Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγαμη μητερα


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 161
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ax... γλυκούλα μου;;;

Άντε με το καλό ο μπέμπαρος.

Ακόμα ένα αγοράκι στην παρέα!

...

Ετοιμάσου, έρχεται ο έρωτας της ζωής σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ο μοναδικός άντρας που θα αγαπήσεις τόσοοοο πολύ!

 

Πως αισθάνεσαι;;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

παιδαρος θα βγει βρε...πω-πω καλα θα εχει πολυ γελιο εγω εχω μεγαλωσει τα ανηψια μου τα οποια οταν γεννηθηκαν ημουν 12-13 χρονων και τον μεγαλο τον εχω βαφτισει κιολας τωρα ειναι ο μεγαλος 18 και ο μικρος 16,5 και εχουμε και facebook και μιλαμε γελαμε λεμε για γκομενικα και τετοια αφασια!!! εχουν κι αυτα τη χαρη τους και τωρα που εμεινα εγω εγκυος τσακωνονται ποιος θα το κραταει ποιο πολυ βεβαια εχω κοριτσακι αλλα δεν κολλανε αυτοι πουθενα!

preg.png

[/url]

Link to comment
Share on other sites

χαλοοου και απο εδω

 

αν δε παιζει αναγνωρηση και τετοια παμε κατευθειαν για προσληψη πατρωνυμου και επωνυμου πατρος κατευθειαν στη Νομαρχια

διαρκεια 1 μηνα στη Κρητη, κανα εξαμηνο στην Αθηνα(@#$%#@#) το ξερω απο πειρα

Οσο για το γιατι να δωσεις, εμ στο στρατο τι θα λεει ο γιοκας μου Βασιλης χχχχ του ψψψψψ????? Ασε μωρε καλλωπιστικο καθαρα ειναι

 

Ζωη εισαι σε τιποτα Δημοσια δουλεια? Ναι μεν ανυπανδρη, αλλα δε ξερω τι παιζει με τη μεριδα και ποιος θα εχει τα δικαιωματα. Πραγματικα δε ξερω για αυτο. Αγγελομαμα????? καμια αποψη????

 

 

Η Αρια ειναι πουθενα που ειναι ο φωτεινος παντογνωστης?

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΚΑΛΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΚΑΝΕΙΣ...ΣΟΒΑΡΑ ΜΙΛΑΣ? ΟΥΤΕ Η ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ ΜΑΣ ΟΥΤΕ ΑΠΟ ΤΟ ΔΗΜΟ ΟΥΤΕ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ....ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΔΗΛΑΔΗ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΣΤΟ ΔΗΜΟ ΑΝ ΤΟ ΓΡΑΨΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟ ΕΠΙΘΕΤΟ ΤΟΥ ΠΑΤΕΡΑ ΑΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΓΡΑΦΤΕΙ ΣΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΜΕΡΙΔΑ ΑΥΤΟ ΔΕ ΞΕΡΩ...! ΕΙΣΑΙ ΦΟΒΕΡΗ ΒΑΣΙΚΑ ΨΑΓΜΕΝΗ ΕΙΣΑΙ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΦΟΒΕΡΗ...ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!

 

Καλησπερα κ καλος ηρθες!! Με το καλο το μωρακι σου!! Το παιδι μπορει να γραφτει κ σε εσενα κ στον συντροφο σου. Εσυ επιλεγεις που θελεις να το γραψεις. Εγω το εγραψα σε εμενα σιγα μην τον αφηνα να παρει την πρωτια χαχαχα!!!

 

Γλυκουλα με το καλο το αγορακι σου!!!! Χαρηκα πολυ!!!!

