Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Μετά από πόσο καιρό προσπαθειών μείνατε έγκυος?


Μετά απο πόσο καιρό προσπαθειών μείνατε έγκυος?  

2.439

  1. 1. Μετά απο πόσο καιρό προσπαθειών μείνατε έγκυος?

    • σχεδόν αμέσως
      1016
    • μετά από έξι μήνες εώς ένα χρόνο
      490
    • μετά από ένα χρόνο εώς δύο χρόνια
      296
    • μετά από δύο εώς τρία χρόνια
      317
    • μετά από περισσότερα χρόνια
      11


Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους!!!είναι η πρώτη μου ανάρτηση στο forum..είμαι 27 χρονών και έχει λίγο καιρό που έχουμε αποφασίσει με τον ανθρωπό μου να κάνουμε και εμείς ένα μωράκι!!!:P...λέμε να ξεκινήσουμε τις προσπάθειές μας απο αυτον τον μήνα διότι λόγο κάποιου μικρο προβλήματος υγιέιας χρειάστηκε να πάρω αντιβίωση και δεν θάλαμε να συμπιπτει!!απλά αγχώθηκα λιγάκι διότι εγω το είχα στο μυαλό μου κάτι τελείως απλό και όμως όπως διαπιστώνω δεν είναι και τόσο!!θα ήθελα λοιπόν τις συμβουλές σας όσο αφορα τις προσπάθειες και γενικότερα τι θα πρέπει να κάνω ώστε να μπορέσουμε να αποκτήσουμε και εμείς ένα τόσο ΜΕΓΑΛΟ δώρο!!!Υ.Γ. εχω ήση κλείσει ραντεβου με τον γυναικολόγο για τεστ ΠΑΠ και λέω να τον ενημερώσω και για τις προθέσεις μας!!σας ευχαριστω πολύ πολύ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 5,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα σε όλους!!!είναι η πρώτη μου ανάρτηση στο forum..είμαι 27 χρονών και έχει λίγο καιρό που έχουμε αποφασίσει με τον ανθρωπό μου να κάνουμε και εμείς ένα μωράκι!!!:P...λέμε να ξεκινήσουμε τις προσπάθειές μας απο αυτον τον μήνα διότι λόγο κάποιου μικρο προβλήματος υγιέιας χρειάστηκε να πάρω αντιβίωση και δεν θάλαμε να συμπιπτει!!απλά αγχώθηκα λιγάκι διότι εγω το είχα στο μυαλό μου κάτι τελείως απλό και όμως όπως διαπιστώνω δεν είναι και τόσο!!θα ήθελα λοιπόν τις συμβουλές σας όσο αφορα τις προσπάθειες και γενικότερα τι θα πρέπει να κάνω ώστε να μπορέσουμε να αποκτήσουμε και εμείς ένα τόσο ΜΕΓΑΛΟ δώρο!!!Υ.Γ. εχω ήση κλείσει ραντεβου με τον γυναικολόγο για τεστ ΠΑΠ και λέω να τον ενημερώσω και για τις προθέσεις μας!!σας ευχαριστω πολύ πολύ

Γεια σου Dorry καλως ηρθες ειμαι και εγω νεα στο φορουμ!Ειμαι κι εγω 27 χρονων και εχω ηδη ενα κοριτσακι 9 μηνων!Λοιπον για την αντιβιωση πολυ καλα κανατε και αποφασισατε να μην συμπιπτει η προσπαθεια σας μαζι με τα χαπια.καλο θα ηταν να εχεις κανει ηδη το τεστ παπ πριν ξεκινησετε γιατι ισως να υπαρχει κατι το οποιο ειναι καλυτερα να κατπολεμηθει πριν μεινεις εγκυουλα!σου ευχομαι τα καλυτερα παντως!Μην αγχωνεσαι και μην το σκεφτεσαι ολα θα πανε καλα!το παν ειναι να εισαι ετοιμη να κανεις μπεμπακι!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ...να σου ζήσει το μωράκι σου!!!!ναι και εγω έτσι πιστεύω εχω ήδη κλείσει ραντεβου για ΠΑΠ. θα το συζητήσω και με τον γιατρό μου και τι να πω ελπίζω να πάνε όλα καλα!!εσύ μετα απο πόσες προσπάθειες έμεινες εγκυος?

