Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΚΑΡΟΤΣΑΚΙΑ SOS


rena

Recommended Posts


Διαφημίσεις


nika ευχαριστώ. Φαίνεται ωραίο. Πόσο το πήρες;

Κατερίνα κοίτα εδώ

http://www.ebaby.gr/ooooiaoa-iaaoaoeinuo/quinny-1-2-3.html

 

Σ'ευχαριστώ πάρα πολύ!! Εγώ ήθελα το STOKKE αλλά 800€ :shock: πολλά!! Και άμα σκεφτείς τα έξοδα γενικώς, σε πιάνει κρίση!! Προσανατολίζομαι για το peg-perego UNO.To quinny είναι φοβερό, αλλά εγώ δεν θέλω Τρίο..έχω από την αδερφή μου το καθίσμα για το αυτοκίνητο και πορτ μπεμπέ....

5Nstp3.png

 

 

vgDUp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ! ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΡΕΙ ΤΟ CHICCO FOR ME ΟΧΙ ΤΟ TRIO, ΤΟ ΑΠΛΟ. ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ Ο ΕΩΣ ΤΡΙΩΝ ΕΤΩΝ.ΑΛΛΑ ΑΠΟΡΩ ΠΩΣ ΧΩΡΑΕΙ ΤΟ ΤΡΙΧΡΟΝΟ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ!!! Η ΜΠΕΜΠΑ ΕΙΝΑΙ 5 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΤΗ ΧΩΡΑΕΙ ΤΣΙΜΑ ΤΣΙΜΑ. ΕΙΝΑΙ ΘΕΟΣΤΕΝΟ. ΜΑΣ ΤΟ ΕΚΑΝΑΝ ΔΩΡΟ ΜΟΛΙΣ ΓΕΝΝΗΣΑ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΠΟΛΥΨΑΧΤΕΙ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΡΟΤΣΙ. ΚΑΤΑ Τ'ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΟΚ, ΓΥΡΝΑΕΙ ΚΑΙ ΠΡΟΣ ΤΗ ΜΑΜΑ ΚΑΙ ΑΛΛΙΩΣ, ΕΧΕΙ ΠΟΔΟΣΑΚΟ ΚΛΠ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΕΥΡΥΧΩΡΟ. ΤΟ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ?

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια!!!

 

Θα ήθελα να πώ και γώ τη γνώμη μου.

 

Στον γιό μου είχα πάρει σαν πρώτο καροτσάκι το Venezia της Peg Perego.Με βόλεψε πολύ στην αρχή από άποψη ότι έβλεπα το μωρό μου.'Οταν όμως ο Κωνσταντίνος μεγάλωσε (1.5 χρονών) δεν μπορούσα να το κουνήσω, μου φαινόταν πολύ δύσκολο και δεν έστριβε εύκολα.Το πήγα στην μητέρα μου και πήρα πάλι peg perego (κολλημένη με αυτή τη μάρκα) το pliko p3.Δεν φαντάζεστε διαφορά.Ακόμα και τώρα που είναι 2,5 χρονών (14 κιλά) δεν με κουράζει καθόλου στην βόλτα.

Συστήνω ανεπυφύλακτα pliko.Δίνεις κάτι παραπάνω αλλά έχεις καρότσι για μια ζωή.Και τώρα που θα έρθει και το δεύτερο θα συνεχίσουμε τις βόλτες μας επειδή μπορεί ο Κωνσταντίνος μου να πατάει στη βάση για το δεύτερο παιδάκι.

:lol::lol::lol::lol:

:)Τρίτεκνη μαμά:)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα μόλις σήμερα παρέλαβα το Quinny buzz 3, 2009, breen +portbebe +παιδικό κάθισμα maxi cosi breen + καλαθάκι αγορών Quinny που είχα παραγγείλει από http://www.pingpong-online.de

Πλήρωσα συνολικά 732 ευρώ συμπεριλαμβανομένου με τα μεταφορικά.

 

Αναλυτικά.

