Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ για πάνες/βρεφικά, σε σούπερμάρκετ (ΓΙΑ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ)


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια! Πήγα σημερα στο Γαλαξία στο Γαλάτσι στις 10 παρά 10. Είχαν εξαφανιστεί σχεδόν όλες οι libero! Μίλησα με την ταμία και μου ειπε ότι άργησα κι αν ήθελα επρεπε να παω νωρίτερα! Panic!!! Φιλιά!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 9,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κι εγώ Γαλαξία που πήγα άφηναν μόνο 3 τεμάχια να πάρω. Δεν είναι δίκαιο σε άλλα καταστήματα να αφήνουν να πάρεις όσες θέλεις και σε άλλες όχι! Το νούμερο 4 ανοιχτή πάνα που ήθελα για την μικρή μου δεν το βρήκα, ελπίζω να βρω το απόγευμα σε άλλο Γαλαξία.

 

Είχε και μεγάλη έκπτωση στα προιόντα Αριέλ. Ήταν μια προωθήτρια και έδινε κουπόνια μαζί με την προσφορά που είχε νομίζω 30%

Έτσι πήρα: 1) Αριέλ ενισχυτικό σε σκόνη 500γρ.

αρχική 5,99 -1,80 (έκπτωση) -2 (κουπόνι)= 2,19 ευρώ

 

2) Ariel υγρό Hydractive 2,8lt (40 μεζούρες)

αρχική 13,59 - 4,08 (έκπτωση) -2 (κουπόνι)= 7,51 ευρώ

 

3) 2 Χ Lenor μαλακτικό 750lt

αρχική 2 Χ 2,82 -2,82 (κουπόνι 1+1 δώρο)= 2,82 ευρώ

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ Γαλαξία που πήγα άφηναν μόνο 3 τεμάχια να πάρω. Δεν είναι δίκαιο σε άλλα καταστήματα να αφήνουν να πάρεις όσες θέλεις και σε άλλες όχι! Το νούμερο 4 ανοιχτή πάνα που ήθελα για την μικρή μου δεν το βρήκα, ελπίζω να βρω το απόγευμα σε άλλο Γαλαξία.

 

αδικια!!!!! παρε κι εσυ τηλεφωνο τη λιμπερο .....να κανουμε ολες παραπονο!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια, αν κατάλαβα καλά η προσφορά παίζει σε όλα τα σμ ? Αν ναι, γιατί παιδεύεστε με τον ΓΑΛΑΞΙΑ και δεν πάτε και σε άλλο σμ ?

Λάθος κατάλαβα ?

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, αν κατάλαβα καλά η προσφορά παίζει σε όλα τα σμ ? Αν ναι, γιατί παιδεύεστε με τον ΓΑΛΑΞΙΑ και δεν πάτε και σε άλλο σμ ?

Λάθος κατάλαβα ?

 

μονο στο Γαλαξια παιζει.........οχι σε αλλα σουπερμαρκετ....αλλα δεν ακολουθουν απο οτι καταλαβα ολα τα σουπερμαρκετ Γαλαξια αυτη τη τακτικη με το περιορισμο στις πανες!!

Για να παω εγω προσωπικα σε αλλο σουπερμαρκετ Γαλαξια πρεπει να διανυσω χιλιομετρα με το αυτοκινητο!

Link to comment
Share on other sites

Captain μπιου μπιου!!!!

Μονο στο Γαλαξια παιζει και μονο για σημερα...

Θα σε μαλωσω και δεν το θελω!!!!!:cool::cool::cool:

 

Ανακριβειες κυριες μου

 

για τις νοτιες παιζει μονο γαλαξια

 

για τις βορειες παιζει και γαλαξια και μασουτη!

 

μιλαω για τα λιμπερο ε....μη μπερδέψουμε τα μπουτια μας...:!::!:

 

και ειναι και τροφαντά!!:-D:grin:

 

Link to comment
Share on other sites

Captain μπιου μπιου!!!!

Μονο στο Γαλαξια παιζει και μονο για σημερα...