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Dorry καλως ηρθες ειμαι και εγω νεα στο φορουμ!Ειμαι κι εγω 27 χρονων και εχω ηδη ενα κοριτσακι 9 μηνων!Λοιπον για την αντιβιωση πολυ καλα κανατε και αποφασισατε να μην συμπιπτει η προσπαθεια σας μαζι με τα χαπια.καλο θα ηταν να εχεις κανει ηδη το τεστ παπ πριν ξεκινησετε γιατι ισως να υπαρχει κατι το οποιο ειναι καλυτερα να κατπολεμηθει πριν μεινεις εγκυουλα!σου ευχομαι τα καλυτερα παντως!Μην αγχωνεσαι και μην το σκεφτεσαι ολα θα πανε καλα!το παν ειναι να εισαι ετοιμη να κανεις μπεμπακι!!!!!!!

 

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ...να σου ζήσει το μωράκι σου!!!!ναι και εγω έτσι πιστεύω εχω ήδη κλείσει ραντεβου για ΠΑΠ. θα το συζητήσω και με τον γιατρό μου και τι να πω ελπίζω να πάνε όλα καλα!!εσύ μετα απο πόσες προσπάθειες έμεινες εγκυος?

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ...να σου ζήσει το μωράκι σου!!!!ναι και εγω έτσι πιστεύω εχω ήδη κλείσει ραντεβου για ΠΑΠ. θα το συζητήσω και με τον γιατρό μου και τι να πω ελπίζω να πάνε όλα καλα!!εσύ μετα απο πόσες προσπάθειες έμεινες εγκυος?

Ολα θα πανε καλα κοπελα μου σε ευχαριστω πολυ ευχομαι συντομα και στα δικα σου!Εγω ΤΕΡ ειχα 23-5-2012 και μεσα στον Ιουνιο εμεινα εγκυος.Μεσα σε ενα κυκλο ουσιαστικα...ασε μετα αγχος το περιμενα πολυ αυτο το μωρακι τεστ στο τεστ,τεστ στο τεστ οοοοοοοοοοοολα αρνητικα :evil::evil::evil: ενω ημουν εγκυος!Τωρα εχω ξεκινησει προσπαθειες για δευτερο!:wink:;-):wink:;-)

Ειναι τελεια εμπειρια θελω πολλα μωρακια!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Στον πρώτο μήνα προσπαθειών, αλλά δυστυχώς δεν πήγα καλά. Παλλινδρόμησε. Μετά απο εξετάσεις κτλ. αρχίσαμε πάλι να προσπαθούμε... Είμαστε στην αναμονή τώρα......

Link to comment
Share on other sites

Ολα θα πανε καλα κοπελα μου σε ευχαριστω πολυ ευχομαι συντομα και στα δικα σου!Εγω ΤΕΡ ειχα 23-5-2012 και μεσα στον Ιουνιο εμεινα εγκυος.Μεσα σε ενα κυκλο ουσιαστικα...ασε μετα αγχος το περιμενα πολυ αυτο το μωρακι τεστ στο τεστ,τεστ στο τεστ οοοοοοοοοοοολα αρνητικα :evil::evil::evil: ενω ημουν εγκυος!Τωρα εχω ξεκινησει προσπαθειες για δευτερο!:wink:;-):wink:;-)

Ειναι τελεια εμπειρια θελω πολλα μωρακια!!!!!