Καταρχήν είναι όλα τέλεια, πολύ καλύτερα από ότι φαίνονται στο ίντερνετ (αυτό το χρώμα επείδή είναι καινούργιο δεν το είχα δει στην Ελλάδα), Τα προιόντα έκαναν 4 εβδομάδες να φύγουν από γερμανία και θεωρητικά 3-5 ημέρες να φτάσουν ελλάδα (εμένα έκαναν 15 ημέρες λόγω αποκλεισμού τελωνείου προμαχώνα από αγρότες καθός ερχόταν προφανώς οδικώς).

Μου τα έστειλα με μεταφορικη http://www.dpd.com ( η οποία σου δίνει ένα κωδικό του προιόντος όπου μπορείς ανά πάσα στιγμή να δεις που βρίσκεται-εμένα έκανε το δρομολόγιο γερμανία-αυστρία-ουγγαρία-βουλγαρία- ελλάδα ) ενώ στην Ελλάδα την διανομή κάνει η interattica.

 

Το καρότσι και τα άλλα προιόντα ήταν σε δύο μεγάλα δέματα ενώ ήταν πολύ καλά αμπαλαρισμένο ώστε δεν είχε ανάγκη από χτυπήματα.

 

Τέλος το http://www.pingpong-online.de ήταν άψογο στην συνεργασία του και μου απαντούσε σε όλα τα μαιλ που του έστειλα (χρειάστηκε να κάνω μια συμπληρωματική αγορά) και όλα έγιναν βάση χρονοδιαγράμματος

Όποια άλλη πληροφορία θέλετε, ευχαρίστως να απαντήσω

(πλήρωσα με προπληρωμένη κάρτα visa we buy της πειραιώς)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα μόλις σήμερα παρέλαβα το Quinny buzz 3, 2009, breen +portbebe +παιδικό κάθισμα maxi cosi breen + καλαθάκι αγορών Quinny που είχα παραγγείλει από http://www.pingpong-online.de

Πλήρωσα συνολικά 732 ευρώ συμπεριλαμβανομένου με τα μεταφορικά.

 

Αναλυτικά.

Καταρχήν είναι όλα τέλεια, πολύ καλύτερα από ότι φαίνονται στο ίντερνετ (αυτό το χρώμα επείδή είναι καινούργιο δεν το είχα δει στην Ελλάδα), Τα προιόντα έκαναν 4 εβδομάδες να φύγουν από γερμανία και θεωρητικά 3-5 ημέρες να φτάσουν ελλάδα (εμένα έκαναν 15 ημέρες λόγω αποκλεισμού τελωνείου προμαχώνα από αγρότες καθός ερχόταν προφανώς οδικώς).

Μου τα έστειλα με μεταφορικη http://www.dpd.com ( η οποία σου δίνει ένα κωδικό του προιόντος όπου μπορείς ανά πάσα στιγμή να δεις που βρίσκεται-εμένα έκανε το δρομολόγιο γερμανία-αυστρία-ουγγαρία-βουλγαρία- ελλάδα ) ενώ στην Ελλάδα την διανομή κάνει η interattica.

 

Το καρότσι και τα άλλα προιόντα ήταν σε δύο μεγάλα δέματα ενώ ήταν πολύ καλά αμπαλαρισμένο ώστε δεν είχε ανάγκη από χτυπήματα.

 

Τέλος το http://www.pingpong-online.de ήταν άψογο στην συνεργασία του και μου απαντούσε σε όλα τα μαιλ που του έστειλα (χρειάστηκε να κάνω μια συμπληρωματική αγορά) και όλα έγιναν βάση χρονοδιαγράμματος

Όποια άλλη πληροφορία θέλετε, ευχαρίστως να απαντήσω

(πλήρωσα με προπληρωμένη κάρτα visa we buy της πειραιώς)

 

Καλές βόλτες με το μωρό σου εύχομαι!

Να σαι καλα για την ενημέρωση!Είμαι ανάμεσα στο maclaren xlr από το pingpong και το inglessina zippy από το bimbomarket με τα αντίστοιχα καρεκλάκια τους. Θα πάω από βδομάδα σε κάνα μαγαζί εδώ να τα δω από κοντά πιο αναλυτικά να αποφασίσω. Πάντως οι πληροφορίες σου για το pingpong είναι πολύ χρήσιμες.

