Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Εντυπώσεις απο mytoys.de


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 183
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

βρε μαμάδες από πότε το mytoys σταμάτησε να στέλνει ογκώδη πράγματα στην Ελλάδα, προσπαθώ να παραγγείλω ένα καρεκλάκι και δεν μπορώ, γιατί λέει το αντικείμενο είναι ογκώδες :-(

02/6/07 γίναμε ένα

16/6/08 πρώτο θαυματακι 30/4/10 δεύτερο θαυματακι

Καληνύχτα Ελλάδα,ο τόπος που γέννησε την Δημοκρατία κατάντησε να σκοτώνει την ελευθερία της έκφρασης. Καλό ταξίδι Σωκράτη 19.7.2010

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

τι να σου πω,εγω παραγγειλα απο 13/10 καρεκλακια και ακομα να παραλαβω.Ε-μαιλ πηρα αλλα δεν καταλαβαινω και τι γραφουν,σημερα μιλησα με μια φιλη γερμανιδα να με βοηθησει να βγαλω μια ακρη..

YiMXp3.png
Link to comment
Share on other sites

κορίτσι είχα κωδικό αλλά έκανα παραγγελία κάθισμα και το περιμένω

Αν έχεις ξαναψωνίσει ή είσαι μέλος έρχονται μειλ ασταμάτητα

zitamar υπάρχει το translate google που σου μεταφράζει ότι θες. Θεωρώ τρελό βρε κορίτσι να πληρώνεις κάτι και να μη ξέρεις τη γλώσσα. Κοινώς τα άφησες στην τύχη τους...

pJO3p2.pngB6Ndp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τωρα είδα το μηνυμα σου,σε ευχαριστω πολυ,εβγαλα ακρη.Τελικα εξαντληθηκε το χρωμα που θελω και ακυρωσα την παραγγελια,τωρα θα κανω νεα παραγγελια και πιστευω να τα παρω συντομα!!

YiMXp3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 10 months later...

Ψωνίζω από mytoys απ όταν γέννησα, σχεδόν 4 χρόνια. Πάντα έμενα απολύτως ικανοποιημένη από τον επαγγελματισμό και τις τιμές τους. Μέχρι την Παρασκευή που μου έστειλαν άλλο κάθισμα αυτοκινήτου απ αυτό που παρήγγειλα. Από τότε προσπαθώ να συννενοηθώ μαζί τους. Θέλουν να επιστρέψω το κάθισμα με ΕΛΤΑ και μόλις παραλάβουν θα μου πιστώσουν μεταφορικά και τα χρήματα του καθίσματος και έπειτα θέλουν νέα παραγγελία του σωστού καθίσματος και αποστολή χωρίς μεταφορικά.

Τα ΕΛΤΑ θέλουν σχεδόν 60 ευρώ για να το στείλω στη Γερμανία. Και που ξέρω εγώ ότι θα πάρω τα χρήματά μου πίσω στο ακέραιο? Να κάνω αναφορά στο paypal? Εσείς που στείλατε πίσω λάθος αντικείμενα με τι τρόπο τα στείλατε? Πόσο σας κόστισε η επιστροφή και πότε περίπου τα πήρατε πίσω;

pJO3p2.pngB6Ndp2.png
Link to comment
Share on other sites

  • 2 χρόνια μετά...

καλησπέρα

ξέρετε αν και που μπορώ να δώ παλιά μου παραγγελία ή σβύνονται?

με τον μεταφραστή δεν έβγαλα άκρη

 

ευχαριστώ

pasxalitsa v

το καλύτερο δώρο της ζωής μας...είναι ΕΔΩ!!!

kALOp3.png

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...