Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

IVF με δωρεά ωαρίων : γνώμες και εντυπώσεις


Recommended Posts

Μπράβο candybaby!!!!!!!!Συγχαρητήρια!!!!!!!!!!!!!Σου εύχομαι όλα να πάνε καλά!!!!!!!!!!!!!!

Τέτοια να ακούμε να παίρνουμε τα πάνω μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Θέλουμε πολύ να έρθεις..............

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 3,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

yes yes!συγχαρητηρια candybaby! τωρα χαλαρωσε μερικες μερες αν δουλευεις παρε και κανα ρεπο ή αδεια.

και να θυμασε αυτα που σου ειπα πιο πανω.πολυ καλο βιβλιο για πριν και για ολη την διαρκεια της εγκυμοσυνης ειναι το ''διατροφη & γονιμοτητα'' με συγγραφεα μια ξενη γιατρο.παρτο και θα με θυμηθεις!

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα και απο μένα, θέλω να ρωτήσω κατι βρε κορίτσια, πληρώσατε παραπάνω χρηματα με δανεικα ωάρια? Γιατί οταν εγώ ειχα αποφασίσει να δωσω ωάρια εννοείται οτι δεν υπήρχε αμοιβή ή οτιδήποτε άλλο. Ξερω οτι στο εξωτερικό πληρώνονται αλλα εδω ειναι παράνομο νομίζω.

4Xjop3.png

 

 

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα και απο μένα, θέλω να ρωτήσω κατι βρε κορίτσια, πληρώσατε παραπάνω χρηματα με δανεικα ωάρια? Γιατί οταν εγώ ειχα αποφασίσει να δωσω ωάρια εννοείται οτι δεν υπήρχε αμοιβή ή οτιδήποτε άλλο. Ξερω οτι στο εξωτερικό πληρώνονται αλλα εδω ειναι παράνομο νομίζω.

 

ναι δινεις περισσοτερα χρηματα για τα φαρμακα της δοτριας πιθανων για καποιες μερες που ισως χασει απο την δουλεια της και γενικοτερα για ολη την διαδικασια.εσυ δεν πηρες κατι εστω και λεφτα για τα φαρμακα?

Link to comment
Share on other sites

εγω θα εδεινα απο την δικιά μου εξωσωματική αλλά τελικά αποφασίσαμε να κρατήσουμε κατεψυγμένα εμβρυα και δεν τα έδωσα. Οπότε ούτε φάρμακα παραπάνω ούτε κάτι άλλο θα έχανα απο την στιγμή που εγω ήδη ήμουν σε διαδικασία εξωσωματικής.

4Xjop3.png

 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια,

 

Λοιπόν, πήραμε τελικά την απόφαση να ξεκινήσουμε κάτι άλλο απο τα DHEA που πέρνω τόσο καιρό.......αφού δεν έκαναν αυτό που έπρεπε να κάνουν δεν πειράζει......

Θα πάρω ciclacur για ένα διάστημα να δούμε άν θα επιστρέψει η σκασμένη η περίοδος, μπας και ηρεμίσω και λίγο, μπας και νιώσω και καλύτερα και μετά βλέπουμε.....

Μας είπε ο γιατρός οτι μερικές φορές έχει επανέλθει η περίοδος (επανήλθε δηλαδή ο οργανισμός με φυσιολογική περίοδο) με τα συγκεκριμένα χάπια...υπομονή.....

Ξεκίνησα να επισκέπτομαι και ψυχολόγο....αφού δεν μπορώ να τα καταφέρω μόνη μου, ας πάρω την βοήθεια ενός ειδικού.....

Θα κάνουμε αργότερα και υπερήχους μπας και έχουμε κανένα ωάριο να πάρουμε και βλέπουμε πως θα πάει.....

Θα ήθελα να ακούσω την γνώμη σας για όλο αυτό....μήπως είναι χάσιμο χρόνου?????