 

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!αντε σου εύχομαι και το δευτερό μωράκι να έρθει τόσο γρήγορα όσο το άλλο!!σε ευχαριστώ πάντως με ενθάρρυνε η συζητησή μας....:-P

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!αντε σου εύχομαι και το δευτερό μωράκι να έρθει τόσο γρήγορα όσο το άλλο!!σε ευχαριστώ πάντως με ενθάρρυνε η συζητησή μας....:-P

 

Καλημερα!!!Οτι απορια εχεις μην δυστασεις να μου στειλεις και προσωπικο μηνυμα εαν θελεις...Τελικα πηγες στον γιατρο σου;Εγω αδιαθετισα σημερα αλλα οκ δεν αγχονωμαι...κουραζομαι πολυ υ με την μκρη

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!!Οτι απορια εχεις μην δυστασεις να μου στειλεις και προσωπικο μηνυμα εαν θελεις...Τελικα πηγες στον γιατρο σου;Εγω αδιαθετισα σημερα αλλα οκ δεν αγχονωμαι...κουραζομαι πολυ υ με την μκρη

 

Δεν πειράζει που θα πάει?θα έρθει!!!εγω σήμερα είναι να πάω θα σου στείλω μνμ να σου πω!!!και πάλι σε ευχαριστώ φιλάκια

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια!Λοιπον ειμαι κι εγω 27 χρονων και ευχομαι με μια τελειομηνη εγκυμοσυνη μια και ειμαι εγκυος ξανα!(η πρωτη ηταν αποτυχια καθως παλλινδρομη αλλα δεν πτοουμαστε!)Dorry αν κανεις καποια βασικα πραγματα οσο αναφορα την ενημερωση της καταστασης της υγειας σου οπως test pap και καποιες αιματολογικες που θα σου πει ο ειδικος δεν χρειαζεται κατι αλλο απο την στιγμη που αρχιζεις τωρα κ δεν εχει διαπιστωθει τιποτα ακομα.Εγω προσπαθουσα την πρωτη φορα με τον αντρουλη μου ενα χρονο!Με επιασε το αγχος οτι κατι εχω κ δεν πιανω..μετα ηρθαν οι προετοιμασιες του γαμου,ξεχαστηκα και τσουπ!Εμεινα!Ενταξει δεν κρατησε αλλα μου εφυγε το αγχος!Παντερυτηκαμε τον αυγουστο και τωρα ξανα ειμαι εγκυος 6 εβδομαδων..:DΘελω να σου πω να το απολαυσεις:lol: και δεν θα αγχωνεσαι καθολου!!Ειμαστε μικρες ουτως η αλλως!Και Βεβαια λυσε το μικροπροβληματακι που εχεις,παρε την αντιβιωση σου και ξεκινα μετα τις προσπαθειες!Και βεβαια να ξερεις κατι σημαντικο.Δεν κανουμε ωορηξια καθε μηνα!Το διαπιστωσα οταν ειχα παει για τεστ παπ και δεν ειχα και μου προτεινε ο γιατρος να ξαναπαω τον αλλο μηνα να δει αν θα κανω(επειδη με ειδε και αγχωθηκα).Πηγα λοιπον τον αλλο μηνα και βλεπουμε ενα ωαριο μα τι ωαριο!!!Μου κανει:Αν εχεις επαφες αυτες τις 3 ημερες μπορει τον αλλο μηνα να εισαι εγκυος!Και οντως εμεινα!Να το χεις και αυτο στο πισω μερος του μυαλου σου! ;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

geia sas koritsia eimai kenouria sto foroum. prospa8w kai egw gia paidaki edw kai 4 mhnes me ton andra mou alla akoma tpt eimai 25 xronon exoun perasei 4 mhnes kai anxwnome eseis ti lete????:-(

 

οχι βεβαια! το αγχος κανει πολυ κακο! να χετε συχνα επαφες κ ολα θα γινουν!

9Kmap2.png

 

 

