Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ για πάνες/βρεφικά, σε σούπερμάρκετ (ΓΙΑ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ)


Recommended Posts

Μήπως ξέρετε και πόσο καιρό κάνουν να στείλουν το δωράκι απο τις κουκουβάγιες της ΔΕΛΤΑ?Τις εχω στείλει εδω και 2 μήνες κι ακόμη τίποτα...έχετε κάποιο τηλ επικοινωνίας μήπως?

Εμένα έκαναν να το στείλουν κανα μήνα, άσε που έχασα το πρώτο ειδοποιητήριο, το δώρο γύρισε πίσω και το ξαναστέιλανε! Ήτανε πολύ εξυπηρετικοί. Τηλέφωνο δυστυχώς δεν έχω κρατήσει.

GJMap2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 9,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

μου ηρθε κια μενα σημερα το πακετακι απο τα μπειμπιλινο ειχε μεσα μια μικρη συσκευασια πανες 2μικρα πακετα μωρομαντηλα 1πακ.σερβιετες και 1πακ βαμβακι και 3κουπονια των 4Ε μια χαρα
Θέλω και εγω κουπόνια babylino . Είχα συμπληρώσει κάποια φορμα ονλινε αλλα δεν είδια φως . Τι ακριβως εκανες ?

JJBjp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,

Στον Βεροπουλο μου ειπαν οτι η προσφορα δεν ισχυει για τα Νο1 babylino!

To λεω γιατι δεν εχει αναφερθει, και υπαρχουμε κι εμεις με νεογεννητα ;)

Αν υπαρχει εν ισχυ καποια προσφορα για Νο1 πανες, ας ενημερωσει καποιος/καποια να ξερουμε ;)

Link to comment
Share on other sites

Εμένα έκαναν να το στείλουν κανα μήνα, άσε που έχασα το πρώτο ειδοποιητήριο, το δώρο γύρισε πίσω και το ξαναστέιλανε! Ήτανε πολύ εξυπηρετικοί. Τηλέφωνο δυστυχώς δεν έχω κρατήσει.

Ευχαριστώ για την απάντηση;)

(και μιας και σε βρήκα να σε ευχαριστήσω ξανά δημοσίως για τη μπανιερίτσα:Dμου έλυσε τα χέρια!Να είσαι καλά!)

10Ddp3.png

OaR2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εστειλα εμαιλ στους ιδιους:wink:

 

παρτους και τηλεφωνο και οταν α σου στειλουν τα κυπονια θα εχει μεσα μια φορμα-εντυπο, συμπληρωσε το και στειλε το ταχυδρομικως. εμτα καθε 2 εβδομαδες θα σου στελνουνε κουπονια αβερτα.

 

τελικαι ειναι αξια συγχαρητηριων η εταιρια, αλλα μας τα χαλασε με την μειωση των πανων στην συσκεασια.

Link to comment
Share on other sites

τελικαι ειναι αξια συγχαρητηριων η εταιρια, αλλα μας τα χαλασε με την μειωση των πανων στην συσκεασια.

 

Εκεί στηρίζονται και αυτοί...στο ότι ξεχνάμε πολύ εύκολα και συγχωρούμε ακόμη ευκολότερα....

 

Ας μην ξεχνάμε λοιπόν, ότι έκανε μείωση πανών, δηλαδή ΑΥΞΗΣΗ τιμών και μάλιστα μεγάλη, σε περίοδο εθνικής κρίσης!!!

 

Και μιλάμε για ΕΛΛΗΝΙΚΗ εταιρεία, η οποία έπρεπε να συμπαρασταθεί στους συντοπίτες της (αν ήθελε να χαρακτηρίζεται ως άξια συγχαρητηρίων)....

 

Τώρα με λίγα κουπόνια, τα οποία τα έστελνε και πριν, ας μη μας κάνει να ξεχνάμε τα οργισμένα mail που στέλναμε!

 

Και, τέλως πάντων, φυσικά θα αγοράζουμε από όπου μας συμφέρει η τιμή, αλλά ας μη δίνουμε και συγχαρητήρια σε τέτοιες συμπεριφορές!!! :-)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εκεί στηρίζονται και αυτοί...στο ότι ξεχνάμε πολύ εύκολα και συγχωρούμε ακόμη ευκολότερα....