Φιλιά σε όλες και η Παναγία μαζί μας!!!!!!!

Θέλουμε πολύ να έρθεις..............

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια,

 

Λοιπόν, πήραμε τελικά την απόφαση να ξεκινήσουμε κάτι άλλο απο τα DHEA που πέρνω τόσο καιρό.......αφού δεν έκαναν αυτό που έπρεπε να κάνουν δεν πειράζει......

Θα πάρω ciclacur για ένα διάστημα να δούμε άν θα επιστρέψει η σκασμένη η περίοδος, μπας και ηρεμίσω και λίγο, μπας και νιώσω και καλύτερα και μετά βλέπουμε.....

Μας είπε ο γιατρός οτι μερικές φορές έχει επανέλθει η περίοδος (επανήλθε δηλαδή ο οργανισμός με φυσιολογική περίοδο) με τα συγκεκριμένα χάπια...υπομονή.....

Ξεκίνησα να επισκέπτομαι και ψυχολόγο....αφού δεν μπορώ να τα καταφέρω μόνη μου, ας πάρω την βοήθεια ενός ειδικού.....

Θα κάνουμε αργότερα και υπερήχους μπας και έχουμε κανένα ωάριο να πάρουμε και βλέπουμε πως θα πάει.....

Θα ήθελα να ακούσω την γνώμη σας για όλο αυτό....μήπως είναι χάσιμο χρόνου?????

Φιλιά σε όλες και η Παναγία μαζί μας!!!!!!!

 

Καλημέρα.... Μην απελπίζεσαι και μην προεξοφλείς τίποτα... Κάνε ότι μπορείς να κάνεις δικό σου ωάριο... Ποτέ δεν ξέρεις τί γίνεται ο Θεός είναι Μεγάλος... Και σε μένα μου είπαν για δανεικό και τελικά με φυσικό κύκλο και λίγα φάρμακα κατάφερα στον προηγούμενο κύκλο να κάνω ένα καλό ωάριο και ένα άριστο έμβρυο το οποίο έχω καταψύξει, και θα κάνω και μια τελευταία προσπάθεια τον επόμενο μήνα και μετά ότι έχω μαζέψει να το βάλω και ο Θεός βοηθός... Και σε μένα μην νομίζεις μόνο με ένα θαύμα θα κάνω δικό μου παιδί... Τον τελευταίο λόγο να ξέρεις ότι τον έχει ο Θεός...

an1cMac09j60000Nzc3MTE3ZHw0MzU2NjdkYXxteSB6b3V6b3VuYWtpIGlz.gif
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.... Μην απελπίζεσαι και μην προεξοφλείς τίποτα... Κάνε ότι μπορείς να κάνεις δικό σου ωάριο... Ποτέ δεν ξέρεις τί γίνεται ο Θεός είναι Μεγάλος... Και σε μένα μου είπαν για δανεικό και τελικά με φυσικό κύκλο και λίγα φάρμακα κατάφερα στον προηγούμενο κύκλο να κάνω ένα καλό ωάριο και ένα άριστο έμβρυο το οποίο έχω καταψύξει, και θα κάνω και μια τελευταία προσπάθεια τον επόμενο μήνα και μετά ότι έχω μαζέψει να το βάλω και ο Θεός βοηθός... Και σε μένα μην νομίζεις μόνο με ένα θαύμα θα κάνω δικό μου παιδί... Τον τελευταίο λόγο να ξέρεις ότι τον έχει ο Θεός...

 

Σε ευχαριστώ πολύ!!!!!!Μου δείνεις δύναμη και κουράγιο να συνεχίσω!!!!

Ή μάλλον να το αρχίσω και αυτό......

Η Παναγιά μαζί μας!!!!!!!!Είναι η μόνη γιατρός που μπορεί να μας βοηθήσει!!!!!!

Καλή επιτυχία να έχουμε!!!!!!

