Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ για πάνες/βρεφικά, σε σούπερμάρκετ (ΓΙΑ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ)


Recommended Posts

Μάρκα. Μέγεθος φαντάζομαι το μικρότερο

 

αυτο θα το δεις μολις του βαλεις την πανα.εμεις ειχαμε απο ολες.ειχαμε και το βαλιτσακι του mothercare που ειχε μεσα δωρο ενα πακετο πανες και απο το μαιευτηριο μας εδωσαν ενα βαλιτσακι ακομα και ειχα παρει και παμπερ.εγω με τα τελευταια δεν τα πηγαμε καλα ποτε.μου μυριζαν .

ευχομαι να τα βολευτεις ολα και να δραττεσαι τις ευκαιριες ολες.ποτε με το καλο γεννας?

ακυρο τωρα ειδα οτι εχεις ακομα 23 μερες για να δεις το μπεμπακι σου.

eQMGp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 9,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Που εισαι βρε tamaraki? Σε χασαμε...

Καταρχην παρε το μικροτερο νουμερο αλλα μην παρεις πανω απο 2-3 πακετα γιατι συντομα θα περασετε στο Νο2...

Απο μαρκα πρεπει να δοκιμασεις πρωτα καλη μου...εμενα ας πουμε και τα 2 παιδια συγκεονται με τα pampers ενω αλλες κοπελες τις λατρευουν...θα δοκιμασεις και θα δεις!;)

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Να ρωτήσω κάτι ψιλοάσχετο; Όπου να΄ναι γεννάω. Τί πάνες να πάρω για το μωρό;

ΤΑΜΑΡΑΚΙ, μην αγχώνεσαι, ας δοκιμάσει ο μικρός τις πάνες του μαιευτηρίου και αν του ταιριάζουν, στέλνεις τον σύζυγο να πάρει. Άντε με το καλό ο μικρός !!!

 

παρελαβα και εγω κουτακι!!!!

 

κι εγω σημερα!

 

Άτσα, συνεννοημένοι είναι σήμερα, να παραδίδουν στις συμφορουμίτισσες .........

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

ρε κοριτσια πηρα τηλ και γω για κουτακι και λενε στελνουν μονο σε εγυες η ατομα που δεν εχουν χρησιμοπουησει τα προιοντα τους..εσεις που το δηλωσατε και το λαβατε?βοηθειστε λιγο!

Link to comment
Share on other sites

elachl μπιανεις στο site και συμπληρωνεις την φορμα...

 

 

στον Γαλαξια μονο την Παρασκευη -50% στις πανες libero

περιορισμος ανα ατομο 3 πακετα ή 3 κιλα

(αν διαβασα καλα τα μικρα γραμματα)

καλημερα!

pasxalitsa v

το καλύτερο δώρο της ζωής μας...είναι ΕΔΩ!!!

kALOp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ρε κοριτσια πηρα τηλ και γω για κουτακι και λενε στελνουν μονο σε εγυες η ατομα που δεν εχουν χρησιμοπουησει τα προιοντα τους..εσεις που το δηλωσατε και το λαβατε?βοηθειστε λιγο!

Βρε άσε τα τηλέφωνα, ούτε φόρμα στο σάιτ τους συμπλήρωσα !!!! Ένα μέιλ με τα στοιχεία μου τους έστειλα και την ηλικία του παιδιού. Και έχω χρησιμοποιήσει τα προιόντα τους, μου στέλνουν κουπόνια. Στείλε μέιλ λέμε!!!!!!!!!!!

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

ρε κοριτσια πηρα τηλ και γω για κουτακι και λενε στελνουν μονο σε εγυες η ατομα που δεν εχουν χρησιμοπουησει τα προιοντα τους..εσεις που το δηλωσατε και το λαβατε?βοηθειστε λιγο!

 

Βρε άσε τα τηλέφωνα, ούτε φόρμα στο σάιτ τους συμπλήρωσα !!!! Ένα μέιλ με τα στοιχεία μου τους έστειλα και την ηλικία του παιδιού. Και έχω χρησιμοποιήσει τα προιόντα τους, μου στέλνουν κουπόνια. Στείλε μέιλ λέμε!!!!!!!!!!!

 

μπορεις να δωσεις και αλλη ημερομηνια γεννησης και να φαινεται το παιδι πιο μιρκο, για να σου στειλουν σιγουρα, αλλα και να πεις οτι εισια εγκυος και να σου στειλουν...

 

age.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μπορεις να δωσεις και αλλη ημερομηνια γεννησης και να φαινεται το παιδι πιο μιρκο, για να σου στειλουν σιγουρα, αλλα και να πεις οτι εισια εγκυος και να σου στειλουν...

 

 

Κοριτσια που μπαινεται σε ποιο site και που παιρνετε τηλ.

 

help

 

thanks

Link to comment
Share on other sites

ρε κοριτσια πηρα τηλ και γω για κουτακι και λενε στελνουν μονο σε εγυες η ατομα που δεν εχουν χρησιμοπουησει τα προιοντα τους..εσεις που το δηλωσατε και το λαβατε?βοηθειστε λιγο!

 

Ελένη καλημέρα.

Κι εμένα το ίδιο μου είπαν και τους απάντησα ότι διάβασα στο ιντερνετ ότι στέλνουν τις νέες πάνες και πως έχουν στείλει και σε άλλες κοπέλες.Τους έστειλα και e mail με την ηλικία και το βάρος του μωρού και μου ήρθε το πακετάκι.Τώρα επειδή η κορούλα σου είναι <<μεγάλη>> γι αυτούς γράψε πως είναι μικρότερη αλλά πιο πολλά κιλά και ποιο νούμερο φοράει.

Μάνθος 20/12/1987

Νίκος 10/10/1989

Τάσος 09/09/2008

Σταμάτης 17/05/2010

Link to comment
Share on other sites

Εγώ τους είχα πάρει τηλ. για κουπόνια και ζήτησα και δείγμα από τις νέες πάνες. Σε μια εβδομάδα μου έστειλαν ένα πακέτο πάνες, χωρίς όμως τα παρελκόμενα (σερβιέτες, μωρομάντηλα, βαμβάκι). Καλό είναι κι αυτό! Ας πάρουμε και τίποτα δωρεάν, όλα μα όλα τα πληρώνουμε αδρά!

Ή στραβός είν' ο γιαλός, ή στραβά αρμενίζουμε! ! !:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!

στον γαλαξια μονο για τις 10/6 50 % εκπτωση στα libero.μονο για μερα.

 

που το μαθατε αυτο ? που εχει τις προσφορες ο Γαλαξιας??οντως υαρχει περιορισμος στα πακετα που θα παρεις??

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...