Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΤΙ εχω φτιάξει ως τωρα!!!!!


vickytsoch

Recommended Posts

ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΑ !!!!! ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

Επειδή θες κάτι να ακούσεις...Μπορείς μέσα στην διαφάνεια να ρίξεις χρυσόσκονη ή άλλα μικρούλια χαντάκια για να δώσει κάτι....

Στα χωνάκια μου άρσε όπως έχεις στείσει τα γράμματα , μου άρεσε πάραπάραπολύ, ή παραμάνα όμως τι κάνει στο χωνάκι??

 

Τα βραχιολάκιασου είναι υπέροχα !!!!!

εχω ενα μπεμπουλινι ομορφο γλυκο κουκλινι!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 89
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλε τι να μην μας αρεσει!!!ολα τελεια ειναι και πολυ πρωτοτυπα! μακαρι να επαιρνα και εγω βραχιολακι...

 

καλημερα ασχετο με το θεμα αλλα ειδα την κορη σου και ειναι φτυστη με την δικη μου μονο που ειναι πιο μικρη και εχει λιγο πιο κοντο μαλλι απο την δικη σου :D

επαθα πλακα τωρα....

 

για κοιτα μηπως μοιαζουμε κιολας... Μπας και εισαι η διδυμη αδερφη που πάντα ηθελα????

 

Κορίτσια κάντε τεστ DNA !!!!!!! Μην έχετε καμία εμπιστοσύνη στους άντρες!!

εχω ενα μπεμπουλινι ομορφο γλυκο κουκλινι!

Link to comment
Share on other sites

κατερινα..

 

εχω φτιαξει απο χαρτονι μακετας, ντυμενο με χαρτι (εγω εβαλα γκοφρε αλλα δεν ηταν καλη ιδεα, καλυτερα γλασε..) και κολλημενα πάνω αυτοκολητα απο το jumbo με ψαρακια και γοργονες, δυο... "ταμπλω"..

 

αυτα θα τα βάλω μπροστά απο τα καλαθια με τις μπομπονιερες...

 

th_SV101629.jpg

 

th_SV101628.jpg

----------------------------------

 

σε γυαλινα τετραγωνα θα βαλω μεσα χαρτι γκοφρε και γυρω γυρω κορδέλα ζικ ζακ για κυμμα. Θα φτιαξω κι άλλα μεγεθη ψαρακια απο πηλο και σε άλλο χρωμα και θα τα στηριζω όπως στη φωτό..

 

θα φτιαξω 4 τετοια, που πριν τη βαφτιση θα μπουν στα σκαλια και μετα τη βαφτιση θα μπουν πάνω στα 4 τραπεζια που θα εχουμε μετα. (μετα θα εχουμε ορθιο μπουφε αλλα θα υπαρχουν 4 τραπεζια για να ακουμπαν τα ποτηρια και πιατα..)

 

th_SV101630.jpg

 

ακόμα φτιαχνω ενα καραβι αλλα αυτο θα αργησω λίγο...

 

ενταξει Κατερινα????

Link to comment
Share on other sites

καλε τι να μην μας αρεσει!!!ολα τελεια ειναι και πολυ πρωτοτυπα! μακαρι να επαιρνα και εγω βραχιολακι...

 

καλημερα ασχετο με το θεμα αλλα ειδα την κορη σου και ειναι φτυστη με την δικη μου μονο που ειναι πιο μικρη και εχει λιγο πιο κοντο μαλλι απο την δικη σου :D

επαθα πλακα τωρα....

 

για κοιτα μηπως μοιαζουμε κιολας... Μπας και εισαι η διδυμη αδερφη που πάντα ηθελα????

 

sv101620.jpg

 

 

Eκτος απο κουκλα!! καλα πιο κουκλα η κορακλα σου

εισε και πολυ χρισοχερα

μπραβω ολα πολυ καλα τα εχεις κανει

ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ!!

ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΓΛΥΚΙΑ ΜΑΝΟΥΛΑ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

...πω, πω! Τί να πώ? Μπράβο βρε vickytsoch! Φανταστικά και αυτά που θα βάλεις μπροστά στα καλάθια (φαντάζομαι για να δώσεις χρώμα, ε?), αλλά και τα γυάλινα διακοσμητικά με τα ψαράκια! Μπράβο και πάλι μπράβο!!! :D

t6c4p3.pngXRnsp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο! Ειναι ολα πολυ ομορφα!! Ειδικα αυτο που εφτιαξες για τις μπομπονιερες με τις γοργονες,ειναι υπερπαραγωγη! Με το καλο η βαφτιση!!

