Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΡΟΜΠΑ 2009


Recommended Posts

ΕΝΤΑΞΕΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΤΕΕΕΕΕΕΕ...... ΧΕΣΤΗΚΑ ΣΤΟ ΓΕΛΙΟ ΤΑΙΖΩ ΚΑΙ ΤΙ ΜΠΕΜΠΑ ....ΠΑΡΑΛΙΓΟ ΝΑ ΜΟΥ ΠΝΙΓΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ!!!!!!!

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧ!!!!!!!!!!!

Καλα Tzoutzouka εχεις δωσει ρεσιταλ ερμηνιας!!!!!! Τι να πω οτι και να πω ειναι λιγο!!!!

 

Εγω να δειτε ρομπα.....Ρομπα σατεν (γιατι ειμαι και λιγο γκλαμορους γκομενα) ξεκουμπωτη!!!!!! Ενα θα σας πω ΕΙΜΑΙ ΦΥΣΙΚΗ ΞΑΝΘΙΑ!!!!!!!!!

 

 

 

Ενα που θυμηθηκα τωρα.....

Ειμαι με γκομενο....εκεινος απο ενα χωριο του Μεσολογγιου εγω πρωτευουσιανα!!!! Κατι λεγαμε για ξενοδοχεια και διακοπες...και αν ειμαστε καλα μεχρι το καλοκαιρι να παμε εκει κι εκει κι εκει κι εκει!!!!

Πως μου ρχετε και παιρνω το υφος της γκομενας που εχει παει σε πολλα ξενοδοχεια ταξιδια κλπ και τον ρωταω....

"ΞΕΡΕΙΣ ΠΩΣ ΛΕΓΕΤΑΙ ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΟΙ ΚΑΘΑΡΗΣΤΡΙΕΣ???"

ακομα απορω πως μου ρθε!!! Δεν απανταει και γω κιουρια αγαπη μου γυρναω με το κεφαλι ψηλα οι πρωτευουσιανα και απανταω "ΠΟΤ ΠΟΥΡΙ"

Με κοιταει με τα ματια γουρλωμενα και μου λεει

"ΤΙ ΠΟΤ ΠΟΥΡΙ ΜΩΡΗ ΧΑΖΗ......ΠΑΣΠΑΡΤΟΥ ΛΕΓΕΤΑΙ"

 

 

τελειο!! χαχαχαχα:lol::lol::lol::lol:

hI1Vp3.png

1CJdp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 532
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ααααααααααα!!! θυμηθηκα κι αλλο!!! παλι δανεικο!! ενος συμφοιτητη μου...

 

δεν εχει πατησει ολο το τριμηνο στο μαθημα.... πρεπει ομως να παραδωσει εργασια... οποτε, τον ενημερωνουν απο τη γραμματεια να παει στο σπιτι της καθηγητριας να αφησει την εργασια του...

 

παει, χτυπαει κουδουνι, ανοιγει φιλλιπινεζα...

"φωναξε μου λιγο την κυρια σου, παιδι μου"

 

 

στο καπακι τρωει φλας... και θυμαται...

Η ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΛΙΠΙΝΕΖΑ

 

"ασε, μη τη φωναζεις.... κοβομαι και μονος μου...."

:lol::lol::lol::lol: Κλαιωωωωω... Ζήτα του αυτόγραφο αν τον δεις ποτε!!!!!!!!!!!!!!

Πολύ δυνατός!:lol:

 

Το τρίτο κοντό μου ανθρωπάκι τσουυυυυπ βγήκε στις 8/12/2011!!!

Link to comment
Share on other sites

ΕΝΤΑΞΕΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΤΕΕΕΕΕΕΕ...... ΧΕΣΤΗΚΑ ΣΤΟ ΓΕΛΙΟ ΤΑΙΖΩ ΚΑΙ ΤΙ ΜΠΕΜΠΑ ....ΠΑΡΑΛΙΓΟ ΝΑ ΜΟΥ ΠΝΙΓΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ!!!!!!!

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧ!!!!!!!!!!!

Καλα Tzoutzouka εχεις δωσει ρεσιταλ ερμηνιας!!!!!! Τι να πω οτι και να πω ειναι λιγο!!!!

