Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΠΕΡΙΟΧΗ ΡΕΝΤΗ,ΝΦΑΛΗΡΟ


Recommended Posts


Διαφημίσεις


ΣΟΥ ΓΡΑΦΩ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΤΗΣ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑΣ 2104836771 ΕΓΩ ΠΑΩ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ ΑΠΟ 2 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ 3 ΕΤΩΝ.ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΚΑΛΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ .Η ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΖΕΣΤΗ ΚΟΠΕΛΑ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠ' ΟΛΑ ΕΧΕΙ ΤΙΣ ΙΔΙΕΣ ΔΑΣΚΑΛΕΣ ΕΔΩ ΚΑΙ 4 ΧΡΟΝΙΑ. ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΤΡΙΑ ΕΧΟΥΝ ΣΤΗΝ ΚΥΡΙΟΛΕΞΙΑ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΕΚΕΙ.ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ .ΣΟΥ ΠΡΟΤΙΝΩ ΝΑ ΠΑΣ ΝΑ ΤΟΝ ΔΕΙΣ.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Καλησπερα.Ψαχνω και γω σταθμο στο νεο φαληρο για τον γιο μου(2,5 ετων)και μαλλον θα καταληξω στην αγκαλιτσα.Ομως και εμενα με προβληματιζει το κτιριο κ η καθαριοτητα.Απο θεμα "αιφνιδιαστικων" επισκεψεων πως ειναι η υπευθυνη?Ειναι ανοιχτη σε αυτο το ζητημα?:confused:

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα.η υπευθυνη ειναι ανοιχτη στο θεμα επισκεψεωνκαι το καταλαβα γιατι εγω τωρα που εχω αδεια τον μικρο εδω και 2 εβδομαδες τον παω διαφορετικες ωρες και εχω παει σε ολους τους χωρους(κουζινα μπανιο τραπεζαρια και ταξη)και δεν ενιωσα οτι την εφερα σε δυσκολη θεση ισα ισα που δεν μου εχουν πει τιποτα.συγκεκριμενα την τριτη πηγα γυρω στις 10:00 και με τον μικρο νηστικο και ετσι πηγαμε στην τραπεζαρια και βρηκαμε την κυρια που ειναι στη κουζινα να κανει τα τραπεζια και με τη σκουπα στο πλαι να την καθαρισει μετα τα πρωινα.πιστευω οτι η υπευθυνη ειναι πολυ ανοιχτη στο θεμα επισκεψεων

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...