 

Υ.Γ. Τελεια η υπογραφη σου! Ειναι οντως σκληρο να εισαι μωρο :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

τι να πω...

 

μεχρι τον πειραια μπορει κατι να θυμιζω, στην κερκυρα όμως? πηγα 1 φορα στα 12 μεχρι το λιμανι και παλι πισω...

Link to comment
Share on other sites

Ένα θα σου πω, για να τα κάνεις όλα αυτά δεν θέλει μόνο χέρι, θέλει και φαντασία να τα στήσεις!! Αλλά είναι στο πακέτο που λέγεται "ταλέντο", που λέει και μια φίλη μου...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αφηστε γιατι ειμαι να σκασω....

 

οταν παραγγειλα τις κουπες για τις παιδικες μπομπονιερες, η κυρια μου ειπε οτι εχουν 7ποντους υψος και οτι ειναι μικρες, παιδικες..

 

εεε.... δεν περιμενα τοσο....

 

μιλαμε ειναι στρουμφοκουπα... εκτος του οτι ειναι 7 ποντους, εχουν διαμετρο 6 ποντους και φαινεται πολυ μικρη... Για ενα διπλό ελληνικο που λεει ο αντρας μου...

Θα βαλω φωτό όταν αγορασω και την οργατζα.. Καλα για τα χωνακια δεν το συζητώ... Αφου να φανταστειτε η κουπα χωραει μεσα στο χωνάκι... Το δοκιμασα αλλα δεν ειναι ωραιο. Κρυβεται ολο το σχεδιο απο τα ζωακια..

το μονο καλο στην ολη ιστορια ειναι οτι με 1 γλυφιτζουρακι και 3 καραμελες γεμιζει για χαρα μεσα η κουπα..

 

θα δω τι θα κανω..

 

και πανω που παρελαβα τις κουπες, πηγα στο Μουστακα εχτες και ειδα οτι ειχε φυσαρμονικες με 99 λεπτα... Ηταν το ονειρο μου πάντα να εχω φυσαρμονικες για μπομπονιερες... κριμα...

Link to comment
Share on other sites

αφηστε γιατι ειμαι να σκασω....

 

οταν παραγγειλα τις κουπες για τις παιδικες μπομπονιερες, η κυρια μου ειπε οτι εχουν 7ποντους υψος και οτι ειναι μικρες, παιδικες..

 

εεε.... δεν περιμενα τοσο....

 

μιλαμε ειναι στρουμφοκουπα... εκτος του οτι ειναι 7 ποντους, εχουν διαμετρο 6 ποντους και φαινεται πολυ μικρη... Για ενα διπλό ελληνικο που λεει ο αντρας μου...

Θα βαλω φωτό όταν αγορασω και την οργατζα.. Καλα για τα χωνακια δεν το συζητώ... Αφου να φανταστειτε η κουπα χωραει μεσα στο χωνάκι... Το δοκιμασα αλλα δεν ειναι ωραιο. Κρυβεται ολο το σχεδιο απο τα ζωακια..

το μονο καλο στην ολη ιστορια ειναι οτι με 1 γλυφιτζουρακι και 3 καραμελες γεμιζει για χαρα μεσα η κουπα..

 

θα δω τι θα κανω..

 

και πανω που παρελαβα τις κουπες, πηγα στο Μουστακα εχτες και ειδα οτι ειχε φυσαρμονικες με 99 λεπτα... Ηταν το ονειρο μου πάντα να εχω φυσαρμονικες για μπομπονιερες... κριμα...

 

Προτινόμενες λύσεις:

1. Αν οι παιδικές σου μπομπονιέρες είναι λίγες π.χ 20 τότε κράτα τις κούπες και αγόρασε την φυσαρμόνικα που γουστάρεις. Τις κούπες μπορείς να τις δώσεις σαν δωράκια στα παιδιά που θα έρθουν στα γεννέθλια του παιδιού σου!! - όταν έρθει η ώρα!!

2. Κράτα τις κούπες και αγόρασε μικρά πουγκάκια από οργάντζα και βάλε μέσα 5-7 κουφέτα ή smarties για να συνοδέψεις τις κούπες. Το χωνάκι δώστο ξεχωριστά... θα χαρούν πολύ τα πιτσιρίκια που θα πάρουν 2 πραγματάκια!!!