lupip2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια!Λοιπον ειμαι κι εγω 27 χρονων και ευχομαι με μια τελειομηνη εγκυμοσυνη μια και ειμαι εγκυος ξανα!(η πρωτη ηταν αποτυχια καθως παλλινδρομη αλλα δεν πτοουμαστε!)Dorry αν κανεις καποια βασικα πραγματα οσο αναφορα την ενημερωση της καταστασης της υγειας σου οπως test pap και καποιες αιματολογικες που θα σου πει ο ειδικος δεν χρειαζεται κατι αλλο απο την στιγμη που αρχιζεις τωρα κ δεν εχει διαπιστωθει τιποτα ακομα.Εγω προσπαθουσα την πρωτη φορα με τον αντρουλη μου ενα χρονο!Με επιασε το αγχος οτι κατι εχω κ δεν πιανω..μετα ηρθαν οι προετοιμασιες του γαμου,ξεχαστηκα και τσουπ!Εμεινα!Ενταξει δεν κρατησε αλλα μου εφυγε το αγχος!Παντερυτηκαμε τον αυγουστο και τωρα ξανα ειμαι εγκυος 6 εβδομαδων..:DΘελω να σου πω να το απολαυσεις:lol: και δεν θα αγχωνεσαι καθολου!!Ειμαστε μικρες ουτως η αλλως!Και Βεβαια λυσε το μικροπροβληματακι που εχεις,παρε την αντιβιωση σου και ξεκινα μετα τις προσπαθειες!Και βεβαια να ξερεις κατι σημαντικο.Δεν κανουμε ωορηξια καθε μηνα!Το διαπιστωσα οταν ειχα παει για τεστ παπ και δεν ειχα και μου προτεινε ο γιατρος να ξαναπαω τον αλλο μηνα να δει αν θα κανω(επειδη με ειδε και αγχωθηκα).Πηγα λοιπον τον αλλο μηνα και βλεπουμε ενα ωαριο μα τι ωαριο!!!Μου κανει:Αν εχεις επαφες αυτες τις 3 ημερες μπορει τον αλλο μηνα να εισαι εγκυος!Και οντως εμεινα!Να το χεις και αυτο στο πισω μερος του μυαλου σου! ;)

Σε ευχαριστω πολύ πολυ..ναι εντάξει οκ με το θεματάκι πήγα και στον γιατρο έκνα και το παπ και τώρα αρχίζουν τα δύσκολα αλλά πολύ απολαυστικα κατα τα άλλα..:-P:-P:-P...σου εύχομαι ότι καλύετρο και να έχεις μια υπέροχη χαλαρή και ήρεμη εγκυμοσύνη!!!

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια...και εγω περιπου στο 3μηνο εμεινα εγκυος...ειχα επαφες στις γονιμες μερες που λενε .το πρωτο 2μηνο και με αγχος (ελεγα του αντρα μου παμε παμε ειναι οι καλες μερες)και τιποτα επερνα τεστ και τιποτα...οταν πηγα στον γιατρο του λεω μα ηρθα σε επαφη 4φορες αυτην την εβδομαδα (την γονιμη) και τιποτα καιτι τρεχει γιατρε και μου λεει με 4φορες μονο σε αυτην την εβδομαδα και τοσο γρηγορα εσυ θελεις να μεινεισ εγκυοσ??? πρωτον μεχρι ενα χρονο ειναι φυσιολογικο και με αρκετεσ επαφεσ μεσα στον μηνα ανεξαρτητου γονιμων ημερων απο εκει και κατω ψαχνεσαι .τον 3μηνα που το αφησα λιγο στην τυχη του και ειπα οχι δεν θα αγχωνομαι θα ευχαριστιεμαι τις στιγμες με τον αντρα μου τι εχω παθει??θα ερθει απο μονο του...και παρολο που ηρθαμε σε επαφη σε ασχετες μερες τσουπ εμεινα εγκυος...θελω να πω οτι δεν ξερεις καθε μηνα ποτε μπορεισ να κανεις ωορεξια και δεν πολυ ισχυει αυτο με τις γονιμες μερες...γιατι μπορει να παλευεις σε λαθος μερες και να περναει ο καιροσ και να αγχωνεσαι χωρις λογο στην ουσια.....εγω ας πουμε μετα απο περιοδο εμεινα εγκυος παρολο που εχω σταθερο κυκλο..πρεπει λοιπον ευχαριστιομαστε τις στιγμες με τον συντροφο μας με πιο συχνες επαφες χωρις αγχος (οχι καθε μερα πρωτον δεν γινεται χα χα χα και δευτερον ουτε αυτο ειναι σωστο γιατι δεν προλαβαινουν τα ανανεωθουν τα σπερματοζωαρια)και οταν δεν υπαρχει καποιο προβλημα θα ερθει......

