Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

μαμαδες-βολτα


τελευταια φορα που βγηκατε μονη  

790

  1. 1. τελευταια φορα που βγηκατε μονη

    • βγαινω πολυ συχνα,σχεδον καθε μερα
    • μια φορα τη βδομαδα
    • μια φορα το μηνα
    • μια φορα το τριμηνο
    • πολυ σπανια,ζητημα να το χω κανει 2-3 φορες το πολυ
    • δεν εχω βγει ποτε χωρις μωρο και συζηγο απο τη μερα που γεννησα


Recommended Posts

Ψήφισα 1 φορά την εβδομάδα… (μη σας πω και 2) πάω με την αδελφή μου για καφέ πριν πάρουμε τα παιδιά από το σχολείο… Τον μικρό τον κρατάει ο πεθερός μου… Όσο για βράδυ…. Μία φορά βγήκα μόνη μου (στα 5 χρόνια)… είχα τύψεις πριν αλλά οι συμφορουμίστριες με κάνανε να τις ξεπεράσω και πέρασα σούπερ!!!!! :D

Θέλω να βαρεθώ και δεν προλαβαίνω…

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 101
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα σας εγώ και πρην παντρευτώ είχα την νοοτροποία πως η θα βγω με την σχέση μου η άντε να πάω για κανά καφέ με καμία φίλη για ποτό όμως δεν μου άρεσε ποτέ η ιδέα ούτε να πάω με φίλη ούτε να πάει αυτός!!Ευτυχώς και ο άντρας μου είναι της ίδιας λογικής οπότε τα έχουμε βρει μία χαρά!Απο την στιγμή που γέννησα βγαίνουμε ή και οι τρείς ή εγώ με τον μπέμπη οι δυό μας σε κανά παιδότοπο!Γενικά πείτε με ιδιότροπη αλλά ποτέ δεν μου άρεσε να είναι πολύ ελεύθερα τα πράγματα σε μία σχέση!Βέβαια το παν είναι να έχει κοινά θέλω το ζευγάρι τότε όλα είναι καλά!!!:P

RUx9p2.png

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...