Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Η γνωμη σας για την κολυμπηθρα...


vickytsoch

Recommended Posts

εγω εχω φτιαξει και κανονισει τον εξωτερικο στολισμό....

 

η νονά θα ψωνισει μονη της τα βαφτιστικά, λαμπάδα, κουτι, μαρτυρικά και λοιπά δικα της...

 

η απορια μου ειναι η εξής...

 

θεωρειτε οτι ο στολισμός της κολυμπηθρας θα πρεπει να ταιριαζει με τον εξωτερικο στολισμό ή με τη λαμπάδα και το κουτί (που θα ειναι διπλα???)

 

γεια πειτε.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Θεία Βίκυ, εγώ πιστεύω επειδή τον ίδιο προβληματισμό είχα τελικά πως θα πρέπει να ταιριάζει με την λαμπάδα και το κουτί γιατί βλέποντας τις φώτο μου φαίνεται πιο ομοιογενές στο μάτι σε ότι αφορά τα χρώματα....

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω πως πρεπει να ταιριαζουν τα χρωματα...

Να διευκρινισω τι εννοω...

Αν για παραδειγμα το θεμα ειναι καραβακια, αστεριες κλπ δεν σημαινει πως η κολυμβηθρα πρεπει να εχει καραβακια κ αστεριες, μπορει να ειναι απλα λουλουδια σε χρωμα γαλαζιο ας πουμε.

Την δικη μας την στολισα με baby roses στα ιδια χρωματα με το θεμα μας, χωρις να εχει αλλα στολιδια, ηταν μονο λουλουδια.

Link to comment
Share on other sites

Θεία Βίκυ δεν είμασταν συνεννοημένες με την Χριστινούλα...αλήθεια :lol::lol::lol:

 

Ναι έτσι είναι τα χρώματα είναι καλό να είναι τα ίδια από εκεί και μετά θες φυσικά λουλούδια θέλεις τούλι δεν πειράζει....μην ξεχάσεις να στολίσεις και τα 3 κεράκια που μπαίνουν στην κολυμπήθρα.

Εμείς απλά βάλαμε τρία φιογκάκια στα ίδιο χρώματα...έτσι απλά:wink:

Link to comment
Share on other sites

και εγώ πιστέω οτι πρέπει να ταιρίαζει με το κουτί και την λαμπάδα για να δείχνουν ομοιόμορφα και στις φωτογραφίες. Με το καλό η βάπτιση

 

anthula τι μπουμπού όμορφή είναι αυτή που έχεις να το εχει ο θεός καλά το κοριτσάκι σου.

Οταν ο ανθρωπος κάνει σχέδια η μοιρα κουνάει το κεφάλι και γελάει.........

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Βίκυ ειχα και γω την ίδια απορία αλλά τελικά κατέληξα να ειναι η κολυμπήθρα ίδια με τη λαμπάδα. Ας πουμε εχω αποφασίσει το χρώμα της βάφτισης να ειναι τυρκουάζ (προσκλητήρια-μπομπο- κουτια μπομπο-στολισμός) αλλά έλα που τα βαφτιστικά, το κουτι και η λαμπάδα ειναι ναυτικά (σκουρο μπλε). Οποτε λεω για κολυμπήθρα να βάλω λευκο τούλι (διχτυ) με κορδέλες σκούρο μπλε και αστερίες, κοχύλια κλπ....

s-age.pngs-age.png

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω μα τα κοριτσια....να ταιριαζει η κολυμπηθρα και χρωματικα και σε διακοσμητικα με την λαμαπδα κτλ......

Καλο βεβαια ειναι ο ολος στολισμος μεσα και εξω, να ταιριαζει τουλαχιστον χρωματικα.....

Εμενα πχ δεν μʼ αρεσει να βλεπω μπαλονια κοκκινα μπλε μικυ κτλ και μεσα να εχουν λουλουδια φυσικα και ροζ τουλια.......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 4 εβδομάδες μετά...

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...