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα.. μα γιατι??γιατι δεν μενω εγκυος?? απο τον απριλη προσπαθουμε με τον αντρα μου..βεβαια μεχρι κ τον αυγουστο που παντρευτηκαμε ειχαμε τρελο αγχος γιατι σε 4 μηνες και φτιαξαμε σπιτι κ καναμε γαμο..οποτε δεν το υθπολογιζω γιατι περασαμε πιεση κ οχι συχνες επαφες.. αλλα απο τον σεπτεμβρη μεχρι τωρα τιποτα???? γιατι???χθες παλι αδιαθετησα..φφφφ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπερα.. μα γιατι??γιατι δεν μενω εγκυος?? απο τον απριλη προσπαθουμε με τον αντρα μου..βεβαια μεχρι κ τον αυγουστο που παντρευτηκαμε ειχαμε τρελο αγχος γιατι σε 4 μηνες και φτιαξαμε σπιτι κ καναμε γαμο..οποτε δεν το υθπολογιζω γιατι περασαμε πιεση κ οχι συχνες επαφες.. αλλα απο τον σεπτεμβρη μεχρι τωρα τιποτα???? γιατι???χθες παλι αδιαθετησα..φφφφ...

 

Υπομονή καλή μου!! Καταρχήν, έχε υπόψη σου ότι θεωρείται απολύτως φυσιολογικό να προσπαθούν τα ζευγάρια μέχρι περίπου 1 χρόνο. Παρόλα αυτά κάτι που μπορώ να σε συμβουλέψω εγώ είναι να μιλήσεις με το γυναικολόγο σου, αν δεν το έχεις κάνει ήδη. Μπορεί να σου γράψει κάποιο συμπλήρωμα (πχ φυλλικό οξύ) ή να σου προτείνει κάτι τελοσπάντων. Εγώ πήγα πρωτού ξεκινήσουμε τις προσπάθειες, έκανα ΠΑΠ και μου έγραψε και γενικές αίματος να δούμε πού βρίσκεται ο αιματοκρίτης μου και το σίδηρο, που παίζουν μεγάλο ρόλο και μου έγραψε συμπληρώματα.

KUISp2.png
Link to comment
Share on other sites

το φυλλικο οξυ δε συνδεεται με γονιμοτητα, απλα οταν μεινει η γυναικα εγκυος βοηθα πολυ το εμβρυο.

 

Παντως, οντως μην απογοητευσαι! Μπορεις να κανεις καμια εξεταση για θυρεοειδη κ ζαχαρο, καλλιεργεια κολπικου υγρου κ γενικη αιματος. Ειναι εξετασεις που αν το καλοσκεφτεις πρεπει να τις κανουμε μια φορα τον χρονο τουλαχιστον! Καντες κ συνεχιστες τις προσπαθειες! μην απογοητευεσαι!

9Kmap2.png

 

 

lupip2.png

Link to comment
Share on other sites

το φυλλικο οξυ δε συνδεεται με γονιμοτητα, απλα οταν μεινει η γυναικα εγκυος βοηθα πολυ το εμβρυο.

 

Παντως, οντως μην απογοητευσαι! Μπορεις να κανεις καμια εξεταση για θυρεοειδη κ ζαχαρο, καλλιεργεια κολπικου υγρου κ γενικη αιματος. Ειναι εξετασεις που αν το καλοσκεφτεις πρεπει να τις κανουμε μια φορα τον χρονο τουλαχιστον! Καντες κ συνεχιστες τις προσπαθειες! μην απογοητευεσαι!

 

καλημερα dimitra εγω εχω 1,5 χρονο που προσπαθω και ακομα τιποτα, περνω και εγω απο την αρχη το φυλλικο οξυ και εχεισ δικαιο σε αυτο που λες. εμεισ εχουμε θεμα με το σπερμα, εχει χαμηλη κινητικοτητα. καναμε θεραπεια με βιταμινεσ τιποτα οωσ. τωρα εχει 3 μηνεσ περνει serpafar και θα κανουμε επανεξεταση τελοσ του μηνα αν δεν ειμαι εγκυος, μακαρι να γεινει το θαυμα τον χριστουγεννων και για μενα αλλα και για ολα τα κοριτσια που προσπαθουν.