 

Εγω να δειτε ρομπα.....Ρομπα σατεν (γιατι ειμαι και λιγο γκλαμορους γκομενα) ξεκουμπωτη!!!!!! Ενα θα σας πω ΕΙΜΑΙ ΦΥΣΙΚΗ ΞΑΝΘΙΑ!!!!!!!!!

 

 

 

Ενα που θυμηθηκα τωρα.....

Ειμαι με γκομενο....εκεινος απο ενα χωριο του Μεσολογγιου εγω πρωτευουσιανα!!!! Κατι λεγαμε για ξενοδοχεια και διακοπες...και αν ειμαστε καλα μεχρι το καλοκαιρι να παμε εκει κι εκει κι εκει κι εκει!!!!

Πως μου ρχετε και παιρνω το υφος της γκομενας που εχει παει σε πολλα ξενοδοχεια ταξιδια κλπ και τον ρωταω....

"ΞΕΡΕΙΣ ΠΩΣ ΛΕΓΕΤΑΙ ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΟΙ ΚΑΘΑΡΗΣΤΡΙΕΣ???"

ακομα απορω πως μου ρθε!!! Δεν απανταει και γω κιουρια αγαπη μου γυρναω με το κεφαλι ψηλα οι πρωτευουσιανα και απανταω "ΠΟΤ ΠΟΥΡΙ"

Με κοιταει με τα ματια γουρλωμενα και μου λεει

"ΤΙ ΠΟΤ ΠΟΥΡΙ ΜΩΡΗ ΧΑΖΗ......ΠΑΣΠΑΡΤΟΥ ΛΕΓΕΤΑΙ"

 

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Πήρες και ύφος....η πρωτευουσιάνα....:lol::lol::lol::lol: έχω πεθάνει στο γέλιο!

Όταν ο άνθρωπος κάνει σχέδια....ο Θεός γελάει!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Το αλλο γυρνοντας ενα ξημερωμα μετα απο ανελεητο πιομα οδηγουσα εγω μια και δεν πινω .......Μπροστα ο αντρας μου ψιλοχαλια πισω δυο φιλοι του κουρουμπελο......

Με σταματανε Συγγρου για αλκοτεστ....Το κανω ολα καλα ξαφνικα ανοιγει η πορτα βγαινει ο ενας φιλος λεει στον αστυνομικο ψιτ εμενα γιατι δεν μου εκανες ?Του λεει γιατι να σου κανω οδηγουσες του λεει αυτος οχι...Αλλα εγω πως θα ξερω ποσο λιωμα ειμαι.........

Link to comment
Share on other sites

Και το χθεσινο...

Ξεκιναω να διαβαζω "ΡΟΜΠΑ 2009"... στη δουλεια...

Διαβαζω 1ο ποστ... κρατιεμαι

2ο, δυσκολευομαι αλλα γελαω αθορυβα... τα ματακια εχουν δακρυσει...

3ο, τα ματακια κλαινε... αρχιζει και βγαινει ενας ηχος απο το λαιμο.... γκζμχχχγκμμμχχχγκ...

 

Τρεχει το αφεντικο να δει τι επαθα...

 

Αντε μαζεψ'το....

Link to comment
Share on other sites

Ενα που θυμηθηκα τωρα.....

Ειμαι με γκομενο....εκεινος απο ενα χωριο του Μεσολογγιου εγω πρωτευουσιανα!!!! Κατι λεγαμε για ξενοδοχεια και διακοπες...και αν ειμαστε καλα μεχρι το καλοκαιρι να παμε εκει κι εκει κι εκει κι εκει!!!!

Πως μου ρχετε και παιρνω το υφος της γκομενας που εχει παει σε πολλα ξενοδοχεια ταξιδια κλπ και τον ρωταω....

"ΞΕΡΕΙΣ ΠΩΣ ΛΕΓΕΤΑΙ ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΟΙ ΚΑΘΑΡΗΣΤΡΙΕΣ???"