Link to comment
Share on other sites

kalimera kopelies...gatoyla geia k se sena.koritsia me parigorei afantasta oti den eimai moni moy se olo ayto.vlepo poso syxno fainomeno einai telika k leo ok.proxorao.persi tetoia epoxi nomiza oti imoun i proti gynaika agami ena ax hmouna............pos 8a ta vgalo pera ti 8a kano pos 8a to po sti douleia...k telika tipota den itan...enas dyo eipan ti mal..... tous.apo kei k meta ena bravo akouo apo olous.eidika sti doyleia.se ena mina 8a kano ta gene8lia tou morou moy k sxediazo entipososiako party pou 8a trivoun ta matia tous.opos ta etrivan k me vaftisi eidika aytoi oi kakoproairetoi pou tous kalesa epeitides gia na katalavoun kala k na to niosoun ti esti agami mana.k pos to pedi mou exei polla perissotera k apo ayta pou exoyn baba k kapia distixos ena kako patera...an exete kammia idea gia party diakosmisi i fagito na mou peite...prepei na tous trelano k allo..giati aytoi ena dyo pou sas elega de trogontai me tipota....glikoula k despoina na sas po...gia sas pou tora etoimazeste pos apo tin imera pou apofasisa na gino mana k egina mou efigan ola ta kaka apo pano mou...gemisa aisiodixia,agapisa to eayto mou perissotero.efige i mizeria,k i gantemia ola einai allios pia..tipota de mou 8imizei ti prin zoi mou.de xero pos ginete ayto alla egine...k gia gomenika pou kapote epefta sta patomata tora de mou kaigete karfi..enas mono borei na me kanei lioma k aytos einai o gios mou me mia matia.einai k kouklos tina kano?na po oti emoiase ston axaireyto?de 8a to po.....se mena moiazei to vlastari mou..mono sto boi mi mou moiasei giati tin ekane.einai kamia sas sto facebook na ta leme k apo kei?p.m de boro na lavo giati de xero.to palepsa alla tipotade 8elei me to zori?

gatoula k ego ayto ekana.piga nomarxia k tora perimeno tin apofasi.ante epitelous na min einai to paidi mou tou kanenos.proi proi eixa oistro kalimera k perimeno idees.

 

μπαμπουρακι εχεισ δικιο πρεπει να μαθω να γραφω ελληνικα γιατι ειναι κουραστικο ετσι...θα το παλεψω τωρα να δουμε..ειναι που καθυστερω ετσι αλλα δε πειραζει.

Link to comment
Share on other sites

Γειά σου.είμαι κι εγώ άγαμη μητέρα μόνο που είμαι άγαμη λόγο του ότι περιμένουμε το διαζύγιο του ντίνου.κατά τ αλλά είμαστε σαν παντρεμένοι.τα μπράβο που ακούς δεν είναι όλα καλοπροεραιτα.πολλοί μπροστά μας λένε άλλα κ από πίσω θαβουν.στον βρεφικό που παω τον μικρό νόμιζαν ότι απλά είμαι μόνη.προχτές πως το έφερε η κουβέντα κ πέταξα την μαγική λέξη "ο άντρας μου" τις είδα παραξενεύτικαν διότι φαίνομαι άγαμη.μετά έφυγα κ περίμενα έξω απ τον βρεφικό να τελειώσει ο μικρός.σε 5 λεπτά εμφανίστηκε μια παιδαγωγός κ μου έπιασε κουβέντα να μάθει τι κ πως.κ αφού της εξήγησα άρχισε τα γνωστα ότι δεν έχει σημασια ο γάμος κ ότι άλλοι δηλώνουν παντρεμένοι κ είναι ο άλλος εδώ ο άλλος εκεί κτλ κτλ.ακόμα στην ελλάδα είναι μεγάλο ταμπου.κ αυτό το πότε θα παντρευτείτε...ΜΟΥ ΤΗΝ ΈΧΕΙ ΔΏΣΕΙ ΣΤΑ ΝΕΎΡΑ ΠΟΛΎ ΆΣΧΗΜΑ!δηλαδή ο γάμος σε κάνει "άνθρωπο" ; πλέον άρχισα να απαντάω ότι δεν ξέρω αν θα παντρευτούμε γιατί με βολεύει έτσι παίρνω παντού μόρια κ σκάνε ακόμα πιο πολύ.φαντάσου αντιμετωπίζουν έτσι εμένα που απλά δεν έβαλα βέρα.ο κόσμος είναι κακός.κοίτα το παιδακι σου κ ακόμα κ τους "μπράβο κοπέλα μου καλά έκανες" να τους ζυγίζεις πολύ καλά!

Έτσι μια συμβουλή φιλική...

Στο φεϊσ αν θέλεις θα με βρεις mariantinosnini

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΑ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΚΟΣ!!

ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΑ ΙΔΙΑ ΤΡΑΒΑΩ ΜΕ ΒΛΕΠΟΥΝ ΚΑΙ ΜΕ ΛΥΠΟΥΝΤΑΙ ΚΑΙ ΛΕΝΕ ΤΗΝ ΚΑΚΟΜΟΙΡΑ!!ΔΕΝ ΜΕ ΕΠΠΗΡΕΑΖΟΥΝ ΠΛΕΟΝ ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΑΔΙΑΦΟΡΩ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟΥΣ ΝΕΥΡΙΑΖΕΙ ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ...