Περιμένω νέα σου

Φιλιά πολλά

Θέλουμε πολύ να έρθεις..............

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.... Μην απελπίζεσαι και μην προεξοφλείς τίποτα... Κάνε ότι μπορείς να κάνεις δικό σου ωάριο... Ποτέ δεν ξέρεις τί γίνεται ο Θεός είναι Μεγάλος... Και σε μένα μου είπαν για δανεικό και τελικά με φυσικό κύκλο και λίγα φάρμακα κατάφερα στον προηγούμενο κύκλο να κάνω ένα καλό ωάριο και ένα άριστο έμβρυο το οποίο έχω καταψύξει, και θα κάνω και μια τελευταία προσπάθεια τον επόμενο μήνα και μετά ότι έχω μαζέψει να το βάλω και ο Θεός βοηθός... Και σε μένα μην νομίζεις μόνο με ένα θαύμα θα κάνω δικό μου παιδί... Τον τελευταίο λόγο να ξέρεις ότι τον έχει ο Θεός...

Γιατί το κατέψυξες? Τα κατεψυγμένα έχουν μικρότερες πιθανότητες επιτυχίας....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γιατί το κατέψυξες? Τα κατεψυγμένα έχουν μικρότερες πιθανότητες επιτυχίας....

 

Με διαβεβαίωσαν από το κέντρο ότι δεν θα πάθουν τίποτα και για τον λόγο ότι θέλω να μαζέψω τουλάχιστον τρία για να κάνω μια καλή εμβρυομεταφορά... Με το ένα η πιθανότητα σύλληψης είναι ελάχιστες...

an1cMac09j60000Nzc3MTE3ZHw0MzU2NjdkYXxteSB6b3V6b3VuYWtpIGlz.gif
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια πήρα λίγο τα πάνω μου!!!!!!!

Τελικά ο πνευματικός μου δέχθηκε και κατάσταση ως έχει και μου είπε αυτό που περίμενα να ακούσω, λόγο της κατάστασης......

Αν είναι αυτή η λύση που σου δίνουν οι γιατροί θα δώσω και εγώ την ευχή μου (πάρα πολύ περιληπτικά) και δεν αναφέρθηκε σε όλα αυτά που είχε πει την πρώτη φορά που απλά έκανα μία αναφορά στο θέμα.

Μου έφυγε ένα τεράστιο βάρος σχετικά με την λύση του δανεικού!!!!!!

Θέλουμε πολύ να έρθεις..............

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Μπράβο Μπράβο candybaby!!!!!!!!τέτοια να ακούω , Τα Συγχαρητήρια μου !!!!!!!!!!!!!Σου εύχομαι όλα να πάνε superrrrrrr!!!!!!!!!!!!!! Η Παναγια μαζι σου σε καθε σου βήμα !! ολα να σου πανε κατ` ευχήν!!!!!!

 

καλημερα σας Κορίτσια ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑ ΜΕ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΕ ΤΟ ΝΕΟ ΧΡΟΝΟ 2011!!!!!

 

επειδη σας βλέπω λίγο down θέλω να σας δώσω κουράγιο και μη απελπίζεστε , όπως λέει καη η φίλη μου η κοσντσανσ ολα ειναι θέμα χρόνου , θα τα καταφερετε και εσεις , επιμονή παίδια παρα τις αποαγοητεύσεις σας απο αποτυχημένες προσπαθειες σας και εμεις ζήσαμε πολυ δύυκολες στιγμές .Μετά απο ολα οσα που περάσαμε , μετα απο βιοψια ορχεων , βρηκαμε οτι εχω αζωοσπερμια εκ γενετης , δεν βρηκαμε ουτε ενα σπερματοζωαριο, εκλαψα , πονεσα, απαγοητευτηκα ,εχασα την γη κατω απο τα ποδια μου , ομως μονος μου βρηκα την δυναμη σηκωσα το κεφαλι ψηλα,αποδέχτηκα το προβλημα μου , το ξεπερασα και ξεκινησαμε να κανουμε τις προσπαθειες μας . καναμε 4 σπερματεγχυσεις με σπερμα δοτη , πετυχαμε στην 4η την οποια την καναμε διπλη , με επιμονή και μια τεραστιά υπομονή επιτέλους τα καταφέραμε με την πίστη μας στην Χαρη Της και την βοήθεια της Aγίας Είρηνης Χρυσοβαλάντου έγινε το θαύμα και σε μας!!!! Οσα λόγια ευχαριστίας και να εκφράσω ειναι λίγα μπροστά στην μεγάλη σου Χάρη που δίνεις απλόχερα σε όσους την ζητούν!