Θα σε μαλωσω και δεν το θελω!!!!!:cool::cool::cool:

Καλά συγγνώμη μωρέ, δεν το κατάλαβα.....:oops::oops::oops:

Είμαι και λίγο ξενύχτισσα ε..........

Σματς σμουτς

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ελα που ζητας και συγνωμη:D:D:D

(τι εγινε??? πολυ πιατο χθες στο μπουζουξιδικο?????)

 

Ουζομεζε ενα εχω να σου πω...με κολλησες και 2 μερες ειχα 39 πυρετο!!!!

(οσο για τα μπουτακια το αφηνω ασχολιαστο γιατι ειναι πονεμενη ιστορια)

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites

για τις βορειες παιζει και γαλαξια και μασουτη!

 

QUOTE]

 

ο μασουτης ειναι επαρχια.....στειλε κι απο εδω κανενα πακετο!!! χα ΧΑ χα!!

 

Δεν το καταλαβα το σχολιο....για να πω την μαυρη αληθεια....

 

Οτι δηλαδη ειναι εκτος αθηνων....ειναι επαρχια ε....?:idea:

 

Link to comment
Share on other sites

να σας πω κι εγω να γελασετε?

 

στο δικο μου γαλαξια ειχαν σβησει το 3 τεμαχια (φαινοταν το μπλανκο) κι ειχαν γραψει .... 1!!!! :shock::shock:

η δε κοπελα μου ειπε οτι το εκαναν 'για να εξυπηρετηθει ο κοσμος' -βρε τι αλτρουισμος ειναι αυτος βρε?

 

μαλιστα! και ημουν εκει να φανταστειτε στις 9! περιττο να πω οτι οι πανες Νο4 και Νο5 τελος, ετσι? μαλλον απο τις 8.01!!

ειχαν μονο up and go -πηρα τι να κανω- μπηκα, βγηκα, ξαναμπηκα, ξαναβγηκα..παλι φθηνοτερα ειναι..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

 

Δεν το καταλαβα το σχολιο....για να πω την μαυρη αληθεια....

 

Οτι δηλαδη ειναι εκτος αθηνων....ειναι επαρχια ε....?:idea:

 

δεν εκανα κανενα σχολιο επικριτικο για επαρχια....προς Θεου.....μακαρι να εμενα εκει!!

απλα δνε εχουμε εδω στο athens village μασουτη.....δυστυχως!!χαχα!

Link to comment
Share on other sites

Που τα βρισκετε τα κουπονια λιμπερο βρε κορτισια:rolleyes: εγω ειμαι κ μελος κ.λ.π. αλλα κουπονια δεν εχω δει ποτε!

Kαλησπέρα.Είμαι μέλος του libero club και κουπόνι δεν μου έστειλαν ποτέ μα ποτέ!:rolleyes::rolleyes:να'ναι καλά μια κοπέλα εδώ από το φορουμ που μου έστειλε και έχω;)

Το πρωι λοιπόν πήγε ο άντρας μου στο γαλαξία Γαλατσίου και η ταμίας ήταν πιο ξινή κι απ'το λεμόνι:shock::shock:και μες τα νεύρα!!Οι πάνες 4 και 5 σχεδόν άφαντες!Πήρε ενα μεγάλο πακέτο 5 και ενα μικρό 4 και ήταν τα μοναδικά που βρήκε...στις 9 παρά το πρωι:shock:

10Ddp3.png

OaR2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως στον Γαλαξια στο Περιστερι που πηγα πρωι πρωι, ημουν ο μονος που ετρεξε στις πανες!!! Πηρα οσες ηθελα και μαλιστα ρωτησα υπαλληλο και μου ειπε δεν εχει περιορισμο!

Εγω Νο1 και Νο2 πηρα κυριως, τα υπολοιπα νουμερα ηταν αθικτα... τωρα εαν εξαφανιστηκαν πιο μετα, δεν ξερω!