ακομα απορω πως μου ρθε!!! Δεν απανταει και γω κιουρια αγαπη μου γυρναω με το κεφαλι ψηλα οι πρωτευουσιανα και απανταω "ΠΟΤ ΠΟΥΡΙ"

Με κοιταει με τα ματια γουρλωμενα και μου λεει

"ΤΙ ΠΟΤ ΠΟΥΡΙ ΜΩΡΗ ΧΑΖΗ......ΠΑΣΠΑΡΤΟΥ ΛΕΓΕΤΑΙ"

 

ΜΠΟΥΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ

Link to comment
Share on other sites

Χριστούγεννα και πιάνει έναν φίλο τρελός πονόδοντος... παίρνει τον οδοντίατρο του αλλά λείπει διακοπές.

Μέσω γνωστός γνωστού βρίσκει έναν... πάει τον πλακώνει στις ενέσεις και στα παυσίπονα και του βγάζει το δόντι... Επιστρεφει περιχαρής σπίτι του και ετοιμάζεται για την βραδινή έξοδο... Σιγά σιγά περνάνε τα παυσίπονα και τον πιάνει χειρότερος πόνος... πάει στον καθρεφτη και τι να δει... του χε βγάλει λάθος δόντι!!!:cool:

Τώρα δεν ξέρω για ποιον είναι το ρόμπα... μάλλον για το γιατρό, μαζί με το βραβείο ηλιθιότητας!

 

Το τρίτο κοντό μου ανθρωπάκι τσουυυυυπ βγήκε στις 8/12/2011!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΕΝΤΑΞΕΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΤΕΕΕΕΕΕΕ...... ΧΕΣΤΗΚΑ ΣΤΟ ΓΕΛΙΟ ΤΑΙΖΩ ΚΑΙ ΤΙ ΜΠΕΜΠΑ ....ΠΑΡΑΛΙΓΟ ΝΑ ΜΟΥ ΠΝΙΓΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ!!!!!!!

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧ!!!!!!!!!!!

Καλα Tzoutzouka εχεις δωσει ρεσιταλ ερμηνιας!!!!!! Τι να πω οτι και να πω ειναι λιγο!!!!

 

Εγω να δειτε ρομπα.....Ρομπα σατεν (γιατι ειμαι και λιγο γκλαμορους γκομενα) ξεκουμπωτη!!!!!! Ενα θα σας πω ΕΙΜΑΙ ΦΥΣΙΚΗ ΞΑΝΘΙΑ!!!!!!!!!

 

 

 

Ενα που θυμηθηκα τωρα.....

Ειμαι με γκομενο....εκεινος απο ενα χωριο του Μεσολογγιου εγω πρωτευουσιανα!!!! Κατι λεγαμε για ξενοδοχεια και διακοπες...και αν ειμαστε καλα μεχρι το καλοκαιρι να παμε εκει κι εκει κι εκει κι εκει!!!!

Πως μου ρχετε και παιρνω το υφος της γκομενας που εχει παει σε πολλα ξενοδοχεια ταξιδια κλπ και τον ρωταω....

"ΞΕΡΕΙΣ ΠΩΣ ΛΕΓΕΤΑΙ ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΟΙ ΚΑΘΑΡΗΣΤΡΙΕΣ???"

ακομα απορω πως μου ρθε!!! Δεν απανταει και γω κιουρια αγαπη μου γυρναω με το κεφαλι ψηλα οι πρωτευουσιανα και απανταω "ΠΟΤ ΠΟΥΡΙ"

Με κοιταει με τα ματια γουρλωμενα και μου λεει

"ΤΙ ΠΟΤ ΠΟΥΡΙ ΜΩΡΗ ΧΑΖΗ......ΠΑΣΠΑΡΤΟΥ ΛΕΓΕΤΑΙ"

 

 

μπράβο μωρε..... άντε να εξηγήσω στα διπλανά γραφεία τώρα, γιατί γελάω.....

Link to comment
Share on other sites

Χριστούγεννα και πιάνει έναν φίλο τρελός πονόδοντος... παίρνει τον οδοντίατρο του αλλά λείπει διακοπές.

Μέσω γνωστός γνωστού βρίσκει έναν... πάει τον πλακώνει στις ενέσεις και στα παυσίπονα και του βγάζει το δόντι... Επιστρεφει περιχαρής σπίτι του και ετοιμάζεται για την βραδινή έξοδο... Σιγά σιγά περνάνε τα παυσίπονα και τον πιάνει χειρότερος πόνος... πάει στον καθρεφτη και τι να δει... του χε βγάλει λάθος δόντι!!!:cool:

Τώρα δεν ξέρω για ποιον είναι το ρόμπα... μάλλον για το γιατρό, μαζί με το βραβείο ηλιθιότητας!