Link to comment
Share on other sites

το φυλλικο οξυ δε συνδεεται με γονιμοτητα, απλα οταν μεινει η γυναικα εγκυος βοηθα πολυ το εμβρυο.

 

Παντως, οντως μην απογοητευσαι! Μπορεις να κανεις καμια εξεταση για θυρεοειδη κ ζαχαρο, καλλιεργεια κολπικου υγρου κ γενικη αιματος. Ειναι εξετασεις που αν το καλοσκεφτεις πρεπει να τις κανουμε μια φορα τον χρονο τουλαχιστον! Καντες κ συνεχιστες τις προσπαθειες! μην απογοητευεσαι!

 

Δήμητρα, δεν είπα ότι συνδέεται με τη γονιμότητα, ωστόσο προτείνεται από πολλούς γιατρούς ακόμα και πριν ξεκινήσει η εγκυμόσυνη καθώς προλαμβάνει ανωμαλίες του εμβρύου (= πιθανότητα αποβολής από τις πρώτες κιόλας μέρες της σύλληψης) και επίσης, πέραν του εμβρύου, έχει να κάνει με το αίμα (πολύ επιστημονικά το έθεσα :-D ). Εν πάσει περιπτώσει, ο γιατρός της κάθε κοπέλας είναι σε θέση να της πει τι πρέπει να πάρει από συμπληρώματα και γιατί. Άρα, όπως προείπα, μια επίσκεψη στο γυναικολόγο είναι κατά τη γνώμη μου απαραίτητη, αν μη τι άλλο για να τους εξηγήσει και κάποια πράγματα που ίσως τους διαφεύγουν (εμένα μου είχε δώσει μέχρι και ...οδηγίες για "σωστές προσπάθειες"...)

KUISp2.png
Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Εμείς έπειτα από 5 μήνες και πάνω που είχα αρχίσει να απογοητεύομαι και να το ψάχνω. Ακόμη πιστεύω πως δεν είμαι και η πιο γόνιμη γυναίκα του πλανήτη καθώς ο άντρας μου είναι κάτι παραπάνω από καρπερός, σύμφωνα με τις εξετάσεις!!!!:D:D:D:-P

2t7wp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

εμεις τα καταφεραμε σε 1 χρονο. γυρισαμε σε 2-3 γιατρους καναμε ολες τις εξετασεις! τπτ μια χαρα! τελικα για την ιστορια με κλομιφαινη τα καταφεραμε. καλη επιτυχια σε ολες!

Link to comment
Share on other sites

Η συλληψη ειναι θέμα τύχης κ ψυχολογίας!εμεις προσπαθούσαμε 2-3 μήνες με τεστ ωορηξιας αλλα τπτ.. Μου χε γίνει εμμονή.μολις πήγα στο γιατρό για ενα τεστ ΠΑπ κ υποτίθεται μου βρήκε κατι που ήθελε εγχείρηση γιατι εμπόδιζε τη συλληψη κ το βγάλαμε απ το μυαλό μας για εκείνο το μηνα..τον ίδιο μηνα έμεινα έγκυος κ φυσικά άλλαξα γιατρό γιατι τζάμπα εγχείρηση θα κανά!!!!!ξεανχοςου σου κανε τα τεστακια για να εισαι μέσα στις μερες κ ειναι θέμα χρόνου!!! Τελικά η 1η εγκυμοσυνη δν πήγε καλα όμως η 2η ήρθε παλι σε ενα μηνα!! Ολα ειναι στο μυαλό μας!!

Link to comment
Share on other sites

Εγω εμεινα εγκυος σχεδον 1 χρονο μετα.Οταν μετα απο τον 10ο μηνα προσπαθειας νομιζα οτι κατι εχω και οτι θα παω για εξετασεις το εβγαλα απο το μυαλο μου και ηρθε!!!Τωρα ειμαστε στον 1ο μηνα που προσπαθουμε για το 2ο μωρακι.

FgNep2.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...