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα.Είμαι μέλος του libero club και κουπόνι δεν μου έστειλαν ποτέ μα ποτέ!:rolleyes::rolleyes:να'ναι καλά μια κοπέλα εδώ από το φορουμ που μου έστειλε και έχω;)

Το πρωι λοιπόν πήγε ο άντρας μου στο γαλαξία Γαλατσίου και η ταμίας ήταν πιο ξινή κι απ'το λεμόνι:shock::shock:και μες τα νεύρα!!Οι πάνες 4 και 5 σχεδόν άφαντες!Πήρε ενα μεγάλο πακέτο 5 και ενα μικρό 4 και ήταν τα μοναδικά που βρήκε...στις 9 παρά το πρωι:shock:

 

κι εγω σε αυτον το Γαλαξια πηγα και ειχε περιορισμο σε πανες........δεν το συζηταω τα 5αρια τελειωμενα.,....μονο σε up & go εβρισκες.....ισως θα επρεπε να παμε εμεις με το 5αρι στο Περιστερι!!! χαχαχα!!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν: 1ον. Έχω θέμα. Αφού η libero ισχυρίζεται πως έχει σταματήσει εδώ και καιρό να στέλνει κουπόνια, πως κυκλοφορούν ακόμη κουπόνια γύρω γύρω. Μήπως να πάρουμε πάλι τηλ και να ρωτήσουμε την εταιρεία;

2ον. Σήμερα το πρωί στο Γαλαξία Αργυρούπολης, οι υπεύθυνοι εκεί αποφάσισαν ΜΟΝΟ ένα πακέτο libero κατ' άτομο και δεν σήκωναν και κουβέντα. Επειδή είδα και κάτι κούτες με πάνες libero τις οποίες εκείνη τη στιγμή παραλάμβαναν, έκανα μια σκέψη. Μήπως, λέω, μήπως, παίρνουν πάνες τώρα στη μισή τιμή από την εταιρεία, αλλά βάζουν αυτό τον περιορισμό έτσι ώστε να περισέψουν πάνες και να τις μοσχοπουλήσουν μετά; Τραβηγμένο;

Ή στραβός είν' ο γιαλός, ή στραβά αρμενίζουμε! ! !:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν: 1ον. Έχω θέμα. Αφού η libero ισχυρίζεται πως έχει σταματήσει εδώ και καιρό να στέλνει κουπόνια, πως κυκλοφορούν ακόμη κουπόνια γύρω γύρω. Μήπως να πάρουμε πάλι τηλ και να ρωτήσουμε την εταιρεία;

2ον. Σήμερα το πρωί στο Γαλαξία Αργυρούπολης, οι υπεύθυνοι εκεί αποφάσισαν ΜΟΝΟ ένα πακέτο libero κατ' άτομο και δεν σήκωναν και κουβέντα. Επειδή είδα και κάτι κούτες με πάνες libero τις οποίες εκείνη τη στιγμή παραλάμβαναν, έκανα μια σκέψη. Μήπως, λέω, μήπως, παίρνουν πάνες τώρα στη μισή τιμή από την εταιρεία, αλλά βάζουν αυτό τον περιορισμό έτσι ώστε να περισέψουν πάνες και να τις μοσχοπουλήσουν μετά; Τραβηγμένο;

 

 

χουρχουρινι πριν ενα μηνα περιπου που ειχε ο βασιλοπουλος 50% τα λιμπερο μου εδωσαν και εκπτωτικο κουπονι για καθε συσκευασια (των 2 ευρω,το ελεγαν κουπονι επαναγορας)αλλα ελεγε επανω οτι δεν ισχυει για συσκευασιες με εκπτωτικο στικερ η σε συνδυασμο με αλλη προσφορα.

 

κατα τα αλλα απορω εαν αυτο που κανανε με τον περιορισμο εχει βαση,ειναι νομιμο ολο αυτο οεο???????