3. Πιες 2-3 ουίσκια μήπως και σκεφτείς κάτι πιο έξυπνο!!!!

εχω ενα μπεμπουλινι ομορφο γλυκο κουκλινι!

Link to comment
Share on other sites

Προτινόμενες λύσεις:

1. Αν οι παιδικές σου μπομπονιέρες είναι λίγες π.χ 20 τότε κράτα τις κούπες και αγόρασε την φυσαρμόνικα που γουστάρεις. Τις κούπες μπορείς να τις δώσεις σαν δωράκια στα παιδιά που θα έρθουν στα γεννέθλια του παιδιού σου!! - όταν έρθει η ώρα!!

2. Κράτα τις κούπες και αγόρασε μικρά πουγκάκια από οργάντζα και βάλε μέσα 5-7 κουφέτα ή smarties για να συνοδέψεις τις κούπες. Το χωνάκι δώστο ξεχωριστά... θα χαρούν πολύ τα πιτσιρίκια που θα πάρουν 2 πραγματάκια!!!

3. Πιες 2-3 ουίσκια μήπως και σκεφτείς κάτι πιο έξυπνο!!!!

 

 

καλα εγραψες με το 3 ειδικα!!! :lol:

l8gxp3.png 7SGKp3.png
Link to comment
Share on other sites

κοιτα να δεις...

 

οι κουπες ειναι 60... (σιγα μην καλεσω 60 παιδακια σε γενεθλια!!)

Τελικα θα τις κρατησω τις κουπες.. (τα ηπια τα ουισκι και εκει κατεληξα...)

 

λεω να σκεφτω κατι άλλο για τα χωνακια.. Ισως να τα γεμισω με καραμελικα και τα βαλω πανω στο τραπεζι ευχων.,.. Ισως κρατησω αυτα για τα γενεθλια και τα γεμισω ποπ-κορν..

 

θα σας βαλω φωτο συντομα...

Link to comment
Share on other sites

Βίκυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Χρόνια πολλά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Αλλαξε το φόρουμ και δεν έχω βρει τα θέματα που παρακολουθούσα!!!!!!! Τώρα σε ξαναβρήκα!!!!! Αντε έτοιμο το καράβι!!!!!!!! Χαχαχαχαχαχα, εγώ δεν έχω ετοιμάσει τίποτα!!!!! Ευτυχώς μόνο τα προσκλητήρια!!!! Η μπουμπού σου είναι καταπληκτική, τα μάγουλα δε, είναι για τσιμπημα!!!! Μπορεί να έχω χάσει κάποια επεισόδια με τις φωτό, αλλά είμαι σίγουρη πως όλα είναι τέλεια!!!! Αντε με το καλό και η βάπτιση!!!

Link to comment
Share on other sites

Εδώωωωωωω!!!!!!!! Μα έχω χάσει όλα τα θέματα που παρακολουθώ!!! Σιγά σιγά τα βρίσκω!! Κάτσε τώρα θυμήθηκα τις φωτο, τα είχα δει, και αυτά που θα βάλεις μπροστά από τα καλάθια που είχαν πάνω ψαράκια σε μπλέ χαρτόνι. Τα θυμάμαι! Αλλά τις φωτό τις έχεις σβήσει. Άυτό που με προβληματίζει είναι ότι δεν ξερω πως να στολίσω τα τραπέζια, ειλικρινά μου έρχεται να βάλω 2 μπαλόνια και να τελειώσει η υπόθεση. Δεν μου έρχεται κάτι άλλο πρωτότυπο. Λουλούδια και γυάλες με κεράκια κτλ δεν θέλω, τα έχω δεί και τα έχω ξαναδεί. Μου αρέσουν αλλά όχι για το δικό μας τραπέζι. Θα ανοίξω θέμα μπας και μου πουν τα κορίτσια κάτι που να αξίζει να κάνω!

Δώσε φιλιά στην μπουμπού σου και ψάξε να βρεις το θεμα μου, το ανοίγω τώρα!

Link to comment
Share on other sites

επειδη ειδα οτι οι εικονες στην προηουμενη σελιδα μας αφησαν χρονους..

 

τα ξαναβαζω εδω..

 

γλυφιτζουρια: th_SV101622.jpg

 

σελιδοδεικτες:th_SV101626.jpg

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...