 

Να σε ρωτήσω ένα πραγματάκι;

Μπορείς να μου πεις πόσο χρεώνουν τα μεταφορικά; Δεν έχω καταλάβει ακριβώς από το site μιας και δεν έχω ολοκληρώσει καμία παραγγελία..Μην βρεθούμε προ εκπλήξεων..

Ευχαριστώ πολύ! :)

7/3/2009

28/5/2010

weijp2.png

Link to comment
Share on other sites

Και ακόμα: στα email τους έγραφες και σου έγραφαν στα γερμανικά ή στα αγγλικά? Γιατί δεν έχω ιδέα από γερμάνικα.. Αν είναι όμως έτσι όλο και κάποιον θα βρω που να ξέρει..

7/3/2009

28/5/2010

weijp2.png

Link to comment
Share on other sites

To email το έστελνα στα αγγλικά καθώς ουτε και εγώ ξέρω γερμανικά.

Σε παραγγελία νομίζω πάνω από 300 ευρώ τα μεταφορικά είναι δωρεάν. Επίσης όταν πληρώσα με προπληρωμένη κάρτα μου έκαναν επιπλέον έκπτωση 2% ενώ στο τέλος υπήρχε και άλλη μια έκπτωση 5 % όταν είχα παραγγείλει εγω ( οι τελικές τιμές φαίνονται λίγο πριν την τελική παραγγελια(

 

Κάνε μια δοκίμη χωρίς να ολοκληρώσεις την παραγγελία και θα δεις τα τελικά κόστη. Δεν υπάρχουν άλλες χρεώσεις (μυστικές ή φανερές)

Link to comment
Share on other sites

To email το έστελνα στα αγγλικά καθώς ουτε και εγώ ξέρω γερμανικά.

Σε παραγγελία νομίζω πάνω από 300 ευρώ τα μεταφορικά είναι δωρεάν. Επίσης όταν πληρώσα με προπληρωμένη κάρτα μου έκαναν επιπλέον έκπτωση 2% ενώ στο τέλος υπήρχε και άλλη μια έκπτωση 5 % όταν είχα παραγγείλει εγω ( οι τελικές τιμές φαίνονται λίγο πριν την τελική παραγγελια(

 

Κάνε μια δοκίμη χωρίς να ολοκληρώσεις την παραγγελία και θα δεις τα τελικά κόστη. Δεν υπάρχουν άλλες χρεώσεις (μυστικές ή φανερές)

 

Ευχαριστώ πολύ και πάλι!

Και κάτι ακόμα, πλήρωσες με προπληρωμένη κάρτα, έτσι δεν είναι; Την βγάζεις στην τράπεζα με το συγκεκριμένο ποσό της παραγγελίας; Πρώτα παραγγέλνεις και μετά αφού σου πούνε πόσο ακριβώς τότε πληρώνεις;

(Συγνώμη για τις πολλές ερωτήσεις, αλλά τώρα που σε βρήκα ευκαιρία είναι!!) :D:D:D

7/3/2009

28/5/2010

weijp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω μια προπληρωμένη κάρτα της πειραιώς που την φορτώνω εγώ με το ποσό που θέλω μέσω ιντερνετ banking (win bank) καθώς έχω λογαριασμό στην ίδια τράπεζα. Από ότι ξέρω το κάνουν και άλλες τραπεζεσ πάντως.

Εσύ αυτό που μπορείς να κάνεις είναι

1) να κάνεις εγγραφή στο σαιτ

2) να προχωρήσεις σε εικονική παραγγελία

3) και ακριβώς όταν θα σου ζητήσει να βάλεις την κάρτα τότε θα ξέρεις το ακριβες ποσό (μαζί με έκπτωση και μεταφορικά)

4) αν έχεις αποφασίσει βάζεις τον αριθμό της κάρτας και κάνεις την παραγγελία αλλίως απλά φεύγεις από το σαιτ και ούτε γάτα ούτε ζημιά

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγώ έχω μια προπληρωμένη κάρτα της πειραιώς που την φορτώνω εγώ με το ποσό που θέλω μέσω ιντερνετ banking (win bank) καθώς έχω λογαριασμό στην ίδια τράπεζα. Από ότι ξέρω το κάνουν και άλλες τραπεζεσ πάντως.

