Η ΓΥΝΑΙΚΟΥΛΛΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 7 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΕΓΚΥΟΣ!!! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΤΟ ΘΕΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΕ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΠΟΥ ΤΟΣΟ ΛΑΧΤΑΡΟΥΣΑ !!! Η ΑΓΙΑ ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ ΕΚΑΝΕ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΤΗΣ ΠΟΥ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΖΗΤΟΥΣΑ ΜΟΥ ΧΑΡΙΣΕ ΤΟ ΟΜΟΡΦΟΤΕΡΟ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΟΤΕΡΟ ΔΩΡΟ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ!!!

ΓΙΑ ΜΙΑ ΖΩΗ ΘΑ ΤΗΝ ΕΥΓΝΩΜΩΝΟ ΚΑΙ ΘΑ ΤΗΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΤΗΣ!!!!

 

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ,

ΦΙΛΙΚΑ ΓΙΩΡΓΟΣ

 

Μπράβο μπραβο μπράβο!!!!!!!!!!!!!!! Σου εύχομαι να έχει μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη! Υποκλίνομαι σε ανθρώπους που δεν έχουν ταμπου και προκαταλήψεις αλλα έχουν αγάπη και ψυχή . Αυτά τα 2 σίγουρα θα τα πάρει το παιδάκι σου απο εσένα!

Link to comment
Share on other sites

KALHSPERA KAI APO EMENA.

 

EIMAI 30 XRONWN KAI MOU EIPAN GIA EMMHNOPAUSH......

H FSH EINAI STA YPSH..........KAI DEN KATEBAINEI ME TIPOTA OMWS....

WRAIA, KAI PES OTI TO EXW PAREI APOFASH ETSI?????

SYMFWNW ME OLA OSA EXW DIABASEI PARAPANW ALLA MOU EINAI POLY DYSKOLO NA BALW TON EAUTO MOU SE AUTH TH DIADIKASIA.....DHLADH, KATI ME STAMATAEI KAI PALI KANW PISO.....

PISTEUW OTI H PANAGIA 8A ME BOH8HSEI KAI 8A KANW PAIDAKI ME DIKO MOU WARIO KAI OTI MONO AUTH XEREI POTE 8A EINAI AUTH H WRA.....

THN GNWMH THS EKKLHSIAS GIA TA DANEIKA WARIA - SPERMA THN XEREI KAMIA????

SYZHTHSA TO 8EMA MOU (LIGA PRAGMATA PROS TO PARON)ME TON PNEUMATIKO MOU KAI DEN POLY SYMFWNHSE ME OLO AUTO.....ALLA AFOU EGW EIMAI ARNHTIKH DEN H8ELA NA TO SYNEXISW.........

Θέλουμε πολύ να έρθεις..............

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...