Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Με δουλεύει ο κύριος????


tzoutzouka

Recommended Posts

Κοριτσάρα μου, τον θέλεις και τρελαίνεσαι κι αυτός σε θέλει και ζβουρλίζεται. Οσο πιο γρήγορα το καταλάβεται κι οι δύο τόσο το καλύτερο. Κι όλα τα άλλα είναι απλά παιχνίδια για να γίνει η σχέση πιο...πικάντικη!

 

Δε χωρίζεις από μια σχέση όταν το θες τον άλλον, χωρίζεις όταν εχεις ξενερώσει τόσο πολύ που βαριέσαι ακόμα και μούτρα να του κρατήσεις!

 

Δεν κανονίζεις καμία πονηρη κατάσταση για το βράδυ, να τον αποπροσανατολίσεις εντελώς;

 

Συμφωνώ απόλυτα με την προλαλήσασα :mrgreen:

.....δε νομίζω τάκη....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 55
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ουουφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

 

ξέεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεερω κι εγώωωωωωωω?

 

(προς το παρόν ασχολούμαι με τον διαγωνισμό ΠΕΘΕΡΑ 2009 μπας και ξεχαστώ)

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Γιαυτο εγω δε σου λεω τι να κανεις, απλα σου λεω κανε οτι νομιζεις για να εισαι εσυ καλα, ωστε να μπορεσεις να εισαι κ καλη μανουλα στην κορη σου. Κ απλα να ξερεις οτι κανεις δε χανεται κ βεβαια κανεις δεν αλλαζει σε αυτες τις ηλικιες..

 

 

Δεν αλλάζει ο άνθρωπος, όμως βελτιώνεται και εξελίσσεται κάτω από ορισμένες συνθήκες ή όταν «ταρακουνηθεί» αρκετά! Όταν καταλάβει ίσως ότι η συμπερισφορά και η στάση του προκαλούν κακό στην οικογένειά του και δηλητηριάζουν τις σχέσεις του!

Link to comment
Share on other sites

η δική μου συμβουλή είναι να αρχίσεις να επαινής τον άντρα σου.

να αρχίσεις να του λες ποσο υπέροχος αντρας είναι που δεν σου φωνάζει και ποσο πολύ σου αρέσει που σου έχει εμπιστοσύνη στο μεγάλωμα του παιδιού σας.

ειναι σημαντικό να του λες συγκεκριμένα πράγματα που σου αρέσουν στην σχέση σας.

ο άλλος κολακεύεται όταν ακουει να τον παινεύουν και ασυνείδητα συνεχίζει κάνει με περισσότερη προσπάθεια τα πράγματα για τα οποία τον επαινεις.

είναι εθιστικό και συνάμα ωραίο καθώς όλοι μας αναζητούμε την αποδοχή και την αναγνώριση του συντρόφου μας.

 

ΣΩΣΤΟ!!! ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ! ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΜΟΝΟΝΑ ΤΟΥΣ ΓΚΡΙΝΙΑΖΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΑ ΛΑΘΗ ΤΟΥΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΕΠΙΒΡΑΒΕΥΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΑ ΘΕΤΙΚΑ ΤΟΥΣ!

Link to comment
Share on other sites

Διαβασα το θεμα αν και εχει και πολυ καιρο απο τοτε , δεν ξερω πραγματικα τι να συμβουλεψω στην κοπελα . Απο τη μια δεχομαι οκ! οτι εφοσον παει 1 φορα το χρονο στο χωριο ... εε δεν ειναι και τοσο συχνα οποτε τζαμπα ο καυγας πριν . Μετα οχι δεν ειχε δικιο ο κυριος , απλως μαλλον εκεινος ενοιωσε ανυπαρκης απεναντι στο ρολο του και τα εβαλε με την γυναικα του . Προσωπικα κοριτσια οσο εγωιστικο και να ειναι δεν θα ηθελα ποτε απο τον αντρα μου να παει διακοπουλες μονος ,εστω και στο χωριο , και να με αφησει εμενα πισω με 2 παιδια να βγαλω το φιδι απο την τρυπα ,οπως φυσικα και εγω δε θα αφηνα ποτε τα παιδια μου για να παω εκδρομη με φιλη μου .

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Και στο κάτω κάτω ρε παιδιά γιατί δε λέει να αφήσουμε το παιδί σε μια γιαγιά να πάμε μαζί κάπου τριήμερο? 'Εχουμε κάτι χρόνια να πάμε κάπου μόνοι μας κι αυτός θέλει να φύγει με τον ξάδερφο? Με χαλάει που είμαι σε δεύτερη μοίρα.. Εγώ κάνω πως και πως να περάσω κάποιες στιγμές μαζί του κι αυτός στα π@π@ρι@ του - συγνώμη για την έκφραση...Δεν ζηλεύω. Πικράινομαι που δεν με θέλει όπως εγώ αυτόν. Και ένιωσα πολύ ηλίθια γιατί όλον αυτόν τον καιρό έκανα προσπάθειες να είμαστε καλά για να μην σηκωθεί να φύγει, όλα έδειχναν ότι είμαστε καλά και δεν έχει την ανάγκη να φύγει μακρυά μας και αυτός τελικά σηκώνεται και φεύγει! Τσάμπα όλη αυτή η προσπάθεια δηλαδή? Οτι και να κάνω δεν είναι αρκετό για να νιώσει ευτυχισμένος και πλήρης κοντά μου?

 

 

Εσύ του το αντιπρότεινες;

Ο άντρας σκέφτεται πιο απλά από μία γυναίκα.

Αν του το αντιπρότεινες και είπε όχι, το επόμενο ΣΚ του αφήνεις πακέτο το παιδί και λόγο μαγείρεμα, σίδερο, καθάρισμα, και πας να ξεδώσεις εσύ.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...