 

Σε όλους όσους προσπαθούν θέλω να σας βεβαιώσω οτι με πίστη , επικαλεστέιτε την Χαρη και την βοήθεια Της Αγιας ,θα είναι το στήριγμα σας σε ολά όσα περνάτε , πάντοτε απαντάει με ένα θαύμα!!!!!Ευχομαι ολόψυχα να πετύχετε ! Επιμονή και υπομονή παιδια! θα έρτει το μωρακι σας !

 

θα είμαι κοντά σας σε οτιδήποτε με χρειαστειτε παιδια !! αν μπορω να βοηθησω σε κατι ειμαι εδω !!! να με συγχωρεσετε που χάθηκα αλλα λόγω του οτι ασχολόυμε με λογιστικα και μπαινω απο την δουλεια καταλαβενετε δεν ειναι ευκολο να μιλω συνέχεια ειδικα τωρα που κλέινει και το οικονομικο έτος και πρεπει να συμφωνηθούν τα παντα πλακώσε πολλή δουλεια παιδια ειλικρινα σας μιλαω icon_eek.gificon_e_confused.gificon_e_confused.gif ......

 

Οσία του Θεού πρέσβευε υπερ ημών

 

Φιλικα , Γιώργος

Ζωή μου..Ψυχή μου..Καρδιά μου..Πνοή μου...!!!Όλος μου ο κόσμος εισαι ...ΕΣΥ !!!

 

Link to comment
Share on other sites

Ευχομαι το 2011 να φερει σε ολες σας το πολυποθητο ονειρο...να γινετε μανουλες...

Μη σταματησετε να ελπιζετε....να εχετε πιστη κ να προσπαθειτε.......γιαυτο που πραγματικα επιθυμειτε.....

"Οτι μπορουμε να ονειρευτουμε, μπορουμε κ να το πραγματοποιησουμε..."

 

Ζωή μου..Ψυχή μου..Καρδιά μου..Πνοή μου...!!!Όλος μου ο κόσμος εισαι ...ΕΣΥ !!!

 

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια εύχομαι σε όλους μας να έχουμε ένα Ομορφο και Ευλογημένο 2011! Εύχομαι το νέο έτος 2011 να φέρει πολλές επιτυχημένες εγκυμοσύνες στα κορίτισια που προσπαθούν! Και πάνω απ'όλα να είναι καλά τα παιδάκια όλου του κόσμου... Η ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΑΣ ΚΑΙ Ο ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ ΛΟΓΟΣ ΤΗΣ ΥΠΑΡΞΗΣ ΜΑΣ!! Να τα έχει γερά η Παναγια μας!!!!Όσοι περιμένουμε τα μωράκια μας με το καλο να μας ερθουν το 2011!!! Καλή Πρωτοχρονια σε ολες τις μανουλες,τους μπαμπαδες και τα μικρουλακια τους!!! Και φυσικά πολύ μα πολύ Υγεία σε όλους τους ανθρώπους!!! Πολλά φιλιά!!!xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Ζωή μου..Ψυχή μου..Καρδιά μου..Πνοή μου...!!!Όλος μου ο κόσμος εισαι ...ΕΣΥ !!!