ΕΓΩ ΜΟΝΟ ΕΝΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑΚΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΟΝ ΓΙΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΑΠΛΑ ΑΔΙΑΦΟΡΩ!

Link to comment
Share on other sites

kalimera mariantinos..to exi skeftei k ayto.na sou po tin ali8eia de me apasxolei......exo pantou moria opos les k si k pano apo ola tin isixia mou k tin iremia..pistepse me polles pantremenes pou de pigan kala 8a protimousan na eine agames.ego toulaxistoun xero polles..k epeita pisteyo pos i stasi mas einai ayti poy kanei ton allo na vlepei ti katastasi me allo mati...mia ginaika perifani dinamiki,axioprepeis pou genikotera de masaei koinos, voulonei ta stomata

....ama kapoia ti troei i mizeria k de xerei na to xeiristei ,skivei to kefali k i idia ntrepete gia ayto pou tis simvainei tote k oi alloi etsi to vlepoyn....to exo niosei na mou lene bravo alla katava8os alla ennooun alla xereis k go!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!de dino simasia..ama 8a doso 8a kano to paidi moy koblexiko k go 8elo na nai perifanos gia mas..se psaxno sto facebook alla den....prospa8ise na mou steileis p.m na do an boro na paro k 8a sou po to diko moy.filiaaaaaaa

 

aaaaaaaaa molis se vrika

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΚΑΛΑ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΚΟΣ!!

ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΑ ΙΔΙΑ ΤΡΑΒΑΩ ΜΕ ΒΛΕΠΟΥΝ ΚΑΙ ΜΕ ΛΥΠΟΥΝΤΑΙ ΚΑΙ ΛΕΝΕ ΤΗΝ ΚΑΚΟΜΟΙΡΑ!!ΔΕΝ ΜΕ ΕΠΠΗΡΕΑΖΟΥΝ ΠΛΕΟΝ ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΑΔΙΑΦΟΡΩ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟΥΣ ΝΕΥΡΙΑΖΕΙ ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ...

ΕΓΩ ΜΟΝΟ ΕΝΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑΚΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΟΝ ΓΙΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΑΠΛΑ ΑΔΙΑΦΟΡΩ!

 

 

 

glikoula esi eise facebook?

Link to comment
Share on other sites

Παω να σε κάνω φιλη.ρε σεις εγώ εχω άντρα στο σπίτι κ πάλι το μωρό με βγάζει νοκ αουτ κάποιες φορές.σας ορκίζομαι ότι σε τέτοιες στιγμές σκέφτομαι πάντα εσάς κ παίρνω KOYPAΓIO κ δύναμη.παω φεϊσ

Link to comment
Share on other sites

πετειναρακι οντως γραφε ελληνικα βρεεεεεεεεε

 

 

οσο για το πως κοιτανε οι αλλοι, εσεις ψηλα το κεφαλι και αυτοι γραμμενοι στα αγραφα! δεν εχει καμια σημασια τι σκεφτονται αλλα το τι περναμε εμεις προς τα εξω. Βαλε την κοιλια μπροστα το χαμογελο και κανεις δε θα σου πει τιποτα

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

πετειναρακι οντως γραφε ελληνικα βρεεεεεεεεε

 

 

οσο για το πως κοιτανε οι αλλοι, εσεις ψηλα το κεφαλι και αυτοι γραμμενοι στα αγραφα! δεν εχει καμια σημασια τι σκεφτονται αλλα το τι περναμε εμεις προς τα εξω. Βαλε την κοιλια μπροστα το χαμογελο και κανεις δε θα σου πει τιποτα

 

 

 

για κοιτα τωρα!!!!καλα τα παω??εσυ εισαι στο facebook..?κ απο κοιλια αλλο τιποτα...δοξα το θεο μια χαρα απο πατσα!!!!

Link to comment
Share on other sites

Με ενδιαφέρει αυτό που έκανες και θα ήθελα περισσότερεσ πληροφοριες όσο αφορά το πατρώνυμο το παιδιού.Τι επωνυμο βάζεισ, όποιο θέλεισ, δεν είδα το εμαιλσου

.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...