 

 

απιστευτοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο:shock::shock::shock::shock:

hI1Vp3.png

1CJdp2.png

Link to comment
Share on other sites

πριν χρονια λοιπον παντρευεται ο αγαπημενος μου θειος-αδερφος της μαμας μου-..ο μπαμπας μου ολο το απογευμα πινει πινει πινει..λιαρδα..πεφτει για υπνο...οι υπολοιπο πανε στον γαμο..την επομενη ξυπναει ετοιμος φρεσκαδουρα τους βλεπει να κοιμουνται...τι κοιμαστε ???..σηκωθητε σε λιγο θα ερθει ο κοσμος ..ΑΝΤΕΕ σημερα ειναι μερα χαρας..παντρευεται ο Κωστακης!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Διομήδης 27/09/05

Γιώργος 18/10/08

Πολυχρόνης 03/07/10

 

Link to comment
Share on other sites

Και το χθεσινο...

Ξεκιναω να διαβαζω "ΡΟΜΠΑ 2009"... στη δουλεια...

Διαβαζω 1ο ποστ... κρατιεμαι

2ο, δυσκολευομαι αλλα γελαω αθορυβα... τα ματακια εχουν δακρυσει...

3ο, τα ματακια κλαινε... αρχιζει και βγαινει ενας ηχος απο το λαιμο.... γκζμχχχγκμμμχχχγκ...

 

Τρεχει το αφεντικο να δει τι επαθα...

 

Αντε μαζεψ'το....

 

 

ειμαι σκοτωμενη εδω και λιγες μερες με τον αντρα μου...

χτες το βραδυ, διαβαζω "ρομπα" και κλαιω απο τα γελια... μπαινει μεσα, με βλεπει...

 

"μπααααααααααα... βαλαμε μπροστα τα μεγαλα μεσα??? δε πιανουν αυτα σε μενα!!!"

 

10 δευτερολεπτα μετα...

 

"σταματα ρε, μη κλαις...."

 

20 δευτερολεπτα μετα...

 

χαιδεμα στο κεφαλι....

 

30 δευτερολεπτα μετα

αγκαλια...

 

 

:shock::shock::shock:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ειμαι σκοτωμενη εδω και λιγες μερες με τον αντρα μου...

χτες το βραδυ, διαβαζω "ρομπα" και κλαιω απο τα γελια... μπαινει μεσα, με βλεπει...

 

"μπααααααααααα... βαλαμε μπροστα τα μεγαλα μεσα??? δε πιανουν αυτα σε μενα!!!"

 

10 δευτερολεπτα μετα...

 

"σταματα ρε, μη κλαις...."

 

20 δευτερολεπτα μετα...

 

χαιδεμα στο κεφαλι....

 

30 δευτερολεπτα μετα

αγκαλια...

 

 

:shock::shock::shock:

 

Βρε λεεεςςς?

(ποτε δεν τα καταφερα στα ψευτικα δακρυα... λες να πιασει αυτο?)

Link to comment
Share on other sites

Κωστακης:(ειπαμε θειος μου)

γιαγια μου:

 

Κ:ελα μαμα τι κανεις??

Γ:αχ Κωστακη τι να κανω...το χερι μου ποναει πολυ...

Κ:πανε διπλα στο σπιτι το δικο μου και παρε απο το ψυγειο εχω μια αλοιφη θα γινεις περδικι..

 

την ιδια μερα το βραδυ..

 

Κ:ελα μανα τι εγινε??πως παει το χερι??

Γ:αχ πως να παει γιαβρουμ τα ιδια αλλα αυτη η αλοιφη που με ειπες σκληρηνε και κολησε η παλαμη μου απο μεσα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ολο το απογευμα το επλενα .....

 

:shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

 

logo ΚΟΛΑΕΙ ΓΕΡΑ

 

(μετα λενε πως βγαινουνε τα ποντιακα ανεκδοτα)

Διομήδης 27/09/05

Γιώργος 18/10/08

Πολυχρόνης 03/07/10

 

Link to comment
Share on other sites

Κωστακης:(ειπαμε θειος μου)

γιαγια μου:

 

Κ:ελα μαμα τι κανεις??