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γειά σου Ανεμε... Χρόνια Πολλά και με το καλό το παιδάκι σου.Τι φύλλο είναι? είδατε.

Χρόνια πολλά κα σε όλα τα κορίτσια και με το καλό τα μωρ'ακια σας!!!

Υγεία δυναμη και τη βοήθει ατου Θεού!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια,

 

Είναι δυνατόν μετά απο τόση ορμόνη που έχω πάρει έντεκα μήνες τώρα να μην έχει κατέβει ούτε μία σταγόνα αίμα?????Δηλαδή τι????αυτό ήτανε?????

αποτέλεσμα δεν έχω δει ούτε με τα DHEA ούτε με το duphaston ούτε με τα ciclacur.....Εχει μουδιάσει πάλι το κεφάλι μου.....να το δώσω μια στον τοίχο μπας και έχω κανένα αποτέλεσμα????

είναι δυνατόν????????????????ούτε δανεικό δεν θα μπορώ να πάρω στο τέλος....τι θα κάνω?????

Θέλουμε πολύ να έρθεις..............

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια,

 

Είναι δυνατόν μετά απο τόση ορμόνη που έχω πάρει έντεκα μήνες τώρα να μην έχει κατέβει ούτε μία σταγόνα αίμα?????Δηλαδή τι????αυτό ήτανε?????

αποτέλεσμα δεν έχω δει ούτε με τα DHEA ούτε με το duphaston ούτε με τα ciclacur.....Εχει μουδιάσει πάλι το κεφάλι μου.....να το δώσω μια στον τοίχο μπας και έχω κανένα αποτέλεσμα????

είναι δυνατόν????????????????ούτε δανεικό δεν θα μπορώ να πάρω στο τέλος....τι θα κάνω?????

 

Κοπέλα μου καλή, καταλαβαίνω ότ είναι δύσκολή στιγμή αλλά κάποια στιγμή θα περάσει. Προσπάθησε να ηρεμήσεις και να μην το σκέφτεσε. όλα γίνονται για κάποιο λόγο, θα περάσει και αυτή η δοκιμασία. Να μην σκέφτεσε αρνητικά , εδώ έχουν κάνει παιδάκι άλλες κοπέλες πολύ πιο μεγάλες ςσε ηλικία, εσύ δεν θα κάνεις? Θέλω τόσο πολύ να σου πάνε όλα καλά. Κουράγιο!!

Link to comment
Share on other sites

καλοκαίρι μου σε ευχαριστώ πολύ για την συμπαράσταση και τα καλά σου λόγια!!!!!!!

Τα πράγματα άλλαξαν σήμερα....

Τη μία μέρα στα πατώματα την άλλη πήρα ανάσα!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ήρθε η περίοδος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Τώρα ξανά εξετάσεις και ο Θεός να βάλει το χέρι του!!!!!

Πάντως είμαι πολύ καλύτερα!!!!!!τουλάχιστον να ξελαφρώσω λίγο ρε κορίτσια ε????

Θέλουμε πολύ να έρθεις..............

Link to comment
Share on other sites

καλοκαίρι μου σε ευχαριστώ πολύ για την συμπαράσταση και τα καλά σου λόγια!!!!!!!

Τα πράγματα άλλαξαν σήμερα....

Τη μία μέρα στα πατώματα την άλλη πήρα ανάσα!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ήρθε η περίοδος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Τώρα ξανά εξετάσεις και ο Θεός να βάλει το χέρι του!!!!!

Πάντως είμαι πολύ καλύτερα!!!!!!τουλάχιστον να ξελαφρώσω λίγο ρε κορίτσια ε????

 

;) ολα θα πανε καλα!

Link to comment
Share on other sites

Α!! Τι καλά? άντε με το καλό να προετομάσεις και το ενδομήτριο και να προχωρήσεις !!!