 

Ας μην ξεχνάμε λοιπόν, ότι έκανε μείωση πανών, δηλαδή ΑΥΞΗΣΗ τιμών και μάλιστα μεγάλη, σε περίοδο εθνικής κρίσης!!!

 

Και μιλάμε για ΕΛΛΗΝΙΚΗ εταιρεία, η οποία έπρεπε να συμπαρασταθεί στους συντοπίτες της (αν ήθελε να χαρακτηρίζεται ως άξια συγχαρητηρίων)....

 

Τώρα με λίγα κουπόνια, τα οποία τα έστελνε και πριν, ας μη μας κάνει να ξεχνάμε τα οργισμένα mail που στέλναμε!

 

Και, τέλως πάντων, φυσικά θα αγοράζουμε από όπου μας συμφέρει η τιμή, αλλά ας μη δίνουμε και συγχαρητήρια σε τέτοιες συμπεριφορές!!! :-)

 

 

Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου, ξαφνικά τα babylino ήρθαν στα ίδια λεφτά με τα φτηνότερα pampers (ενώ πριν ήταν φτηνότερα), τελείως αντίθετα στο πνεύμα της κρίσης και του στηρίξτε Ελληνικές εταιρίες.... οπότε και εγώ τα έκοψα, και πήγα στις πάνες του lidl για τις καθημερινές ανάγκες... και δεν θα μπω καν στον κόπο να τους το γράψω σε μαιλ!

Link to comment
Share on other sites

Ev, το έστειλα στις 27/5 την προγούμενη Παρασκευή και ακριβώς σε 1 εβδομάδα σαν το Ροξανάκι το παρέλαβα!!!Ισως σου έρθει τη Δευτέρα.

 

παρελαβα πανες μωρομαντηλα βαμβακι και σερβιετες!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Βρε κοριτσια εμενα η μπουμπου μου ειναι 7 μηνων...μπορω να στειλω κι εγω mail στη babylino να μου στειλουν το πακετακι???? Η' θα μου πουν οτι η δικη μου ειναι κοτζαμ γαιδουρα???

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites

εμενα η babylino μου εστειλε ενα μικρο πακετο των 21 τεμαχιων αν θυμαμαι καλα δωρο. οχι μωρομαντηλα, οχι σερβιετες.

 

τελικα δικιο εχετε. σταχτη σατ ματια μασ ριχνει. και τωρα που το λετε οντως η τιμη τους εχει γινει σαν τα φθηνα της παμπερς. ΑΝΗΚΟΥΣΤΟ. κατσε ρε φιλεναδα, εισαι ελληνικη εταιρια, ξερεισ ποσο χαλια ειμαστε σαν Ελλάδα και ερχεασι και μας τσεκουρώνεις. ρε LIDL και παλι LIDL. ας τα δοσουμε τα λεφτα μας στους ξενους λοιπόν!

Link to comment
Share on other sites

Βρε κοριτσια εμενα η μπουμπου μου ειναι 7 μηνων...μπορω να στειλω κι εγω mail στη babylino να μου στειλουν το πακετακι???? Η' θα μου πουν οτι η δικη μου ειναι κοτζαμ γαιδουρα???

 

εμενα ειναι 9 μηνων και μου εστειλαν......αμα φοραει πανες εισαι μεσα στη λιστα τους!

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως ούτε φωνή ούτε ακρόαση ......... σύνδεση με Κάιρο κανονικά ........ λέτε να φταίει το ξεχ........ριο για την αύξηση τιμών ?

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοπελες! Πήγα χθες στο Σκλαβενιτη στη γειτονιά μου και ειχε τις libero up & go τις μικρες συσκευασίες -3 ευρω. Το συγκεκριμενο κατάστημα δεν εχει πολλά νουμερα και μεγάλες συσκευασίες από την εν λόγω μάρκα οποτε δεν ξέρω τι γίνεται με τις οικονομικές συσκευασίες.

Link to comment
Share on other sites

παρελαβα πανες μωρομαντηλα βαμβακι και σερβιετες!!!

 

Εσύ και μια άλλη κοπέλα δεν θυμάμαι όνομα είσασταν πιο τυχερές!!!!

Εμένα μόνο μια συσκευασία μικρές πάνες και κουπόνια μου στείλανε!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...