Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΕΡΓΑΤΙΚΗΣ ΕΣΤΙΑΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΥΜΑΤΑ


ELISA

Recommended Posts

Εγώ μετά από πολύ προσπάθεια έκλεισα Σκόπελο στο Αμαλία για 14-21 / 8. Όλα τα άλλα ξενοδοχεία που ρωτούσα ούτε που το συζητούσαν για Αυγουστο. Βέβαια εγώ ήθελα 10-17/8 αλλά δε πειράζει. Κορίτσια εσείς που θα πάτε Σκόπελο πότε θα πάτε; Λέτε να τα πούμε εκεί με το καλό;

 

χα.....τώρα το είδα. Εμείς θα είμαστε εκεί 25/7 με 1/8. Ελπίζω να είναι όμορφα. Αν και μου την έδωσε το κόστος των ακτοπλοϊκών. Ελεεινή η κατάστασή τους!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 234
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ASTERI

    ASTERI 21 δημοσιεύσεις

  • vera

    vera 17 δημοσιεύσεις

  • saxpa

    saxpa 15 δημοσιεύσεις

  • anastasie

    anastasie 13 δημοσιεύσεις

χα.....τώρα το είδα. Εμείς θα είμαστε εκεί 25/7 με 1/8. Ελπίζω να είναι όμορφα. Αν και μου την έδωσε το κόστος των ακτοπλοϊκών. Ελεεινή η κατάστασή τους!

 

κι εμεις 8/8 με 15/8 γιατι τοτε μπορουσε.βγηκαν τα ακτοπλοικα?ειχα παρει και μου ειχαν πει οτι δεν βγηκαν.εσεις κλεισαε εισιτηρια?για αγι κωνταντινο ρωταω

Link to comment
Share on other sites

κι εμεις 8/8 με 15/8 γιατι τοτε μπορουσε.βγηκαν τα ακτοπλοικα?ειχα παρει και μου ειχαν πει οτι δεν βγηκαν.εσεις κλεισαε εισιτηρια?για αγι κωνταντινο ρωταω

 

 

Tα δρομολόγια δεν έχουν βγει αλλά ρώτησα για περσινές τιμές και ένα εγκεφαλικό το έπαθα. Για αυτοκίνητο και 4 άτομα (3 ενηλίκων και 1 παιδικό) κοντα στα 450γιουρος. Είναι πάααααααααρα πολλά. Εμαθα όμως οτι από Βόλο και όχι από Αγ. Κωνσταντίντο είναι περί τα 310-320 ευρώ. Σημαντική διαφορά για 1 ώρα δρόμο παρα πάνω. Αρχές Ιουνίου μου είπαν και μένα θα βγουν τα δρομολόγια.

Link to comment
Share on other sites

Πράγματι κορίτσια τα ακτοπλοικά εισητήρια, ειδικά για το αμάξι είναι πάρα πολύ ακριβά. Θα τα κάνουμε απόσβεση όμως από τη διαμονή με τα εισιτήρια της εργ.εστίας. Καλά δουλευω 15χρ. και η χαζή μόνο φέτος έκανα αίτηση για εισητήρια διακοπών και πολύ μ΄αρέσει που θα γλιτώσουμε τόσα λεφτά. Επειδή μόνο Αυγουστο κλεινουν οι παιδικοί σταθμοί δε μπορούμε να πάρουμε άδεια άλλο μήνα και κάθε χρόνο μας "έδερναν" οι ξενοδόχοι Αυγουστο μήνα. Το κακό είναι ότι άλλαξα δουλεια και από δω και πέρα δε δικαιούμαι εισητήρια, τι κρίμα! Με το που τα ανακάλυψα τα χάνω!

Καλά να περάσουμε κορίτσια, καλά είναι η πρώτη φορά που κλείνω από τόσο νωρίς τις διακοπές μου και έχουν πάρει τα μυαλά μου αέρα. ΟΛΟ ΔΙΑΚΟΠΕς ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ!

Link to comment
Share on other sites

Τα νευρα μου με αυτα τα εισητηρια απο χτες ψαχνω που να παμε και ειχα σαν προορισμο την σκοπελο και εγω και το μονο ξενοδοχει οπου βρηκα να εχει δωματια την εποχη που ηθελα εγω (αρχες Ιουλιου) ειναι το Ελλη, και μου ειπε επειδη θελω τρικληνο θα μου χρεωση επιπλεων το κρεββατι 20 ευρω, γιατι με ρωτησε αν ο μικρος θα κοιμηθη μαζι μας στο κρεββατι και του ειπα οχι θελω κρεββατι και με παει στο τρικληνο κατα τα αλλα τα μωρα ειναι δωρεαν......και ενω ελεγα δεν πειραζει βλεπω και τις τιμες που εχετε γραψει για τα ακτοπλοικα και παθαινω ενα εγκεφαλικο.... δλδ παει το οικονομικο ταξιδακι που ηλπιζα.

