Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Χειρουργος Αγγειολογος


fysalida

Recommended Posts

Κοριτσια,η μητερα μου ειναι στο Pio με ανευρυσμα εγκεφαλου,θα κανει μια αγγειογραφεια και θα δουμε τί εγχειρηση πρεπει να γινει.Ξερετε κανεναν καλο γιατρο ειδικευμενο στον τομεα αυτο,ειτε στο Ρίο ειτε οπουδηποτε αλλου;Please βοηθηστε ,δεν υπάρχει χρονος!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσια,η μητερα μου ειναι στο Pio με ανευρυσμα εγκεφαλου,θα κανει μια αγγειογραφεια και θα δουμε τί εγχειρηση πρεπει να γινει.Ξερετε κανεναν καλο γιατρο ειδικευμενο στον τομεα αυτο,ειτε στο Ρίο ειτε οπουδηποτε αλλου;Please βοηθηστε ,δεν υπάρχει χρονος!!!!!

Σου εστειλα πμ, ευχομαι να πανε ολα καλα

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 months later...

Καλησπέρα σε όλους.

Διαγνώστηκε και στον πατέρα μου ανεύρυσμα κοιλιακής αορτής και θα ήθελα κάποιες πληροφορίες (όνομα- τηλ και οτιδήποτε άλλο) αν γίνετε για αγγειοχειρούργους. Θα χρειαστεί να κάνει εγχείρηση, και οπως καταλαβαίνετε πριν προχωρήσουμε, θέλω ΑΥΤΗ την φορά να είμαι σίγουρη! Έχω ήδη ζητήσει από κάποια κορίτσια με προσωπικό μήνυμα, την βοήθειά τους αλλά οποιαδήποτε παραπάνω πληροφορία για μένα είναι πολύτιμη..

Σας ευχαριστώ πολύ όλους!

Καλή συνέχεια

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Διαφημίσεις

  • 2 months later...

Κορίτσια μου καλησπέρα,επαναφέρω το 8έμα γιατί βρήκαν στην μητέρα μου βουλωμένες αρτηρίες στα πόδια.Μας είπαν για το αγία ολγα και τον ευαγγελλισμό οτι έχει καλόυς αγγειοχειρούργους.αν κάποια κοπέλα γνωρίζει ας αναρτήσει καλυτερα τα στοιχεία να υπάρχουν.

yqVVp2.pngms8nrdk5f.png

Link to comment
Share on other sites

  • 4 χρόνια μετά...
  • 3 χρόνια μετά...
Just now, marielurie είπε:

Ψάχνω αγγειοχειρουργό για μαι φίλη μου, νεαρή σε ηλικὶα.

 

Είναι Χειρουργός και Αγγειοχειρουργός ταυτόχρονα.

https://www.11888.gr/demetrios-n-belekheres_52248849

https://www.medbook.online/profile/46331

 

Επεξεργάστηκαν by bobonela
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...