Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αφεστωτα ωτα (πεταχτα αυτια)


Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ....ΕΧΩ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 7,5 ΜΕ ΠΕΤΑΧΤΑ ΑΥΤΑΚΙΑ .....ΚΟΥΚΛΑΚΙ ΚΑΣΤΑΝΟΞΑΝΘΟ !!ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ 16/4 ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟ ΠΕΡΙΒΟΗΤΟ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ ΤΗΣ ΩΤΟΠΛΑΣΤΙΚΗΣ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΗ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ Η ΙΔΙΑ.ΚΑΝΑΜΕ ΜΙΑ ΑΠΟΠΕΙΡΑ ΜΕ ΛΕΙΖΕΡ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΓ ΙΝΕ ΚΑΤΙ ...ΘΕΛΟΝΤΑΣ ΝΑ ΑΠΟΦΥΓΟΥΜΕ ΝΑΡΚΩΣΗ ΚΑΙ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ.ΟΠΟΤΕ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΜΕ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΠΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΕΠΕΜΒΑΣΗ .....ΜΕ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΤΟΥ ΘΕΟΥ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΟΛΩΝ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ.....ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΜΑΣ!!!!ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 4 months later...
  • 1 χρόνο μετά...

Ήθελα να κάνω την ίδια ερώτηση.

Ενδιαφέρομαι και εγώ για ωτοπλαστική επέμβαση αλλά αμφιταλαντεύομαι η αλήθεια είναι, φοβούμενη για τις ικανότητες του ιατρού και το αποτέλεσμα.

Έχει κανείς να προτείνει κάποιον εξακριβωμένα καλό και έμπιστο χειρουργό;

Θα ήμουν υπερευγνώμων :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 χρόνια μετά...

Καλησπέρα κ από μένα! Έχω κ εγώ ένα κοριτσάκι κ σε 2 χρόνια σκέφτομαι να της κάνω πλαστική στα αυτάκια της. Σας παρακαλώ πολύ αν κάποια μανούλα έχει κάνει στο παιδάκι της το ίδιο χειρουργείο να μου προτείνει κάποιο γθατρό κ να μου πει αν πόναγε το παιδάκι της. Δεν θέλω να πάει σχολείο κ να την κοροϊδεύουν.... Σας ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ....ΕΧΩ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 7,5 ΜΕ ΠΕΤΑΧΤΑ ΑΥΤΑΚΙΑ .....ΚΟΥΚΛΑΚΙ ΚΑΣΤΑΝΟΞΑΝΘΟ !!ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ 16/4 ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟ ΠΕΡΙΒΟΗΤΟ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ ΤΗΣ ΩΤΟΠΛΑΣΤΙΚΗΣ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΗ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ Η ΙΔΙΑ.ΚΑΝΑΜΕ ΜΙΑ ΑΠΟΠΕΙΡΑ ΜΕ ΛΕΙΖΕΡ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΓ ΙΝΕ ΚΑΤΙ ...ΘΕΛΟΝΤΑΣ ΝΑ ΑΠΟΦΥΓΟΥΜΕ ΝΑΡΚΩΣΗ ΚΑΙ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ.ΟΠΟΤΕ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΜΕ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΠΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΕΠΕΜΒΑΣΗ .....ΜΕ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΤΟΥ ΘΕΟΥ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΟΛΩΝ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ.....ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΜΑΣ!!!!ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ

 

Καλησπέρα! Τελικάτο κάνατε το χειρουργείο; Σε ποιο γιατρό πήγατε; Πόναγε το παιδάκι σου; Πεσμας τις εντυπώσεις σου....

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Καλημέρα και καλώς σας βρήκα. Έχω ένα αγοράκι που είναι 6 1/2 χρονών έπειτα από μερικές δυσκολίες που μας βρήκαν τελικά το κάναμε το χειρουργείο στο Παίδων Αγία Σοφία τώρα 23/11/17. Οι εντύπώσεις μου είναι καταπληκτικές. Το νοσοκομείο φοβερό, εξυπηρέτηση πολύ καλή να σημειώσω ότι δεν νοσηλευτήκαμε στη μονάδα πλαστικής χειρουργικής αλλά στον 4 όροφο γιατί δεν είχε κρεβάτια. Μπαίνεις μία μέρα πριν το χειρουργείο και βγαίνεις την επόμενη. Το παιδί δεν πόναγε πολύ μόνο τη μέρα του χειρουργείου ( ήπιος πόνος αντιμετωπίζεται με παυσίπονα). Μετά απο 6 μέρες ξαναπηγαίνεις στο νοσοκομείο και σου αφαιρούν τις γάζες. Δεν υπάρχουν ράμματα είναι εσωτερικά. Η διαφορά ειναι αισθητή.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 χρόνια μετά...

Καλησπερα σε όλους! Θελω να κάνω μια χαζη ερωτηση ! Ειμαι έγκυος κ περιμενω το πρωτο μου παιδακι που είναι αγορακι ! Απο την πρωτη στιγμη που το έμαθα το μυαλο μου παει Συνέχεια στο οτι επειδη τα δικα Μου αυτια ειναι υπερβολικα πεταχτα μην τα κληρονονησει το παιδι Μου! Οχι τοσο απο αισθητικης αποψης για μενα αλλα για να μην υποστεί μπουλιγκ μεγαλώνοντας! Μετα καθομαι κ σκεφτομαι οτι ειναι βλακείες αυτα κ απλα να ειναι γερο αλλα κ παλι δεν μου φεύγει απ το μυαλο! Υποτιθεται λενε οτι πιανει αυτο που λενε αν βαλει κορδελα απο μικρο ισως στρωσουν, ξέρετε αν ισχυει??? ( μην γελασετε μεΤον προβληματισμό μου)

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...