 

και μετα λεω αντε να δουμε αλλο μερος και βλεπω για Κεφαλλονια τα ξενοδοχεια λιγα και αθλια κατ εμε ενα βρηκα φυσιολογικο και αυτο ειναι στον πορο κεφαλλονιας αλλα ανετο δωματιο σαν σπιτι ... ο οποιοσ ποροσ ειναι 40 χλμ απο το Αργοστολι αρα ολη την ωρα στο αυτοκινητο

 

 

 

και ερχομαι τωρα και ρωταω που να παω τελικα?

μην κατσω σπιτι μου στο τελος απο τα νευρα μου

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

...Καλά να περάσουμε κορίτσια, καλά είναι η πρώτη φορά που κλείνω από τόσο νωρίς τις διακοπές μου και έχουν πάρει τα μυαλά μου αέρα. ΟΛΟ ΔΙΑΚΟΠΕς ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ!

 

Καλά...και εγώ μην νομίζεις...όλο τη θαλασσίτσα σκέφτομαι...από τώρα, για τον Αύγουστο!

t6c4p3.pngXRnsp2.png

Link to comment
Share on other sites

Τί θα κάνουμε ως τον Αύγουστο; Θέλω επειγόντως διακοπές.

Εμείς κλείσαμε πριν 2 ημέρες Ζάκυνθο. Είναι ένα συγκρότημα απο ενοικιαζόμενα δωμάτια - διαμερίσματα κοντά στη θάλασσα στον Λαγανά. Το site τους είναι: http://www.vilageinn.gr. Mήπως έχει πάει καμιά σας για να μάθω εντυπώσεις;

Link to comment
Share on other sites

Η Ζακυνθος ειναι πολυ ωραιο νησι με φανταστικες παραλιες!

Ο Λαγανας ομως ειναι κατι σαν τη Χερσονησο της Κρητης, το Φαληρακι στη Ροδο και τον Καβο στην Κερκυρα, δηλ μετα τις 10 το βραδυ μεθυσμενοι τουριστες κτλ κτλ, οποτε να τον αποφυγετε ιδιαιτερα το βραδυ!

Μιλαω εκ πειρας, γιατι και εμεις στον Λαγανα ειχαμε κλεισει δωματιο και η πρωτη εντυπωση που πηρα απο το νησι δεν ηταν και η καλυτερη. Αλλα σε ολα τα υπολοιπα μερη ειναι πολυ ωραια και "οικογενειακα".

Το μονο καλο με τον Λαγανα ειναι η παραλια (φοβερη αμμουδια) οπου εαν νοικιασετε θαλασσιο ποδηλατο μπορει να συναντησετε και καμια χελωνα.

LKcZp2.png 3bjwp3.png
Link to comment
Share on other sites

Τί θα κάνουμε ως τον Αύγουστο; Θέλω επειγόντως διακοπές.

Εμείς κλείσαμε πριν 2 ημέρες Ζάκυνθο. Είναι ένα συγκρότημα απο ενοικιαζόμενα δωμάτια - διαμερίσματα κοντά στη θάλασσα στον Λαγανά. Το site τους είναι: http://www.vilageinn.gr. Mήπως έχει πάει καμιά σας για να μάθω εντυπώσεις;

 

 

Η συγκεκριμένη περιοχή είναι εντελώς χάλια, η πιο άσχημη περιοχή της Ζακύνθου. Η θάλασσα είναι πράγματι με άμμο αλλά δε νομίζω να μπορέσεις να την ευχαριστηθείς με το παιδί και γύρω -γύρω ΜΟΝΟ ΜΕΘΥΣΜΕΝΟΙ ΤΟΥΡΙΣΤΕΣ χαμηλού μπάτζετ όλοι τους. Να προτιμήσεις προς Τσιλιβί που είναι οικογενειακά και όμορφα. ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΛΑΓΑΝΑ!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια για Σκόπελο είχε γράψει κάπου η Vann ότι τα ακτοπλοικά βγαίνουν φθηνοτερα από Κύμη, για ψάξτε το λίγο

 

Ναι αυτό το έχω ακούσει και εγώ αλλά δε ξέρω αν τα καράβια είναι καλά. Όντως αν έχει καλή διαφορά θέλει λίγο ψάξιμο, από τώρα όμως δε πρέπει να έχουν βγει τα δρομολόγια.