Εσύ αυτό που μπορείς να κάνεις είναι

1) να κάνεις εγγραφή στο σαιτ

2) να προχωρήσεις σε εικονική παραγγελία

3) και ακριβώς όταν θα σου ζητήσει να βάλεις την κάρτα τότε θα ξέρεις το ακριβες ποσό (μαζί με έκπτωση και μεταφορικά)

4) αν έχεις αποφασίσει βάζεις τον αριθμό της κάρτας και κάνεις την παραγγελία αλλίως απλά φεύγεις από το σαιτ και ούτε γάτα ούτε ζημιά

 

Ωραιά!Είσαι πολύ κατατοπιστική! Θα το πω στον άντρα μου και μάλλον θα βάλω αυτόν να ασχοληθεί λίγο με την πληρωμή που ξέρει λίγα παραπάνω από εμένα μην κάνω καμια βλακεία δηλαδή.. Δεν έχω κιόλας ξαναψωνίσει μέσω ιντερνέτ..

Σ'ευχαριστώ πολύ!

7/3/2009

28/5/2010

weijp2.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια να πω κατι ψιλοασχετο,απλα δεν ηθελα να ανοιξω νεο θεμα!

στο δικο μας το καροτσι δεν βγαινει το υφασμα για να πλυθει.......ή μαλλον βγαινει αν ξεβιδωσεις 6 βιδες (οποτε εμεις λεμε οτι δεν βγαινει),και ειχε αρκετους λεκεδες που δεν εβγαιναν με τιποτα.

ετσι μια μερα σκεφτηκα να ρωτησω στο πλυντηριο αυτοκινητων της γειτονιας, με το σκεπτικο πως αφου καθαριζουν καθισματα αυτοκ,μπορει να κανουν και αυτο.

και οντως μου το καθαρισε το παιδι και εγινε ΤΕΛΕΙΟ.Πεντακαθαρο

Δεν το περιμενα οτι θα απαλλαγω απο αυτους τους λεκεδες,και ειμαι πολυ χαρουμενη.απλα ηθελα να το μοιραστω μαζι σας σε περιπτωση που εισαστε στην ιδια θεση μαζι μου

συγνωμη αν ξεφυγα λιγακι

φιλικα

iQSqp3.png

qajOp2.png

MACEDONIA IS GREEK AND ONLY GREEK

Link to comment
Share on other sites

Γεια σε όλους,

 

Κι εμείς παραλάβαμε πρόσφατα το καροτσάκι μας και σκέφτηκα καταρχάς να σας ευχαριστήσω αφού αυτό το forum μας βοήθησε να αποφασίσουμε, και δεύτερον να σας ενημερώσω για την έρευνα που κάναμε πριν προβούμε σε αγορά:

 

Καταρχάς τα καρότσια στην Ελλάδα ήταν πανάκριβα σε σχέση με τις αντίστοιχες τιμές του εξωτερικού. Για καλή μας τύχη, έπεσε και η λίρα κι έτσι ψωνίσαμε από αγγλικό κατάστημα.

 

Σχετικά με το ποιό καρότσι, μας άρεσε πολύ το Buzz (καλοτάξιδο σε όσες το πήραν) αλλά λόγω πλάτους καταλήξαμε στο xplory. Μέχρι στιγμής, και 1 μήνα σχεδόν πριν έρθει η μικρή μας, οι εντυπώσεις μας από το καροτσάκι είναι πολύ καλές. Πέραν της εμφάνισης, την οποία θεωρούσαμε αρχικά αστεία, αλλά τώρα τη συνηθίσαμε, το ύψος της θέσης είναι εξαιρετικό, τα υφάσματα φαίνονται και ανθεκτικά και καλής ποιότητας και το όλο καροτσάκι είναι στιβαρό και εμπνέει ασφάλεια. Όντως έχει πολύ πλαστικό, αλλά δέν ενοχλεί. Διπλώνει πολύ εύκολα, ο χώρος που καταλαμβάνει στο αυτοκίνητο είναι περίπου όσο 2 ομπρέλες, αλλά δεν είναι ιδιαίτερα βαρύ και είναι πολύ εύκολο στο δίπλωμα.