Γ:αχ Κωστακη τι να κανω...το χερι μου ποναει πολυ...

Κ:πανε διπλα στο σπιτι το δικο μου και παρε απο το ψυγειο εχω μια αλοιφη θα γινεις περδικι..

 

την ιδια μερα το βραδυ..

 

Κ:ελα μανα τι εγινε??πως παει το χερι??

Γ:αχ πως να παει γιαβρουμ τα ιδια αλλα αυτη η αλοιφη που με ειπες σκληρηνε και κολησε η παλαμη μου απο μεσα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ολο το απογευμα το επλενα .....

 

:shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

 

logo ΚΟΛΑΕΙ ΓΕΡΑ

 

(μετα λενε πως βγαινουνε τα ποντιακα ανεκδοτα)

 

:shock: Ε, όχι......:lol::lol::lol::lol:

Όταν ο άνθρωπος κάνει σχέδια....ο Θεός γελάει!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν στο επόμενο καλύτερα οι καθηγήτριες να το πηδήσουν...

Δούλευα σε εκδόσεις... το αφεντικό μου το είχα κάνει ουκ ολίγες φορές μοϊκάνι με της ανορθογραφίες μου (καταραμένη δυσλεξία) κι όχι μόνο.

Όταν χτύπαγε το κουδούνι το αφεντικό μου κρυβόταν στην τουαλέτα για να αποφύγει τους ανεπιθύμητους...

Χτυπάει που λέτε το κουδούνι, κρύβεται το αφεντικό... τελικά όμως ηταν false alarm... Μια και δυο πάω έξω απ'την τουαλέτα και φωνάζω χαρούμενη "έβρο έξω"...

Ανοίγει απότομα η πόρτα της τουαλέτας κι εμφανίζεται κατακόκκινος ο αφεντικός μου που ορύεται "τι έβρο και διδυμοτειχο μωρή ηλίθια"!

Άντε τώρα εγώ να φέρω αντίρρηση σε τέτοια αδιάσειστα επιχειρήματα!!!:oops::-D

 

Το τρίτο κοντό μου ανθρωπάκι τσουυυυυπ βγήκε στις 8/12/2011!!!

Link to comment
Share on other sites

λοιπον, εγω εχω το εξης κακο (μεταξυ χιλιαδων αλλων...)

 

γελαω ετεροχρονισμενα... δηλαδη, σκεφτομαι κατι καποια ασχετη στιγμη και λιωνω... οπως αυτο με το "οτι κανω μπορω" που το σκεφτομουν το πρωι που ταιζα τη μικρη και την ειχα γεμισει σαλια... εφτυνα απο τα γελια...

 

ο αντρας μου γενικως, πεταει διαφορα... με εντελως αταραχο υφος... και πεφτω κατω με λυγμους....

 

 

παρακολουθουμε πριν 4-5 χρονια ενα ταλεντ σοου...

και ειναι ενας κριτικος πολυ κακιστρος!! δε θυμαμαι το ονομα του, και κακασχημος, ταυτοχρονα..

 

βγαινει μια κοπελιτσα, τραγουδαει, και γυρναει και της λεει "εχεις κυτταριτιδα".. οποτε λεω εγω "ρε το καραγκιοζη, τι σχεση εχει με το τραγουδι αυτο?" και γυρναει ο αντρας μου, με σοβαρο υφος και λεει "καλα, αυτος εχει κομπλεξ, εχει να γ......ει απο τη προηγουμενη ζωη του, τοτε που ηταν μπακακακι στη λιμνουλα με τα αλλα μπακακακια"

πεθαινω απο το γελιο, τελειωνει αυτο..

 

την αλλη μερα ειχα μαθημα..

παρεδιδα γερουνδιο σε πιτσιρικια c class.. και θυμαμαι το μπακακακι....