Link to comment
Share on other sites

koritsia fetos proti fora pirame kai emeis leme na pame galaksidi mipos exete episkefthi kapio?

 

Καλά είναι. Πήγαμε το Πάσχα. Για πολλές μέρες όμως κόβεις φλέβες. Επίσης πρόσεξα πολλά δαντελωτά ακρογιάλια όμορφα να τα βλέπεις αλλά χωρίς τρόπο προσέγγισης. Λίγο άγρια περιοχή μου φάνηκε. Δεν έχει τα παραλιάκια τα προσιτά. Τι να σου πω τώρα.

Εμείς βαρεθήκαμε κιόλας. Βέβαια τα παιδιά μου είναι μεγάλα κι έτσι τον θέλαμε λίγο το τζερτζελέ αλλά.....

Μείναμε στο Europa beach 1-2 χλμ εξω από το Γαλαξίδι. Μας έσφαξε στις τιμές. Και γενικά είναι ακριβό το Γαλαξίδι θα έλεγα. εχει και κάποιες εκδρομούλες να κάνεις τριγύρω. Αν πάτε να πάτε και στην Τρυγόνα, ένα όμορφο νησάκι μεταξύ Γαλαξιδίου και Ναυπάκτου.

Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτό το έχω ακούσει και εγώ αλλά δε ξέρω αν τα καράβια είναι καλά. Όντως αν έχει καλή διαφορά θέλει λίγο ψάξιμο, από τώρα όμως δε πρέπει να έχουν βγει τα δρομολόγια.

 

Λοιπον κοριτσια για εσας που κλεισατε για σκοπελο με εργατικη, βρηκα τελικα ενα καλο ενοικιαζομενο δωματιο και πηρα τηλεφωνο στην Κυμη κου μου ειπαν οτι απο 16/6 βαζουν δρομολογιο για σκοπελο καθε Πεμπτη και Σαββατο και ειναι 1 με 1.30 ωρα το καραβι και κοστιζουν 23 ευρω οικονομικη θεση και 27 πρωτη θεση και το αυτοκινητο 55 ευρω, τα παιδια εως 5 ετων δωρεαν .

 

το τηλ για να παρετε οσες ενδιαφερεσται ειναι 22220 22020.

για Αυγουστο εχει αλλα δρομολογια πατρε να σας πουν γιατι δεν τα θυμαμαι.

 

αντε ολες Σκοπελο φετος!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Τελικα αποφασισα να μην παω Πελοποννησο. Προσανατολιζομαι μαλλον προς Πηλιο μερια. Εχει αρκετα καταλυματα μεσα στον οδηγο. (την διαθεσιμοτητα δεν ξερω ακομη φυσικα...αλλα λεμε για τελος Ιουνιου που δεν γινεται και τοοοοοσος χαμος πια!!)

Εφαγα ενα κολλημα με τα Καλα νερα. (δημος Μηλεων). Ειδα πανεμορφες φωτο στο νετ και το σκεφτομαι να καταληξω σ' αυτη την επιλογη...

Εχετε τιποτα εμπειριες απο κεινα τα μερη; Α, και φευγουν και συνεχεια καραβακια για Σκοπελο-Σκιαθο... χαχαχαχαχα!!

 

Βεβαια, επειδη στο καπακι (στο πολυ καπακι ομως) θα φυγουμε για Κυπρο σκεφτομαστε και μηπως κουρασουμε το παιδι και αρχικα ψαξαμε μεσω του οδηγου και για Ευβοια, αλλα απογοητευτηκαμε. Δεν ξερω ρε κοριτσια τα εχετε δει; Δεν μου αρεσε τιποτα (κοιταζω μονο οσα εχουν site, θελω να ξερω τι με περιμενει κι ετσι οι επιλογες περιοριζονται δραματικα). Ειμαι και λιγο ιδιοτροπη. Θελω απαραιτητα μπαλκονι με θεα στη θαλασσα αλλα με διαχωριστικο απο το μπαλκονι του διπλανου, τη θαλασσα την θελω απο κατω ωστε να πεταγομαι ανα πασα στιγμη για μια βουτια, θελω σιγουρα και απαραιτητως ψυγειοκουζινακι, οχι οτι μαγειρευω εννοειται αλλα παιδι εχουμε, χρειαζεται, ισως πεινασει καποια ασχετη στιγμη... Θελω επισης να ειναι πεντακαθαρο, σχετικα καινουργιο ή ανακαινισμενο κτιριο και να μην εχει ακριβως απο κατω ταβερνα ή καφετερια, θελω ησυχια το βραδυ που κοιμαμαι. Α! Να ειναι οπωσδηποτε κοντα καποια μεγαλη πολη...χτυπα ξυλο αν συμβει κατι. φτου φτου!! Αμμουδερη παραλια, καταλληλη παιδι και αλλαγη σεντονιων-καθαριοτητα τουλαχιστον ανα δυο μερες. Κλιματισμο, καρεκλες της προκοπης στο μπαλκονι και ασυρματη προσβαση στο διαδικτυο...

