Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 90
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

na rotiso kati?pira til gia ta kouponia tis pampers ton iounio prolava nai!!!!eimoun mes tin treli xara...akoma den irthan omos...poso argoun?simera ksexasa na paro til....k ego sumplirosa to kouti tis pampers ma spania erxete kati,simera pira apo nounou k nutricia,re koritsia i koumpara mou gennise ippokrateio den edose pouthena stoixeia k tis stelnoun k kouponia pampers k to carrefour esteile gia diafora,pos ginete?

NJMAp3.png
Link to comment
Share on other sites

τα δικα μου ηρθαν χτες...σημαρα προλαβα αλλα ηθελα να δηλωσω και τη νυφη μου και να τα στειλω σε μια απο εσας επειδη ο ανιψιος μου τα εκοψε αλλα τελικα ιοταν ξαναεβγαλα γραμμη ειχανε τελειωσει..

Link to comment
Share on other sites

τελικα το απογευμα που κατεβηκα βολτα με το μωρο ητνα στο γραμματοκιβώτιο,4 κουπονια των 2 ευρλω,ρε παιδια πιο πολλα δεν ηταν κ αι των 5 ευρω ή κανω λάθος?!

NJMAp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τελικα το απογευμα που κατεβηκα βολτα με το μωρο ητνα στο γραμματοκιβώτιο,4 κουπονια των 2 ευρλω,ρε παιδια πιο πολλα δεν ηταν κ αι των 5 ευρω ή κανω λάθος?!

 

Σοκακιάρες!!!!

 

tongue-002.gif

Να σε ξυπνάει ότι ονειρεύεσαι...

8pvzp2.png

Link to comment
Share on other sites

τελικα το απογευμα που κατεβηκα βολτα με το μωρο ητνα στο γραμματοκιβώτιο,4 κουπονια των 2 ευρλω,ρε παιδια πιο πολλα δεν ηταν κ αι των 5 ευρω ή κανω λάθος?!

 

και εμενα χθες τα ιδια μου στείλαν, ενω μου ειχαν πει οτι θα μου στείλουν των 5,00 λογω ελατωματικής παρτιδας pampers που είχα

Link to comment
Share on other sites

Από το Μαρινόπουλο έχω και κάποια άλλα θα τα κοιτάξω να σας πω. Μπορώ να τα στείλω

 

στον μαρινόπουλο συμπληρώνεις καποια αίτηση για τα κουπόνια;

γιατι εμένα δεν μου έχουν στείλει ποτέ και ψωνίζω απο εκεί

Link to comment
Share on other sites

στον μαρινόπουλο συμπληρώνεις καποια αίτηση για τα κουπόνια;

γιατι εμένα δεν μου έχουν στείλει ποτέ και ψωνίζω απο εκεί

 

Ήρθε ένα χαρτί με το ταχυδρομείο να περάσω να πάρω μια τσάντα από το Μαρινόπουλο. Είχε δείγματα κρέμες, απορρυτπαντικά, κλπ και ένα μπλοκ με διάφορα κουπόνια. Ηταν η πρώτη φορά και δεν ξέρω περισσότερα να σου πω

Link to comment
Share on other sites

εμένα μου έστελναν κουπόνια pampers μέχρι που ο κικρός έφτασε 7 μηνών. τηλέφωνο πρέπει να πάρεις τις πρώτες μέρες του μήνα (3-4) γιατί μετά δεν έχουν! οπότε καταλαβαίνεται δεν προλάβαινα πάντα! όταν πετύχαινα καλή προσφορά στο σούπερ έπαιρνα δυο πακέτα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΑΚΑΜΑΤΡΑ ,μην αφήνεις τα κουπόνια να λήγουν στείλτε τα σε εμένα!!! Σου στέλνω p.m.και με την πρώτη ευκαιρία που σου περισσεύουν ….και μαζί λίγο χαλβά …χα,χα !εμένα τα λιμπερο μου έστειλαν μέχρι 1 έτος !!

μετά τέλος τα μωράκια δεν χρησιμοποιούν πάνες….

 

Σου έστειλα τα κουπόνια, σήμερα ελπίζω να φτάσουν.

Βρε παιδιά είμαι τελείως γαϊδούρα. Είχα κουπόνια από λιμπερο, εληξαν 30/6 και τα πέταξα. Συγνώμη δεν ήξερα

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια και για τα libero πρέπει να παίρνεις τηλέφωνο την 1η μέρα κάθε

 

μήνα όπως στα pambers? και τι κουπόνια στέλνουν ? για κατατοπίστε με

 

παρακαλώ κυρίες μου. α και σε πιο νούμερο? pambers παίρνουμε αλλά άμα

 

μας τύχει κανένα κουπονάκι θα του πάρω libero να δοκιμάσει ή μάλλον να

 

ξαναδοκιμάσει γιατί όταν ήταν πολύ μωρό τα δοκιμάσαμε και δεν μείναμε

 

ευχαριστημένοι.:mrgreen:

 

 

Εχτές έπιασα γραμμή μετα από 20 λεπτά συνεχόμενης προσπάθειας στις 9:20 ενώ τους προηγούμενους μήνες 9:15 μου έλεγαν ότι εξαντλήθηκαν. Μα πότε πια!:roll:

Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΓΩ ΓΕΝΝΗΣΑ ΠΡΙΝ 3 ΜΗΝΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ ΚΑΠΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΕΚΑΝΑ ΛΑΘΟΣ ΣΤΟ ΝΟΥΜΕΡΟ ΠΑΜΠΕΡΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΠΗΡΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΔΙΑΡΩΕΕΣ ...ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ 3 ΜΕΓΑΛΑ ΠΑΚΕΤΑ ΛΑΘΟΣ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΑΝ ΕΝΑ ΚΟΥΠΟΝΙ ΤΩΝ 15ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΤΩΝ 5ΕΥΡΩ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ

Link to comment
Share on other sites

και εμενα χθες τα ιδια μου στείλαν, ενω μου ειχαν πει οτι θα μου στείλουν των 5,00 λογω ελατωματικής παρτιδας pampers που είχα

 

όταν λες ελαττωματική τι εννοείς?

εμένα έτυχαν δυο πακέτα 4+, που βγάζοντας την πάνα από το μωρό ήταν γεμάτος μπαμπάκι, τους πήρα τηλέφωνο έκανα παράπονο είπε ότι θα μου στείλουν κουπόνια. Εντωμεταξύ αυτό που μου έκανε εντύπωση ήταν ότι γύρισε και μου είπε ότι τα κουπόνια είναι προσωπικά και δεν κάνει να τα δίνουμε σε άλλες μανούλες, αλλά να τα ψωνίζουμε η ίδιες!!!!!!!

Κορίτσια μας πήραν χαμπάρι..............3d-funny-eyes.gif

Η ΒΛΑΚΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΙΟ ΧΑΡΙΣΜΑ, ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΗ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΤΑΧΡΗΣΗ ΤΗΣ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 6 χρόνια μετά...

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...