Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

οικογενειακο επιδομα ΟΑΕΔ


Recommended Posts

μπα τιποτα ακομα, μαλλον περιμενουν να εισπραξουν την 5η δοση που ακομα δεν δοθηκε απο την ευρωπαικη ενωση κ με αυτα τα χρηματα θα πληρωσουν το κοσμο..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 644
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

πανετοιμη πηγα σημερα......εμμμ μου ελειπε του ΑΦΜ...εμμμ τυχερη ειχα πεταμενο το εκκαθαριστικο του ταχις στη τσαντα

περιμενετε τον υπευθυνο (επειδη ειμαι πρωτη φορα)

τεσπα με ξεκινησε...ολα καλα....μονογονεας ειμαι...

υπευθυνη δηλωση νομου 105

ετοιμη και αυτη

τα εχει αναγνωρισει? ΟΧΙ δεν υπαρχει..

δεν ειναι αναγνωρισμενα? ΟΧΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ :D:D:D

ερχεται ο υπευθυνος...

αφου εισαι μονογονεας δικαιουσε αλλα 24!

ΑΑΑΑΑα πολυ ωραια

.....πιστοποιητικο κοιταει.....υπαρχει πατερας!!!!!

βρε...ΔΕΝ υπαρχει...να σου εξηγησω!

εγω βλεπω τι γραφει......Ν.......

(να μην εχω καμερα να τραβαω τους γυρω μου που θα με κοιταγαν σαν ουφο)

εχω κανει ονοματοδοσια..προσδοση πατρωνυμου κλπ κλπ

θα σου φερω τα χαρτια της προσδωσης!

...αυριο γιατι μετα φευγω.....

ραντεβου αυριο ξανα για να παρουμε και τα 24 ευρα χαχαχχαχαχα:D

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα!! μια ερωτηση κι εγω βρε κοριτσια...με τον αντρα μου ειμαστε κ οι 2 ΙΚΑ εγω παιρνω το 5% καθε μηνα στο μισθο μου για τα παιδια..ο αντρας μου οχι...δικαιουμαστε τιποτα? 2 παιδακια εχουμε καλα να ναι:-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

mm ναι το ειδα παραπανω παιρνω αλλα ξεκινησα δουλεια 3/1/2011 οποτε μαλλον το δικαιουμαστε απ οτ καταλαβα:idea::?:

 

Μα νομίζω ότι εφόσον το επίδομα το παίρνει ο ένας απο τους δύο γονείς (έστω μέσω του μισθου του) δεν δικαιούται να το πάρει ο άλλος απο τον οαεδ.... αν παει ο αντρας σου στον οαεδ και το ζητήσει, απο οτι θυμάμαι το πρωτο πράγμα που θα του ζητήσουν είναι χαρτί απο το δικό σου εργοδότη που να λεει αν παίρνεις ή όχι το επίδομα..... οπότε.....

Link to comment
Share on other sites

ναι αλλα ζητανε τα ενσημα του 2010 κι εγω το 10 δεν δουλευα...μπερδευτηκα..

 

ναι είναι μπέρδεμα..... ζητάνε ένσημα 2010 αλλα πληρώνουν επίδομα για το 2011..... οπότε θα ζητήσουν και χαρτί εργοδότη.... δυο λαλλουν και τρεις χορεύουν !!!

για να καταλάβεις εγώ ως άνεργη, μόλις τελείωσε η επιδότησή μου για το έτος 2010 ζήτησα να πάρω ένα μικρό βοήθημα επιπλέον που δίνουν για 2 ή 3 μήνες..... ε, τότε μου ζήτησαν το εκαθαριστικό του 2009 να είναι μικρότερο των 9.000 ευρώ..... εμ μα το 2009 δούλευα και είχα μεγαλύτερο εισόδημα, δεν τους είχα ανάγκη τότε....

 

Πάντως κάνε τον κόπο να πας απο κοντα να μάθεις σίγουρα πράγματα αλλά να είσαι προετοιμασμένη να μην απογοητευτείς....

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...