 

Τωρα... πυροβολιστε με!!

 

Ουφ!! Help...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μπραβο ρε Jen!! Εισαι θεα!! Εκλεισα στο marmaribay! Δεν το ειχα προσεξει να σου πω την αληθεια, δεν ξερω γιατι, το περασα ντουκου στον καταλογο. Το κυμα, απ' την αλλη φαινεται πιο χυμα (μου ταιριαζει καλυτερα) και ειναι και πανω στο κυμα (χαχα χυμα στο κυμα) αλλα προτιμω σαν περιοχη το Μαρμαρι. Μου φαινεται οτι εχει πιο πολλες επιλογες.

 

Ερωτηση:Ζητησα επιπλεον κλινη για το παιδι. Το ξενοδοχειο εχει και ημιδιατροφη στην τιμη (δεν ξερω αν θα κανω χρηση, γιατι και στο φαγητο ειμαστε ιδιοτροποι) αλλα ειναι μια ασφαλεια να ξερεις οτι εχεις τη δυνατοτητα δεδομενου οτι εχουμε παιδι μαζι μας.

Λοπιον, τι ισχυει απο αποψη τιμων και επιβαρυνσης; Η εγκυκλιος λεει οταν το παιδι ειναι κατω του ενος δεν πληρωνει, οταν ειναι ανω των 5 ειναι κανονικος δικαιουχος και απο 1 μεχρι 5 (που ειναι η κορη μου) πληρωνει το ημιση της ημερισιας συμμετοχης του ενηλικα. Αν ζητηθει επιλεον κλινη πληρωνει το ημιση της συμμετοχης ΚΑΙ το 20% του ποσου με το οποιο επιδοτει ο Οργανισμος Εργατικης Εστιας.

 

Το Μαρμαρι ας πουμε εχει συμμετοχη 4.44 και στον οδηγο το εχει για 2 αστερων (φαινεται για παραπανω αλλα στον οδηγο αυτο λεει) συμπεριλαμβανομενης της ημιδιατροφης.

Αρα με επιπλεον κλινη το παιδι πληρωνει 2.22 συν το 20% του 15.80 (ποσο που δινει ο οργανισμος για τα διαστερα) αρα περιπου συνολικα 5.50 ευρω.

 

Ο οδηγος επισης λεει μεσα οτι τα παιδια-προστατευομενα μελη δικαιουνται κανονικα ημιδιατροφη.

 

Απορια: Αυτος γιατι μου ειπε 15ευρω για το παιδι για επιπροσθετη κλινη και ημιδιατροφη;

 

Του λεω: Με συγχωρειτε αλλα βασει της εγκυκλιου και των ισχυουσων διαταξεων προκυπτει αλλο ποσο απ' αυτο που λετε. Μου λεει "δεν την εχω μπροστα μου την εγκυκλιο αλλα ισχυει οτι λεει, θα την κοιταξω..."

 

Σωστα δεν τα αντεληφθηκα ρε παιδια ή εχει αυτος δικιο;

Link to comment
Share on other sites

Χαίρομαι που βρήκες. :)

Το μαρμαρι bay ειναι στις πιο κατω σελιδες των 2* για αυτό δεν φαίνεται με την μία. :wink:

Και μενα μου έκανε εντύπωση γιατί φαίνεται για καλύτερο...

 

Το κύμα μου άρεσε πολύ γιατί ήταν ακριβώς μπροστα στην παραλία αλλά δεν σήκωναν τηλεφωνο...

 

Όσο για αυτό που ρωτάς δεν έχω ιδέα...μπορεί να μη θυμάται καλά αυτός...πάντως από το τηλέφωνο μου φάνηκαν πολύ ευγενικοί και συνεργάσιμοι.

gwggp2.png ISWTp2.png
Link to comment
Share on other sites

Ναι jen οντως ειναι ευγενεστατοι καμια σχεση με ενα αλλο επισης ψιλοχλιδε που πηρα και μολις της ειπα για εισιτηρια κοινωνικου τουρισμου μου λεει"κλεισαμε" Παω να της πω κατι και δεν προλαβα να ολοκληρωσω, μου το εκλεισε στη μουρη. Τσαντιστηκα και σκεφτηκα να την παρω πισω να την στολισω αλλα ειπα να μην χαλασω το βραδυ μου.

