Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Καμιά ''φαφουτομάνα'' να μου κάνει παρέα?


Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια! Από τον προηγούμενο μήνα φαινότανε αλλά τώρα έχει ξεπροβάλλει το μισό κάτω μπροστινό δοντάκι!! Και ασπρίζει και το διπλανό του ...χεχεχε... πάμε αργά αλλά σταθερά!! Άντε με το καλό και τα υπόλοιπα φαφουτάκια!!! :) :) :) :)

 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 259
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

May i join the club??? 9.5 μηνών και χαμπάρι δεν έχει πάρει ακόμη! Βέβαια δεν μπορώ να πω ότι στενοχωριέμαι...είναι τόσο ζούβελος που αν αποκτήσει δόντι θα αρχίσει να δαγκάνει ακόμη κι εμάς :mrgreen:!!!

 

Ζήτω η φαφουτιααά!!!:D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Kοριτσια εγω την δικια μου ακομα φαφουτιτσα την θεωρω!5 δοντια εχει μονο και ειναι 2 χρονων σχεδον...ειπε κανεισ τιποτα?χαχαχα!!τα βουρτσιζουμε κιολας ....αμεεεεεεεε

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

μην φοβάστε μερικά αργουν πολύ... Η δική μου εβγαλε 13 μηνών αλλά δεν ανησυχούσα και πολύ γιατι πήρε απο το μπαμπά της που εβγαλε δοντι 17 μηνών!!!

 

Το μόνο κακό είναι οτι μετα τα εβγαλε όοοοολα μαζεμένα, το στομα της ήταν πολύ ερεθισμένο απο τους κοπτήρες μέχρι τους τραπεζίτες οπότε απο 1 εως 2 χρονών αποχαιρετήσαμε τον ύπνο...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπερα και απο εμας!!!!

ουτε μισο δοντι! ουτε λιγο ερεθισμενα ουλα!

τιποτα.

μονο σημερα εκει που μασαγε το παπουτσι της (το χρατσ χρατσ που κλεινει) ειδα λιγο αιμα.

οταν τα κοιταξα ομως, ειναι αφουσκωτα και χωρις διαθεση να βγουν!

η πλακα ειναι οτι κανει πως μασαει κιολας!!!!!!

φαφουτιτσα με τα ουλα της!!!!!

Link to comment
Share on other sites

κι εγω στη παρεα! η μικρη μου εχει κατασπρα ουλα, σαν να φαινονται τα δοντακια απο μεσα, αλλα δοντι γιοκ...δεν ηξερα πως μπορει να φτασει και χρονος και να μην εχει δοντια! πωπω σκεφτομαι πως μπορει το παιδι μου να περπαταει ( η μεγαλη μου περπατησε 11 μηνων) και να μην εχει δοντι στο στομα και μου ρχονται γελια!!! κι εμας μασαει (και οι 2 δηλαδη) και χωρις δοντια, και ειναι πολυ αστειο!!! Βασικα δε ξερω πως μοιαζουνε τα φουσκωμενα ουλα ουτε παρα πολλα σαλια εχουμε. βαζει συνεχεια το δαχτυλο μεσα και μασαει μασαει...τι στο καλο μασαει. και μαλιστα το κοκκινιζει κιολας που σημαινει πως καπου βρισκει αν τισταση. και νιωθω και το κουταλακι εδω και λιγο καιρο και "βρισκει" καπου την ωρα που της το βγαζω απο το στομα αλλα δεν ειδα να χει γινει τιποτα. Σκοπευω να πλενω καλα τα χερια μου και να τη βαζω να με δαγκωνει (ετσι εκανα και στην αλλη) για να καταλαβω τελικα τι συμβαινει εκει περα! και αν ειναι δοντακι θα πονεσει σιγουρα! ;)

d7i7p2.png?u2P8mcl6z0avp3.png?QbVqPift
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Βάλτε με κ εμενα στην παρεα!

Βγαλαμε τα πρωτα μπροστινα δυο όταν χρονίσαμε περιπου κ απο εκει κ πέρα το απόλυτο κενο...ή μάλλον το απόλυτο ούλο!!!

αααα εσυ μη μιλας. εχετε και 2!!! εμεις ακομα ΚΑΝΕΝΑ!!!!!

d7i7p2.png?u2P8mcl6z0avp3.png?QbVqPift
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...