Να μας λες τα νέα σου...

Εσύ Σωτηρία τι κάνεις ? πως πάει η εγκυμωσύνη? 'Σε ποιο μήνα είσαι τώρα? Με το καλό τονέο μωράκι!!

Link to comment
Share on other sites

καλοκαίρι μου σε ευχαριστώ πολύ για την συμπαράσταση και τα καλά σου λόγια!!!!!!!

Τα πράγματα άλλαξαν σήμερα....

Τη μία μέρα στα πατώματα την άλλη πήρα ανάσα!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ήρθε η περίοδος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Τώρα ξανά εξετάσεις και ο Θεός να βάλει το χέρι του!!!!!

Πάντως είμαι πολύ καλύτερα!!!!!!τουλάχιστον να ξελαφρώσω λίγο ρε κορίτσια ε????

 

 

Καλημέρα και Καλή Χρονιά... Τί κάνεις; Διαβάζω ότι ταλαιπωρήσαι με την περίοδο σου... Μην αγχώνεσαι αφου σου ήρθε τώρα όλα θα πάνε καλά... Ο γιατρός τί σου λέει; Γιατί σου καθυστερεί τόσο πολύ;

Ευχομαι το 2011 να γίνουν όλα τα κορίτσια μανούλες.... Αχ και εγώ πόσο το θέλω...

an1cMac09j60000Nzc3MTE3ZHw0MzU2NjdkYXxteSB6b3V6b3VuYWtpIGlz.gif
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και Καλή Χρονιά... Τί κάνεις; Διαβάζω ότι ταλαιπωρήσαι με την περίοδο σου... Μην αγχώνεσαι αφου σου ήρθε τώρα όλα θα πάνε καλά... Ο γιατρός τί σου λέει; Γιατί σου καθυστερεί τόσο πολύ;

Ευχομαι το 2011 να γίνουν όλα τα κορίτσια μανούλες.... Αχ και εγώ πόσο το θέλω...

 

Πρόωρη εμμηνόπαυση......τι άλλο να πεί???????

Γιαυτό και μου προτείνει δανεικό ωάριο....

Βέβαια μπορεί να αλλάξουν τα πράγματα με τα cyclacur και να μην χρειαστεί!!!!

Θέλουμε πολύ να έρθεις..............

Link to comment
Share on other sites

Α!! Τι καλά? άντε με το καλό να προετομάσεις και το ενδομήτριο και να προχωρήσεις !!!

Να μας λες τα νέα σου...

Εσύ Σωτηρία τι κάνεις ? πως πάει η εγκυμωσύνη? 'Σε ποιο μήνα είσαι τώρα? Με το καλό τονέο μωράκι!!

 

καλύτερα ειμαι γλυκό μου καλοκαίρι .... ειχα κατι προβληματακια αλλα δοξα τον Θεο. Θα μπω στον 5ο αυριο. Να ξερετε οτι ειμαι εδω και παρακολουθω παντα το θεμα σας απλα ειμουν λιγο απουσα λογω των προβληματων που ειχα. ΕΛΑΤΕ λοιπον να το παρετε ολες αποφαση να γεμισουμε με παιδακια το φορουμ με οποιοδηποτε τροπο! Τα παιδια τα φερνουμε στον κοσμο εμεις δεν εχει σημασια ο τροπος . Τα παιδακια που προερχονται με δανεικα ωάρια γεννιούνται απο το σωμα σας και απο το αιμα σας! ΠΟΤΕ ΜΗΝ ΤΟ ΞΕΧΝΑΤΕ ΑΥΤΟ.

Link to comment
Share on other sites

Καλοκαιρι μου τι κανουν τα παιδακια σου? Πόσο ειναι συγνωμη δεν θυμαμαι.... γραψε μας τι ωραια που περνας για να περασεις μηνυματα να παρουν κουραγιο τα κοριτσια που ακομα το σκεφτοντε

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...