Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Mικρες σε ηλικια μαμαδες....ποσες....?


elina_nagia

Recommended Posts

καλημερα κ απο εμενα...ως νεο μελος ειπα να ξεκινησω με μια απορια που μου δημιουργηθηκε με την εισοδο μου..μιας κ δεν ηξερα καν την υπαρξη φορουμ για μαμαδες κ το βρηκα αρκετα ενδιαφερον,..

με λενε

ελινα λοιπον,,εχω μια κορουλα 4 ετων κ ειμαι πολυ πολυ καλα..!χι,χι!!

 

μιας λοιπον κ ειμαστε αρκετες εδω θα ηθελα να ρωτησω..

εκτος απο εμενα που ειμαι 21 χρ ποσες αλλες απο εδω ειναι μεταξυ 20 με 30 ας πουμε...?

η' ποσες ειναι ανηλικες μητερες...?

γιατι στο δρομο δεν εχει τυχει να δω κατι παρομοιο η'

τουλαχιστον δε το εχω καταλαβει...

 

 

υγ..να τα χαιρομαστε οοοοοολες!!!!!! :-))))

KGDg.jpg8vqfp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις

εγω ειμαι 31.πιανετε?να χαιρεσε την κορουλα σου.ποτε προλαβες?

πιανεσαι πιανεσαι

λοιπον 26 κ εχω δυο αγγελουδια με 11 μηνες διαφορα.

να μας ζησουν τα παιδακια μας.

Link to comment
Share on other sites

μια χαρα κουκλες !! εγω 29 και με το καλο γενναω τον αυγουστο ....

να παω την αληθεια ζηλευω οσες γινατε πιο νεες μανουλες ...εμενα η μαμα μου ειναι πολυ νεα 48 χρονων και ειναι ο ανθρωπος μου !!!

0sb2p3.png

Link to comment
Share on other sites

μια χαρα κουκλες !! εγω 29 και με το καλο γενναω τον αυγουστο ....

να παω την αληθεια ζηλευω οσες γινατε πιο νεες μανουλες ...εμενα η μαμα μου ειναι πολυ νεα 48 χρονων και ειναι ο ανθρωπος μου !!!

και μενα ειναι 58 αλλα μοιαζει με 48!
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

E ειναι γνωστο καλε...

αμα θελεις ορεξη να υπαρχει κ προλαβαινεις ανετα....

 

εννοεται οτι ολες οσες ρωτησατε "πιανεστε"..

παντως χαιρομαι που υπαρχει ανταποκριση καλως σας βρηκα λοιπον...

ειναι ωραιο να βλεπεις οτι η μητροτητα ειναι παντως ηλικιας κ πως ακομα

κ οι νεοτερες ηλικιες δινουν βαση σε αυτο κ δεν υπαρχει μονο μεγαλο ποσοστο εκτρωσεων σε αυτες τις ηλικιες..

σιγουρα καποιες φορες ειναι ισως απαραιτητο αλλα

βλεποντας το αποτελεσμα μετα κ τα οσα σου προσφερει ξεχνας τελειως αυτη τη περιπτωση...

 

Eσεις που εχετε μικρη διαφορα με τη μαμα σας πως σας φαινεται..?

γιατι ακουω απο πολλους οτι "σαν αδερφια θα ειστε,, θα βγαινετε μαζι κλπ..."

αλλα ακουω κ απο αλλους οτι πολλες κοπελες που εχουν μικρη ηλικιακα διαφορα με τη μητερα τους ειχαν κ ανταγωνισμο μεταξυ τους...

σιγουρα μετραει το πως μεγαλωνεις απο μωρο αλλα θα με ενδιεφερε

κ η δικη σας αποψη σε αυτο...

KGDg.jpg8vqfp2.png
Link to comment
Share on other sites

γειά σας και απο εμένα!!! είμαι 27 και έχω μια κορούλα σχεδόν 4 χρονών!!! είναι τέλεια να είσαι μικρή μαμά!!! τώρα δεν το καταλαβαίνεις αλλά αργότερα.... ειδικά αν είναι και κορίτσι.... θα γαμπρίζουμε μαζί!!!

εγώ βλέπω από την μαμά μου που έχουμε 20 χρόνια διαφορά και είναι τέλεια!!! υπάρχει τελεια συννενόηση!!!

 

να χαίρεστε τα ζουζουνάκια σας!!!

Τα παιδιά θέλουν την αγάπη μας!!!!

 

fd1dp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

myiang μιας και εχουμε την ιδια ηλικια πως σου φαινεται που εγινες μικρη μανουλα, οι φιλες σου εχουν παιδακια? Εγω να πω την αληθεια ζοριστηκα στην αρχη δεν το περιμενα να ειναι τοσο δυσκολο το να εισαι μανουλα αλλα τωρα μια χαρα προσαρμοστηκα. Οι φιλες μου δεν εχουν παιδακια και η ζωη τους ειναι τελειως διαφορετικοι απο την δικη μου και εκει καπου χανομαστε ευτυχως που οι παρεες του αντρα μου εχουν παιδια και ετσι τα βρισκουμε περισσοτερο με αυτους

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κορίτσια!

 

σχεδόν πριν από ένα μήνα έγινα 27...

το μωρό αύριο 5 μηνών!

 

με τη μαμά μου έχουμε 24 χρόνια διαφορά, πολύ καλά ήταν (κ είναι) αν και πιστεύω ότι το αν θα υπάρχει χάσμα ή όχι είναι περισσότερο θέμα χαρακτήρα του γονιού και λιγότερο θέμα ηλικίας. εντάξει, παίζει κ αυτό σε ένα βαθμό το ρόλο του, δε λέω...

 

ωστόσο έχω ακούσει κάτι απόψεις περι διαπαιδαγώγησης από κοπέλες της ηλικίας μου να τραβάς τα μαλλιά σου... ούτε 60αρα γεροντοκόρη...

 

(Άσχετο αλλά γιατί ενώ εγώ γράφω κεφαλαία μετά από την τελεία, μου τα βγάζει μικρά;;;thinking-020.gif )

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...