 

Παντως φαινεται πολυ ωραιο το Μαρμαρι. Σ' ευχαριστω και παλι που μου το επισημανες.

Link to comment
Share on other sites

ρε κορίτσια μπορείτε να με βοηθήσετε λίγο και μένα την άσχετη τι γίνεται με τις τιμές της εργατικής εστίας..??οι τιμές που αναγράφονται μπροστά τι είναι και μετά μέσα στο βιβλίο τι είναι...πήρα κάπου και έτσι όπως μου τα είπε δεν βγαίνει με τίποτα....δεν κατάλαβα τι πόσο θα πληρώνω εγώ...??τα παιδιά ανήκουν στον μπαμπά με τα εισητήρια του εοτ..ποιά ξέρει να με κατατοπήσει οεο????

Διομήδης 27/09/05

Γιώργος 18/10/08

Πολυχρόνης 03/07/10

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Θα ήθελα να με βοηθείσετε σε καποιο προβλημα που αντιμετωπίζω με την ευρεση δωματίου με την εργατική εστία.

Εδώ και κάτι μέρες ψάχνω δωμάτιο (δικλινο).εγω εχω εισιτήρια κοινωνικού τουρισμούκαι ο σηζυγος μου όχι.

Δεν βρίσκω πουθενά και μπορεί να εχω πάρει και 300 τηλέφωνα.

Είμαι απελπισμένη τι άλλο να κανω?

Θα ήθελα την περίοδο μεταξύ 8-17 αυγούστου.

Το μόνο που θα ήθελα να είναι καθαρό.Μήπως θα μπορούσατε να μου δωσετε καμία συμβουλη πιο ξενοδοχειο μπορεί να εχει?

ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά αναρωτιέμαι αν έχει κρίση ο τουρισμός έχω γυρίσει τηλεφωνικά όλη την Ελλάδα, ψάχνοντας δωμάτιο από 2 Αυγούστου έως 9 Αυγούστου χωρίς να λέω ότι έχω εισιτήρια εργατικής εστίας ε και δεν μπορώ να βρω πουθενά όλα κλεισμένα !!

Χώρια που τα αεροπορικά είναι φωτιά και λαύρα ! Μέσος όρος 650 ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

και εγω ψαχνω για χαλκιδικη αλλα τζιφος...τωρααα μου λενε αυτα κλιεστεικαν απο περυσι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

τελκια ξερει κανεις να με κατατοπισει με τις τιμες..????????

Διομήδης 27/09/05

Γιώργος 18/10/08

Πολυχρόνης 03/07/10

 

Link to comment
Share on other sites

ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΟΛΟ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΣΧΕΔΟΝ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΙΠΟΤΑ.ΕΝΑ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΤΑ ΓΝΩΣΤΑ 100ΧΛΜ ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΘΑΛΑΣΣΑ ΒΡΗΚΑ ΕΝΑ ΑΛΛΑ ΑΠΟ 1-7 ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΛΕΕΙ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΓΑΜΟ.ΕΝΑ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΜΩΣ ΟΙ ΞΕΝΟΔΟΧΕΣ ΕΧΟΥΝ ΔΩΜΑΤΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΑ ΔΙΝΟΥΝ ΓΙΑΤΙ ΗΔΗ ΕΧΟΥΝ ΚΛΕΙΣΕΙ ΤΑ ΔΩΜΑΤΙΑ ΤΟΥΣ ΠΟΥ ΔΙΑΘΕΤΟΥΝ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΟΙΝΩΝΙΚΟ ΤΟΥΡΙΣΜΟ.ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΘΑ ΤΟ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΕΙΣ ΕΑΝ ΠΑΡΕΙΣ ΚΑΙ ΖΗΤΗΣΕΙΣ ΔΩΜΑΤΙΟ ΓΙΑ 15 ΜΕΡΕΣ ΜΟΛΙΣ ΑΚΟΥΝ ΓΙΑ ΔΙΑΜΟΝΗ ΑΠΟ 1-7 ΜΕΡΕΣ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΛΕΙΣΤΑ.ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΘΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΩ ΑΛΛΗ ΜΕΘΟΔΟ.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...