Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

πάρτυ στις 23/05?? πότε θα προλάβω???


Recommended Posts

Καλημέρα!!

 

εσείς που ξέρετε τα πολλά και ο νους σας κατεβάζει...λίγη βοήθεια!! Η Ρηνούλα μας έχει γενέθλια- γίνεται 3 ετών!! Μετά από μια ίωση που μας τσάκισε οικογενειακώς -και μας αποσυντόνισε τελείως- ψάχνουμε διακαώς να βρούμε κάποιο χώρο για τα γεννέθλια της!!

 

Θα είμαστε περίπου 50 άτομα μισά μεγάλοι - μισά μικροί όλων των ηλικιών και θέλουμε να φάμε και να παίξουμε!! Πέρσυ τα κάναμε σε μια ταβέρνα με παιδική χαρά στην Πάρνηθα και περάσαμε όλοι καλά! Πήγα και είδα το αμπρα κατάμπρα που ήταν καλό αλλά μας λυπάμαι να κλειστούμε μέσα με τέτοιο καιρό! Μένουμε στην Νέα Ιωνία και ψάχνουμε κάτι τριγύρω! Α! είχα δει και τον Τέλη στην Πεντέλη αλλά μας βγαίνει λίγο ακριβός ( 25 €/ άτομο ).

 

Είδαμε και έναν ανοιχτό παιδότοπο στην Δεκελίας ( κοντά στην εφορία ) αλλά δεν είχε κενό. Όπως και το sole mio στην Πλαπούτα που ήταν καλή περίπτωση!!

 

Το ξέρω ότι αργήσαμε αλλά...κάτι πρέπει να κάνουμε!! ένα Ρηνάκι το χουμε και μετά από αυτά που πέρασε θέλουμε να περάσει πολύ καλά!!!

 

Σκέφτεστε τίποτα??

 

υ.γ. τι καλές μανούλες που είστε όλες...μακάρι να χα λίγο χρόνο να μπαινοβγαίνω συχνότερα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μια καλή λύση -δεν ξέρω αν σε εξυπηρετεί ως προς την απόσταση- είναι ο ΑΤΤΑΛΟΣ. Ενα αναψυκτήριο στο Κερατσίνι -νομίζω. έχω πάει σε παρτυ και ήταν πολύ ωραία. Είναι σε πολύ ωραίο σημείο μέσα στα πέυκα, με φανταστική θέα. Εχει παιδική χαρά πολύ καλά οργανωμένη. όσον αφορά στο φαγητό μπορείς να επιλέξεις από κυρίως πιάτα ενώ πολύ καλές και χορταστικές είναι και οι ποικιλίες. Επίσης είναι κοντά σε έξοδο της Αττικής Οδού οπότε έχει κανείς έυκολή πρόσβαση. Το συνιστώ

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα!

μην αγχωνεσαι, και εγω το παρτυ των δικων μου ζουζουνιων το εκλεισα μεσα σε δυο εβδομαδες. Επιμονη και υπομονη χρειαζεται και ολα θα γινουν.

δυστυχως δεν γνωριζω καθολου την περιοχη σου καθως ειμαι απο νοτια προαστια. Μην αγχωνεσαι......Think Pink!!!!

WnBPp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σχετικά με το http://www.parnitha.gr/pparty_01.htm

θα συνιστούσα να το δεις από κοντά, εμάς δεν μας ενθουσίασε. Περιμέναμε περισσότερα και καλύτερα πράγματα βάσει των όσων βλέπαμε στις φωτογραφίες στο site.

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις!! τελικά αποφασίσαμε ότι πέρσι ήταν πολύ ωραία στην ταβέρνα με την παιδική χαρά και όλοι περάσαμε καλά!! Οπότε θα ξαναγίνουν εκεί τα γεννέθλια της Ειρήνης!! Με την διαφορά ότι φέτος που είναι 3 θα γίνουν περισσότερα πράγματα για αυτήν, το έχω σχεδιάσει καλύτερα με παιχνίδια και εκπλήξεις!! Ελπίζω να περάσει καλά η γκιπίπισσά μου!!

Link to comment
Share on other sites

Μια καλή λύση -δεν ξέρω αν σε εξυπηρετεί ως προς την απόσταση- είναι ο ΑΤΤΑΛΟΣ. Ενα αναψυκτήριο στο Κερατσίνι -νομίζω. έχω πάει σε παρτυ και ήταν πολύ ωραία. Είναι σε πολύ ωραίο σημείο μέσα στα πέυκα, με φανταστική θέα. Εχει παιδική χαρά πολύ καλά οργανωμένη. όσον αφορά στο φαγητό μπορείς να επιλέξεις από κυρίως πιάτα ενώ πολύ καλές και χορταστικές είναι και οι ποικιλίες. Επίσης είναι κοντά σε έξοδο της Αττικής Οδού οπότε έχει κανείς έυκολή πρόσβαση. Το συνιστώ

 

για πες που ειναι αυτο.. μενω κοντα στην περιοχη αλλα δεν το εχω ξαναακουσει.

O5Lop2.png

kIP3p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...