 

Όσον αφορά την τιμή, εδώ κοστίζει 1,000 ευρώ μαζί με το carry cot (baby bag). Εμείς το φέραμε από ένα αγγλικό site μαζί με το carry cot, το κάθισμα αυτοκινήτου, τη βάση isofix και ένα αποστειρωτήρα. Το καρότσι με το carry cot μας κόστισαν 380 ευρώ λιγότερο από ότι στην Ελλάδα! Τα έξοδα αποστολής για όλα τα παραπάνω ήταν 65 λίρες και παρόλα αυτά στο σύνολό της η παραγγελία μας κόστισε 544 ευρώ φθινότερα από ότι αν τα είχαμε αγοράσει από εδώ. Ωστόσο, δε μείναμε ευχαριστημένοι από το site αυτό διότι μας είπαν αρκετές φορές ψέματα σχετικά με την ημερομηνία παράδοσης και το stock που διέθεταν (δεν αναφέρω ονόματα γιατί σε ένα σχετικό θέμα του forum που τα εξήγησε λεπτομερώς ο σύζυγος κατηγορήθηκε για σκοπιμότητες!!).

 

Αυτά για την ώρα. Όταν έρθει η μικρή μας θα προσθέσω τυχόν άλλες παρατηρήσεις. Μέχρι στιγμής, το συστήνουμε ανεπιφύλακτα (αλλά προτείνουμε να το φέρετε από εξωτερικό ώστε να σας κοστίσει πολύ λιγότερα).

Link to comment
Share on other sites

Ευτυχώς το πήραμε εγκαίρως χαμπάρι ότι εδώ τα καταστήματα με τέτοια είδη έχουν τεράστιο κέρδος εις βάρος μας... Αν διαβάσεις προηγούμενα ποστς θα δεις οτι οι περισσότερες έχουμε παραγγείλει καρότσια και άλλα βρεφικά είδη από το εξωτερικό.

 

age.png

Link to comment
Share on other sites

Ναι ναι, το έχω υπόψιν μου! Εσείς μας ωθήσατε να το ψάξουμε περισσότερο και σας είμαστε ευγνώμονες!!

 

Τώρα πια έχω ολόκληρο αρχείο με 30-35 sites και short list από 5-6 που θεωρώ πιο αξιόπιστα, και σκοπεύω να ψωνίζω μόνο από εκεί!

 

Ευχαριστούμε πολύ για την καθοδήγηση!!! :D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κι εμείς το Stokke πήραμε...δηλ.δώρο μας το έκαναν :cool: και πραγματικά είναι πολύ ακριβό στην Ελλάδα...

Πάντως καλύτερα να έχουμε και την εγγύηση του καταστήματος μη τυχόν και χρειαστούμε επιδιορθώσεις ή ανταλλακτικα.

Δεν το έχουμε παραλάβει ακόμα αλλά ανυπομονώ!!

cIWNp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κι εμείς το Stokke πήραμε...Δεν το έχουμε παραλάβει ακόμα αλλά ανυπομονώ!!

 

mpiskotaki...

μολις παραλαβεις κ πιο πολυ μολις το χρησιμοποιησεις πες μας κι εμας εντυπωσεις...

μ αρεσει παρα πολυ σαν καροτσι κ θελω μια γνωμη απο καποιον που το εχει...

thanx!

pasxalitsa v

το καλύτερο δώρο της ζωής μας...είναι ΕΔΩ!!!

kALOp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!

Ξέρει κμιά σας τίποτα για ένα εξάρτημα που μπαίνει πίσω από το καρότσι για να πατάει μεγαλύτερο παιδάκι?

