Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ο φιλος μας ο τσάρλι


mamyb

Recommended Posts

σφαλματα γιαγιαδων πεδευουν γονεις...

το λεπον ... η μανα μου καθιερωσε το εξης ...: περημενοντας το παιδι να ερθω απο την εργασια μου το εβαλε με την εγγρυση μου βεβαιαως βεβαιως να δει για πρωτη φορα τηλεοραση .... και η εκπομπη που ενεκρηνα ητο ....Ο φιλος μας ο τσάρλι στο skai ....

ΤΙ ΤΟ ΘΕΛΑ?????

η μικρη φωναζει ¨τσαλι..¨και ¨ μπατζι ¨εκ του χυμπατζεος .... και μου χουν γηνει τα νευρα κρόσια ΔΙΟΤΙ λεγω ....(Α) τα σκ δεν εχει μπατζι ...και το παιδι εχει προγραμματηστει καθε απογευμα στις 4 να τον βλεπει τον ρημαδι ...και (Β) δεν μπορω να βρω κανενα torrent ή κανενα διβιδι.... με τον εν λόγο ¨μπατζι¨

ΣΑΣ ΕΚΛΗΠΑΡΩ ΟΠΟΙΑ ΤΟ ΕΧΕΙ .... ΑΣ ΜΟΥ ΤΟ ΔΩΣΕΙ ...ΚΙ ΕΓΩ ....ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ !!!! ΛΟΥΚΟΥΜΙΑ?

ΠΑΣΤΕΣ?

ΤΑΡΤΕΣ?

ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ

σας ευχαριστω πολυ

με εκτιμηση

μια ταλεπωρημενη μητερα

 

Υ.σ.

για αυτο ελεγα εγω εχει σημασια τι δειχνουμε στα παιδια μας και τι τα βαζουμε να δουνε .... διοτι ΝΑΤΑ

αν εβλεπε τα ζουζουνια πχ ...μια χαρα μανα θα μουν τωρα ...θα της τα εβαζα ακομα και σε ενεσημη μορφη και θα μουν κιουρια τωρα .... αλλα θελω και ποιοτητα ....! καταλαβες κυρια μου ?

ΓΙΑΤΙ ΘΕΕ ΜΟΥ ΜΕ ΕΚΑΝΕς ΟΥΦΟ ...? ΚΑΙ ΤΑΛΑΙΠΟΡΟΥΜΕ ΚΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ?Ε?

Ε?

ΓΙΑΤΙ?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


η σιωοη σας προς απαντηση μου ...προφανως ειμαι η μονη τρελη που βλεπει στην τηλεοραση μπατζιδες....και που ταλαιπωριεται στο να βρει τα μπατζιδια να πουμε σε ντιβιντια....και βαζει και το παιδι μου να τα δει .,... ΕΙΜΑΙ ΜΑΙ ΣΚΡΟΦΑ...! καλα να παθω!

Link to comment
Share on other sites

ποια youtube ποια greektube και ποια the qube sketo ki an exv cajei THN TYXH MOY MESA..... ! τιποτης ...λεμε....

αλλα οοοοοοοοοοοοοοχι

οοοοοοοοοοοοχι καλα να παθω ....

ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΩ ΛΕΜΕ ...αλλα βλεπεις δε ζω μονη μου .ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΖΟΥΣΑ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΔΕ ΘΑ ΕΙΧΑΜΕ .... ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΛΕΩ ....που εχω που να μεινω (χαχαχχαχα) αλλα και που η τηλεοραση παιζει στο ελαχιστο η ρημαδα οταν ειναι το παιδι εκει ....! γκρ γκρ κξχβι ν ωμνβωκξβσωξ νβωκξησωιησ (βρίζω τωρα αν δε το καταλαβατε )

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλσηπερα ...ξερω εχετε αγωνια για την εξεληξη της υποθεσης και θεωρησα σωστο να σας ενημερωσω ...(8991 μελη ειναι αδικο να τα κρατω σε αγωνια...)

ΤΗΝ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΑ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ ΣΕ VIDEO CLUB :-D:-D:-D

edit :

μετα απο παρατηρηση μελλων που τους αφησα απο εξω ηρθα να διορθωσω την δημοσιευση μου και να προσθεσω τον πραγματικο αριθμο μελλων : 9.285)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

η φιλη mama μου δωρησε τα dvd με την σειρα ...μπηκε η γυναικα στον κοπο και τα ειχε μαζεψει απο την εφημεριδα μου τα αντεγραψε και τα συναντηθηκαμε και τα πειρα ....

φιλη mama εγω και το παιδι μου σε ευχαριστουμε θερμα...

η ποιοτητα παντα θα νικα την ποσοτητα ...(Μπορει καμια να φορα να κουραζει η ευρεση της αλλα παντα νικα ....) ΖΗΤΩ !

υ.σ.

νομιζω οφειλα να εξηγιανω το ολο θεμα και την αγωνια των αναγνωστων !

χαχαχχαχαχαχχαχαχαχχαχαχχαα

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...