"λοιπον, η καταληξη -ing χρησιμοποιειται σε μπουαχαχχαχαχαχαχχαχαχα... ελα ελα, λοιπον, βαζουμε -ing οταν θελουμε να μπου χαχαχχαχαχαχαχχα μουυυυυυυυυυχαχαχαχχαχαχαχαχαχχα χιχιχιχιχιχιιχιχιχι, ελα τελος... τελος ειπα, οταν θελουμε να ξεκινησουμε μια προταση μπφφφφφφφφφφφφφ χααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα χαχαχχαχαχαχαχχααααααααααααααααααααααααααααα χαχαχχαχαχαχαχχαχαχ..."

ωραιο μαθημα....:roll:

Link to comment
Share on other sites

Πριν απο χρονια με τον πρωην, πιτσιρικια ακομα αποφασιζουμε να παμε την πρωτη μας εκδρομη. Ρομαντικοι και οι δυο αποφασιζουμε να παμε σε ενα ορεινο απομονωμενο χωριουδακι χωρις να εχουμε ψαξει απο πριν για δωματιο. Φτανουμε ψαχνουμε και βρισκουμε μονο ενα με ενοικιαζομενα δωματια οποτε περνουμε τους σακους με τα πραγματα μας και μπαινουμε μεσα(Σημ δεν υπηρχε τιποτε αλλο σε ακτινα 80 χλμ.)

Διαλογος

-Καλησπερα

-Καλησπερα σας

-Υπαρχει δωματιο ελευθερο

-Βεβαια και υπαρχει

-Η τιμη του δωματιου παρακαλω?

-8.000δρχ για 2 ωρες

-!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Περασαμε ολο το βραδυ ξυπνιοι με ηχητικα εφε τα οποπια ερχοταν απο παντου τριγυρω μας....

Την αλλη μερα πριν καλα καλα ξημερωσει τα μαζεψαμε επιστρεψαμε και δεν ξανασυζητησαμε γιαυτο

Link to comment
Share on other sites

Τζίζας τι θυμήθηκα

 

δευτέρα λυκείου και κάθομαι στην αυλή του σχολείου, σε κάτι σκαλάκια, δίπλα στο γκομενάκι που γουστάρω. Το γκομενάκι ελαφρά σπασμένο απο τον τάδε φαφάρα καθηγητή, κάθεται κατσουφιασμένο. Πως να σπάσω τον πάγο, πως να σπάσω τον πάγο, πως να το παρηγορήσω το καημένο, τι να κάνω, βρε τι να κάνω, ααααααααααα τέλεια, έχω μαζί μου αυτές τις στρογγυλές ζουμερές κόκκινες καραμέλες, αυτές στην κυλινδρική συσκευασία.

 

Βγάζω ΒΙΑΣΤΙΚΑ απο την τσάντα τις καραμέλες, παίρνω και το καλύτερο χαμόγελό μου, τον κοιτάω, του απλώνω το χέρι με τις καραμέλες και του λέω:"μπορώ άραγε να σου φτιάξω τη διάθεση?".

 

Τον κοιτάω, με κοιτάει, τον κοιτάω, αυτός κοιτάει το χέρι μου, εγώ συνεχίζω να τον κοιτάω και να γελάω σα χαζοχαρούμενο ώσπου τον ακούω να μου λέει:

 

"και πως ακριβώς μπορεί να μου φτιάξει τη διάθεση το κραγιόν σου??"

 

 

 

 

 

(είχα βγάλει κατά λάθος το ΖΩOΝ απο την τσάντα το LIPOSAN):roll:

Link to comment
Share on other sites

Παρος ...........καλοκαιρι ..........διακοπες με τον γκομενο........(που εγινε και συζ μετα,αλλα δεν εχει σημασια.......)

 

Γυρναμε βραδυ,λιωμα ως συνηθως..........και παμε στο δωματιο για χμμμμμ....υπνο.

Μπαινει στο μπανιο και μετα απο λιγο φωναζει.......

 

Ρε συ,τι σκατα οδοντοκρεμα ειναι αυτη και δεν κανει αφρο?????

 

:confused::confused::confused::confused:

 

Μπαινω στο μπανιο.....και επλενε τα δοντια του με Percosan για τις μασχαλες.........:shock::shock::shock:

 

Ακομα με θυμουνται στο ξενοδοχειο...........ειχα βγει εξω και το μαθαν ολοι!!!!:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Περιττο να πω πως δεν ειχε και χμμμμμμμμμ,υπνο το βραδυ!!!!!Μπλιαααχ!:lol:............

 

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...