Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

πόσο ετών θα είστε;ή είσασταν όταν γεννήσατε


Recommended Posts

ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΣΩ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΘΑ ΕΧΩ ΚΛΕΙΣΕΙ ΤΑ 33. ΓΙΑ ΤΟ 2ο ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΟΣΟ ΤΟ ΔΥΝΑΤΟ ΓΡΗΓΟΡΟΤΕΡΑ. ΗΘΕΛΑ ΠΑΝΤΑ 4 ΠΑΙΔΙΑ ΑΛΛΑ... ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ :(

 

Μην στενοχωριέσαι κοπέλα μου μετά το 2ο να σου τύχουν δίδυμα και ορίστε τα 4 όποτε άντε με το καλό και το πρώτο που έρχεται αλλά και τα επόμενα!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 307
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

εγω γεννησα τον Ιανουαριο και ειμουν ακριβως 30,5..ελπιζω οτι μολις χρονισει η μικρη θα κανουμε και το δευτερο αρα 32 και κατι ελπιζω να το χουμε στην αγκαλιτσα μας..

βεβαια ειχα ξεκινησει απο τα 28 μου αλλα οι ατυχιες μας αλλαξαν τα σχεδια..το θεμα ειναι οτι ο μπαμπας ειναι ακριβως 44 και ετσι προσωπικα βιαζομαι να κανω κια το δευτερο για να μην μεγαλωσει και αλλο σημαντικα η αποσταση μπαμπα παιδιων..

Link to comment
Share on other sites

εγω γεννησα την πρωτη κορη μου στα 17 τρομαρα μου....μην χασω το τρενο...το δευτερο στα 37 και το τριτο στα 42.το καλο της ιστοριας ειναι οτι με την κορη μου ειμαστε σαν αδελφες

Link to comment
Share on other sites

Τον γιόκα μου τον γέννησα 31,5 και την κοράκλα μου 33,5, δε σκέφτομαι για 3ο, 4ο κ.α.

Αν δεν είχα χάσει το πρώτο μου παιδάκι θα είχα γεννήσει το πρώτο 30χρ και πιστευω το δευτερο 32.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

το πρωτο στα 32,5 το δευτερο στα 33,5 κ το τριτο στα 35...

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2.11.06 ΒΕΝΕΤΙΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ 18.12.07 ΕΦΡΑΙΜ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 11.04.09

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3.09.10 Κ ΘΗΛΑΖΕΙ......

Link to comment
Share on other sites

εγω γεννησα την πρωτη κορη μου στα 17 τρομαρα μου....μην χασω το τρενο...το δευτερο στα 37 και το τριτο στα 42.το καλο της ιστοριας ειναι οτι με την κορη μου ειμαστε σαν αδελφες

 

Aχ γιατι τρομαρα σου μια χαρα κοπελα μου και εγω ειμαι 19 και το απολαμβανω που θα βγαινω με τον γιο μου για καφε.

 

Χαίρομαι πααααααρα πολύ που υπάρχουν τόσες μανούλες που είτε έχουν, είτε θέλουν πάνω από 2 παιδάκια! Δεν το περίμενα και με χαροποίησε ιδιαίτερα!

 

Ε μονα τους θα τα αφησουμε τα νινακια μας , θελουν και παρεα, εγω παντα ειχα ενα φιλο και ας γινοταν χαμος στο σπιτι τον αδερφο μου.

Link to comment
Share on other sites

Aχ γιατι τρομαρα σου μια χαρα κοπελα μου και εγω ειμαι 19 και το απολαμβανω που θα βγαινω με τον γιο μου για καφε.
χαρητολογοντας το εγραψα...βεβαια και το απολαμβανω τωρα..απλα ηταν δυσκολα τοτε γιατι μεγαλωνα και γω μαζι με την κορη μου:D:D:D:D
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγω ειμαι 29 και ειμαι στο 1ο....θα ηθελα 3 στο συνολο...μακαρι!!!!!!!

Τωρα το ποτε.....ενας θεος ξερει!!!!!!!!!!

 

Αν κάνεις άλλα δύο σαν και αυτό που έχεις στη φωτό, θα έρθω να στα κλέψω και τα τρία!!!!!!!! Είναι γλύκα, να σου ζήσει!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω μια μοναχοκορη και την εκανα στα 26,προς το παρον δεν θελω αλλο.Παντως αυτο που παρατηρω οτι ο μεσος ορος ηλικιας εχει ανεβει και ειναι πανω απο τα 30.

yVzdp3.png sW6gp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αν ολα πανε καλα οταν θα γεννησω το πρωτο μου μωρακι θα ειμαι 31 το ιδιο και ο αντρουλης μου...θα ηθελα να κανω 2ο στο καπακι (εχω μονο 1 χρονο διαφορα με την αδελφη μου και παντα μου αρεσε) και ακομη και 3ο...αλλα 2-3 χρονακια μετα το 2ο...αυτα...ας πανε ολα καλα στο 1ο και βλέπουμε...

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...