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν: 1ον. Έχω θέμα. Αφού η libero ισχυρίζεται πως έχει σταματήσει εδώ και καιρό να στέλνει κουπόνια, πως κυκλοφορούν ακόμη κουπόνια γύρω γύρω. Μήπως να πάρουμε πάλι τηλ και να ρωτήσουμε την εταιρεία;

2ον. Σήμερα το πρωί στο Γαλαξία Αργυρούπολης, οι υπεύθυνοι εκεί αποφάσισαν ΜΟΝΟ ένα πακέτο libero κατ' άτομο και δεν σήκωναν και κουβέντα. Επειδή είδα και κάτι κούτες με πάνες libero τις οποίες εκείνη τη στιγμή παραλάμβαναν, έκανα μια σκέψη. Μήπως, λέω, μήπως, παίρνουν πάνες τώρα στη μισή τιμή από την εταιρεία, αλλά βάζουν αυτό τον περιορισμό έτσι ώστε να περισέψουν πάνες και να τις μοσχοπουλήσουν μετά; Τραβηγμένο;

 

εχω ρωητσει την εταιρεια και δεν δινει πλεον κουπονια.....κι εγω απορω πυο τα βρισκουν

 

ενα ΜΟΝΟ???? παρε τη λιμπερο να κανεις παραπονα.........οσο περισσοτερες μαζευομαστε τοσο δεν θα αισχροκερδούν εις βαρος μας τα σουπερμαρκετ.........η λιμπερο δνε εχει ιδεα τι κανουν!!

Link to comment
Share on other sites

εμενα η babylino μου εστειλε ενα μικρο πακετο των 21 τεμαχιων αν θυμαμαι καλα δωρο. οχι μωρομαντηλα, οχι σερβιετες.

 

τελικα δικιο εχετε. σταχτη σατ ματια μασ ριχνει. και τωρα που το λετε οντως η τιμη τους εχει γινει σαν τα φθηνα της παμπερς. ΑΝΗΚΟΥΣΤΟ. κατσε ρε φιλεναδα, εισαι ελληνικη εταιρια, ξερεισ ποσο χαλια ειμαστε σαν Ελλάδα και ερχεασι και μας τσεκουρώνεις. ρε LIDL και παλι LIDL. ας τα δοσουμε τα λεφτα μας στους ξενους λοιπόν!

 

Κι εμείς...δυστυχώς (για τους λόγους που ανέφερες)...εκεί πάμε. Το "κέρδος" είναι πολύ μεγάλο αφού οι πάνες του Lidl έχουν ακριβώς μισή τιμή (9,60) απ' αυτές που έπαιρνα πριν (Pampers baby dry. 18-19 ευρώ) (κι ούτε παρακάλια για κουπόνια ούτε τίποτα. - Κάπου "τα έχω πάρει" για την κοροϊδία που πέφτει όχι για τους δικούς μας αλλά και για τα pampers κλπ. Είδα στο site που ανέφερε μία κοπέλα (boots) όπου τα pampers baby dry που παίρναμε εμείς έχουν μισή τιμή απ' την εδώ....έ, τι να πω!! Κάπου μας κοροϊδεύουν για τα καλά όταν μας στέλνουν κουπόνι με έκπτωση 2 ευρώ....δηλαδή, αντί για 19 ευρώ, 17!! .

Για τις πάνες Lidl: 10 ευρώ κέρδος σε δέκα μέρες είναι 30 το μήνα, δεν είναι λίγα τα χρήματα. Επιπλέον, παρόλες τις επιφυλάξεις μου αρχικά αποδείχτηκαν πάρα πολύ καλές! Η μέσα πλευρά είναι κάπως πιο βαμβακερή από την πιο πλαστική αίσθηση των pampers. Κι, επίσης, ανακάλυψα (όπως έχουν αναφέρει κι άλλες μητέρες) ότι τελικά μύριζαν τα Pampers κι όχι τα ούρα της μικρής.... Δηλαδή, τα pampers μόλις βρέχονταν έβγαινε μία πολύ άσχημη μυρωδιά (που μάλλον οφείλεται στα υλικά του) ενώ στου Lidl δε συμβαίνει αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...