Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Τι θα έκανες αν.... ;


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 1,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Όχι τις κάνω μόνη μου, είχα βάλει γυναίκα μόνο στις εγκυμοσύνες.

 

Τι θα έκανες αν σου έκανε ο άντρας σου δωρο έκπληξη ένα ταξίδι για Χριτούγεννα στη Βιέννη;

a63700a23b.png 87032dd023.png
Link to comment
Share on other sites

Όχι μόνη μου.

 

Τι θα έκανες άν ήθελες πάρα πολύ να βγείς για καφέ οικογενειακώς μαζί με το μωρό αλλά έβρεχε συνέχεια?

1.12.2008- Αντίκρυσα το φως της ζωής μου.

Link to comment
Share on other sites

όχι δε θα ήθελα να ταλαιπωρηθώ ούτε εγώ ούτε το μωρό, θα καθόμουν σπίτι

 

τι θα έκανες αν έπαιρνες ταξί για διαδρομή μακριά από το σπίτι σου και όταν έφτανες συνειδητοποιούσες ότι ξέχασες το πορτοφόλι και κάρτες σε άλλη τσάντα στο σπίτι;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Θα έπαιρνα τον άντρα μου και θα έδινα στον ταξιτζή τη διεύθυνση όπου ήταν για να πάει να πάρει τα χρήματα.

Τί θα έκανες αν μάθαινες οτι ο άντρας σου έχει ξώγαμο?

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα ηταν και το καλυτερο μου αλλα αφου εγινε δεν μπορει να αλλαξει!!!! Την γυναικα του Πασχαλη τη θυμαστε;;; Ελπιζω να μην καταντουσα ετσι!!!!!!:twisted::twisted::twisted:

Τι θα εκανες αν κερδιζες 1,000,000 € ;:P:p:p

Dz0Up3.png
Link to comment
Share on other sites

Θα καλούσα ένα ασθενοφόρο και θα το έπαιρνα αμέσως αγκαλιά να του παράσχω πρώτες βοήθειες.

 

....... αν σταθμευμένη σε φανάρι κάποιος σου καθάριζε το παμπριζ ενώ δεν ήθελες και μετά σου ζητούσε χρήματα?

1.12.2008- Αντίκρυσα το φως της ζωής μου.

Link to comment
Share on other sites

Εξαρταται την μερα, αν ημουν στα καλα μου, θα εδινα κατι...ψιλα!Αν οχι μπορει και να τον εβριζα.

Πως θα αντιδρουσες αν το παιδι σου, σου ανακοινωνε οτι θελει να παει σε μοναστηρι και δεν θελει η οικογενεια του να του σταθει εμποδιο, γιατι ειναι διακαης (δεν θυμαμαι πως γραφεται) του ποθος;;

Dz0Up3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Θα τον έπειθα να πάμε πρώτα σε ένα ψυχολόγο και μετά θα έλπιζα να του περάσει μόλις δει τη ζωή του μοναστηριού.

 

..... αν ήσουν έξω με το μωρό και έπιανε απότομα βροχή?

1.12.2008- Αντίκρυσα το φως της ζωής μου.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...