Σαν αυτό

http://www.buggyboard.info/page.php?buggy=92

το οποίο είναι ψιλοπανάκριβο και δεν το συζητάω.

Κάτι άλλο?

Το καρότσι μας είναι το Maclaren Techno Classic (πρόγονος του XLR)

KbCJp2.pngEYukp3.png
Link to comment
Share on other sites

mpiskotaki...

μολις παραλαβεις κ πιο πολυ μολις το χρησιμοποιησεις πες μας κι εμας εντυπωσεις...

μ αρεσει παρα πολυ σαν καροτσι κ θελω μια γνωμη απο καποιον που το εχει...

thanx!

 

Εννοείται!! Δυστυχώς έρχεται από εξωτερικό κια δε ξέρω πότε ακριβώς θα μου το φέρουν..είναι και δωρο βλέπεις :wink:

Εχω μεγάλη περιεργεια γι αυτο το διαστημικό πράγμα!!

cIWNp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα.. διάβασα με πολύ όρεξη αυτά που γράφετε και ομολογώ ότι έμαθα πολλά.. μηπως όμως κάποιος από εσάς έχει πάρει travel system maxi cosi να μου πει την γνώμη του?

ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα μια διευκρίνιση: Έχουμε παραγγείλει το "TRIO PLIKO P3 MODULAR SYSTEM ON TRACK" από το bimbomarket. Εάν το έχει παραγγείλει και παραλάβει από το ίδιο e-shop κάποια από εσάς, θα ήθελα να ξέρω αν το πακέτο περιλαμβάνει αξεσουάρ και ποια είναι αυτά, σε σχέση με ότι εμφανίζει η φωτογραφία του site. Π.χ. έχει ποδόσακο; έρχεται -εικάζω- χωρίς τη βάση για το κάθισμα αυτοκινήτου κ.ο.κ.

Διαβάζοντας προηγούμενα posts κατάλαβα ότι από ελληνικά καταστήματα ναι μεν κοστίζει παραπάνω, αλλά έχει και επιπλέον είδη το "πακέτο".

Σας ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Liana έχουμε παραγγείλει το ίδιο καρότσι από το bimbomarket. Kι εγώ το περιμένω εναγωνίως γιατί είναι η πρώτη ηλεκτρονική αγορά που κάνω. Τα έξτρα αξεσουάρ περιγράφονται στο site. O ποδόσακος από το πορτ-μπεμπε προσαρμόζεται και στο καρότσι. Όσον αφορά τη βάση για το καθισματάκι αυτοκινήτου, δεν περιλαμβάνεται. Αν ψάξεις και στο site της peg-perego, θα δεις ότι η βάση αποτελούσε αξεσουάρ για το μοντέλο της προηγούμενης χρονιάς, ενώ στη τελευταία έκδοση δεν υπάρχει. Επίσης, μια άλλη διαφορά με την προγούμενη έκδοση είναι ότι υπάρχει τέντα προστασίας και στο πορτ-μπεμπε και στο καρότσι. Πήγα στο Λητώ και το είδα από κοντά. Το τελευταίο μοντέλο είναι αυτό ποy παρουσιάζεται στο bimbomarket.

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια γεια σας κι απο μενα! κι εμεις ενδιαφερομαστε για το buzz 3, το βρηκαμε πιο οικονομικα, το ολα σετ, μαζι με το πορτ μπεμπε και το καρεκλακι αυτ/του στο e-baby.gr, εχει ψωνισει καμια απο εκει; ειναι αξιοπιστο (το site); Απο 700 που το πηρε και η swsw (χωρις τα εξτρα της βεβαια), το βρηκαμε 630, τα μεταφορικα ειναι σχεδον 40, συνολο 670 ευρω, ειναι ομως αξιοπιστο; ξερει καμια σας; Γιατι εαν ειναι για 30 ευρω, τοτε καλυτερα να το παραγγειλω απο εκει που το πηρε και η swsw για να ειμαστε και σιγουροι!!

 

Swsw, σε ευχαριστουμε πολυ!!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...